ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

28 اسفند ماه  1395

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

سونامی سفر نوروزی

در سراسر ایران آغاز شد!

 
 
 
 

سیل مسافران نوروز به راه افتاده است و پیش بینی می شود تا غروب دوشنبه که روز تحویل سال است و نیمروز سه شنبه که روی اول عید است، هرکس به هر مقصدی که با قطار و هواپیما و اتوبوس و اتومبیل شخصی به سمت آن حرکت کرده برسد. کاروان نوروزی را میلیونها مسافر ارزیابی کرده اند. وزیر راه در فرودگاه مهرآباد تهران گفت: پیش بینی می کنیم بیش از سه میلیون و750 هزارمسافر نوروزی با هواپیما جابجا شوند. این رقم تقریبا 20 در صد بیشتر از سال گذشته است.

مدیرعامل راه آهن ایران نیز اعلام کرد: امسال استقبال از قطار در مقایسه با سال گذشته بهتر است. بیش از 90 درصد سفرهای یک طرفه ما استفاده شده است و این نشان می دهد مردم هنوز برای سفرهای برگشت خود تصمیم نگرفته اند. بلیت های رفت و برگشت تبریز- مشهد و از تهران به سمت مشهد تقریبا تکمیل است و تهران به سمت بندرعباس، تهران به سمت اهواز، تهران- یزد؛ تهران- کرمان و تهران - زاهدان هم تقریباً کامل است.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر نیز در جریان بازدید از پایانه اتوبوسرانی جنوب تهران گفت: با آغاز زودهنگام سفرهای نوروزی، پیش بینی می کنیم حجم سفرها در نوروز 96 با سال‌های گذشته متفاوت باشد. فرودگاه مهرآباد شلوغ‌ترین پایانه هوایی کشور است .


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 28 اسفند

 
 

اشتراک گذاری: