گزارش تکمیلی از سرنوشت شرکت "آریان فولاد"
تصاحب شرکت های خصوصی
از سوی شرکت های سپاه

 

از یک پیام دریافتی
سرتیپ فرمانده مداحان
طراح و آمر ترور حجاریان بود

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

9 شهریور

1389

31 آگوست

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

"ربنا"

ایرانی ها

دهان روزه را

با صدای شجریان

باز می کنند


 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

اولین گزارش عبدالله شهبازی، پس از بازگشت از امریکا
بمباران ایران
هیاهو نیست، رخ خواهد داد!

1- اطلاعات اولیه درباره نیروگاه مخفی سوریه از طریق سردار علیرضا عسکری، معاون پیشین وزارت دفاع ایران، بدست آمد که در جریان عملیات مشترک اسرائیل و آمریکا، در 7 فوریه 2007 از استانبول به یکی از پایگاه‌های آمریکا در اروپا، ظاهراً در آلمان، انتقال یافت و مورد بازجویی قرار گرفت.

2- یک افسر سابق ارتش اسرائیل، که به حضور در سرکوب «انتفاضه اول» افتخار می‌کند و سال‌هاست به عنوان یکی از سرشناس‌ترین روزنامه‌نگاران نومحافظه‌کار و عضو متنفذ «لابی اسرائیل» در ایالات متحده آمریکا لجوجانه بر طبل جنگ برای تغییر جغرافیای سیاسی خاورمیانه می‌کوبد، به سادگی و با هویت جعلی و با عنوان جعلی «خاخام یهودیان نئوارتدکس نیویورک» به دعوت ریاست سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به ایران سفر کرد و در جمعی حضور یافت که قرار بود حتی با رهبری دیدار کند.

3- با توجه به سفر باورنکردنی چهره‌ای نامدار و سرشناس همچون روپرت مردوخ (مرداک)، «سلطان رسانه‌های صهیونیستی»، به ایران، دیگر اینگونه مسائل مرا متحیر نمی‌کند.


چپاول زیر میزی ثروت ملی
قرار داد 21 میلیارد دلاری
زیر قنداق دو شرکت تازه تولد!

مدیران وزارت نفت و ریاست جمهوری – که این قرارداد در حضور آنها امضا شد باید پاسخ بدهند که چگونه؟ چرا؟ و با کدام مجوز قانونی؟، دو شرکت یک میلیون ریالی با مدیران و سهامداران کاملا یکسان، در روز تولد خود، در طرح های چند میلیارد دلاری مشارکت داده می شوند و از منابع حاصل از سه میلیارد یورو اوراق مشارکت ارزی و سه هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت ریالی بهره مند می شوند.


بگو همسفره ات کیست
تا بگویم روزه ات باطل است یا نه؟

تروریست ها، شکنجه گران، بازجوها و کودتاچی ها، در ماه رمضان که به پایان آن نزدیک می شویم، برای یارگیری و گسترش شبکه های خود، دراین ماه برای نوجوانان یتیم و غارت شدگان حاشیه نشین شهر تهران سفره افطار پهن کردند. امثال سردار نقدی "ولی" این سفره ها شدند. مقام معظم هم نمایش سیاسی- افطاری داد و ته مانده سران نظام را جمع کرد تا برایشان از کشتی استوار کودتا سخن بگوید و جهان را تهدید به مقابله کند.

در آرامگاه آیت الله خمینی که هرگز تصور نمی کرد بنیانگذار چنین جمهوری اسلامی خطاب شود نیز مراسم افطار برپا شد، اما نه برای مداحان و بسیجی ها و کارگزاران کودتا، بلکه برای کارگران صنایع مختلف. ابتکار این سفره افطار با حسن خمینی، نوه آیت الله خمینی بود، که بی ادعا و تکلف کنار سفره افطاری با آنها نشست. دراین افطاری 4 هزار کارگر صنایع سر سفره آیت الله خمینی نشستند. خانه کارگر تدارک این افطاری را دیده بود و به همین دلیل "علیرضا محجوب" دبیرکل خانه کارگر و نماینده مجلس سر سفره افطاری حسن خمینی نشست.


