سرمقاله راه توده
جنبش سبز "نوزاد" نیست
فرزند برومند یک انقلاب است!

 

مانند پادگان های سپاه
نصب عکس های موسوی
در پادگان های ارتش

 تماس با ما

infos@

pyknet.

net

15 آذر

1389

6 دسامبـر

2010

 

 

 

پیک هفته 107  - آرشیو پیك هفته

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

 
مصاحبه مرتضی الویری با سایت جماران
مجلس نماینده ملت
شد مجلس مداحان قدرت

مرتضی الویری عضو ستاد صیانت از آراء مردم در انتخابات 22 خرداد، با سایت جماران مصاحبه کرده و نقطه نظراتی را درباره مجلس بیان کرده که خواندنی است. مرتضی الویری در هفته پس از کودتا به همراه همسر مهدی کروبی، حجت الاسلام منتجب نیا از ستاد انتخابات کروبی و همچنین نمایندگان ستاد انتخابات محسن رضائی در بیت رهبری با علی خامنه ای دیدار کردند.

 در آن دیدار الویری که یکی از زندانیان مذهبی پرسابقه در زمان شاه است، پس از مرور خاطراتی که با خامنه ای در گذشته داشته و حتی خطبه عقد او و همسرش را خامنه ای خوانده، دلائل خود درباره تقلب بزرگ و مهندسی کردن نتیجه انتخابات را مستند به اطلاعاتی که همراه آورده بود بیان کرد که هم خامنه ای و هم جمعی که در آن دیدار حضور داشتند آن را شنیدند. الویری اندک زمانی پس از سرکوب مردم معترض به کودتا، شرحی در باره این دیدار نوشته و جزئیات گزارش خود و صحبت های خامنه ای را فاش ساخت. بدنبال انتشار این مطلب، الویری نیز برای مدتی بازداشت و سپس با قید وثیقه آزاد شد. الویری از نمایندگان دوره های اول تا سوم مجلس است که یک دوره نیز شهردار تهران، رئیس مناطق آزادی تجاری و سفیر در اسپانیا بوده است.

با ذکر این سوابق، نقطه نظراتی که او مطرح می کند، خواندنی تر و جدی تر باید تلقی شود. الویری در مصاحبه با سایت جماران گفت:


سایت "متقان" را به این دلیل هک کردند
وحشت از ریزش نیرو
در صف ولایت پرستان

حاج فرج، برادر رئیس سابق اوین
به جرم قاچاق مواد مخدر بازداشت شد!

نگاهی به پیام مهدی کروبی بمناسب 16 آذر
دانشگاه 5 هزار شهید نداد
که مشتی دروغگو حاکم شوند

پیام 16 آذری بهاره هدایت از زندان
آفتاب قدرت دروغگویان
به لب بام آزادی ما رسیده

انتقال فوری خامنه ای
از سفر محرمانه قم به تهران

از بعد از ظهر روز جمعه گذشته و بویژه دیروز (شنبه) اخبار مبنی بر رفت و آمدها و تکاپوهائی از بیت رهبری به برخی محافل سیاسی راه یافته است. ابتدا تصور می شد که این تکاپوها و ملاقات های محرمانه در ارتباط با مذاکرات مهم اتمی است که طی روزهای آینده در سوئیس شروع خواهد شد، اما بزودی معلوم شد که مسئله بر سر مذاکرات اتمی نیست. سپس از قم به تهران خبر رسید که علی خامنه ای برای چند ملاقات با روحانیون بلندپایه قم، بصورت محرمانه به این شهر سفر کرده بود اما چند ساعت پس از ورود به قم و در اولین ملاقاتی که با یکی از مراجع بنام "ملکوتی" داشته دچار ضعف شدید جسمی شده و بسرعت به تهران منتقل شد. معلوم نیست که دراین ملاقات چه گذشته، اما بعید است که ضعف ناگهانی و شدید خامنه ای ارتباط مستقیم به مذاکرات با آیت الله ملکوتی داشته باشد. از صبح شنبه و با رفت و آمد پزشکان مخصوص به بیت رهبری، زمزمه های دیگری در محافل سیاسی آغاز شد و متعاقب آن اخباری درباره دیدارهای طولانی وی با فرزندانش و خارج نشدن خامنه ای اتاق استراحتش به خارج از بیت رهبری راه یافت. خبرهائی از دیدارهای مکرر خانواده خامنه ای با وی در همین اتاق نیز نقل می شود.


گسترش ایدز در قم
امام جمعه ها برای ایدز خطبه بخوانند!

پل ارتباطی قم – نجف علیه رهبری علی خامنه ای

سلام- سایت کمتر شناخته شده ای اینجا، که در سال میلادی رو به پایان تاسیس شده، نامه هائی را منتشر کرده که از جمله آنها نامه ای از نجف به مجلس خبرگان رهبری درایران است. من حدود دو هفته پیش از تلویزیون العربیه اشاره به یکی از این نامه ها را شنیده بودم و درجستجوی اصل نامه بودم که دراین سایت آنها را پیدا کردم. محتوای این نامه درخواست برکناری آقای خانه ای از رهبری و موجهات شرعی آنست. همانطور که میدانید من در میان روحانیون شهر قم زندگی می کنم و آگاهم که بسیاری از مدرسین و طلاب قم به این سایت مراجعه می کنند. سایتی که به آن اشاره کردم در ستون چپ خود پیوند مراجع بزرگی چون آیت الله سید علی سیستانی- آیت الله سید تقی قمی طباطبائی- آیت الله سید صادق روحانی- آیت الله سید صادق شیرازی- آیت الله سید عبدلکریم موسوی اردبیلی- آیت الله سید علی محمد دستغیب- آیت الله سید محمد سعید حکیم- آیت الله شیخ اسحاق فیاض- آیت الله شیخ اسدالله بیات رنجانی- آیت الله شیخ بشیر نجفی- آیت الله شیخ حسین وحید خراسانی- آیت الله شیخ یوسف صانعی- مرحوم آیت الله شیخ حسینعلی منتظری را دارد. یکی از اهداف مقابله این سایت ارتش اطلاعاتی سایبری حکومت است. سایت به 3 زبان منتشر می شود. دنبال کردن مطالب آن را به خود شما و خوانندگان پیک نت واگذار می کنم.1234


