از بیانیه موسوی

زود خواهد بود که ملت محاکمه‌ی مرتکبین این فجایع را شاهد باشد و بازجویان و شکنجه‌گرانی را که این‌گونه با جان و آبروی او بازی می‌کنند، بشناسد. شکنجه‌گران و اعتراف‌گیران اینک از میان کسانی قربانی می‌گیرند که خدمات بزرگ به کشور و نظام در کارنامه دارند و به تهدید دیگرانی سرگرم‌اند که در نشو و نمای این نهضت و تاسیس نظام برخاسته‌ از آن برجسته‌ترین نقش‌ها را بر عهده داشته‌اند.


 


بیانیه میرحسین موسوی
شکنجه گران و اعتراف گیران
دندانشان
 به استخوان مردم رسیده

       پیک هفته 107  --------  12 مرداد 1388  برابر  3  اوت 2009

  infos@peiknet.com  

منتخب اخبار

بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم 


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما

شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی

گزارشی از خیابان انقلاب
مردم ایران
بسیج و نیروی انتظامی را خواهند بخشید؟

پارلمان نیوز- پایگاه خبری فراکسیون خط امام مجلس
جزئیات تخلفات انتخاباتی
یک مرجع داخلی نیست که به اسناد رسیدگی کند؟

 

تمام فاجعه از اینجا ناشی شده

مردم می گویند: ما

رهبر می گوید: من


این اطلاعات برای انتشار به پیک نت رسیده است
توطئه ها در بیت رهبری
فجایع در بازداشتگاه 66
هاشمی بعد از محاکمه خنده دار ابطحی با خامنه ای تماس گرفته و گفته: "جلوی احمدی نژاد را بگیرید. می خواهد همه چیز را نابود کند"

خامنه ای روحیه خود را بکلی از دست داده و مجتبی که همه امور را در دست گرفته، از قول پزشکان به او که برای تحمل درد- سرطان- "مرفین" مصرف می کند تلقین کرده که بزودی خواهد مرد. ارتباط او با خارج از بیت را مجتبی در دست گرفته و یک گروه مرکب از احمد جنتی، فرمانده سپاه، فیروز آبادی، فرمانده بسیج، احمد خاتمی، حسین شریعتمداری، احمدی نژاد و محمد یزدی به کمک مجتبی، رهبر را دوره کرده اند و مرتب به او گزارش هائی می دهند که او براساس آنها موضع گیری می کند. ارتباط رفسنجانی را با وی بکلی قطع کرده اند. حتی تلفن هاشمی را به بهانه کسالت رهبر به او وصل نمی‌کنند.

بازجویان سپاه و چند بازجوی اطلاعات، زیر نظر مجتبی خامنه ای، حسین شریعتمداری و احمدی نژاد تمام فشار را گذاشته اند روی بهزاد نبوی، تاج زاده و حجاریان و سعید مرتضوی نقش پادوی آنها را دارد. به رهبر گفته اند که ابطحی به قصد قتل رهبر قرار بوده وقت ملاقات بگیرد و نبات مسموم سوغاتی حضرت معصومه برای ایشان بیآورد و کار را تمام کند. از ابطحی این اعتراف را هم گرفته اند. برای درهم شکستن چهره های شاخص زندانی از هیچ عملی پرهیز نکرده اند. برای نمونه: ....

خاتمی قبل از انتخابات، از نقشه ها (کودتا) مطلع شده و همه را در دیدار با خامنه ای به او گفته بود و اکنون تمام ترس تیم کودتا که در بالا نامشان برده شد اینست که او بگوید به رهبر چه گفته بود و چه اطلاعاتی از قبل داشته است. شریعتمداری در همه جلسات به عنوان نماینده رهبری حاضر می شود. قضیه نامه 50  تن از خبرگان توسط شریعتمداری نوشته شد و بیشتر برای تسلی دل آقای خامنه ای بود.


رهبر با کدام اعتبار، رئیس جمهور کودتا را تنفیذ می کند؟
کارنامه خیابانی کودتائی
که یک ملت در برابر آن ایستاده!


اطلاعیه دادگاه کودتا
"اقرار" در همه دنیا
از دلائل اثبات جرم است!

