گزارش ویژه همکار پیک نت از استانبول
فلسطین متحد شد
و از جمهوری اسلامی دور

 

همه اهل سنت ایران جاسوس اند؟
گروگانگیری امنیتی برای
ساکت کردن امام جمعه زاهدان

       پیک هفته 107  -------- 18  بهمـــــن 1390  برابر 7 فوریه 2012

تماس: infos@pyknet.netفیسبوک

پیک نت

همزمان با روزنت پیک نت

به روز می شود!


منتخب اخبار


آمریکا کلیه دارایی های دولت ایران در آن کشور را مسدود کرد


نقدی: فاید تحریم این است که  ۲۰۰ هزار شغل جدید ایجاد می شود!


اظهارنظر مقام‌های اسرائيلی درباره حمله به ایران ممنوع شد


امیرارجمند:

 خطر کردن بخشی از مبارزه سیاسی است


فرزند مهدی کروبی:

 در قبال دو پرونده اختلاس ۳ هزار میلیاردی و جنایات  کهریزک چه کردید؟


معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران:

در کودتای انتخاباتی، سرکوبی توسط عوامل حکومتی انجام نشد


۲۳ سال اقامت اجباری در برازجان برای مهدی خزعلی


مهدی خزعلی:

 پیش از آنکه در سوگ ارزش ها دق کنم بگذارید به شهیدان بپیوندم


گفت و گوی تفصیلی سردار علایی با روزنامه جمهوری اسلامی


شماری از همکاران بی‌‌بی‌‌سی فارسی در ایران دستگیر شده‌اند


فیلمی در رابطه با اعتراضات25  بهمن

 پیش رو


بیانیه خانواده های زندانیان سیاسی بابل


کلمه 17 بهمن منتشر شد، رسانه شمائید


کشتی های غله از بنادر کشور برگشتند

خطر قحطی نان و

 مواد غذائی


قیمت گوشت گرم ۲۵ درصد و گوشت منجمد ۱۱۴ درصد

 افزایش یافت


دبیر انجمن قطعه سازان:

قیمت قطعات خودرو 25 در صد افزایش می یابد


عضو شورای عالی کار:

زندگی‌ کارگران همیشه یک سال از تورم

 عقب‌تر است


کاهش قدرت خرید مردم با افزایش نرخ تورم به ۶/۲۰ درصد


دبیرکل خانه کارگر:

در شرایط فعلی به حقوق کارگران توجه نمی‌شود


بازنشر سخنان افشاگرانه حجت الاسلام پروازی درخصوص ماهیت انصارحزب الله


روزانه چهار هزار و 700 راننده جریمه می‌شوند


مرگ روزانه ۵ تن به دلیل سوختگی


حسین زمان:

 هنر را به بازی

 گرفته اند


آمریکا سفارت خود در سوریه را بست


وزیر خارجه آمریکا: پشتیبان اپوزیسیون سوریه هستیم


برخی ارگانهای وابسته به وزیر کشور مبارک با همکاری  موساد در واقعه اخیر نقش

 داشته اند


مهدی خزعلی به ۱۴ سال حبس و ۱۰ سال تبعید محکوم شد


تاجزاده:

 خامنه ای از خطاهای خود و قوای سه گانه عذرخواهی کند


اگر اخبار روزهای گذشته را نخوانده و دنبال نکرده اید، می توانید با مراجعه به بایگانی، روزهای گذشته پیک نت آنها بخوانید و دنبال کنیدرمز گشائی
از قبض های تلفن همراه

