نامه عزت الله سحابی خطاب به مقامات قضائی
مُلک و ملت
گرفتار حاکمیتی خودسر شده

 

محمد خاتمی:
فتنه گران واقعی
آنهائی اند که دروغ می گویند

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

20 مرداد

1389

11 آگوست

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

گام های اولیه
تلویزیون سبز

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

اسب سفید امام زمان
امریکا را به تهران می رساند

5 سال پس از تشکیل دولت نظامی، مسلط ساختن فرماندهان سپاه پاسداران بر اقتصاد کشور، گسترده ترین ترویج خرافات مذهبی، کودتای خونین 22 خرداد که لکه ننگی پاک نشدنی بر عبای جمهوری اسلامی است و پر کردن زندان ها از دولتمردان سه دهه اخیر و شعارهای توخالی و جنجالی احمدی نژاد، اکنون نوک کوه یخ مذاکره و زد و بند احمدی نژاد با امریکائی ها از آب بیرون آمده است. علی خامنه ای که در چنبره این دولت و کودتا گیر کرده و جدائی از احمدی نژاد را سقوط خود ارزیابی می کند، اکنون یک سازمان امنیت دیگر درست کرده که مواظب احمدی نژاد باشد، تا مبادا سر او را بعنوان بخشی از زدوبند با امریکائی ها زیر آب نکند.

ظاهرا، بتدریج خود او نیز فهمیده که با کودتای 22 خرداد چگونه سر خود را دولا کرد تا عمامه کودتا را سرش بگذارند! در واقع، با آن کودتا جلوی از هم گسیخته شدن رشته زدوبند با امریکا را گرفتند و یقین داشتند و دارند که خامنه ای را تا پایان کار بدنبال خود خواهند کشید و حمایت امریکا را نیز جلب کرده و به سازش و تفاهم با آن خواهند رسید. فشار امریکا و حتی تدارک حمله نظامی به ایران نیز در چارچوب همین سناریو پیش می‌رود. همچنان که تحریم های اقتصادی پیش رفت. امریکا امیدوار است ماهی بزرگ ایران را صید کند. یا با تحریم و یا حمله نظامی. فرماندهان سپاه و باندی که حاکمیت را دراختیار گرفته نیز امیدوار است تحریم و یا حمله نظامی سبب ساز صدور مجوز همه نوع مصالحه و سازش با امریکا شود و تمامی ابتکار عمل به سپاه و دولت دست نشانده آن واگذار شود. دراینصورت خامنه ای هم کیش شده و هم مات! هم گسترده ترین نفرت ملی را بدرقه خود دارد و هم طبل رهبری جهان سومش توخالی از آب در خواهد آمد. بخش بزرگی از حیرت آورترین تبلیغی که برای ظهور امام زمان می شود، عملا یعنی پایان کار خامنه ای و تشکیل یک شورای انتظار ظهور حضرت مهدی بعنوان رهبر اصلی، که این شورا طبق قانون اساسی مرکب است از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس شورای نگهبان. یعنی احمدی نژاد، جنتی و صادق لاریجانی که با یک فوت، شمع حضورش را در این شورا خاموش خواهند کرد!

بدینگونه است که علی خامنه ای، پس از همایش ایرانیان خارج از کشور که تمامی آن صحنه سازی برای جلب نظر و حمایت امریکا و ایجاد کانال های ارتباطی تازه با کاخ سفید بود، یکبار دیگر مخالفت خود با مذاکره با امریکا را از دهان علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد. او چنین کرد، تا خود را نجات دهد، زیرا آغاز مذاکره مستقیم با امریکا یعنی روی برگرداندن بدنه سپاه و سپاه فدائیان رهبر از وی و این یعنی خلع سلاح کامل و سقوط. وقتی نه در میان روحانیون و نه در بدنه سپاه و بسیج و نه در میان مردم جائی نداشته باشد، معنای سقوط نمی دهد؟

