نبرد "بدر" و "خیبر" در بیت رهبری
دولت میخواهد عقب نشینی کند
رهبر  نگران پس از عقب نشینی است

 

از یک گزارش دریافتی
اقدام ناکام انتحاری
برفراز پایگاه اتمی بوشهر

       پیک هفته 107  -------- 11  بهمـــــن 1390  برابر 31 ژانویه 2012

تماس: infos@pyknet.netفیسبوک

پیک نت

همزمان با روزنت پیک نت

به روز می شود!


منتخب اخبار


وزير دفاع آمريکا: برای جلوگیری از دستيابی ج.اسلامی به بمب هسته ای هر اقدامی انجام می دهیم


نشریه «فارین افرز» : القاعده شورای راهبری در ج. اسلامی دایر کرده است


رفسنجانی:

 روا نیست که با این همه درآمد، وضع تولید این‌ باشد


دادستان کل :

اگر موارد تذکر داده شده را از سایت هاشمی بردارند دسترسی آزاد می‌شود


فراخوان شورای هماهنگی راه سبز امید:  ۲۵ بهمن، به خیابان ها می آییم


پیام تسلیت سخنگوی شورای هماهنگی راه سبز امید به آیت الله صانعی


دیدار هادی خامنه ای

 با فرزندان

 میر حسین موسوی


همزمان با دعوت شورای هماهنگی راه سبز امید برای ۲۵ بهمن، تعدادی ازشبکه های ماهواره از دسترس خارج

 شده اند


راه‌اندازی قرارگاه «پدافند پرتویی» برای مدیریت بحران ناشی از نشت مواد رادیواکتیو


دبیرکل جبهه پایداری:

خامنه ای با اقدامات جبهه متحد مخالف است


جعفر شجونی:

خداوند متعال با علما قرارداد امضا کرده است


رئیس ستاد انتخابات جبهه اصول‌گرایان : رفسنجانی در «حق انقلاب جفا» کرده است


فرمانده سپاه قم :

 وظیفه خطیر و مهم سپاه دفاع از ولایت فقیه است


هیات سعودی سخنرانی ناطق نوری را

ترک کرد


جمهوریت با داشتن احزاب آزاد

 شکل می‌گیرد


با دلال‌گری ثروت را

 به جیب ثروتمندان

 سرازیر کردند


سرمايه‌ها نه از اقتصاد دلالي، بلکه از توليد خارج مي‌شوند


با واردات بی‌رویه محصولات روغنی گیاهی؛

صنعت پنبه گلستان از

بين رفته است


زمان و چگونگی واگذاری کارخانجات فولاد در حال

 بررسی است


تجمع کشاورزان هندیجانی در مقابل مرکز خدمات روستایی


افزایش ۲۰ درصدی تعرفه برق همزمان با اجرای مرحله دوم هدفمندی


گزارش تصویری مصرف مواد مخدر

 در تهران


صد و چهل و هشتمین شماره کلمه منتشر شد. رسانه شمائید


شبکه های العربیه و الجزیره :

 کاخ سفید سرنگونی نظام سوریه خواستار شد


عضو تیم ناظران عرب: افراد مسلح افغانی، عراقی و پاکستانی عضو القاعده درسوریه بر علیه بشار اسد فعالیت می کنند


هواپیمای یکی از شاهزاده‌های سعودی که  ۷۰ درصد داخل آن از طلا ساخته شده + عکس


مطهری:

 تا هاشمی به صحنه بازنگردد بحران سیاسی کشور حل نمی‌شود


نظرسنجی:

 مسیر راه پیمایی روز ۲۵ بهمن را تعیین کنید


 خامنه ای:

 بوسیدن دست من تملق و چاپلوسی نیست صفا است


باهنر:

 بله من به خامنه ای درباره پیروزی موسوی نامه دادم


اعتراض دفتر رفسنجانی به معاون  صدا و سیما


علی اصغر حاج سید جوادی:

 انتخابات پیشرو یک شعبده بازی سیاسی است


باهنر:

