در جبهه اصلاحات
ادعای رایزنی های تازه
برای انتخابات مجلس آینده

 

برنده اصلی و بازنده اصلی
در حمله به سفارت انگلیس
علی محمد شمس

       پیک هفته 107  --------20 آذر 1390  برابر 11 دسامبر 2011

تماس: infos@pyknet.net


 اخبار امروز


موسوی  خوئینی ها:

دهان ملت را بسته اند و مدعی اند که خادم ملت اند


نظر سنجی نشان داد

 اختلاس 3 میلیارد دلاری

فراموش نشده است


 بازجویی از ۴ نماینده

مرتبط با اختلاس


کسری بودجه 8 هزار میلیارد تومانی یارانه ها نشانه از چیست؟


نامه خانواده محمد توسلی به رییس قوه قضاییه:

چرا ممنوع الملاقات؟


كمك هاى بلاعوض دولت

 به بخش توليد حذف شد


درگیریهای شدید بین نیروهای حاکم  طرابلس


فیلم تظاهرات مردم 50 شهر روسیه بر علیه انتخابات و پوتین


اخبار گذشته

محمد خاتمی:

نشانه ای از شرایط

انتخابات نمی بینم


دیدار خانواده زندانیان سیاسی با مراجع قم


 همسر پوینده:

پرونده قتل های زنجیره ای در اذهان عمومی بسته

 نشده است


دختر پوینده:

حکومت می گوید دیه

می دهیم قاتل پدرت را

نادیده بگیر!


چهاردهمین نامه

 محمد نوری به خامنه ای


مصاحبه محمد نوری‌زاد:

نامه چهاردهم، غوغایی از همه نامه‌های قبلی است


میرحسین موسوی:

اطلاع رسانی؛ مهمترین ابزار مشروط کردن قدرت


سه قطره خون همیشه

 شاهد دانشگاه


محمد (فرهاد)

یگانه تبریزی:

 نمونه ای از مظلومیت

جنبش سبز هستم


شعار نویسی  گسترده  جنبش سبز در مشهد


مصاحبه ی کامل سعید تاجیک در مورد فحاشی

 به خانواده هاشمی


بسیج در حمله به سفارت بریتانیا آلت دست شد!


دلایل حوادث منجر به

مرگ 10 دانشجو در

 یک سال چیست؟


علیرضا رجایی امضای خود را در نامه جعلی تکذیب کرد


تلویزیون زنان

 و تلاش برای

برابری جنسیتی


ژاپن  ۱۰۰ شرکت

ایرانی را تحریم کرد


مهدی خزعلی:

حمله به پالیزدار روی

 تخت سی سی یو


ادامهء بی خبری از

 محمد توسلی


قدرت خريد کارگران

 ۵۰ درصد کاهش يافته


نرخ بیکاری زنان

40 در صد


اگر اخبار روزهای گذشته را نخوانده و دنبال نکرده اید، می توانید با مراجعه به بایگانی، روزهای گذشته پیک نت آنها بخوانید و دنبال کنیدبه حبس خانگی موسوی و کروبی پایان دهید

و زندانیان کودتای 22 خرداد را آزاد کنید!


کودتای انتخاباتی 22 خرداد ایران و جنبش سبز اعتراضی مردم- 4 دسامبر
در روسیه تکرار و جنبش ضد کودتا در روسیه وارد دومین هفته خود شد
آغاز دومین هفته مقابله
با کودتای انتخاباتی در روسیه
ترجمه از  سایت حزب کمونیست و سایت سوویتسکایا راسیا و دیگر منابع روسی

چهارم دسامبر2011، انتخابات سراسری مجلس دومای روسیه برگزار شد. طبق نتیجه رسمی که کمیسیون انتخابات یک روز بعد از رای گیری اعلام کرد، حزب پوتین "روسیه واحد " با بدست آوردن حدود 50 درصد در مقام اول و حزب کمونیست با حدود 20 درصد در مکان دوم قرار گرفتند. دو حزب دیگر نیز از 12 تا 7 در صد توانستند رای لازمه را برای ورود به مجلس دوما به دست آورند. به این ترتیب حزب پوتین در مقایسه با سال 2007 ، 15 در صد رای خود را از دست داد و حزب کمونیست تقریبا دو برابر 5 سال پیش رای آورد .

بنا به گزارش و اذعان خبرنگاران و ناظران خارجی و احزابی که کارت نظارتی از مقامات دولتی برای حضور در مراکز رای گیری گرفته بودند، انتخابات اخیر دقیقا هدایت شده و یکی از پر تقلب ترین و ناسالم ترین انتخابات روسیه بوده است. حتی تلویزیون بی بی سی فیلم هایی را که بطور مخفیانه گرفته شده بود نمایش داد که در بعضی از مراکز رای گیری، افراد در حال پر کردن دسته دسته از ورقه های رای گیری و انداختن به صندوق ها بودند.

یک روز بعد از رای گیری برای مجلس دوما، حزب کمونیست روسیه طی اطلاعیه ای از مردم این کشور خواست تا  به عنوان اعتراض به تقلب و نادیده گرفتن رای آن ها،  بصورت متوالی عصر ها در میادین شهرها و مناطق میتینگ داده و کودتای حزب پوتین را با دلایل و سند برای مردم افشا کنند. بیشترین موارد تقلب در شهرهای مسکو و سن پترزبورک و نیژنی گراد بوده است. در این شهر ها نیرو های امنیتی و پلیس از ورود ناظران بی طرف و نمایندگان احزاب جلوگیری می کردند. طبق آماری که حزب کمونیست روسیه منتشر کرده است، حزب پوتین نخست وزیر روسیه بنام "روسیه واحد" نه 50 در صد، بلکه 40 در صد رای آورده و حزب کمونیست 25 در صد آرا را بدست آورده اند. بقیه رای ها نیز بین احزاب دیگر تقسیم شده است. بدین ترتیب صحبت از 13 میلیون رای است که حزب پوتین به نفع خود مصادره کرده است.

چهره دیگری که حکومت روسیه در این انتخابات از خود نشان داد، پلیسی و امنیتی کردن فضای کشور بود. شواهد همگی حکایت از آن دارند که دولت برای دست بردن به نفع خود در انتخابات از پیش برنامه ریزی کرده و بهمین دلیل به نحو بی سابقه ای نیروهای امنیتی و پلیس را برای جلو گیری از اعتراض مردم به میدان آورده بود. در شهرهای مسکو و سن پترس بورگ،  مردم باید از دالان های پلیس برای رسیدن به صندوق های رای عبور می کردند.

بعد از اعلام نتایج انتخابات خصوصا در این دو کلان شهر، پلیس و نیروهای امنیتی صد ها نفر را بازداشت و زندانی کردند .

 در یکی از به یاد ماندنی ترین صحنه های اعتراضی، حزب پوتین جهت مقابله با معترضین عده ای از جوانان عضو این حزب را به مصاف آن ها فرستاده بود که بعد  ازمدتی این جوانان نیز با معترضین هم صدا شدند.

به گزارش خبرگزاری ها روز گذشته ( شنبه 10 دسامبر) تنها در مسکو پایتخت این روسیه دهها هزار تن از مردم معترض به نتیجه انتخابات به خیابان آمدند و در سن پیترزبورگ نیز هزاران معترض به کودتای انتخاباتی علیرغم سرمای شدید به خیابان آمدند که با یورش پلیس به مردم به خشونت کشیده شد. در نیژنی گراد که از شهرهای بزرگ روسیه است نیز علیرغم سرمایه 15 درجه زیر صفر مردم علیه تقلب در انتخابات به خیابان ها آمدند.

در این اعتراضات، مردم خواهان اعلام انحلال انتخابات و برگزاری انتخاباتی دیگر شدند و علیه پوتین و حزب روسیه واحد شعار دادند. تنها در شهر مسکو 50 هزار پلیس برای مقابله با مردم  به خیابان ها آورده شده بودند. ارقامی که خبرگزاری ها از شمار مردمی که در مسکو به خیابان آمدند اراده داده اند، بین 50  تا 70 هزار بوده است.

