سرمقاله راه توده- نگاهی به نظرات سیاسی پیش از انتخابات
فراموش نکنیم
پیش از انتخابات چه می گفتند!


 


یکی از مراجع بزرگ نجف (آیت الله سیستانی)
اعتراف گیری و محاکمه
ننگ قضای اسلامی است!

       پیک هفته 107  --------  19 مرداد 1388  برابر  10 اوت 2009

  infos@peiknet.com  

منتخب اخبار

بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما

شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی

گزارشی از خیابان انقلاب
مردم ایران
بسیج و نیروی انتظامی را خواهند بخشید؟

پارلمان نیوز- پایگاه خبری فراکسیون خط امام مجلس
جزئیات تخلفات انتخاباتی
یک مرجع داخلی نیست که به اسناد رسیدگی کند؟

 


صدام حسین اگر ایران را تصرف کرده بود
 با مردم چنین نمی کرد که بدستور علی خامنه ای کردند
کودتاچی های 22 خرداد
با این جنایات
روی کودتاچیان 28 مرداد را سفید کردند
آن سرداران بی غیرت سپاه پاسداران، غاصبین صندلی های مجلس
و روحانیون رو سیاهی که پشت این جنایات پنهان اند، مجرم اند

مهدی کروبی در نامه ای به هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان رهبری، از وی خواست تا با توجه به مسئولیتی که در آن مجلس دارد، یک هیات ویژه را جهت رسیدگی به جنایات و بویژه جنایات جنسی که در جریان سرکوب مردم معترض به کودتا، اوباش پیاده نظام کودتاچی ها در بازداشتگاه ها مرتکب شده اند تشکیل دهد. او در نامه خود نوشت: عده‌ای از افراد بازداشت‌ شده مطرح نموده‌اند که برخی افراد با دختران بازداشتی با شدتی تجاوز نموده‌اند که منجر به ایجاد جراحات و پارگی در سیستم تناسلی آنان گردیده است. از سوی دیگر افرادی به پسرهای جوان زندانی با حالتی وحشیانه تجاوز کرده‌اند، به طوری‌که برخی دچار افسردگی و مشکلات جدی روحی و جسمی گردیده‌اند و در کنج خانه‌های خود خزیده‌اند. احمدی نژاد، مسئولین دفتر سیاسی سپاه، حسین شریعتمداری، احمد جنتی، سرلشگر فیروزآبادی، عزیز جعفری، مجتبی خامنه ای، طائب، ذوالنوری، رادان، احمدی مقدم، نقدی، مرتضوی و همه جنایتکاران دیگری که دست به دست هم دادند و با کودتای انتخاباتی و چنین فجایعی احمدی نژاد را رئیس جمهور کردند و علی خامنه ای که این جنایات را سرکوب اغتشاشگران نامید، باید بر صندلی محاکمه یک ملت بنشینند. فریاد الله اکبر مردم، یعنی طلب چنین محاکمه ای.


فراخوانی وسیع تر از جبهه حزبی
موج بزرگ سبز
ملت ایران را به هم پیوند زده

این موج جبهه حزبی نیست، که با دستگیری رهبران و افراد موثر آن متلاشی شود. اساسا با توجه به همین خطر و احتمال و با توجه به شرایط کنونی کشور است که "موج سبز" جانشین جبهه حزبی شده است. در این حالت هر ایرانی و هر نهاد مدنی و اجتماعی خود یک ستاد و جزیی از شبکه موج سبز است و هر یک از اینان، خود "رهبر" جنبشی است که در سراسر ایران شکل گرفته است.


روزنامه اعتماد تقلبی
ویژه شکنجه گاه ها

سلول انفرادی، بی خبری از جامعه، قطع ارتباط با خانواده، محاصره زندانی از سوی دو گروه بازجوهای "سفید" (متخصص شکنجه روانی) و "سفت" (بازجوهائی که چند شلاق بدست و شکنجه گر جسمی نیز پیوسته در خدمت آنها هستند)، قطع ارتباط زندانیان با هم، نقل قول های دروغ از این زندانی به آن زندانی زیر بازجوئی، مطالعه اجباری روزنامه کیهان ویژه زندان (که بصورت اختصاصی در موسسه کیهان چاپ می شود) و حتی چاپ روزنامه های تقلبی مانند روزنامه اعتماد که در بالا می بینید و توزیع آن در میان زندانیان زیر شکنجه سفید، همه و همه آن روش شناخته شده ایست که حداقل در دو دهه گذشته (غیر از شکنجه های هولناک جسمی دوران دهه 60 که از تابوت تا دستبند قپانی، شلاق زدن زندانیان توسط یکدیگر رایج بود) در زندان اوین و بازداشتگاه های ویژه وزارت اطلاعات و سپاه جریان دارد و از افتخارات دوران رهبری علی خامنه ایست. این روزنامه اعتماد، از جمله روزنامه های تقلبی است که برای درهم شکستن روحیه زندانیان کودتا بصورت ویژه در موسسه کیهان چاپ و دراختیار زندانیان کودتا قرار گرفته است.


