سرمقاله راه توده
جبهه واحد ناگزیر
ضد جنگ، علیه حاکمیت نظامی

 

یک نامه توضیح
روی قبض تلفن همراه
نمی توانند پول اضافه بنویسند

       پیک هفته 107  -------- 17  بهمـــــن 1390  برابر 6 فوریه 2012

تماس: infos@pyknet.netفیسبوک

پیک نت

همزمان با روزنت پیک نت

به روز می شود!


منتخب اخبار

رفسنجـاني:

 ضرورت سـوق دادن يارانـه‌ها به بخـش توليـد و امـور زيربنـايي


محمدرضا خاتمی: 20سال تلاش برای یکدست کردن حاکمیت شکست خورده است


حداد عادل:

خدا رفسنجانی را دچار اشتباه محاسباتی کرد


مرتضی اشراقی نوه خمینی:

 عوامل مراسم نمادین ورود امام عذرخواهی کنند


مهدی خزعلی به ۱۴ سال حبس و ۱۰ سال تبعید محکوم شد


تاجزاده:

 خامنه ای از خطاهای خود و قوای سه گانه عذرخواهی کند


ممانعت از ملاقات خواهر مصطفی تاجزاده با وی


بیش از 12 میلیارد دلار پول بی زبان نفت گم شده!


بودجه های گم شده!؛ سال 86 حدود دو میلیارد، سال 87 حدود پنج‌ میلیارد و در سال  1390 میلیارد دلار


پاسخ علی مطهری

 به اظهارات الهام


وزیراقتصاد:

دلار ۱۰ هزار تومان هم بشود تاثیری بر اقتصاد ندارد!


نماینده خدابنده:

عدم وجود احزاب اطلاع رسانی ناقص را باعث شده است


رای ملت در «چارچوب خاصی» میزان است!


نماینده اصلاح طلب مجلس ششم:

برخی به رای مردم که تبلور جمهوریت است، اعتقاد ندارند


یک ماه توقیف، تاوان تیتر “فرمان نمی‌پذیریم” روزنامه روزگار


جوابیه مزروعی به خبر کذب کیهان


حسین شریعتمداری:

 آقا قربونش برم، حتی در حرفاش، حرف اضافه هم بی حساب نیست!


افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قیمت مسکن با هدفمندی یارانه‌ها/ سیمان گران شد


وزیر دفاع آمریکا:

اسرائیل بهار  به ایران حمله می کنداگر اخبار روزهای گذشته را نخوانده و دنبال نکرده اید، می توانید با مراجعه به بایگانی، روزهای گذشته پیک نت آنها بخوانید و دنبال کنیدشرق الاوسط نوشت و رادیو مسکو پخش کرد
توافق امریکا و روسیه
برای کنار رفتن بشار اسد

بدنبال وتوی قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل علیه حکومت سوریه توسط چین و روسیه، "الشرق الاوسط" در شماره روز شنبه از قول محافل دیپلماتیک در سازمان ملل نوشت:

"گفته شده میان مسکو و واشنگتن این توافق صورت گرفته که روسیه از حق وتوی خود استفاده کند، تا فرصت کافی داشته باشد بشار اسد را قانع کند از قدرت کناره گیری کند. روسیه نیز متعهد شده که به بشار اسد تفهیم کند که "کناره گیری او از قدرت  اجتناب ناپذیر است". در جریان همین توافق امریکا به روسیه گفته که در صورت ناموفق بودن روسیه برای قانع کردن اسد به کناره گیری آمریکا قطعنامه تازه ای را به شورای امنیت ارائه خواهد کرد که دراین صورت روسیه دیگر نباید با آن مخالفت کند.

رادیو صدای مسکو، ضمن نقل کامل این بخش از نوشته روزنامه "الشرق الاوسط" که خود تاییدی بود غیر مستقیم نسبت به این خبر، گزارش داد که   "لاوروف" وزیرخارجه روسیه  و "میشائیل فرادکف"، رئیس سازمان اطلاعات خارجی روسیه،  روز سه شنبه (فردا) برای گفتگو با بشار اسد به دمشق خواهند رفت.