 

(شاید مضحک ترین بخش شباهت دو کودتای 22 خرداد در ایران و 4 دسامبر در روسیه آن باشد که پوتین در جمع مقامات دولتی که با آنها جلسه کرده بود اعلام کرد: این فتنه زیر سر قدرت های خارجی است که با پول این اعتراض ها را درست کردند و وزیر خارجه امریکا "هیلاری کلینتون" است که غیر مستقیم مردم را به شورش علیه نتیجه انتخابات تحریک کرد! استدلالی که علی خامنه ای با متهم کردن جنبش سبز به انگلستان و بی بی سی  بدان متوسل شد. یکی از دو عکس حرکت مردم به سمت میدان انقلاب در مسکو را نشان میدهد و عکس دوم تابلوی دست نوشته شده مردم را که روی آن به روسی نوشته شده "رای من دزدیده شده")


حمله چماقداران به پالیزدار در بیمارستان
آن مسئله اصلی که این همه
مسئله فرعی بوجود آورده چیست؟


ایران در چهار راه حوادث
اروپا و امریکا
به یکدیگر دندان نشان میدهند


ریش و تسبیح برای رسیدن به قدرت کافی نیست. باید مهر داغ بر پیشانی گذاشت!
چهار شکل و روش
مهر کردن پیشانی
عکس ها: رئیس دادگستری تهران- جواد صبور نماینده اردبیل درمجلس- تائب رئیس سازمان امنیت سپاه و مصلحی وزیر اطلاعات


با گرفتن گلوی اینترنت و ماهواره
امسال، عاشورا و تاسوعا سر حسین را بی صدا بریدند!


جنگ اعلام نشده
علیه ایران آغاز شده


زمانی برای جدائی متحدان
اشپیگل آنلاین ـ گزینش و ترجمه رضا نافعی


کارناوال عاشورا در تهران

در سال 1376 و در آن شبی که روز بعدش قرار بود برای انتخابات ریاست جمهوری رای گرفته شود تا تکلیف محمد خاتمی و ناطق نوری روشن شود، سردار ضرغامی چند اتومبیل را با خانم هائی که امنیتی ها و سپاهی ها و کارگزاران احمد جنتی در شورای نگهبان می شناختند و دراختیارش گذاشته بودند پر کرد و چرخی در شهرک غرب و میرداماد و ملاصدرا زد. زن ها نیمه حجاب و بی حجاب بودند و چند جوانی هم همراهشان بودند که بعدها قتل زنجیره ای کردند و شبکه چماقداران موتور سوار را درست کردند. کف می زدند و می رقصیدند و سیمای جمهوری اسلامی که هنوز دست علی لاریجانی بود مدعی شدن که اینها طرفداران خاتمی اند. اتفاقا آن سال هم انتخابات مصادف شده بود با عاشورا!

پس از انتخابات پرونده ای برای آن ماجرا تشکیل شد مشهور به پرونده "کارناوال عاشورا" که در صدر متهمین سردار ضرغامی و همین محمدرضا نقدی که حالا فرمانده بسیج و سپاه فدائیان ولایت شده قرار داشتند. خاتمی که انتخاب شده بود و پیروز، کوتاه آمد و دستور بایگانی شدن پرونده را داد. بعدها ضرغامی به پاس همین خدمت  شد رئیس صدا و سیما!

آن کارناوال، به گونه ای واقعی، تحت حمایت فرماندهان سپاه، در روز عاشورا در برخی خیابان های تهران به حرکت در آمد، که صحنه ای از آن را در این عکس می بینید. اگر آن صحنه سازی و توطئه سال 1376 نامش کارناوال نبود، عاشورای امسال واقعا کارناوال بود.


