تکرار تاریخ خنده دار است!
سفر خامنه ای به قم
در سالگرد جشن تاجگذاری شاه

 

کناره گیری روسها از پروژه گاز ایران- پاکستان وحشت از تبدیل شدن
خط لوله "صلح" به خط لوله "تفنگ"

 تماس با ما

infos@

pyknet.

net

25 مهــــــــر

1389

17 اکتبـــــــر

2010

 

 

 

پیک هفته 107  - آرشیو پیك هفته

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

 

هشدار اقتصاددانان برجسته ایران در گزارشی محرمانه به علی خامنه ای:

"فروپاشی اقتصاد ايران" نزدیک است

شرح بیشتر این هشدار را در پیک نت فردا خواهید خواند


انتقال ارزهای ایران
به بانک های کابل و بغداد!

لطفا این خبر را که از منابع موثق داخل نظام است، منتشر بفرمائید:

روز جمعه، در یک تماس فوری و محرمانه که از بغداد و کابل گرفته شد، به اطلاع بیت رهبری رسانده شد که مقامات کابل و عراق بشدت نگران بلوکه شدن پول هائی هستند که اخیرا از ایران به بانک های این دو کشور سپرده و یا منتقل شده است. در همین تماس اطلاع داده شد که امریکائی ها در جریان این انتقال پول قرار گرفته و بسرعت در تدارک بلوکه کردن پول ها هستند.

در پی محدود شدن معاملات ارزی خصوصا ارسال ارز به خارج از کشور، واسطه های سپاه و صرافی های اقماری آنها از طریق بانک های افغانستان و عراق اقدام به ارسال وجه به خارج کرده اند.

به همین دلیل، ظرف هفته گذشته کلیه حواله های ارزی به سمت دوبی از طریق بغداد انجام شد و دولت ایران نیاز صرافی های مستقر در دوبی را از این طریف تامین کرد.

همچنین بانک کابل بعنوان یکی از بانک های اصلی در ارسال وجه به اروپا و آسیا مورد استفاده ایران قرار گرفت و صرافی های تهران با گرفتن وجه در تهران معادل آنرا به دلار از طریق بانک کابل به مقصد نهایی ارسال کردند.

استفاده از این دو کشور در سالیان اخیر بی سابقه بوده و رو آوردن به این دو کشور نشان از هر چه محدود شدن توانایی های ایران در چرخش ارز کشور دارد.

در هفته گذشته برای چین و هنک کنگ حواله تلکس از بانک کابل صادر شد.

توجه داشته باشید که صرافی ها به نیابت از دولت سرگرم نقل و انتقالات ارز هستند. صرافی های قانونی زیاد نیستند. شاید کمتر از 30 صرافی قانونی در تهران جواز صرافی دارند و فعالیت می کنند و با دولت معامله ارزی دارند، اما بدون اغراق می توان مدعی شد که صدها صرافی غیر رسمی، بدون جواز در کشور فعالیت می کنند که همه آنها به منابع قدرت وصل هستند. همین وضع در کشورهای حوزه خلیج فارس و بویژه در دوبی نیز حاکم است. برای نمونه شاید بیش از 150 صرافی در ارتباط با ایران فعال اند و از جانب سپاه حمایت می شوند که جواز صرافی ندارند و کسب و کار رسمی شان چیز دیگری است. مثلا کفاش اند و یا برنج فروش، اما همه آنها زیر چتر حمایتی دولت در تهران، در دوبی کار ارز می کنند و به شعبات بانک سپاه تبدیل شده اند.


پیدا کنید گیرندگان را

مديركل بازرسی استان فارس"قادر جمالی" که تاکنون زبان در کام کشیده بود، پس از برکناری، در مراسم تودیع خود فاش ساخت:

بر اساس آخرين آمار، معوقه‌های بانكی در سطح استان فارس بالغ بر 624 ميليارد تومان است كه 31 درصد آن به 86 نفر پرداخت شده است .عمده بدهكاران بانكی استان نیز واحد و شركت‌های  دولتی و يا وابسته به دولت هستند. این واحدها و شرکت ها دچار بحران اند.


10 تومانی پیش از انقلاب
شده  10 هزار تومان!

این اسکناس جدید 10 هزار تومانی در جمهوری اسلامی است که چاپ شده اما هنوز گسترده توزیع نشده و به گردش نیفتاده است. ارزش و قدرت خرید با آن، باندازه 10 تومانی پیش از انقلاب هم نیست. قرار بود در همین تابستانی که گذشت، 150 میلیون برگ، از این اسکناس را چاپ کرده و وارد بازار کنند. چنین نکردند و چنین نشد و حالا سقوط پول ایران چنان سراشیبی را طی کرده که 10 هزار تومانی هم دیگر پول درشت به حساب نمی آید!