 فقط  18 درصد مردم تهران در انتخابات شرکت می‌کنند


اگر اخبار روزهای گذشته را نخوانده و دنبال نکرده اید، می توانید با مراجعه به بایگانی، روزهای گذشته پیک نت آنها بخوانید و دنبال کنیدآقای خامنه ای فرصت را
این جمعه هم از دست میدهد

درتهران اعلام شد که نماز جمعه این هفته را علی خامنه ای می خواند. آیا او می آید به نماز جمعه، که از مشکلات واقعی کشور بگوید؟ از آشفتگی حکومت بگوید؟ از کشتی درحال غرق نظام که سکانش دست ایشان است بگوید؟ درباره نقش فرزندش "مجتبی" که از "سیف الاسلام" فرزند قذافی در کنار پدرش تقلید می کند بگوید؟ می آید که بگوید می خواهم حرف ملت را از این پس گوش کنم؟ می آید که بگوید، می خواهم زندانیان را آزاد کرده و یک حکومت ملی تشکیل بدهم؟ می آید که بگوید از این پس می خواهم تصمیمات فردی نگیرم و در چارچوب یک شورا کار کنم؟ می آید که بگوید از گرانی کمرشکن، از سقوط ارزش پول ایران، از بیکاری، از نابوی تولید ملی و فساد و اختلاس و غارت حکومتی آگاه شده و ریشه آن را در نبود آزادی ها یافته و از این به بعد می خواهد به قبول آن تن بدهد؟ می آید که بگوید تاکنون به هرکس که در سپاه دلش خواسته درجه و مقام داده و هر آخوند و روحانی که تابع او بوده به نمایندگی در سپاه و ارگان های امنیتی فرستاده و حالا دیگر می خواهد در چارچوب یک قرار و مداری عمل کند؟ می آید که بگوید: من را امام خطاب نکنید! چاپلوسی مرا نکنید! لنگه جوراب کثیف و عرق کرده من را اگر به شما دادند و گفتند این تبرک، بزنید زیر دستشان و قبول نکنید! می آید که بگوید از تدارکی که برای انتخابات مجلس آینده شده راضی نیست و می خواهد آن را بهم زده و یک انتخاب نسبی و قابل قبول برگزار شود؟ می آید که بگوید دستور می دهد از این پس مجتبی در کارها دخالت نکند، زندانیان سیاسی آزاد شوند، احزابی که ممنوع شده اند بتدریج فعالیت خودشان را دوباره آغاز کنند؟ می آید که بگوید: بنده قصد سلطنت ندارم و زمان بازنشستگی ام رسیده و همراه با آیت الله جنتی و آیت الله  یزدی می خواهیم برویم برای دوران بازنشستگی و آقای رفسنجانی را هم با خودمان می بریم؟ می آید که بگوید دولت اشتباهات زیادی کرد که من بی جهت دفاع کردم. از این پس دولت تا پایان دوره اش باید تابع مجلسی باشد که نمایندگانش را شما انتخاب می کنید. بزودی شرایط جدید انتخابات هم اعلام می شود.

خامنه ای به نماز جمعه خواهد آمد و سخن هم خواهد گفت، اما از روز روشن تر است که او جسارت و شهامت بیان چنین سخنانی را ندارد و یکبار دیگر مشتی حرف های توخالی و ادعاهای پوچ را درباره پیشرفت و رضایت مردم و حمایت آنها از نظام و پیروزی اسلام و جمهوری اسلامی تحت رهبری خویش در منطقه تکرار خواهد کرد. و این که ملت جلوی تحریم ها ایستاده و از آن استقبال هم کرده و هیچکس جرات حمله به ایران را هم نخواهد داشت زیرا توی دهنش می زنیم.

او مرد میدان پذیرش و اعلام اشتباه نیست و راهی را که تاکنون رفته ادامه خواهد داد، زیرا بر این تصور است که بازگشت از این راه و قبول اشتباه یعنی برکناری از قدرت. نمی داند که اگر شانسی داشته باشد در قبول اشتباه و بازگشت از راه رفته و حتی قبول ابتکار هدایت این بازگشت است، نه پافشاری بر آن. تاریخ نشان داده که بندرت شخصیت هائی پیدا می شوند که اشتباه را بپذیرند. و آیت الله خمینی از جمله این شخصیت های نادر بود، زیرا می دانست مردم پشت او هستند. خامنه ای نیست زیرا یقین دارد مردم پشت او نیستند.