از سوی ترتیب دهندگان نمایش اعترافات زیر شکنجه که نامش را دادگاه جنبش سبز گذاشته اند، اطلاعیه‌ای در توجیه این دادگاه و رد استدلال هایی که درباره یکصد نقص حقوقی آن ( از جمله از سوی خانم شیرین عبادی) طرح شده صادر شد. مهم ترین بخش این اطلاعیه توجیهی، آن بخشی است که خود به "اقرار" (بخوانید اعتراف گیری) بعنوان یک سند حقوقی استناد می کند. آن جمله، از آن اطلاعیه چنین است:

«لازم به ذکر است اقرار در مقررات قانونی و موازین شرعی یکی از ادله اثبات جرم بوده و هیچ حقوقدانی تاکنون در این امر شبهه وارد نکرده است و اقرار نه تنها در قوانین کشور ما بلکه در قوانین همه کشورهای دنیا یکی از دلایل اثبات جرم تلقی می‌گردد. بدیهی است دادگاه تلاش می‌نماید شرایطی را برای متهمین فراهم کند تا متهمین در جلسه محاکمه بدون هیچ اکراه و معذوریتی حقایق را بیان نمایند.»

صادر کنندگان اطلاعیه که ظاهرا عقل مردم را با عقل خودشان مقایسه کرده اند، یادشان رفته که "اقرار" خارج از زندان و درجریان محاکمه آزاد و در طول محاکمه و ارائه اسناد و مدارک مستند قابل استناد است، نه در زندان و در زیر شکنجه.

در بخش دوم این اطلاعیه که صادر کننده کم سواد آن "معذوریت" را به جای "محذوریت" یا "محدودیت" نوشته، باید گفت: چرا این محاکمه آزاد را بعد از 50 روز زندان و شکنجه برپا می فرمائید. دادگاه تلاش می فرمود، متهم آزاد و نه متهم شکنجه شده در زندان در دادگاه حاضر شود!


تحقیر روحانیت از سوی کودتاچی ها

این عکس را سایت های نزدیک به کودتا، با پوشاندن صورت امنیتی ها وسیعا پخش کرده اند و نوشته اند که این عکس از مراسم چهلم نخستین قربانیان کودتا در بهشت زهرا گرفته شده است. این عکس اگر از سوی مردم منتشر می شد، قطعا صورت امنیتی ها را نمی پوشاندند، بنابراین باید حدس زد سایت های دولتی و وابسته به کودتا با چه هدفی این عکس را منتشر کرده اند. بنظر ما، هدف تحقیر روحانیت و بی اهمیت جلوه دادن مخالفت آنها با کودتای 22 خرداد است. روحانی که درعکس دیده می شود حجت‌الاسلام دکتر عبدالرحیم سلیمانی اردستانی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم و استاد دانشگاه مفید است.


الله اکبر دیشب در تهران

تهران بر خلاف تصور کودتاچیانی که روی رخوت و ارعاب مردم، پس از دیدن فیلم دادگاه و گفتگوی امنیتی با ابطحی و عطریانفر حساب کرده بودند، دیشب یکپارچه الله اکبر بود. این الله اکبر هم علیه دادگاه و اعترافات بود و هم علیه تنفیذی که قرار است امروز انجام شود و خامنه ای، کودتا را یکبار دیگر تائید کرده و احمدی نژاد را رئیس جمهور اعلام کند. حتی از شهرک های اطراف اطلاعات و سپاه نیز الله اکبر شنیده می شد.


دراصفهان
قربانیان جنبش ضد کودتا در شهرستان ها

گزارش دیگری از تظاهرات اصفهان


مردم را هالو فرض كرده اند!

پس از نخستين جلسه دادگاه كودتا و اعتراض ها و تمسخرهائي كه مردم نثار كودتاچيان و سيماي جمهوري اسلامي كردند، بازجويان و شكنجه گران يك گفتگوي خبري در هواي آزاد براي عطريانفر و ابطحي ترتيب دادند! البته اين هواي آزاد و باغي كه در وسط آن نشسته اند معلوم نيست اوين است و يا محوطه بازداشتگاه 66 سپاه پاسداران. سئوال كننده بي شك از تيم بازجويان است و به همين دليل صورتش در فيلم ديده نمي شود و اگر خودي نبود به آن محوطه برده نمي شد. حتي در اين فيلم نيز تصوير و صدا با هم مونتاژ شده است. يعني صدا جداگانه ضبط شده تا وسطش قربانيان چيزي نپرانند و بعد روي تصوير مونتاژ شده است. بلافاصله پس از پخش اين فيلم از سيماي نفرت انگيز جمهوري اسلامي، آن را در شبكه يوتوب نيز قرار دادند. ساده ترين و ابتدائي ترين سئوال هر بيننده اين فيلم آنست كه: اگر چنين استحاله اي به آن آساني كه ابطحي و عطريانفر و احتمالا در آينده "ديگران" مي گويند با چند ساعت گفتگو با بازجويان عزيز(اصطلاح مرحوم سعيدي سيرجاني كه زير دست حسين شريعتمداري كشته شد) بدست مي‌آيد، چرا در بيرون از زندان بدست نمي آيد. مثلا هفته اي يكي، دو روز تشريف مي برديد منزل اين آقايان و با هم بحث مي كرديد تا اين همه درباره اعتراف و استحاله زير شكنجه هم گفته نشود!

اين استحاله حاصل آن رفتار 50 روزه ايست كه نمونه اي از آن را در گزارش رسيده به پيك كه در همين شماره منتشر شده مي خوانيد. مردم را هالو فرض كرده ايد؟ (فيلم گفتگو در هواي آزاد و زير سايه درختان را از اينجا ببينيد)

اين مصاحبه را هم كه نه در هواي آزاد اوين و يا باغ 66 سپاه و قبل از انتخابات انجام شده را از اينجا ببينيد و بشنويد!


میرحسین موسوی
شعارهای انحرافی، متعلق به جنبش سبز و قانونی مردم نیست


گفتگوی علیرضا بهشتی با پارلمان نیوز
اوباش را در بازداشتگاه ها زندانبان و شکنجه گر کردند!

مصاحبه قائم مقام رئیس دادگستری تهران
قاضی مرتضوی باید محاکمه شود اما او نیمی از حاکمیت را زندانی کرده!

از یک نامه دریافتی
شستشوی مغزی بسیج، با مطالعه اجباری نوشت های مصباح یزدی


بیانیه دفتر هاشمی در مجمع تشخیص مصلحت
در اعتراف گرفتن ها، نظام را قربانی خوشایند یک جریان نکنید!

شباهت ها شهادت می دهند
روح احمد رشیدی مطلق
در کالبد مرتضوی و شریعتمداری

به نقل از خود وی
قرص هائی که ابطحی را به یک عالم دیگر برده است!


تابش نماینده مجلس از قول همسر ابطحی: بعد از 43 روز که همسرم را دیدم حدود 18 کیلو وزن کم کرده بود و می گفت که چند روزی است که قرصی را به من میدهند که من را از جار و جنجال و هیاهوی این دنیا فارغ کرده!


آغاز دادگاه های کودتا

50 روز جنایت و کشتار

نتوانست جنبش ضد کودتا را فلج کند

نتیجه محاکمه و اعتراف شکنجه شدگان افزایش عزم و خشم مردم خواهد بود


"کیفرخواست" دادستان

سند درماندگی کودتاچی هاست


گزارش ویژه برای پیک- توطئه جدید کودتاچی ها
شعارهای انحرافی برای
جدا کردن مراجع از موج سبز


بیانیه مهم مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم
ملت ایران!
خطابه های توجیه گر نماز جمعه
نظر مراجع و علمای بزرگ نیست

سخنرانی و مصاحبه قالیباف و کرباسچی
چپاولگران و شکنجه گران همگی دور احمدی نژاد حلقه زده اند

این گزارش از مسائل وزارت اطلاعات به پیک نت رسیده
سپاه علیه وزارت اطلاعات در کرج بمب گذاری کرده بود!


خاتمی در خانه شماری از قربانیان
صدها هزار نفر قصد شرکت در اربعین شهدای جنبش سبز را داشتند

فیلم را ببینید!
فرماندهان سپاه را به دیدار خانواده قربانیان ببرید
آنها که کشته شدند از کدام طایفه بودند؟


جنبش مقاومت سراسری است
ایران، تهران نیست و تهران همه ایران نیست

از تظاهرات چهلم اولین قربانیان جنبش مقاومت در برابر کودتای 22 خرداد، عکس، فیلم و گزارش های متعددی منتشر شده است. در بسیاری از شهرهای ایران، همزمان با تهران مردم در مراسم چهلم شرکت کردند. از جمله در اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، اراک و .... از میان گزارش تصویری رسیده از اصفهان دو نمونه را انتخاب کرده ایم، تا اینگونه تصور نشود که همه مقاومت در تهران متمرکز است. مردم در شهرهای دیگر نیز همانگونه در برابر کودتا ایستاده اند که تهرانی ها ایستاده اند، منتهی چون تهران پایتخت و اخبار آن زود منتشر می شود، اغلب نسبت به انتشار اخبار شهرستانها غفلت شده است. به همین دلیل ما ضمن این توضیح، عکس اصفهان را بعنوان نمونه ای از جنبش مردم در سراسر ایران انتخاب کرده ایم.


فرمانده بسیج
روز روشن دروغ می گوید شب تاریک شکنجه می کند!