علی خامنه ای: راهپیمائی 9 دیماه یک معجزه بود که متاسفانه کمتر به آن می پردازند!
کیهان
سالهاست این دریده، به جان ملت پریده!
دکتر مهدی خزعلی


شام غریبان قم به ضرب سکه طلا روز شد!
ساسان کردستانی


بدعت تازه
"چشم انداز ایران"
در یک دادگاه غیابی محکوم به توقیف شد


دیدارهای ضد جاسوسی
بدنبال وحشت از ترور و انفجار


روزنامه دیلی تلگراف:
انگلیس 2 میلیارد تومان
خسارت از ایران خواهد خواست


فیلم "نامه ای از ایران" که تلویزیون الجزیره پخش کرد
فریادی 30 ساله
در جنبشی به رنگ سبز، به طعم خون


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 

پیام ها و نظراتپشت هر  خلافی سپاه است

پخش قرص

"روان گردان"

در کردستان


کی به کی
درس میده!

ماجرای سقوط و یا به زمین نشاندن هواپیمای بدون سرنشین امریکائی و ادعاهائی که وزیر اطلاعات ج. اسلامی در باره نفوذ تا قلب سازمان های امنیتی غرب و اسرائیل می کند، مرا یاد این داستانی می اندازد که در زیر می خوانید:

دو گدا در خیابانی نزدیک واتیکان کنار هم نشسته بودند. یکی صلیب گذاشته بود و دیگری ستاره داوود... مردم زیادی که از آنجا رد می شدند، به هر دو نگاه می کردند اما فقط در کلاه آن که پشت صلیب نشسته بود پول می انداختند.

کشیشی از آنجا می گذشت، مدتی ایستاد و دید که مردم فقط به گدایی که صلیب دارد پول می دهند و هیچ کس به گدای پشت ستاره داوود چیزی نمی دهد. رفت جلو و گفت: بیچاره! چرا متوجه نیستی؟ اینجا مرکز مذهب کاتولیک است. مردم به تو که ستاره داوود گذاشتی پول نمی دهند، به خصوص که درست نشسته ای کنار یک گدای دیگری که صلیب دارد. حتی از روی لجبازی هم که باشد مردم به او پول میدهند نه به تو.

گدای پشت ستاره داوود بعد از شنیدن حرف های کشیش رو کرد به گدای پشت صلیب و گفت: هی "موشه" نگاه کن کی اومده به ما درس میده!

 


ما کارمندان
شهادت میدهیم!

ما کارمندهای وزارت راه  از مفاسدی که در چند ماه اخیر در این وزارتخانه اتفاق افتاده ابراز انزجار نموده و از تمامی رسانه های داخلی و خارجی درخواست می نمائیم تا نسبت به اطلاع رسانی این مفسدین اقتصادی و اجتماعی اقدام نمایند.

در وزارت راه مدیر کل سابق وزارت راه و ترابری پاچه خواری و زد و بند به مدیر کلی رسید. این فرد با پرونده سازی علیه کارمندهای مظلوم وزارت راه آنها را اخراج و برکنار کرد.  این فرد با همکاری معاونش که هم اکنون هم در وزارت راه معاون امور کارکنان است تعداد زیادی از نیروهای خدماتی و تخصصی را به بهانه های سیاسی از کار برکنار و اخراج کرد. اینها با تظاهر به دیانت و آدم فروشی مدیر کل و معاون مدیر کل شدند ولی بعداً معلوم شد که متجاوز به عنف و نوامیس مردم اند. حتی موردی نقل می شود که برای دادن وام به یک خانمف او را تحت فشار برای روابط نامشروع کرده بودند. آنها با دلالی مدرک گرفتند.


فرزند ربائی
در فرودگاه
زاهدان

"ظفر احمد دیدگاه" فرزند مولوی نظر محمد دیدگاه اولین نماینده مجلس شورای اسلامی از ایرانشهر، روز چهارشنبه در فرودگاه زاهدان توسط نیروهای امنیتی ربوده شد و تا کنون خبری از ایشان نیست. مولوی نظر محمد از سال 65 تا سال70  در زندان حکومت بود و از روحانیان منتقد دولت کنونی است.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)