او را بردند به نهادی که نامش فاش نشده
خدمات 50 ساله "شیرج"
در جمهوری اسلامی 32 ساله


اطلاعیه جنبش
مسلمانان مبارز

جنبش مسلمانان مبارز با صدور اطلاعیه در ایران اعلام داشت: اخيراً مطلع شديم که مطالبي با امضاي هواداران جنبش مسلمانان مبارز در برخي وبلاگ‌ها و سايت‌ها منتشر مي‌شود و متقابلاً برخي رسانه‌هاي رسمي و دولتي نيز به انتشار مجدد آنها، اقدام و بر اين اساس فضاسازي مي‌کنند.

به اطلاع مي‌رساند که در حال حاضر جنبش مسلمانان مبارز نشريه و رسانه رسمي نداشته و فاقد تشکيلات هواداري بوده و در قبال طرح هر نوع مطلب و ديدگاه تحت اين عناوين مسؤوليتي ندارد و تنها اطلاعيه‌هايي معتبر است که با امضاي جنبش مسلمانان مبارز منتشر مي‌شوند.(8 شهریور89)


بانگ "ربنا" ازگنبد مساجد

سرمقاله راه توده: بر خلاف ادعاها
آقای خامنه ای
زیر پای مقاومت ملی را کشیده!

قرارگاه خاتم الانبیاء لانه فساد و دزدی و  چپاول است نه مرکز سازندگی
گزارش دریافتی
سرداران تاجر پیشه
و فرماندهان قاچاقچی شده

هر دو، چوب معامله با سپاه را خوردند و به چنگ باند معاودین عراقی افتادند

باند معاودین عراقی در قوه قضائیه

باند موسوم به "فیلتر البرز" مستقر در قوه قضائیه مجتمع آریان فولاد را با کمک سپاه بالا کشید. این باند عمدتا از معاودین عراقی تشکیل شده و چندین قاضی  دیوان عالی کشور و دیگر شعبات دادسرا ها را تحت فرمان  دارد. کار آنها بالا کشیدن کارخانجات و سرمایه های  بخش خصوصی تجار ایرانی است.

اعضا باند:

1- قاضی خداکرمی(قاضی شعبه 35 مجتمع شهید بهشتی)

2- افضل آبادی و سلیمانی از سازمان ورشکستگی کل کشور

3- قاضی مدینه بنابی قاضی ورشکستگی

4- شیرج معاون سابق شاهرودی

رهبری آنها با هاشم فتح الهی  معروف به هاشم ژانت و حمید آقا کثیری و وکالت حمید شریفی است.


مصطفی تاج زاده:
در انتخابات 22 خرداد تقلب نشد، علیه برنده کودتا شد

آینده مسلمانان مقیم آلمان
کتابی که با جنجال در آلمان منتشر شد
ترجمه رضا نافعی


داستان نا تمام
مصاحبه با "مازیاربهاری" در زندان اوین


سئوال نماینده ای از استان بوشهر در مجلس
21 میلیارد دلار بنام پارس جنوبی، در کام سپاه

لابلای خبرها فاش شد
یک سرتیپ سپاه فرمانده شبکه مداحان است!

گفتگوی همشهری ماه با حجت الاسلام دعاگو
فاجعه حاکم بر کشو زیر سر انجمن حجتیه است

محوری ترین سخنان علی خامنه ای در دیدار با سران نظام که کمتر به آن توجه شد
ما و امریکا و اسرائیل
در حال برنامه ریزی
برای مقابله با هم هستیم

دیکتاتوری یعنی همین
علی خامنه ای خود می گوید
مردم شعور ندارند
و تلویزیون جای مناظره نیست

آنچه را می بینید و می شنوید، بخشی از سخنرانی و یا پاسخ علی خامنه ای به باصطلاح انتقاداتی است که در جلسه دانشجویان بیان شده است. دانشجویانی که اکثرا بسیجی اند و یا طلبه های پیش از عمامه گذاری که شکل و شمایل و رنگ موی و رنگ چشم آنها نشان میدهد که عده ای از آنها از کشورهای افغانستان و لبنان و پاکستان و... اند.