30 سال، پس از آن سالها- هادی غفاری، دیگر آن هادی غفاری ابتدای جمهوری اسلامی نیست. او نیز آیت الله شده است و به جمع مقلدین آیت الله منتظری پیوسته است. نه تنها این، بلکه به مردم سبز پیوسته است. البته با همان شور و انرژی که در ابتدای انقلاب داشت. با این تفاوت که در ابتدای انقلاب این شور و هیجان را علیه آزادی احزاب دگراندیش به کار گرفت و امروز به سود آزادی احزاب. او که از اعضای شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی بود، در سالهای اول تاسیس جمهوری اسلامی در راس نیروهای مهاجم به کتابفروشی ها و دفاتر احزاب قرار داشت. قطب آن ها شده بود. برایشان سخنرانی می کرد و سپس هدف را با شعار "حزب فقط حزب الله"  نشانشان می داد. گذشت زمان، به همه درس های بزرگی داد. از جمله به هادی غفاری که امروز خود در محاصره لباس شخصی هاست و لابلای قبرهای بهشت زهرا به سوی قبر ندا آقا سلطان می رود تا فاتحه چهلم قربانیان کودتا را بخواند. سرانجامش چه خواهد شد؟ سرانجام او، که این روزها با صراحتی کم نظیر زبان به نقد علی خامنه ای گشوده است.


مهدی کروبی: پنبه ها را از گوش بیرون بیآورید
پرونده حوادث کودتای اخیر بزودی گشوده خواهد شد

برکناری ها و برگماری ها در کابینه
احمدی نژاد راننده شد رهبر چرخ یدکی ماشین کودتا


رویش‌یافتگان دوران رهبری علی خامنه‌ای
1- حجت الاسلام ذوالنور، فرمانده لباس شخصی ها
2- حجت الاسلام طائب، فرمانده شکنجه و اعتراف گیری

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

Site Meter

 

تماس با پیک - تبلیغات در پيك

پیام ها و نظرات

"ذبیح ترکه"
در خدمت کودتا!


جنبش سبز
زیر چادر


باور نکنید که در
تبریز خبری نیست


انفجار در اهواز

یکشنبه شب، درحالیکه همه درگیر بحث پیرامون اعترافات زندانیان سیاسی کودتا در دادگاه کودتا و همچنین چاره جوئی حکومتی برای نمایش تنفیذ رئیس جمهور کودتا بودند، در کنار و یا داخل استانداری اهواز انفجار عظیمی روی داد که تاکنون جزئیات آن منتشر نشده است. این حادثه در منطقه کیانپارس اهواز روی داد. صدای انفجار در تمام شهر اهواز شنیده شد. محاصره امنیتی محل اجازه نداده است اطلاعات بیشتری درباره حادثه کسب شود.


اخبار را
با دقت بخوانیم!

میترا- شما در اوج خبر ها علیه دولت کودتا در بالای صفحه سایت خود نوشته اید که هواپیمای سقوط کرده را در زمان شاه گرفته اند. یعنی  دولت کودتا کاملا بیگناه است .در ضمن کارخانه تبرک را هم همه میدانند وابسته به رژیم است.

در مجموع از زحماتی که برای انتشار اخبار می کشید تشکر می کنم . اما فکر میکنم هر نامه ای را نباید در سایت گذاشت .

با تشکر و سپاس 

با سلام!

خواننده گرامی، متاسفانه شما خبر یا نامه مورد اشاره خودتان را با دقت نخوانده اید. نه ما نوشته ایم هواپیما را زمان شاه تحویل گرفته اند و نه نویسنده آن نامه. کجا نوشته ایم هواپیما را در زمان شاه گرفته اند؟ این هواپیما- توپولوف- در زمان ریاست جمهوری رفسنجانی گرفته شده و ضمنا بحث به هیچ وجه بر سر زمان تحویل هواپیما نیست. بر سر نوع هواپیما هم نیست. بحث بر سر بی لیاقی و باند بازی، کارهای امنیتی و حتی بازی با جان مردم برای ایجاد انحراف در افکار عمومی ضد کودتاست. ضمنا ما اشکالی در انتشار نامه خوانندگان نمی بینیم. همانگونه که در انتشار پیام شما نمی بینیم. این پیام ها و نامه ها به ما و خوانندگان امکان میدهد که با دقت و کنجکاوی بیشتری مطالب را بخوانیم.

موفق باشید- پیک نت


راهنمائی برای
باز کردن پیک نت


فارسی را
کتابی بنویسید!

دوستان محترم که پیام ارسال میدارید.
بابت ارسال لینک ها و پیام ها سپاسگزاریم. اما قبل از همه اینها، از شما خواهش می کنیم فارسی را و بویژه افعال جملات را کامل بنویسید. پدر فارسی در این سالهای اخیر با این دیالگ نویسی در وبلاگ ها در آمد. "میگه" یعنی چه؟ "یه کم" یعنی چه؟ "بیام" یعنی چه؟
اینها همه غلط است. درست آنها می شود: می گوید، کمی، بیایم و... می بخشید که این توضیحات را دادیم اما باور کنید برای انتشار مطالب دریافتی و خارج کردن آنها از این فارسی هر روز خون دل می خوریم.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)