امریکا بسیار دقیق این موقعیت را می شناسد و در محاسبات خود در نظر دارد. درحالیکه آماده حمله نظامی به ایران می شود، درحالیکه تحریم ها را تشدید کرده و از تنش ها و دلهره های تند درون حاکمیت ایران با خبر است و از حالت انفجاری جامعه علیه حاکمیت نیز با خبر است، یکبار دیگر پیشنهاد مذاکره را از زبان وزیر خارجه کاخ سفید که درهمین شماره پیک نت می خوانید مطرح کرده است. آنها میدانند که اگر مذاکره پذیرفته و آغاز شود، بزرگترین فروپاشی در نیروهای نظامی آغاز خواهد شد و سقوط عملی خامنه‌ای قطعی است و اگر این پیشنهاد به ظاهر صلح جویانه پذیرفته نشود، جنگ طلبی جمهوری اسلامی و خطر تولید سلاح اتمی در ایران در عرصه جهانی شرایط حمله به ایران را فراهم تر خواهد کرد.

دولت و فرماندهان سپاه تصور می کنند با حمله به ایران، آنها فرصت یک تصفیه خونین سیاسی را خواهند یافت که خامنه‌ای را نیز شامل خواهد شد و پس از آن بلافاصله با حاکمیت رضاخانی فارغ از هر شعار انقلابی و یا فشارمدافعان قانون اساسی و انقلاب 57 با امریکا سازش خواهند کرد و بر سر قدرت خواهند ماند و به مردم نیز خواهند گفت، صبر کنید! بزودی رهبر جدید ظهور خواهد کرد: امام دوازدهم!

این احتمال دور از ذهن نیست که امثال جنتی و شیخ محمد یزدی و مصباح یزدی و سرلشگر فیروزآبادی و آیت الله خزعلی مدعی شوند که امام زمان به خوابشان آمده و گفته قبل از آمدن من، با امریکا به مصالحه برسید و این مصالحه و صلح، مصالحه و صلحی امام زمانی است!

این خواب و خیال آنهاست. امریکا میوه رسیده را خواهد چید. بنابراین، در پایان همه مانورها و بازی ها، نگاه خواهد کرد که چه آرایش سیاسی و جغرافیائی برای ایران به نفع آنست. و این درحالی است که میداند حکومت کنونی با نفرت مردم روبروست و سقوط آن جشن ملی! بنابراین میوه را خواهد چید و هسته تلخ آن را تف خواهد کرد!

(نوار صوتی وصف ظهور امام زمان را در همین شماره پیک نت بشنوید.)


بشنوید
علی خامنه ای لب چاه جمکران

این سی دی صوتی، از جمله صدها سی دی صوتی است که توسط شبکه های وابسته به دولت و نهادهای حکومتی، در سراسر ایران بصورت گسترده پخش می شود. دراین سی دی ها، علیرغم هندوانه ای که زیر بغل علی خامنه ای می گذارند، بتدریج زمینه فرستادن او به ته چاه جمکران و بیرون آوردن امام زمان را کلید زده اند. اخیر موسیقی ملایمی را هم همراه این سخنرانی ها و صوت ها کرده اند که می شنوید. (متاسفانه ارسال کننده این سخنرانی، ننوشته است که سخنران کیست و در کجا و به چه مناسبی و برای چه کسانی صحبت می کند.)


پسرم را برای انقلاب دادم
و نوه ام را برای جنبش سبز

پاسخ وزیر خارجه امریکا
به پیشنهاد احمدی نژاد برای مذاکره

سردار مشفق که مستند به سخنرانی او در مشهد، 7 عضو رهبری سازمان مجاهدین انقلاب و جبهه مشارکت علیه کودتاچی های 22 خرداد اعلام جرم کرده اند کیست؟

سردار کودتاچی
با 3 نام، 3 چهره و 3 مسئولیت

خاطرات سعید شاهسوندی را بدهید دست آقا که بخواند
با نقاب نوکری ولایت
تا مغز استخوان حاکمیت نفوذ شده
مسعود بهنود


با امضای 7 زندانی سیاسی سرشناس و مستند به نوار سخنرانی سردار مشفق

خطاب به رئیس قوه قضائیه

اعلام جرم علیه ستاد کودتای 22 خرداد


گزارش احمد قابل از گفتگو با بازجوها
ملت و حاکمیت در برابر هم صف کشیده اند!