ماموران اطلاعاتی غرب
بیخ گوش رهبر و نهادهای رهبری

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 


پیام ها و نظرات


مقابله با
ارتش سایبری

- دوستان لینک ارسالی حاوی مطالب کلی و ارزنده پیرامون امنیت سایبری می باشد. لطفا ملاحظه کنید و درصورت امکان منتشر کنید تا دیگران را در برابر هکرها ...یاری دهید. اینجا و اینجا


وعده شما

همراه با گام های ما

برای آنها که نه تابع هیجان ناشی از رویدادها، بلکه تابع منطق گام به گام رویدادها هستند یادآور می شویم که از آغاز ماه میلادی دسامبر 4 روز می گذرد. اگر با گام های پیک نت پیش می روید و خود را پایبند پرداخت آبونمان این روزنت می دانید، به وعده و تعهد خود عمل کنید!


بمب سوم
عمل نکرد!

همزمان با انتشار خبر دو انفجار درتهران، سایت جوان آنلاین ارگان سازمان جوانان حزب نظامی سپاه پاسدارن از انفجار سوم در شهرک محلاتی تهران خبر داد:

 "صبح امروز در ادامه تلاش جریان نفاق برای ایجاد ناامنی در کشور، یک خودرو پژو 206 نیز شهرک محلاتی تهران منفجر شد. گفتنی است، این سومین حرکت تروریستی امروز صبح در تهران بوده که متاسفانه در این اقدام تروریستی 2 تن از شهروندان به شهادت رسیدند و خساراتی نیز به بار آمد. محل دقیق این انفجار در ابتدای شهرک محلاتی تهران و روبروی داروخانه لشکرک بوده است. اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا ارسال می‌شود."

این خبر توسط تابناک، الف، لفق نیوز و چند سایت دیگر به نقل از جوان آنلاین منتشر شد.

جزییات خبر نشان میدهد که جوان آنلاین از محل انفجار، نوع اتومبیل، تعداد تلفات و... اطلاع دقیق داشته است. البته چند ساعت بعد نیروی انتظامی وقوع انفجار سوم در شهرک محلاتی را تکذیب کرد! جوان آنلاین نیز خبر مربوط به انفجار سوم را از سایت خود برداشت. اعلام سریع خبر از سوی رسانه های کودتا نشان از هماهنگی بین بمب گذاران و عوامل خبری آنهاست. این را در جریان قتل استاد علی محمدی نیز شاهد بودیم که چند دقیقه بعد از بمب گذاری عکاسان خبرگزاری فارس در محل حاضر بودند تا گزارش جنایت کودتاچیان را بدهند. اما این بار عمل نکردن بمب سوم در شهرک محلاتی باعث رسوایی سپاه و لو رفتن عاملین اصلی این جنایات شد.


علیه موسوی کودتا شد

 تا این مدینه بهم نریزد!
مدینه فاضله آقای خامنه ای

عبدالله شهبازی، محقق تاریخ معاصر ایران، در یک مقاله مشروح که پاسخی است به یکی از منتقدان خویش در استان فارس، از جمله نوشت:

من وکیل مدافع جناح اصلاح‌طلب نیستم ولی یقین دارم که «عدالت‌خواهی گزینشی نیست». بنابراین، نمی‌توانم بپذیرم که قبل از دولت نهم (آقای احمدی‌نژاد)سراسر «قانون‌گریزی» بود و امروز همه چیز بر مدار «مبارزه با فساد» و «عدالت‌خواهی» می‌چرخد. در بسیاری از استان‌های  کشور کانون‌های مافیایی با فراغ‌بال، بدون نظارت کافی، به چپاول ادامه می‌دهند و می‌کوشند، حتی با بهره‌برداری از تعارضات سیاسی جاری، جیب خود را به سرعت پر کنند. توجه کنید به گزارش سازمان بازرسی کل کشور درباره رشد مفاسد در پنج سال اخیر که بی‌سابقه است، به دلیل افزایش درآمدهای نفتی و هزینه کردن‌های بدون نظارت و واردات بی‌رویه و شگفت‌انگیز.

در این دوره پنج ساله بیش از چهار صد میلیارد دلار درآمد نفت و گاز نصیب ایران شد که در طول تاریخ ایران، از زمان انعقاد قرارداد دارسی در دوره مظفرالدین شاه (1901 میلادی) تا آغاز دولت آقای احمدی‌نژاد، بی‌سابقه بوده است. و در همین دوره شاهد واردات عظیم بوده‌ایم و حتی واردات اقلامی عجیب و غریب مانند گردو و گوسفند از چین و بز از گرجستان و ارمنستان و، با عرض پوزش، واردات پرده بکارت یک بار مصرف از چین [+] و نیز گسترش بی‌سابقه و مشکوک انواع مواد مخدر نوظهور و مرگبار و جایگزینی آن با مواد مخدر سنتی همچون تریاک.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)