یک مقام بانک مرکزی به خبرگزاری های داخلی گفته: هر وقت چک های 50 و 100 هزار تومانی از چرخه خارج شد، انتشار اسكناس‌های 10 هزار تومانی سرعت خواهد گرفت.

فعلا حاکمیت 5ر3 ساله چک های 50 و 100 هزار تومانی ادامه دارد و این یعنی که 10 هزار تومانی را کسی بعنوان پول درشت ایران قبول ندارد و رقم درشت به 50 و 100 هزار تومان رسیده است.


نگاهی به نشست خبری سردار "بهمن کارگر"
سر هر خیابان و نبش هرکوچه
یک ایستگاه انتظامی ایجاد می شود!

درباره رنگ پوست و موی محمدی علی رامین
خط و خالش مهم نیست
به نقش و افکارش بپردازید!

دروغ- ادعا- بلوف
در 24 ساعت گذشته

غلامحسین محسنی اژه‌ای، دادستان کل کشور با هدف ترساندن هاشمی رفسنجانی: مهدی هاشمی در صورت ضرورت از طریق اینترپل دستگیر می‌‌شود - فارس

احمد جنتی، امام‌جمعه موقت اما همیشه ثابت تهران، در ادامه ستایش لنگه کفش پرت کردن خبرنگار عراقی بسوی جورج بوش و اعلام آن به مبارزه ضد امریکائی :  شعارهای مردم لبنان پتكی بر سر آمریكا و رژیم‌ صهیونیستی بود- فارس
محمدرضا میرتاج‌الدینی، معاون پارلمانی احمدی نژاد برای جبران جبهه نبوده و جبهه ندیدن احمدی نژاد:
شجاعت احمدی نژاد در هنگام پرواز بالگردهای رژیم صهیونیستی موجب شادی مردم شد- فارس

وكیل سپه، نماینده مردم پارس آباد، در پاسخ به ایرانی هائی که به چشم خود دیدند دولت و سپاه پول های نفت را برده در لبنان اتوبان کشیده و ساختمان و استادیوم ورزشی ساخته: سفرهای استانی دولت به آبادانی كشور شتاب بخشیده است- ایرنا

محمد تویسركانی، مسئول عقیدتی سپاه پاسداران در تائید سخنان معاون پارلمانی احمدی نژاد: دنیا شجاعت احمدی نژاد را تحسین كرد- ایرنا


سفر جورج بوش به اردن و کویت
همزمان با سفر احمدی نژاد به لبنان


دولت فرانسه زیر فشار
اعتصاب و راهپیمائی مردم ناراضی

شبح هولناک تحریم نفت ایران
فاتحان سفر به لبنان با جیب خالی باز می گردند!

ناله های اتاق بازرگانی
سایه تورم 30 در صدی
بر سر بازار داخلی و صادرات خارجی

مهدی کروبی:
فیلمی از قربانیان تجاوز جنسی، در اختیار من است


امپراطوری انگلیس در گرداب
رعیت های ملکه
در تونل تاریک خصوصی سازی
روزنامه یونگه ولت- ترجمه رضا نافعی

دیر زمانی برای هوادارن نئولیبرالیسم اقتصادی در اروپا مدل اقتصادی انگلیس سرمشق بود. اصول آن عبارت بود از: خصوصی کردن اقتصاد تا سرحد ممکن، باز گذاشتن دست بازار تا جائی که ممکن باشد، جمع و جور کردن دستگاه دولتی، تمرکز بر بخش مالی و خدمات و همچنین بستن دست وبال اتحادیه های کارگری. امروز نه تنها در آمریکا بلکه در انگلیس نیز شاهد فلاکت زائیده از این سیاست هستیم. (سیستمی که تازه آقای خامنه ای به کمک اصل تغییر ماهیت داده شده 44 قانون اساسی و به قیمت یک کودتای نظامی، دولت احمدی نژاد را مامور اجرای آن کرده و گام بلند "حذف یارانه ها" تحت عنوان "هدفمند کردن یارانه"، شناور کردن ارز بدستور بانک جهانی و انتقال تمام بخش های تولیدی و تجاری به شرکت های وابسته به نسل جدید سرمایه داران رویش یافته در دوران دو دهه رهبری آقای خامنه ای با درجات نظامی و سپاهی برداشته شده است. آینده ما)حسن تقدس نژاد، معاون ضرغامی
تدارکاتچی کودتای 22 خرداد
در صدا و سیمای جمهوری اسلامی

سلام خدمت مسئولین سایت پیک نت. من یکی هواداران جنبش سبز در صدا و سیما و  از خوانندگان شما هستم. در باره نقش معاون صدا و سیما در کودتای 22 خرداد 88 و همکاری گسترده وی با ستاد کودتا مطالبی را برای شما ارسال می کنم. لطفا ایمیل من محفوظ بماند.

