اخبار

پيك

                       

آقای بادامچيان

می فرمايند:

اسدالله بادامچيان، رييس مركز سياسی جمعيت مؤتلفه‌ اسلامی با خبرگزاری ايسنا مصاحبه كرده است. با توجه به اينكه موتلفه اسلامی مدعی رهبری مطلقه كشور است، اين مصاحبه را از زبان يكی از رهبران موثر موتلفه اسلامی كه سالها مشاور عالی قوه قضائيه و رئيس كميسيون ماده 10 احزاب در جمهوری اسلامی بود بايد با دقت خواند . بايد خواند و از لابلای جمله پردازی ها و هجوم و گريزهای وی آن اساسی ترين نكات را بيرون كشيد و در برابر خود وی گذاشت تا خود آن ها را معنا كند.

بادامچيان در بخش او مصاحبه خود:

بادامچيان در برابر پيشنهادهای گوناگونی كه تا حالا به رهبران موتلفه اسلامی شده تا اگر طرح اقتصادی مشخصی غير از آنچه دولت خاتمی پيش می برد دارند رسما اعلام كنند گفت:

" در موقعيت فعلی كه حزب مشاركت و سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی احزاب حاكم هستند، بيشترين مشكلات اقتصادی كشور غير از مسائل كلی كه در مشكلات اقتصاد يك كشور نوپای بعد از انقلاب و جنگ وجود دارد، مربوط به آنها و گروه اصلاح‌طلبانی است كه خودشان نيز قبول دارند كه نتوانسته‌اند كاری كنند. احزابی كه در حكومت نيستند، صرفا مي‌توانند در زمانی كه موقعيت اداره‌ جامعه را به دست گرفتند، برنامه‌های خود را به مردم ارائه و با حمايت آنها اجرا نمايند. "

معنای صريح اين جملات كه در مصاحبه مشروح بادامچيان گم شده، اينست كه ما بر خلاف همه دنيا طرح به مردم ارائه نمی دهيم كه براساس آن رای بگيريم، بلكه اول قدرت را می گيريم و بعد طرح اقتصادی خودمان را اجرا می كنيم. چنين طرحی، به ادعای بادامچيان  چگونه می تواند مورد حمايت مردم باشد؟ اگر طرح اقتصادی موتلفه اسلامی دارای چنان جاذبه ايست كه مردم پس از بدست گرفتن قدرت مطلقه توسط موتلفه اسلامی از آن حمايت خواهند كرد، چرا قبل از بدست گرفتن قدرت آن را طرح نمی كنند تا بر اساس آن رای بگيريد و با حمايت مردم بر مسند قدرت بنشينيد؟

در بخش دوم اين مصاحبه بادامچيان گفت:

دراين بخش از مصاحبه، بادامچيان كه در بخش اول مصاحبه خود، حداقل 6 سال گذشته را قبول ندارد می گويد:

" سياستهای اقتصادی نظام در 24 سال گذشته موفق بوده است.  سياست‌های كلان اقتصادی نظام در 24 سال گذشته به گونه‌ای بوده كه توانسته است از غارت ثروت نفت جلوگيری و روزی 4 ميليون بشكه نفت ذخيره كند يا مانع از غارت معادن كشور شود. اين مسأله توفيق بسيار بزرگی است. سازندگی بعد از جنگ و ساخت بنادر، جاده‌ها، شهرها، روستاها و بهره‌مندی كشور از نعمت آب، برق، تلفن و يا تلويزيون از ديگر پيشرفت‌ها و موفقيت‌های خوب اقتصادی كشور است. "

بادامچيان در بخش سوم همين مصاحبه گفت:

ايدئولوگ و استراتژيست موتلفه اسلامی در بخش سوم مصاحبه خود، يكبار ديگر بخش دوم را رد كرده و در باره 24 سالی كه در بالا خوانديد چه گفته، می گويد:

" دولت موقت كه در آغاز سر كار آمد ديد غربی داشت، دولت مهندس موسوی ديد چپی داشت، كارگزاران ديد تعديلی غربی نسبت به مسائل اقتصادی داشت و دولت دوم خرداد متأسفانه به قول خودشان نه استراتژی دارند و نه تئوری. اينها هيچ كدام نتوانستند كاری انجام دهند."

به اين ترتيب، موتلفه اسلامی كه لابد 24 سال در حاكميت نبوده (!) اگر سكاندار مطلق شود همه امور بر وفق مراد خواهد شد. البته نه مردا مردم!

 
 
                   بازگشت به صفحه اول
Internet
Explorer 5

 

ی