بدنبال انتشار نامه ای در باره تسلط سپاه بر مخابرات و افزایش ناگهانی ارقام قبض های تلفن همراه که برای مردم پست می شود و در نوع خود "کلاهبرداری حکومتی" است، توضیحی دراختیار ما قرار گرفت مبنی بر این که دستکاری در قبض های تلفن ممکن نیست. ما هم نامه اول را منتشر کردیم و هم نامه دوم را و همچنین نامه دیگری که همزمان با نامه توضیحی دریافت داشته بودیم که در تائید نامه اول بود. بدنبال انتشار این سه پیام، روز گذشته پیام های تازه ای دریافت داشتیم که همگی در تائید نوعی "جیب بری" مردم توسط مخابرات است. ما یک بار در پائین دردنامه یکی از خوانندگان خود که از بی پناهی مردم و جیب بری مخابرات برای ما نوشته بود، بسیار کوتاه نوشتیم: اگر جلوی آزادی رسانه ها را نگرفته بودند، همین مکاتبات در رسانه های داخل کشور منتشر می شد و یا حتی از رادیو و تلویزیون قرائت می شد و با یک بیل سر چشمه گرفته می شد، پیش از آن که سیل اختلاس 3 میلیارد دلاری در مملکت راه بیفتد.

در شماره امروز پیک نت، مجموع نامه هائی که دراین ارتباط دریافت داشته بودیم را یکجا منتشر می کنیم. رسانه ها که در سانسور اند، احزاب که ممنوع و منحله اعلام شده، مجلس که نمایندگانش گمارده شده اند و نه انتخاب شده، دولت که با کودتا بر سر کار است و پشتش به فرماندهان سپاه گرم است، امام جمعه ها که جز دروغ چیزی به مردم تحویل نمی دهند و رهبر هم که می آید به نماز جمعه و در کمال خونسردی باد در گلو انداخته در چشم مردم نگاه کرده و می گوید: کو بحران؟ مردم غرق نشاط اند!

این مردم به کجا پناه ببرند و دردشان را در کجا منعکس کنند؟


مصاحبه موسوی تبریزی
نقش آفرینان دهه اول
ج.اسلامی چه کسانی بودند؟

تا نکاتی که دراین مصاحبه مطرح شده، دقیقا بررسی و نتیجه قطعی آن اعلام نشود، نمی توان گفت فتوای قتل عام سیاسی سال 1367 و یا دستور یورش به حزب توده ایران و تصمیمات دیگری که در دو سال پایان عمر آقای خمینی گرفته شد و یا بنام او اعلام شد، تصمیمات آقای خمینی بود و یا مافیائی که به احمد خمینی وعده جانشینی را داده و او را به دام کشیده بود، در این ماجراها نقش اصلی را داشت. همان مافیائی که پس از رسیدن به نتیجه مطلوب احمد خمینی را نیز قربانی قتل های زنجیره ای کرد. این مسئله دارای اهمیتی در حد درک حوادث امروز ایران است، زیرا نظیر همین سناریو اکنون چند سالی است در بیت آقای خامنه ای و با وعده جانشینی به "مجتبی" خامنه ای پیش برده می شود و تاکنون یک کودتای خونین – 22 خرداد- و پرشدن زندان ها از نسل مذهبی انقلاب 57 پر شده و کشور به آستانه فاجعه بار جنگی تازه کشیده شده است.

حجت الاسلام موسوی تبریزی دادستان کل انقلاب در زمان آیت الله خمینی، در سال 1387 با نشریه "یادآور" گفتگوئی تاریخی کرد. او در این گفتگو، برای نخستین بار اطلاعاتی را فاش کرد که تاکنون هر کس هم در جمهوری اسلامی از آن مطلع بود، مهر سکوت بر لب زده بود. از جمله درباره برکناری آیت الله منتظری، مناسبات آیت الله خمینی با مجاهدین خلق، کهولت سن و اولین سکته آیت الله خمینی، حمله آذربایجانی های قم به خانه آیت الله خمینی پس از ماجرای آیت الله شریعتمداری، توطئه پای منقلی صادق قطب زاده که نزدیک بود چند ده هزار نفر را به کشتن بدهد، برکناری آیت الله منتظری و نقش سیدهادی هاشمی و ریشهری در این واقعه، نقش احمد خمینی در تهیه نامه هائی که با امضای آیت الله خمینی منتشر شد و سرانجام، مناسبات ساده و بی تشریفاتی که آیت الله خمینی با منتقدان و صاحبنظران داشت و بکلی با مناسبات درباری و شاهنشاهی کنونی خامنه‌ای با سران نظام و بدنه حاکمیت و مردم تفاوت دارد. این مصاحبه بی شک بخشی از تاریخ معاصر ایران است که ما خلاصه ای از مهم ترین نکات مطرح شده در آن تهیه کرده ایم.