از کودتای 28 مرداد بیاموزیم
اگر موج سبز خانه نشین شود
خاتمی و موسوی و بقیه زندانی خواهند شد

هدف احمدی نژاد از
تصفیه های درونی وزارت اطلاعات
حسن یونسی (فرزند علی یونسی وزیر اطلاعات محمد خاتمی)

نمایش وحشت در خیابان ها
به سبک کودتاچیان "شیلی"
مرجان تهرانی

نوار صوتی جلسه فرماندهان نیروی انتظامی
سوپر سرخ های کمونیست کارگری
آلت دست فرماندهان انتظامی نیستند؟

ننگ نامه دفتر سیاسی سپاه
سپاه پاسداران
به اوباش مدال تجاوز می دهد!

جامعه انفجاری ایران- عرب ها فهمیده اند درایران چه خبر است، اما حکومت ایران هنوز زیر بار نمی رود- طرح از شرق الاوسط .

اگر مملکت حساب و کتاب داشت
حاج منصور ارضی
باید به جای امثال ابطحی محاکمه می شدند

دکتر یزدی به دیدار خانواده
مومنی، ابطحی و قوچانی رفت

گفتگوی "یونگه ولت" با علی خاوری رهبر حزب توده ایران
جنبش اعتراضی مردم
آغازی است بر پایان حکومت مطلقه

تقلب سبب خشم عمومی مردم شد و در پی آن واقعیات خونین و دردانگیزی در زندگی سیاسی کشور ما رخ داد که سبب گشت اعتماد مردم به دولت بکلی و بگونه‌ای بازگشت ناپذیر از بین برود. جنبش کنونی در میهن ما، تمام اقشار جامعه را در بر گرفته است. مردم خود و کشور را با مخاطراتی روبرو می‌بینند که در درجه اول ناشی از ندانم کاری،اراده گرائی، ماجراجوئی و مردم فریبی حکومت است. مردم نگران عواقب این سیاست برای وضع  خود  و آینده کشور  هستند. جنگی سخت  میان دوجبهه درگیر است. در یک سو  مرتجع ترین رهبران مذهبی در جناح حاکم  و هوادارانشان قرار دارند و در سوی دیگر جبهه‌ای  وسیع  از مردمی که از حق خود مبنی بر حق انتخاب دفاع می‌کند  و معتقد است کشور باید به گونه‌ای دیگر اداره شود. این ماهیت و هسته مرکزی جنبش کنونی است.


وسعت جبهه ضد کودتا را حفظ باید کرد
جنبش مردم فراتر رفته
که نیازمند شعارهای تازه باشد؟

تظاهرات و اعتراضات، همزمان با زندگی عادی
دو میدان ولیعصر و ونک
کانون مقاومت 55 روزه مردم