آقای خامنه ای در این بخش از پاسخ های خود دراین جمع، با صراحت می گوید که جای بحث سیاسی در تلویزیون نیست، بلکه در یک اتاق و یا سالن و محفلی در بسته است. به این ترتیب، لابد عقل آقای خمینی نمی رسید که اجازه داد در همین تلویزیون جمهوری اسلامی آیت الله بهشتی و بنی صدر و سروش و مصباح یزدی و طبری و کیانوری و نگهدار و فتاپور و دکتر پیمان (رهبران حزب جمهوری اسلامی و حزب توده ایران و فدائیان و مسلمانان مبارز و...) درجلسات متعدد و طولانی با هم درباره همه مسائل انقلاب و جامعه بحث مستقیم کنند.

 او با صراحت مردم ایران را بی شعور اعلام می کند که با دیدن یک مناظره تلویزیونی می توانند گول آن کسی را بخورند که مسلط است و عیار. او فراموش می کند که اگر سطح شعور مردم این بود، چرا به احمدی نژاد که در مناظره های انتخاباتی آن همه عیاری و شعبده بازی و دروغ گوئی کرد نتوانست مردم را بفریبد و از آنها رای بگیرد؟ اعتراف او به بی اعتقادی اش به آزادی و شعور مردم را خود مستقیم ببینید و بشنوید.


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


این بساط
خرج داره!

پیک نت، ماهها پس از انتخابات 22 خرداد، طی یادداشت صادقانه ای، از خوانندگان این روزنت درخواست کرد، که بعنوان آبونمان، در ابتدای هر ماه میلادی هزینه ای هر اندازه اندک را تقبل کرده و آن را از طریق حساب بانکی اعلام شده در پایان صفحه اول پیک نت و یا آدرس پی پال که آن را نیز در صفحه اول اعلام شده پرداخت کنند. شمار قابل توجهی در پاسخ به این یادداشت، تعهد خود را برای پرداخت آبونمان متقبل شدند، که هر چند در مقایسه با شماری که روزانه به پیک نت مراجعه می کنند بسیار اندک بود، اما بهرحال گوشه ای از هزینه ما را در صورت تداوم تعهدی که متقبل شده بودند می توانستند تامین کنند. متاسفانه و درحالیکه از شمار مراجعه کنندگان روزانه پیک نت نه تنها کاسته نشده بلکه بر آن اضافه نیز شده، از شمار این دوستان، یعنی کسانی که قبول تعهد کرده بودند کاسته شده است. یک روز هم که از تعطیل ایران استفاده کرده و به خود مرخصی میدهیم سیل پیام اعتراض سرازیر است که "تکلیف ما که درایران نیستیم چه می شود؟". ما گهگاه در هفته اول هر ماه میلادی، گاه به طنز و گاه به جد، این نکته را یادآور شده ایم. از جمله در همین یادداشت کوتاه. اما برخی که تعهدشان را فراموش نکرده اند، از ما خواسته اند نه به طنز؛ بلکه به جد این تعهد را یادآور شویم تا مسئله شوخی فرض نشود. حالا این شما و این هم یادداشت جدی ما برای ماهی که هفته اول آن شروع شده است.