خرید و فروش فوتبالیست های ایران


سرمقاله راه توده
جبهه واحد ناگزیر
ضد جنگ، علیه حاکمیت نظامی

شرق الاوسط نوشت و رادیو مسکو پخش کرد
توافق امریکا و روسیه برای کنار رفتن بشار اسد


روسیه مانع این سناریو در سوریه است:
یا تسلیم، یا سرنوشت لیبی!
یونگه ولت- گزینش و ترجمه رضا نافعی


نگاهی به دو سخنرانی حداد عادل
تکلیف نهائی آقای خامنه ای
در گرُو جدال رو به اوج در نظام است


زلزله های مشکوک در اراک


از یک گزارش دریافتی درباره صحنه آرائی دو جناح راست

آیت الله مهدوی کنی خود را از انتخابات کنار می کشد


در لرستان

"کلاشنیکوف" و "ژ. 3" با کارت بسیج فروخته می شود


پیام منتسب به میرحسین موسوی
عافیت طلب های دیروز
امروز دم از "بدر" و"خیبر" میزنند

در محافل سیاسی تهران گفته می شود: اخیرا، پیامی شفاهی کوتاهی از طرف میرحسین موسوی خطاب به برخی آقایانی که در راس نظام بوده و یا هنوز هستند فرستاده شده است. وی دراین پیام، با ابراز نگرانی از ادامه سیاست های آقای خامنه ای و هشدار نسبت به سرانجام نظام، به سخنرانی علی خامنه ای برای جمعی از طلبه های قم که در تهران به دیدار وی برده شده بودند و در آن نظام را در شرایط جنگ بدر و خیبر ارزیابی کرده بود و پامنبری خوانی چاپلوسان نظامی و غیر نظامی که دور او را گرفته و روی شرایط بدر و خیبر حساب کرده اند،  گفته است:

آنها که دوران دفاع هشت ساله عافیت طلبی اختیار کرده بودند، امروز که ملت ایران را با نابخردی های خود در شرایط "شعب ابیطالب" اسیر کرده اند در حالی از بدر و خیبر دم می زنند که اگر خدای ناکرده آتش جنگی دیگر با ندانمکاری های آنها برافروخته شود، خود به کنج غارهای خود خواهند خزید و این مردم اند که باید تاوان این نابخردی را بدهند


باندهای حکومتی جلسات هم را شنود می کنند

نوار شنود 90  دقیقه از جلسه رقبای باند احمدی نژاد


نامه یکی از کارمندان گروه "آریا" به پیک نت

محسنی اژه ای برای خوردن گروه "آریا"، دندان تیز کرده


خامنه ای: کو بحران؟
خروج طلا، ارز و جواهرات  ممنوع و محدود شد


جان مردم در گرو 200 هزار دلار است
مردم روستاهای کهکیلویه  در رودخانه ها غرق می شوند


تازه ترین گزارش اکونومیست
بیکاری در ایران از مرز 14% خواهد گذشت


دستگیری های گسترده در شهرهای خوزستان


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 


پیام ها و نظراتیادآوری!

معمولا در اول هر ماه، دوستان دست اندر کار  پیک نت  نسبت به واریز آبونمان ماهانه، یک تذکر نرم و نازکی! به جماعت مفتخوان می دادند که به گمانم تکرار بی نتیجه یا کم حاصل این یادآوری ها باعث شد تا دوستان، عطایش را به لقایش ببخشند!

بیت شعری داریم که متاسفانه این لحظه حافظه ام یاری نمی کند  در اینجا بیارم، ولی مفهوم شعر اینست که: اگر صیاد دنبال صید بدود هنری نیست، دویدن صید بدنبال صیاد است که  عجیب است. 

حالا حکایت من مفت خوان  است. شرح معذوریتم را قبلا نوشته ام) که به دنبال دوستان پیک نت بدوم و یاد آور شوم  چنانچه فراموش کرده اند، یادشان نرود! همزمان، بدون داشتن وکالت نامه رسمی! از عزیزانی که استطاعت مالی دارند از همین جا تقاضا نمایم  دست حمایتشان را از پشت یک سایت معتبر و پر بیننده و خواننده بر ندارند. 

