گزارش ویژه برای پیک- توطئه جدید کودتاچی ها
شعارهای انحرافی برای
جدا کردن مراجع از موج سبز


 


این گزارش از مسائل وزارت اطلاعات به پیک نت رسیده
سپاه علیه وزارت اطلاعات
در کرج بمب گذاری کرده بود!

       پیک هفته 107  --------  10 مرداد 1388  برابر  اول  اوت 2009

  infos@peiknet.com  

منتخب اخبار

بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم 


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما

شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی

گزارشی از خیابان انقلاب
مردم ایران
بسیج و نیروی انتظامی را خواهند بخشید؟

پارلمان نیوز- پایگاه خبری فراکسیون خط امام مجلس
جزئیات تخلفات انتخاباتی
یک مرجع داخلی نیست که به اسناد رسیدگی کند؟

 


بیانیه مهم مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم
ملت ایران!
خطابه های توجیه گر نماز جمعه
نظر مراجع و علمای بزرگ نیست

سخنرانی و مصاحبه قالیباف و کرباسچی
چپاولگران و شکنجه گران
همگی دور احمدی نژاد حلقه زده اند

خاتمی در خانه شماری از قربانیان
صدها هزار نفر قصد شرکت در
اربعین شهدای جنبش سبز را داشتند

فیلم را ببینید!
فرماندهان سپاه را به دیدار خانواده قربانیان ببرید
آنها که کشته شدند از کدام طایفه بودند؟


تظاهرات اربعین قربانیان کودتا در مشهد
همزمان با سفر احمدی نژاد و طائب به این شهر

جنبش مقاومت سراسری است
ایران، تهران نیست و تهران همه ایران نیست

از تظاهرات چهلم اولین قربانیان جنبش مقاومت در برابر کودتای 22 خرداد، عکس، فیلم و گزارش های متعددی منتشر شده است. در بسیاری از شهرهای ایران، همزمان با تهران مردم در مراسم چهلم شرکت کردند. از جمله در اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، اراک و .... از میان گزارش تصویری رسیده از اصفهان دو نمونه را انتخاب کرده ایم، تا اینگونه تصور نشود که همه مقاومت در تهران متمرکز است. مردم در شهرهای دیگر نیز همانگونه در برابر کودتا ایستاده اند که تهرانی ها ایستاده اند، منتهی چون تهران پایتخت و اخبار آن زود منتشر می شود، اغلب نسبت به انتشار اخبار شهرستانها غفلت شده است. به همین دلیل ما ضمن این توضیح، عکس اصفهان را بعنوان نمونه ای از جنبش مردم در سراسر ایران انتخاب کرده ایم.


فرمانده بسیج
روز روشن دروغ می گوید
شب تاریک شکنجه می کند!

اژه ای زیر بار این دروغ نرفت
احمدی نژاد، پشت شکنجه
برای اعتراف به انقلاب مخملی

30 سال، پس از آن سالها- هادی غفاری، دیگر آن هادی غفاری ابتدای جمهوری اسلامی نیست. او نیز آیت الله شده است و به جمع مقلدین آیت الله منتظری پیوسته است. نه تنها این، بلکه به مردم سبز پیوسته است. البته با همان شور و انرژی که در ابتدای انقلاب داشت. با این تفاوت که در ابتدای انقلاب این شور و هیجان را علیه آزادی احزاب دگراندیش به کار گرفت و امروز به سود آزادی احزاب. او که از اعضای شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی بود، در سالهای اول تاسیس جمهوری اسلامی در راس نیروهای مهاجم به کتابفروشی ها و دفاتر احزاب قرار داشت. قطب آن ها شده بود. برایشان سخنرانی می کرد و سپس هدف را با شعار "حزب فقط حزب الله"  نشانشان می داد. گذشت زمان، به همه درس های بزرگی داد. از جمله به هادی غفاری که امروز خود در محاصره لباس شخصی هاست و لابلای قبرهای بهشت زهرا به سوی قبر ندا آقا سلطان می رود تا فاتحه چهلم قربانیان کودتا را بخواند. سرانجامش چه خواهد شد؟ سرانجام او، که این روزها با صراحتی کم نظیر زبان به نقد علی خامنه ای گشوده است.