درگذشت یکی از روحانیون خاندان دستغیب
نه مرده حق وصیت داشت
نه زنده حق نماز میت دارد!


توپ و تشر خامنه ای به احمدی نژاد!


تفسیر کوتاه دو خبر
آقای خامنه ای نگران است
اما نگران آینده خویش!


چه می توان گفت؟

در باره این چند تابلو که یکی از دوستان فیسبوکی پیک نت در ایران، آن را روی فیسبوک خود منتشر کرده و ما آنها را به امانت گرفته و منتشر کرده ایم، چه می توان نوشت؟ خود باندازه کافی گویای طرز اندیشه حاکمیت است.


یک هفته است ادامه دارد
اعتصاب لوکوموتیورانان
در راه آهن منطقه خراسان


آنها قربانیان حکومت اوباش و غارتگران اند!

این اعتیاد ویرانگری که جریبان نسل جوان کشور را گرفته، محصول بیکاری، سرکوب، نداشتن تفریح، سرکوب آزادی های سیاسی، تشویق بی هویتی و حاکمیت لات و لوت هاست. نظامی که سمبل و نمونه آن چماقداران و مداحان و متجاوزین به پسران و زنان در زندان ها باشند و دست خودش در شبکه مواد مخدر بند باشد، چگونه می تواند با اعتیاد مبارزه کند. آن سخن میرحسین موسوی در مناظره با احمدی نژاد تا مغز استخوان مردم نفوذ کرده است که اعتیاد و اختلاس و فساد، آخرین حلقه از نتیجه فساد دولتی و بی برنامگی حکومتی است! مبارزه با اعتیاد اعدام و زندان نیست، که اگر چنین بود تا کنون باید ریشه اعتیاد در ایران خشک شده بود!


سرمقاله راه توده
انتخابات مجلس نهم
پایان رهبری آقای خامنه ایست!

آنها که نامه را جدی نگرفتند حالا در زندان اند
متن نامه آیت الله خمینی به شورای نگهبان وقت!

نامه ای  از آقای خمینی
که باید به خط طلا بنویسند!

آیت الله خمینی، هر غفلت و یا پیش بینی نادرسی را در طول دوران رهبری اش مرتکب شده باشد، یک پیش بینی و تیز بینی تاریخی در کارنامه اش ثبت است، و آن، مضمون نامه ای است که به شورای وقت نگهبان نوشت. این نامه را حتی اگر حکومتیان دهه اول جمهوری اسلامی و انقلابیون مذهبی آن سالها که حالا به حاشیه رانده شده و یا زندانی حکومت اند، با آب طلا بنویسند و بالای سر خودشان نصب کنند، کم است. او در بخش پایانی نامه اش می نویسد: « حواستان را جمع کنید که نکند یکمرتبه متوجه شوید که انجمن حجتیه‌ایها همه چیزتان را نابود کرده‌اند . من به شما آقایان علاقه مندم ولی لازم می‌دانم گاهی که مسئله ای را می بینم تذکر دهم...»

این نامه مربوط به دورانی است همین باند حاکم کنونی در جمهوری اسلامی که در آن دوران نقاب از چهره برنداشته بود، علیه دولت میرحسین موسوی توطئه می کردند. کپونیسم را کمونیست تبلیغ می کردند، با کنترل دولت بر بازرگانی خارجی مخالف بودند، دستگیری و حتی اعدام رهبران سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی را می خواستند که بعدها شماری از آنها بنیانگذار جبهه مشارکت ایران اسلامی شدند. آنها در دوران علی خامنه ای حاکم شدند، سپاه را از درون فاسد و پوسیده کردند، فاجعه کودتا را گذاشتند توی دامنش، قتل و جنایت در زندان را نیز به همچنین. مملکت را بردند به سمت محاصره کامل، انتخابات را به انتصابات تبدیل کردند و حالا منتظر آخرین بادهای پائیزی اند تا میوه رسیده به کلی از درخت جدا شده و بدامنشان بیفتد. نه به دامن خودشان، بلکه به دامن قدرت های جهانی. آنها ماموریتشان را علیه انقلاب 57 اجرا کردند و همان کردن و کشور را به همانجا رساندند که آیت الله خمینی پیش بینی کرد: «آنها همه چیزتان را نابود کردند»