سخنرانی احمدی نژاد در همایش جهانی مساجد در تهران
امریکا و اروپا
می خواهند جُفتگ بیاندازند!

بخش سانسور شده سخنرانی کاسترو دراجلاس فوق العاده پارلمان کوبا
اوباما زیر فشار برای آغاز حمله به ایران است
ترجمه آرش صادقی

سرمقاله راه توده
ایران نباید تخته پرش
بزرگترین فاجعه بشری قرن شود

آنها که به قدرت چسبیده اند این حسرت را ندارند
نصب تابلوهای حسرت دیدار امام زمان درتهران

صدور فرمان "شعار" جدید

ستاد کل نیروهای مسلح، سکان شورای ائمه جمعه و شورای تبلیغات اسلامی را بدست گرفته و شعارهای جدید نماز جمعه ها و اجتماعات دولتی و حکومتی  را ابلاغ کرد.

بخشنامه ابلاغ شعار جدید، با امضای سرلشگر فیروزآبادی؛ حجت را بر مراجع نیز باید تمام کرده باشد تا بدانند سرنیزه سپاه تا پشت گردنشان رسیده است.


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


گام های اولیه
برای رفتن به سوی

تلویزیون سبز


پیامی از
شهر ایذه

این پیام کوتاه را روز گذشته از ایران دریافت داشته ایم و تلاش برای آگاهی از جزئیات بیشتر به نتیجه نرسید:

«بيش از يك هفته است كه ايذه از كنترل دولت خارج شده است»

تاکنون شماری کشته و زخمی شده اند

گزارش دریافتی از
جنگ طایفه ای در شهر ایذه


قمه و قلم
در کار است!

با سلام و عرض ارادت خدمت شما عزیزان در سایت ارزشمند و بی نظیر پیک نت -درخواست و در واقع خواهشی از شما عزیزان داشتم. ملتمسانه تقاضا میکنم اجابت فرمایید.

بنده چند سالی است که به هر مصیبتی که شده مطالب سایت شما را خوانده و به صحت مطالب مندرج در این سایت ایمان آورده ام.  اما چون به بقیه سایت ها هم سری میزنم و مطالب انها را هم گاهی اوقات میخوانم چند وقتی است که به سایتی برخورد کردم به نام ناهید رکسان که آدرس آن را در پایین می آورم.

مطالب این سایت واقعا مرا در حیرت و تعجب برده است. اصلا نمیدانم مانیفست این سایت چیست و گردانندگان این سایت چه کسانی هستند و چه مذهب و مرام و مسلکی هستند.

به این دلیل میگویم از این سایت در حیرتم که به همه چهره های سرشناس، محبوب و منفور چه در زمان شاه و چه در زمان بعد از انقلاب حمله و توهین می کند. جالب اینکه در چند مقاله قبل این سایت به شما نیز، یعنی پیک نت حمله کرده بود. حتما خود شما در جریان نوشته های این سایت هستید.

البته من منتظر جوابیه شما در سایت بودم که دیدم از پاسخ شما به انها خبری نشد.از شما تقاضا میکنم ماهیت گردانندگان این سایت را معرفی کنید. این شاید درخواست خیلی از خوانندگان سایت شما باشد. 

برای نمونه مطالب این سایت>

nahid-roxan.livejournal.com

nahidroxan.spaces.live.

com

nahidroxan.blogdrive.

com

nahidroxan.blogspot.

com

 

پیک نت: خواننده عزیز! حتما این ضرب المثل عامیانه مردم ایران را که خیلی هم معنا دارد شنیده اید:

مار تخم می کند؟ یا می زاید؟

از این نا به کار هرچه بگوئی برمی آید.