اما

از آنجا که

"پری رو تاب مستوری ندارد

در ار بندی، ز روزن سر بر آرد"

بعد از آن یادداشت "جدی"، این چند خط را هم که چیزی است میان طنز و جد می نویسیم:

از قدیم و تا همین حالا هم، کیوسک های روزنامه فروشی – تقریبا در تمام دنیا و از جمله ایران- روزنامه ها را تا نیمه تا کرده و روی پیشخوان می چینند تا رهگذران و مشتری ها عناوین را دیده و دست به جیب ببرند. در ایران به بهانه "باد" روی روزنامه ها قلوه سنگ و نیمه آجر هم می چیدند و می چینند تا کسی نتواند دست دراز کرده و لای روزنامه را از سر کنجکاوی و دنبال کردن بقیه یک خبر باز کند. تا کسی دست می برد که سنگ، یا نیمه آجر قزاقی را تکان بدهد، صاحب کیوسک از داخل دکه اش داد می زد: به سنگ دست نزن! دستتو بکن تو جیبت!

حالا و در دوران روزنامه نگاری اینترنتی، نه مشتری را می بینی که اگر از صفحه اول رفت به صفحات داخل سرش داد بزنی، و نه سنگ و پاره آجری هست که روی صفحه اول بگذاری و نه چشم تو چشم مشتری هستی که به اعتراض، برای نمک گیر کردن مشتری، مثلا بگوئی: آ سد مجتبی! شما چرا؟

و بعد هم با اشاره به کیوسک و دکه و پیشخوانی که روزنامه ها روی آنها چیده شده، ادامه بدهی: شما که میدونی، این بساط خرج داره، کرایه محل داره، حق و حساب شهرداری و نیروی انتظامی داره، (البته قدیم ها خرج آژدان داشت) و...


بوشهر
نیروگاه اتمی: بله
مطبوعات آزاد: خیر

سلام . ضمن سپاس از مطالب ارزشمند سایت پیک نت،  خواهشمند است جهت انعکاس صدای تعدادی مطبوعات اصلاح طلب بوشهر که زیر فشار وحشیانه مدیر کل ارشاد دولت احمدی نژاد قرار دارند، خبر زیر را انعکاس دهید.

نصرالله شفیعی مدیر کل افراطی ارشاد بیش از دو سال است با انواع ترفندها از جمله ایجاد خانه مطبوعات موازی با خانه مطبوعات مستقل بوشهر که حدود چهارصد عضو دارد و قطع سهمیه کاغذ و آگهی ها و پرونده سازی برای مطبوعات مستقل و اصلاح طلب بوشهر که بیشترین مخاطب ها را در بوشهر دارند، می کوشد آنان را به تعطیلی بکشاند که البته تاکنون موفق نبوده است. آخرین اقدام وی قطع یارانه کاغذ بر این نشریات بوده است.

خبرکامل تر را از اینجا بخوانید.


تقسیم سهام
بین سرکوبگران
با سلام- جدیدا بدستور سردارنقدی
 رئیس بسیج سهام صندوق مالی و
اعتباری مهر را كه قرار است به
 بانكبسیار بزرگی تبدل شود و
  دارای سهام بیشترین شركتهای
  اقماری است بصورت قسطی
 بین فرماندهان بسیجی كه در
 سركوبی مردم درانتخابات شركت
  كرده اند واگذار می گردد.ارزش
  هر سهام 100 تومان اعلام شده 

است.


حمایت از
مصرف کنندگان

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت تمام کارکنان پیک نت.

از اخبار مفید و خوبی که در اختیار مردم می گذارید سپاسگزارم. می خواستم فردی را در سازمان حمایت از مصرف کنندگان معرفی کنم.  ایشان "محمدحسین مولاخواه" نام دارد و مدیر کل بازرسی ویژه سازمان حمایت است. ایشان در طول سرکوب های خیابانی مردم با هماهنگی نیروهای وزارت اطلاعات در جمع آوری فیلم و عکس از دانشجویان و مردم حاضر در صحنه همکاری فعال داشت، بنحوی که از سردار فضلی تقدیرنامه دریافت کرد. در اتاقش یک دست لباس بسیجی آویزان می کند. در سایت سازمان حمایت... اینجاهم می توانید عکس ایشان را رویت فرمائید.