متن این نامه را در همین شماره پیک نت می خوانید.(عکس آیت الله خزعلی که نامه در حقیقت خطاب به او و احمد جنتی و شیخ محمد یزدی است.)


علی مطهری:
تا آقای هاشمی به صحنه نیآید
بحران کنونی کشور حل نمی شود


تازه ترین نظرسنجی
از تهران 12 میلیونی
18 در صد می روند پای صندوقآموزش نظامی بسیجی ها
صلوات اجباری برای
امام خامنه ای در پادگانها

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 


پیام ها و نظراتبرای قرائتی
مشکل نسازید!

در سال 1355 یا 1354 حاج اقا محسن قرائتی که حالا بلبل رژیم  کودتا شده و دم از قران و تفسیر آن و دم از کلمات قصار حضرت محمد می زند، در سالن هنرستان صنعتی اهواز برایمان سخنرانی کرد و معرکه وا اسلام گرفت و من نگارنده از او پرسیدم: اقای قرائتی حضرت محمد فرموده: "مملکتی که ضعیف تریت فرد آن نتواند بدون ترس و لکنت زبان حق خود را ادا نماید شایسته تقدیس و بقا و دوام نیست" با پرخاش در جوابم گفت: من با این چیزها کاری ندارم و برایم درد سر درست نکنید.


جایزه اش
کلید بهشت

با سلام - آقای محسن قرائتی که به جرأت می تونم بگویم کمتر ایرانی است که او را نشناسد، در جمع داشنجویان درباره حضرت علی گفت: حضرت علی هر شب 1000 رکعت نماز با توجه می خوانده و این در حالی است که نمازگزاران ما حتی قادر نیستند در 70 سال عمر خود یک رکعت نماز با توجه اقامه کنند. اگر فرض کنیم حضرت علی هر رکعت نماز شبانه اش را تنها در 90 ثانیه می خوانده، تقریباً این مدت یک رکورد شکنی در سرعت نماز خواندن است. این یعنی 9000 ثانیه طول می کشد تا حضرت علی نمازهای یک شبش را بخواند و بعبارتی یعنی 1500 دقیقه طول می کشد تا حضرت علی نماز شبانه اش را بخواند. و باز هم به عبارتی یعنی 25 ساعت طول می کشد تا حضرت علی نماز شبانه اش را بخواند.

هر روز حداکثر 24 ساعت دارد. من سعی می کنم به شیوه تحلیل مهندسی معکوس به قضیه بپردازم.

فرض کنیم از هر 24 ساعت شبانه روز در بدترین حالتش 10 ساعت مربوط به موقعی باشد که حضرت علی بتواند نماز شب بخواند. خوب این 10 ساعت یعنی 600 دقیقه یا به عبارتی 36000 ثانیه.

ایشان اگر بخواهند بکوب و ماراتونی نمازهایشان را بخوانند طوری که حتی یک ثانیه هم بینشان را از دست ندهند آنگاه باید هر رکعت نماز را تنها در 36 ثانیه بخوانند. خوب شما بروید سعی کنید ببینید می توانید دو رکعت نماز را در یک دقیقه و 12 ثانیه بخوانید، آن هم با توجه.  آنوقت بیایید کلید بهشت را از خود من بگیرید.