از چپ به راست- سردار ضرغامی فرمانده صدا و سیما، سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی و تقدس نژاد.


بشنوید!
مصاحبه "محمد علی رامین" طراح انکار هولوکاست
غلط می کنی!- غلط کردند!


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

برای کسب در آمد

 سری به ما بزنید


پیام ها و نظرات


دروغ های
شاخدار هفته

از من خواسته بودید که دروغ های دولتی ها در طول هفته را جمع کنم. این دروغ ها آنقدر زیاد اند که اگر بخواهیم چنین مسئولیتی را مطابق توصیه شما برعهده بگیرم، باید تمام وقت و کار و زندگی ام را صرف آن کنم. بنابراین سعی می کنم در ابتدای هر هفته مهم ترین و درعین حال شاخدارترین دروغ ها را برایتان بنویسم:

1- احمد اقبال رضوی، امام جمعه شهر لاهور پاکستان:
آیت‌الله خامنه‌ای از نظر مدیریت و تقوا در تمام دنیا کاملاً بی‌نظیر است./ فارس
2- اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده پلیس:
دشمن با جمع‌آوری ارز از بازار داخلی می‌خواست به سیستم اقتصادی ضربه وارد کند.آفتاب
3- مجتبی ذوالنور، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:
مقام معظم رهبری امید آزادی خواهان جهان هستند. ایرنا


برای سفرخامنه ای به قم
بلوار عمار
زیادی پهن است!

من یکی از خوانندگان هر روزی و پر پا قرص پیک نت هستم- چند روزی است که درباره آمدن و نیامدن علی خامنه ای به قم حرف و حدیث های زیادی مطرح است. لطفا در این خصوص اگر مطلبی دارید منتشر کنید. یکی از شایعاتی که در شهر قم منتشر شده اینست که ظاهراً  هدف علی خامنه ای از سفر به قم جلب حمایت مراجع از دولت و توجیه جنایات یکسال و نیم پس از انتخابات 22 خرداد است.

البته ناگفته نماند برخی از مراجع به راحتی دم به تله نداده اند و برخی دین به دنیا فروشانی نظیر نوری همدانی 4 میلیارد تومان از خامنه ای گرفته است که نه تنها مجتبی پسر خامنه ای را مجتهد اعلام کند، بلکه پای برهنه به استقبال خامنه ای برود.

همچنین در شهر قم شایعه شده که 75 و 55 متری بلوار عمار یاسر بخاطر پهنای خیابان برای ورود خامنه ای مناسب نیست چرا که خیابان عریض، جمعیت را کم جلوه می دهد ایشان باید از خیابان باریک 19 دی و میدان جهاد وارد شهر شود که جمعیت فراونی جلوه می دهد.

البته ناگفته نماند چند هفته ای است که شایعه می کنند که مثلا خامنه ای این هفته می آید بعد دوباره شایعه می کنند که این هفته نه! هفته اینده می آید. به قول عوام علت این شل کن سفت کن چیست بازار گرمی؟ برای استقبال؟ یا اختلاف خامنه ای با مراجع! آیا نامه ی خامنه ای به هاشمی در خصوص ابطال وقف دانشگاه آزاد ارتباطی با این اختلافات دارد یا نه؟


پیشنهاد
ستون دروغ ها

محمود احمدی‌نژاد:

همه اتفاقات خارق‌العاده‌ای که در عرصه بین‌الملل برای کشور می‌افتد به خاطر عنایت امام زمان است. خبرگزاری فارس

غلامحسین اسماعیلی، رئیس سازمان زندان‌ها:

مجرم سیاسی نداریم، تعداد کمی زندانی امنیتی داریم. خبرگزاری ایسنا

محمد حسینی، وزیر ارشاد:

ایران دارای قوی‌ترین دیپلماسی عمومی جهان است. خبرگزاری فارس

پيشنهاد مي کنم ستونی بنام دروغ های دولت دهم اختصاص بدهید و بصورت روزانه آنها را منتشر کنید. قدیم ها می گفتند "دروغ روز 13 فروردین"، حالا همه روزها و ساعات ایران، 13 بدر است!

پیک نت: خود شما زحمت این کار را تقبل بفرمائید!


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)