روسیه مانع این سناریو در سوریه است:
یا تسلیم، یا سرنوشت لیبی!
یونگه ولت- گزینش و ترجمه رضا نافعی


نگاهی به دو سخنرانی حداد عادل
تکلیف نهائی آقای خامنه ای
در گرُو جدال رو به اوج در نظام است


زلزله های مشکوک در اراک


از یک گزارش دریافتی درباره صحنه آرائی دو جناح راست

آیت الله مهدوی کنی خود را از انتخابات کنار می کشد


در لرستان

"کلاشنیکوف" و "ژ. 3" با کارت بسیج فروخته می شود


پیام منتسب به میرحسین موسوی
عافیت طلب های دیروز
امروز دم از "بدر" و"خیبر" میزنند

در محافل سیاسی تهران گفته می شود: اخیرا، پیامی شفاهی کوتاهی از طرف میرحسین موسوی خطاب به برخی آقایانی که در راس نظام بوده و یا هنوز هستند فرستاده شده است. وی دراین پیام، با ابراز نگرانی از ادامه سیاست های آقای خامنه ای و هشدار نسبت به سرانجام نظام، به سخنرانی علی خامنه ای برای جمعی از طلبه های قم که در تهران به دیدار وی برده شده بودند و در آن نظام را در شرایط جنگ بدر و خیبر ارزیابی کرده بود و پامنبری خوانی چاپلوسان نظامی و غیر نظامی که دور او را گرفته و روی شرایط بدر و خیبر حساب کرده اند،  گفته است:

آنها که دوران دفاع هشت ساله عافیت طلبی اختیار کرده بودند، امروز که ملت ایران را با نابخردی های خود در شرایط "شعب ابیطالب" اسیر کرده اند در حالی از بدر و خیبر دم می زنند که اگر خدای ناکرده آتش جنگی دیگر با ندانمکاری های آنها برافروخته شود، خود به کنج غارهای خود خواهند خزید و این مردم اند که باید تاوان این نابخردی را بدهند


عوامل سپاه در مخابرات

60 % روی قبض تلفن همراه میکشند


دهمین نامه نوری زاد به خامنه ای

شما بر طبل جنگ می کوبید

مردم خاتمی صلحدوست را می خواهند

شما سخت بدهکار مردمید. سخت. بسیار سخت. امروز به کنار، فکری آیا برای فردای خود فرموده‌اید؟ پلیدترین و هیولاترین افرادی که می‌شود آنان را از میان پلیدان و هیولایان برگزید، در کنار شما و گوش به فرمان شما و مدعی حمایت از شمایند. همه ما اطمینان داریم اگر خاتمی به جای شما بود، حتماً سپاهیان را از ورود به کارهای سیاسی و اقتصادی و اطلاعاتی بر حذر می‌داشت. و البته میرحسین موسوی نیز. راز واژگونی انتخابات دو سال پیش نیز در همین نکته است. خدا می‌داند در پستوهای وزارت اطلاعات چه لخته‌هایی از خون بی‌گناهان را شسته‌اند و کسی نیز از نام و نشان قربانیان خبر ندارد. قتل‌های زنجیره‌ای، صمیمانه بگویم: به وجهه شما آسیب فراوانی وارد آورد، و به وجاهت خاتمی افزود.


باندهای حکومتی جلسات هم را شنود می کنند

نوار شنود 90  دقیقه از جلسه رقبای باند احمدی نژاد


نامه یکی از کارمندان گروه "آریا" به پیک نت

محسنی اژه ای برای خوردن گروه "آریا"، دندان تیز کرده


خامنه ای: کو بحران؟
خروج طلا، ارز و جواهرات  ممنوع و محدود شد


جان مردم در گرو 200 هزار دلار است
مردم روستاهای کهکیلویه  در رودخانه ها غرق می شوند


تازه ترین گزارش اکونومیست
بیکاری در ایران
از مرز 14% خواهد گذشت


دستگیری های گسترده در شهرهای خوزستان


پایمال شدن حقوق آنها که

می خواهند از حقوق مردم دفاع کنند

شماری از دانشجویان حقوق روز چهارشنبه گذشته در اعتراض به نتیجه آزمون وکالت سال ۹۰ مقابل کانون وکلای مرکز تجمع کردند. شمار این دانشجویان بیش از ۸۰۰ دانشجوی رشته حقوق اعلام شد که به نتایج آزمون وکالت سال ۹۰ اعتراض دارند و خواهان لغو آزمون مرحله دوم کارآموزی وکالت ۹۰ شدند.  بخش دیگری از اعتراض آنها متوجه بی توجهی مسوولان کانون وکلای مرکز به وضعیت دانشجویان حقوق بود


سخنرانی حدادعادل، برگرفته از یک بولتن محرمانه
خمینی پیر و زودباور بود مجتبی، جانشین امام زمان است


آقای خامنه ای از انقلاب یک ماکت مقوائی باقی گذاشت


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 


پیام ها و نظراتقبض تلفن
ارتقاء درجه
پیدا کرده!