مهدی کروبی: پنبه ها را از گوش بیرون بیآورید
پرونده حوادث کودتای اخیر
بزودی گشوده خواهد شد

اگر رهبر راست می گوید
تنفیذ و تحلیف
بعد از نتیجه تحقیقات هیات ویژه

سخنان احمدی نژاد در جمع دانشجویان وابسته به دولت
هاله "انقلاب مخملی"
دور سر احمدی نژاد می گردد!

پول در صندوق صدقه نریزید!

با سلام- خسته نباشید .میخواستم اطلاع رسانی کنم در مورد کمیته امداد امام خمینی. مردم پول های خودشان را می ریزند در صندوق صدقات و بعد دولت این پولها را می برد و به اسم کمیته امداد در کشورهائی مثل کومور و ... خرج می کند. حتی با این پول در این کشورها  کازینو تاسیس می کند. از شما تمنا دارم این پیام را در سایت خودتان منعکس کنید تا مردم دیگر پولشان را در صندوق صدقات نریزند.


همسر ابطحی پس از دیدار با وی در زندان
ابطحی بشدت لاغر و 10 سال پیر شده

مانورهای علی خامنه ای
بازداشتگاه کهریزک تعطیل شد اما جنایت درجای دیگر ادامه دارد!

سردار رادان
فرمانده بازداشتگاه کهریزک شکرگذار سرکوب مردم شد!

در تدارک تحقق یک وصیت نامه
آقا مجتبی به نیابت ازلاجوردی مجاهدین انقلاب را می کشد؟

برکناری ها و برگماری ها در کابینه
احمدی نژاد راننده شد رهبر چرخ یدکی ماشین کودتا


رویش‌یافتگان دوران رهبری علی خامنه‌ای
1- حجت الاسلام ذوالنور، فرمانده لباس شخصی ها
2- حجت الاسلام طائب، فرمانده شکنجه و اعتراف گیری

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

Site Meter

 

تماس با پیک - تبلیغات در پيك

پیام ها و نظرات

اخبار را
با دقت بخوانیم!

میترا- شما در اوج خبر ها علیه دولت کودتا در بالای صفحه سایت خود نوشته اید که هواپیمای سقوط کرده را در زمان شاه گرفته اند. یعنی  دولت کودتا کاملا بیگناه است .در ضمن کارخانه تبرک را هم همه میدانند وابسته به رژیم است.

در مجموع از زحماتی که برای انتشار اخبار می کشید تشکر می کنم . اما فکر میکنم هر نامه ای را نباید در سایت گذاشت .

با تشکر و سپاس 

با سلام!

خواننده گرامی، متاسفانه شما خبر یا نامه مورد اشاره خودتان را با دقت نخوانده اید. نه ما نوشته ایم هواپیما را زمان شاه تحویل گرفته اند و نه نویسنده آن نامه. کجا نوشته ایم هواپیما را در زمان شاه گرفته اند؟ این هواپیما- توپولوف- در زمان ریاست جمهوری رفسنجانی گرفته شده و ضمنا بحث به هیچ وجه بر سر زمان تحویل هواپیما نیست. بر سر نوع هواپیما هم نیست. بحث بر سر بی لیاقی و باند بازی، کارهای امنیتی و حتی بازی با جان مردم برای ایجاد انحراف در افکار عمومی ضد کودتاست. ضمنا ما اشکالی در انتشار نامه خوانندگان نمی بینیم. همانگونه که در انتشار پیام شما نمی بینیم. این پیام ها و نامه ها به ما و خوانندگان امکان میدهد که با دقت و کنجکاوی بیشتری مطالب را بخوانیم.

موفق باشید- پیک نت

 

یادبود قربانیان
در شهر برلین

به یاد  قربانیان جنبش ضد کودتا که اکنون و بتدریج لیستی غیر رسمی و عمدتا به کمک خود مردم، شامل 78 اسم از آن ها تهیه شده، قرار است روز پنجشنبه (فردا) به دعوت  جمعیت پشتیبانی از مبارزات حق طلبانه و آزادی خواهانه مردم ایران در برلین ، مراسمی در محل  (Breitscheid Platz )Gedächtniskirche  برگزار شود. این مراسم از ساعت 7 و نیم تا 10 و نیم شب برگزار می شود.