کارکنان
گاز شهری
بی تقصیرند

سلام- من مدت يك سال است كه وبسايت شما را هرروز دنبال ميكنم وموثق بودن اخبار شما براي من اهميت دارد. بنده از پرسنل يكي از شركت هاي گازاستاني مي باشم. موضوعي را خواستم به اطلاع مردم آگاه برسانم و جايي بهتر از اينجا نيافتم. از سال گذشته كه هدفمندی يارانه ها به اجرا گذاشته شد وطرح زدن جيب مردم را پس از غارت اموال ملي كليد زدند، گازشهري را گران كردند. با فرمولي خاص در گازبها كه عقل هيچ دانشمندي جزء شيطان هايي مثل خوشان به آن نميرسد مردم را فريب دادند. الان يك سال از آن برنامه مي گذرد و از پول سرشاري را كه به طور مستقيم به جيب دولت مي رود هيچ اثري ديده نميشود. پيام من به مردم اين است كه از سال گذشته يك ريال از اين پولها به حساب شركت هاي گاز واريز نشده و پرسنل اين شركت جز گروه قليلي از فشار اقتصادي وكاري رنج ميبرند وحتي شركتها از امورات جاري پرسنل خود عاجز شده اند و تنش ها درمحل كاري به شدت افزايش يافته است.


دردهای ما را

منعکس کنید!

كاركنان محترم پیك نت، خسته نباشید- خواستم خواهش كنم درمورد باندبازی ها، رانتخواری ها، پارتی بازی هاو... در وزارت تازه ادغام شده صنعت، معدن وتجارت هم بنویسید. درزیرهم آدرس وبلاگی كه كاركنان با ترس ولرز و احتیاط كمی از بلبشوی وزارت را منعكس می کنند را جهت اطلاع شما عزیزان می آورم.

اینجا

ممنون ازمحبت شما. لطفا ایمیل را منتشر نكنید


قلع و قمع
روحانیون
اصلاح طلب

سلام- در دو سال اخیر بسیاری از روحانیت اصلاح طلب کاشان توسط امام جمعه این شهر قلع و قمع شده اند. این بار نوبت به آقای احمدی محمدآبادی روحانی جانباز و برادر شهید این شهر که در محله عربها (بلوار کشاورز) اقامه جماعت می کرد رسید تا مسجد را نظامیان گوش به فرمان امام جمعه از او بگیرند. پیش از این حاج آقا زیارتی نیز مسجدش گرفته شده بود.


آقازاده
محسنی اژه ای

بنده از حال و روز فرزند آقای محسنی اژه ای، دادستان کل جمهوری اسلامی کمی با خبرم. محسنی اژه ای که در برابر منطق سحرخیز به طرف او قندان پرتاب کرد و برای اثبات قدرت خویش ، او را « گاز» گرفت و سایه اش بر اوین سنگینی می کند، به سبزها پیوسته اما درعوض « مدل فشن » شده است. اخیرا موهایش را ژل می زند و سیخکی بالا می برد و با شلوار جین پاره سوار بر اتومبیل چند ده میلیونی در خیابان های تهران ظاهر شده و شب ها در پیست های شبانه مسابقه اتومبیل ها، که تفریح آقازاده شده، در شهرک غرب تهران ظاهر می شود.


از بشار اسد
یاد بگیرید!


سلام- فرق عاقل و احمق اینست که احمق ها بر اشتباهات خود اصرار می کنند!

آقای رئیس بانک مرکزی! تورم واقعی، بویژه مسکن و مواد غذایی و سوخت و غیره را از روی قیمت بنزین 7 برابر شده تعیین کنید. هر ساعت قیمت کالاها اضافه می شود و تا اعتراضی می کنی فروشنده ها به مردم می گویند مگر از دنیا خبر نداری؟ دلار از 1000 شده 1900 تومان و به زودی به 3 هزار تومان می رسد!

 یا خبر ندارید یا به شما راستش را نمی گویند. این که در هر جای کشور، در اتوبوس، در تاکسی، در خیابان، در صف، در مسجد، در بازار مردم شماها را بعنوان دروغگو خطاب می کنند. لااقل این همه که می روید سوریه و بر میگردید، از آنها بپرسید که چطوری توانستند از 20 سال پیش نرخ دلار را 55 لیر سوریه حفظ کنند و اگر این شلوغی های اخیر نبود، به 58 لیر نمی رسید.

در کشورهای نوکر امریکا مانند عربستان هر دلار همان است که  از 30 سال پیش بود.


 

 

برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)