سلام- پیرو خبرمربوط به دستکاری 60 درصدی در صورتحساب های تلفن همراه، باطلاع میرساند که چندماهی است که اصلا صورتحساب برای ما نمی آید و فقط با اس ام اس به ما اعلام می کنند چقدربایستی بپردازیم. پیگیری هم کرده ام ولی تاکنون اقدامی نشده و این یعنی جریان دستکاری می تواند صحت داشته باشد. من روی مکالماتم کنترل دارم ولی چند وقت است که رقم هایش خیلی بالاست. ازحدود 25 تومان در هر دوره به چیزی حدود 50 تومان ارتقاء درجه پیداکرده ام. باتشکر

پیک نت: در همین زمینه یک نامه توضیحی در این شماره پیک نت داریم که از نویسنده نامه بالا و نویسنده نامه که در شماره دیروز پیک نت منتشر شد، خواهش می کنیم این نامه توضیحی را نیز بخوانند.


دفتر فروش

نداریم

با سلام – پیرو نامه ای که درباره دفتر ایران ایر در شانگهای منتشر کرده بودید، به اطلاع می رسانم که ایران ایر هیچگونه دفتر فروش در شهر شانگهای ندارد که بوسیله کسی خریداری شود. اصلا ایران ایر پرواز مستقیم به شانگهای ندارد که دفتر فروش داشته باشد

با تشکر ....


ایران ایر
در چنگ
یک مافیا

شخصی بنام "علی مهدوی" چند سالی است  که از طریق مافیای سپاه پاسداران به سیستم ایران ایر وارد شده. این شخص با پولهای بی حساب و کتاب اقدام به گرفتن مجوز سیستم بار ایران ایر از چین، آلمان، انگلیس و چند نمایندگی دیگر کرده است. زمین طلایی ایران ایر درکنار هتل همای تهران را خریده و هنوز مبلغ 16 میلیارد آنرا نپرداخته است. تازگی هم دفاتر فروش در شانگ های و لندن را خریده و قرار است دفتر فروش ایران ایر در فرانکفورت را هم بخرد. خلاصه این که آقای پرورش (مدیر فعلی ایران ایر) عملا مترسکی بیش نیست. کل این کارها توسط "مشائی" راسا کنترل و هدایت میشود تا بزرگترین شرکت هوایی ایران را با مشکلاتی که برایش بوجود آورده اند، مفت بخرند. ده روز پیش آقای پرورش قهر کرد و چند روز سرکار نیامد ولی دوباره با او معامله کردند و او سهمش را خواست تا صدایش در نیاید.

از شما خواهش میکنم این گزارش را انتشار دهید تا باندهای سودجو و جنایتکار اقتصادی ایران ایر معرفی شوند.

نقشه بعدی این افراد با کمک مهدوی خرید ویلای ایران  ایر در رامسر است. در ضمن رابط مهدوی  و خوشنویسان با خواهر زاده ایشان دردفتر فروش ایران ایر در آلمان بشدت سئوال بر انگیز است.


برای قرائتی
مشکل نسازید!

در سال 1355 یا 1354 حاج اقا محسن قرائتی که حالا بلبل رژیم  کودتا شده و دم از قران و تفسیر آن و دم از کلمات قصار حضرت محمد می زند، در سالن هنرستان صنعتی اهواز برایمان سخنرانی کرد و معرکه وا اسلام گرفت و من نگارنده از او پرسیدم: اقای قرائتی حضرت محمد فرموده: "مملکتی که ضعیف تریت فرد آن نتواند بدون ترس و لکنت زبان حق خود را ادا نماید شایسته تقدیس و بقا و دوام نیست" با پرخاش در جوابم گفت: من با این چیزها کاری ندارم و برایم درد سر درست نکنید.


کارکنان
گاز شهری
بی تقصیرند

سلام- من مدت يك سال است كه وبسايت شما را هرروز دنبال ميكنم وموثق بودن اخبار شما براي من اهميت دارد. بنده از پرسنل يكي از شركت هاي گازاستاني مي باشم. موضوعي را خواستم به اطلاع مردم آگاه برسانم و جايي بهتر از اينجا نيافتم. از سال گذشته كه هدفمندی يارانه ها به اجرا گذاشته شد وطرح زدن جيب مردم را پس از غارت اموال ملي كليد زدند، گازشهري را گران كردند. با فرمولي خاص در گازبها كه عقل هيچ دانشمندي جزء شيطان هايي مثل خوشان به آن نميرسد مردم را فريب دادند. الان يك سال از آن برنامه مي گذرد و از پول سرشاري را كه به طور مستقيم به جيب دولت مي رود هيچ اثري ديده نميشود. پيام من به مردم اين است كه از سال گذشته يك ريال از اين پولها به حساب شركت هاي گاز واريز نشده و پرسنل اين شركت جز گروه قليلي از فشار اقتصادي وكاري رنج ميبرند وحتي شركتها از امورات جاري پرسنل خود عاجز شده اند و تنش ها درمحل كاري به شدت افزايش يافته است.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)