راهنمائی برای
باز کردن پیک نت


جدال با سانسور

تکمیل اطلاعات
مربوط به یک قربانی


نام قربانیان
نباید از قلم بیفتد!

سلام- حدود 10 روز پیش از طریق یک نشانی دیگر برای شما از سعید اسماعیلی نوشتم که در تظاهرات 30 خرداد در تهران به ضرب گلوله لباس شخصی ها کشته شد. ولی امروز با کمال تعجب فهرست 29 نفره ای را در سایت شما مشاهده کردم که نامی از سعید اسماعیلی در آن نیود.
من اطلاعات خود را با یک واسطه از یکی از هم محلی های او گرفته بودم. هدف صرفا شناساندن ابعاد جنایات و تلاش برای جلوگیری از گمنامی تمام آنانی است که در راه آزادی ایران جان را نثار کردند. (به این دوست گله مند نیز توصیه می کنیم پی نوشت مطلب "لیست قربانیان..." را در همین شماره پیک نت مطالعه کند.)

نمی دانید
زیر پوست شهر
چه می گذرد؟
رخشان بنی اعتماد

ترسی ندارم که در وانفسای این دوران پرتوطئه به هر تهمتی منتسب شوم.

ترسی ندارم که به جرم مشوش کردن اذهان عمومی، متهمم کنید ولی نمی‌توانید منکر شوید که من یک مادرم، نه فقط مادر «تندیس و بارانم»، بلکه مادر همه جوانانی که از سال‌های دور از دریچه فیلم‌هایم، مادران خود را در قالب شخصیت‌های «طوبا»، «گیلانه» و «فروغ»، «نرگس»، «سیما» و... دیده‌اند. مادر همه آنانی که در همه این سال‌ها مرا به حریم خلوتشان پذیرفتند و از رنج‌ها و فریادهای فروخورده‌شان گفتند و گفتند تا بتوانم جانمایه دردهایشان را در فیلم‌هایم تصویر کنم. به حرمت یک عمر اعتماد همه مخاطبانم، این حق را بر خود قائلم که به دادخواهی مادرانی که در این شرایط بحران زده، بی‌پناه و دست از همه جا کوتاه، یا در سوگ‌ جوانان از دست رفته‌شان خاک بر سر گرفته‌اند، یا حیران و وحشت‌زده به دنبال پیدا کردن ردی از جگر گوشه‌هایشان در شهر سرگردانند. این نامه سرگشاده را بنویسم که، هیچ قانونی، هیچ مصلحتی، هیچ سیاستی نمی‌تواند توجیه این درد بر مادران این سرزمین باشد. در شرایطی که هیچ رسانه‌ای برای خبررسانی واقعیت‌ها و هیچ مسوولی پاسخگوی دلهره‌های کشنده خانواده‌ها نیست، چگونه می‌توان از خبر یا توهم مرگ و رنج دختران و پسران دستگیر شده بر خود نلرزید. دوربینم را چند روزی امان دهید تا گزارشی بی‌پرده پیش رویتان بگذارم، شاید به واقع نمی‌دانید که زیر پوست شهر چه می‌گذرد؟


بنام مدرس
به کام کاسه لیسان

 
 

فارسی را
کتابی بنویسید!

دوستان محترم که پیام ارسال میدارید.
بابت ارسال لینک ها و پیام ها سپاسگزاریم. اما قبل از همه اینها، از شما خواهش می کنیم فارسی را و بویژه افعال جملات را کامل بنویسید. پدر فارسی در این سالهای اخیر با این دیالگ نویسی در وبلاگ ها در آمد. "میگه" یعنی چه؟ "یه کم" یعنی چه؟ "بیام" یعنی چه؟
اینها همه غلط است. درست آنها می شود: می گوید، کمی، بیایم و... می بخشید که این توضیحات را دادیم اما باور کنید برای انتشار مطالب دریافتی و خارج کردن آنها از این فارسی هر روز خون دل می خوریم.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)