پاسداران قدیمی
در بدنه سپاه

با سلام- من يك برادر كوچك پاسدار هستم و می خواهم بگويم كه فكر نكنيد ما پاسداران انقلاب تافته جدا بافته از مردم هستيم. هرگز!

ما مملكت و مردممان را دوست داريم  و براي آن 8 سال جنگ كرده ايم. اين را می خواهم بگويم كه در داخل بدنه سپاه نيز جدايی و تفرقه است و خيلي  از همكاران من طرفدار مردم.

به اميد كشوري سبز

لطفا ادرسي از من ندهيد


درخواست
مازیار بهاری

دوستان عزیز. من مازیار بهاری هستم. اگر امکان دارد به فرستنده نامه "سرداران ولایت و سربازان گمنام صدا و سیما" اطلاع بدهید که با من تماس بگیرد.

پیک نت: با سلام! آقای بهاری، ما از در اختیار گذاشتن آدرس ای میل فرستندگان نامه ها و اخباری که از داخل کشور بدستمان می رسد معذوریم و به همین دلیل عین یادداشت شما را که البته بد نبود اگر به "سلام"ی هم آراسته می شد منتشر کردیم تا ارسال کننده نامه مورد اشاره شما، در صورت تمایل خود مستقیما با شما تماس بگیرد و یا اگر اطلاعی دارید که می خواهید ایشان درجریان آن قرار بگیرد، آن را برای ما بفرستید تا برای ایشان بفرستیم.

موفق باشید


از یک نامه دریافتی
چاقوکش های
در "کانون راهیان نور"!


تخم مرغ
به قیمت طلا!

با سلام و خسته نباشید. در مطلب " گرانی در پایان روز ششم ماه رمضان"   كه در پیك نت چهارشنبه 27/5 مرقوم فرموده بودید که قیمت تخم مرغ در شیراز هر كیلو 1800 تومان است كه قیمت یك شانه تخم مرغ در حدود 3500 تومان می شود . اگر آدرس محلی كه تخم مرغ را كیلویی 1800تومان می دهد را بنویسید مزید امتنان خواهد بود.

پیک نت: خواننده گرامی! گاهی ما خبری را که خود بدست آورده ایم منتشر می کنیم و بیش از گاهی، خبرهائی از خبرگزاری های داخلی را منتشر می کنیم. البته با تلخیص و ویراستاری و گاه دوباره نویسی و تنظیم آنها. خبری که شما به آن اشاره کرده اید را، همانطور که در متن خبر هم قید کرده بودیم، خبرگزاری ایلنا در یک گزارش مشروح و قصه وار منتشر کرده بود. ما از آن گزارش، این قیمت ها را در چند خط بیرون کشیدیم و منتشر کردیم. بنابراین، توضیح شما را خبرگزاری ایلنا باید پاسخ بگوید نه ما!


کارکنان دانشگاه

چرا محروم شدند!

با سلام خدمت برادر گرامی و عضو هیئت علمی دانشگاه، که در یادداشت خود توضیحاتی درباره افزایش حقوق کارکنان علمی داده اند. به اطلاع ایشان و خوانندگان شما می رسانم: همانطور که در فایل ضمیمه مطالعه فرمائید، و در سایت خبرگزاری مهر نیوز تاریخ 23/5/89 ساعت 9:12 (اینجا) نیز مندرج است، آنچه که بنده نوشته و شما منتشر کرده بودید صحت دارد. ضمن اینکه تا مهرماه افزایش حقوق را در فیش حقوق خود خواهید دید. سئوال بنده اینست: چرا کارکنان دانشگاه ها از گردونه این بذل و کرم دولت حذف شده اند؟"رسا"

گام های اولیه
برای رفتن به سوی
تلویزیون سبز


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)