داریوش

پیک نت: آقای داریوش گرامی که نمی دانیم در کدام کشور زندگی می کنید. نخست از این محبتی که کرده اید و با قبول زحمت به جای ما به خوانندگان پیک نت مسئله آبونمان را گوشزد فرموده اید تشکر می کنیم. دوم، این که این پیام شما را با 3 روز تاخیر منتشر کردیم زیرا بیم داشتیم و همچنان داریم که خوانندگان پیک نت تصور کنند، حرف و تقاضای خودمان را از قول یک خواننده نوشته و اسمی هم برای آن خواننده اختراع کرده ایم. بالاخره به این نتیجه رسیدیم که مهم نیست دیگران از یادداشت شما چه برداشتی می کنند، مهم اینست که آبونمان پیک نت را بپردازند. شاید نفوذ کلام شما بیش از آه جگر سوز ما باشد!


قبض تلفن
ارتقاء درجه
پیدا کرده!

سلام- پیرو خبرمربوط به دستکاری 60 درصدی در صورتحساب های تلفن همراه، باطلاع میرساند که چندماهی است که اصلا صورتحساب برای ما نمی آید و فقط با اس ام اس به ما اعلام می کنند چقدربایستی بپردازیم. پیگیری هم کرده ام ولی تاکنون اقدامی نشده و این یعنی جریان دستکاری می تواند صحت داشته باشد. من روی مکالماتم کنترل دارم ولی چند وقت است که رقم هایش خیلی بالاست. ازحدود 25 تومان در هر دوره به چیزی حدود 50 تومان ارتقاء درجه پیداکرده ام. باتشکر

پیک نت: در همین زمینه یک نامه توضیحی در این شماره پیک نت داریم که از نویسنده نامه بالا و نویسنده نامه که در شماره دیروز پیک نت منتشر شد، خواهش می کنیم این نامه توضیحی را نیز بخوانند.


دفتر فروش

نداریم

با سلام – پیرو نامه ای که درباره دفتر ایران ایر در شانگهای منتشر کرده بودید، به اطلاع می رسانم که ایران ایر هیچگونه دفتر فروش در شهر شانگهای ندارد که بوسیله کسی خریداری شود. اصلا ایران ایر پرواز مستقیم به شانگهای ندارد که دفتر فروش داشته باشد

با تشکر ....


ایران ایر
در چنگ
یک مافیا

شخصی بنام "علی مهدوی" چند سالی است  که از طریق مافیای سپاه پاسداران به سیستم ایران ایر وارد شده. این شخص با پولهای بی حساب و کتاب اقدام به گرفتن مجوز سیستم بار ایران ایر از چین، آلمان، انگلیس و چند نمایندگی دیگر کرده است. زمین طلایی ایران ایر درکنار هتل همای تهران را خریده و هنوز مبلغ 16 میلیارد آنرا نپرداخته است. تازگی هم دفاتر فروش در شانگ های و لندن را خریده و قرار است دفتر فروش ایران ایر در فرانکفورت را هم بخرد. خلاصه این که آقای پرورش (مدیر فعلی ایران ایر) عملا مترسکی بیش نیست. کل این کارها توسط "مشائی" راسا کنترل و هدایت میشود تا بزرگترین شرکت هوایی ایران را با مشکلاتی که برایش بوجود آورده اند، مفت بخرند. ده روز پیش آقای پرورش قهر کرد و چند روز سرکار نیامد ولی دوباره با او معامله کردند و او سهمش را خواست تا صدایش در نیاید.

از شما خواهش میکنم این گزارش را انتشار دهید تا باندهای سودجو و جنایتکار اقتصادی ایران ایر معرفی شوند.

نقشه بعدی این افراد با کمک مهدوی خرید ویلای ایران  ایر در رامسر است. در ضمن رابط مهدوی  و خوشنویسان با خواهر زاده ایشان دردفتر فروش ایران ایر در آلمان بشدت سئوال بر انگیز است.


برای قرائتی
مشکل نسازید!


کارکنان
گاز شهری
بی تقصیرند


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)