حیف از وقت نیست که صرف خواندن این سایت ها می کنید؟ دهها نمونه از این سایت ها، از بعد از کودتای 22 خرداد، ستاد جنگ روانی و باصطلاح ارتش سایبری سپاه پاسداران راه اندازی کرده و برای گمراه کردن و فریب دادن خوانندگان، گاهی نیش بی رمقی هم به برخی از خودی ها می زند تا زهر اصلی را علیه چهره هائی که مورد اشاره شما هم هست به کام مردم بریزد.


پیش خرید
هیات علمی

با سلام- مدتی است که اینجانب سایت شما را مطالعه می کنم و به لحاظ اطلاع رسانی سایت شما را سایت خوبی دیدم . بنابر این لازم دیدم خبری را به شما اطلاع دهم:

در سال به ظاهر پر برکت همت مضاعف، کار مضاعف، افزایش حقوقی معادلدرصد برای تمام کارکنان دولت ازجمله هیئت علمی در نظر گرفته شد ولی حالا با خبر شدیم که به طرز بی سابقه ای به حقوق هیئت علمی بین 400 تا 700 هزار تومان اضافه شده است.

دراثنای شروع ترم تحصیلی واجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها هیچ چیز غیر از دادن حق سکوت به اعضای محترم هیئت علمی که از یاران کابینه آقای احمدی نژاد به حساب می آیند استنباط نمی شود. 

ظاهرا برای کارکنان دولت نیز چاره ای باقی نمانده جز متوسل شدن به همان شیوه ای که بازار شد. یعنی اعتصاب اعتراضی!


من هم دیدم
نفتکش های افغانی را

سایت محترم پیک نت.با درود. خواستم در تایید گزارش آن هموطن در 10/-5/89 همراه با عکس تریلی های افغانی، ورود بنزین افغانی همچنان ادامه داشته و بنده کاروان دیگری از این تریلی های بنزین با پلاکهای افغانی و همان رنگ آبی و سفید را صبح  11/05/89 دیدم که با سرعت در حال تردد به طرف قوچان در حرکت بودند.


تانکرهای افغانی
در فریدونکنار

با سلام و خسته نباشید- درباره خبر کامیونهای افغانی می خواستم عرض کنم که بنده چند روز قبل بطور اتفاقی سری به بندر چند منظوره نیمه فعال فریدونکنار در استان مازندران زده بودم که با حدود بیش از ده کامیون و تانکر افغانی با پلاک هرات مواجه شدم که حضور آنها در این بندر که فعلا فقط در ترانزیت آهن و گندم فعال است بسیار جای تعجب داشت.


نفتکش های افغانی
در جاده سنتو

پیک نت عزیز- با درود. من در تاریخ یکشنبه 11/05/89 ساعت 30/5 صبح شاهد 5 دستگاه تریلی تانکر  سوخت افغانی دقیقا با همین رنگ های استاندارد افغانستان که شما عکسش را منتشر کرده بودید، در مسیر جاده سنتو ( مشهد- قوچان) بودم که به سمت قوچان در حرکت بودند. این بزرگراه آسیائی از مشهد به سمت استانهای شمالی و تهران منتهی می شود. من جهت مراجعه روزانه به محل کارم در یکی از شهرک های صنعتی تانکرهای یاد شده را دیدم .(خواننده عزیزی که ما نام شما را از پای یادداشت کوتاهی که نوشته ایم حذف کردیم! شما در پایان پیام خود اشاره به سوخت متفاوت کرده اید. لطفا بفرمائید منظور از سوخت متفاوت چیست؟ تا ما آن را هم اعلام کنیم.)


کلکسیون
اتومبیل های
ضد گلوله رهبر


تظاهرات
در تبریز


فیلم بریدن

سر گروگان ها

چه مشکلی را

حل می کند؟


سحرخیز: علیه خامنه ای، احمدی نژاد و اژه ای
به مجامع

بین المللی

شکایت می کنم


 موسوی
یک گام بالاتر

 از "خوان هفتم"
ابراهیم نبوی


افشای پشت صحنه "ورشکستگی آریان فولاد"
قرارگاه

 خاتم الانبیاء
میعادگاه

چپاول و غارت


شاید چرنوبیل ایران شود!
گزارشی

از بوشهر
شهر نفرین شده

با شهرتی جهانی


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)