گفت و گو با محمدرضا خاتمی
وقت بیداری می گذرد
55 روز خواب خرگوشی کافی است

کودتای مخملی که توسط آنها برنامه ریزی شده بود، شکست خورده. این قدرت نمایی که افراد را به دادگاه می آورند اعتراف می گیرند دلیل شکست آنها است. جنبش اجتماعی آنقدر قوی است که همه را به دنبال خودش می کشاند. جریان تقلب در انتخابات خیلی از پرده ها را از چشم ها کنار زد و خیلی از رودربایستی ها را هم از بین برد. شواهد و قرائن حاکی از این است که دستگیری ها زیر نظر قرارگاه ثارالله بوده است. از نگاه آنها مجموعه اتفاقات و فعالیت های گروه های سیاسی برای شرکت در انتخابات، انقلاب مخملی است. ما می گوئیم وقتی ادعا می کنید قبل از انتخابات از همه چیز خبر داشتند چرا این افراد را دستگیر نکردید. اگر می دانستید این انتخابات انقلاب مخملی است چرا تایید صلاحیت کردید؟ کسی که قرار بوده عامل انقلاب مخملی شود چرا از شورای نگهبان تایید صلاحیت گرفت؟ پرسش ما از آقایان این است که این چه اوضاعی است که در داخل درست کرده اید که با هفت شبکه تلویزیونی و ده ها شبکه رادیویی 24 ساعته شبکه تلویزیونی مثل بی بی سی که دوسوم برنامه هایش هم رقص و آواز است می تواند کشور را به هم بریزد؟ اینها چون با حرکت عظیم و متحد مردم روبه رو شدند به دنبال متهم بودند. فکر می کردند این حرکت عظیم را جبهه مشارکت شکل داده یا آقای موسوی سازماندهی کرده است. من دلسوزانه می گویم اگر طرفدار نظام هستید چشمان تان را روی واقعیت ها باز کنید و ببینید در درون جامعه چه می گذرد. این درست نیست که سناریویی نوشته شود، بعد از 22 خرداد بخواهند خود را با آن تطبیق دهند. بالاخره روزی مشکلات آنقدر جدی می شود که باعث شکست می شود.


صحنه هائی
که هرگز از یاد ملت نخواهد رفت!

نامه دریافتی
آغاز موج جدید
افشاگری درباره فرماندهی سپاه

مثلث مجتبی، وحید و فیروزآبادی از دو سال پیش و با برکناری سرلشگر رحیم صفوی و برگماری سرتیپ سپاه عزیز جعفری، که علی خامنه ای به او درجه سرلشگری داد، مقدمات کودتای امروز را فراهم ساختند. او به دلیل موج گرفتگی سر درد همیشگی و مزمن دارد و بر خلاف سردار رشید و یا رحیم صفوی و حتی محسن رضائی، روحیه تسلیم و فرمانبری کورکورانه دارد و اساسا به همین دلیل نیز مثل توطئه او را در فرماندهی سپاه بالا کشید. به گونه ای که وقتی او را فرمانده سپاه کردند، همه فرماندهان سپاه که روحیه و توانائی های محدود او را می شناختند حیرت زده شدند.


دیدار با یک فرمانده بسیج در جنوب تهران
شک و تردید در پادگان ها
به تشنجات قهری خواهد کشید!

بیانیه پیروان  رهبری
شتر کودتا، برای زانو زدن
به در خانه عسگراولادی رسیده!

چاقو کش های حرفه ای از ستاد انتخاباتی احمدی نژاد شروع کردند

 به کشتار خیابانی بعد از انتخابات رسیدند
سیامک زند


دوشنبه 12 امرداد
صحنه های فراموش نشدنی از جدال خیابانی مردم و ماموران

ادامه حضور خیابانی نیروهای سپاه و انتظامی و بسیج،

بتدریج زمینه فرسودگی روحی و اختلافات درونی میان آنها را موجب خواهد شد

وحشت کودتاچی ها از یک لحظه غفلت
و شکل گیری تظاهرات غیر قابل کنترل


فرماندهان خواب آرام دارند؟

این 4 تن از جمله اعضای شورای کودتای انتخاباتی اند. سرلشگر فیروزآبادی با چفیه فلسطینی و موی رنگ کرده متمایل به خرمائی، عزیز جعفری فرمانده کل سپاه که با آقاوحید پیشکار آقا مجتبی پسر خامنه ای در حال گفتگوست و بالاخره احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی که بازداشتگاه کهریزک یک برگ از پرونده اتهامی اوست. عکس مربوط به مراسم تحلیف احمدی نژاد در مجلس است.


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

Site Meter

 

تماس با پیک - تبلیغات در پيك

پیام ها و نظرات

4 شنبه
در شهر کُلن

با درود فراوان وخسته نباشید به شما.

من فربدهستم از آلمان. مى خواستم این خبر را درپیک نت داشته باشید که در گردهمایى روز چهارشنبه پنجم آگوست در شهر کلن اعلام شد که هفته آینده روز چهارشنبه دوازدهم آگوست ساعت ١٨ راهپیمایى در این شهر علیه شرکت هاى زیمنس، دایمرکرایسلر، نوکیا وبقیه آنهایى که به حکومت ایران تجهیزاتى براى سرکوب مخالفان فروخته اند، به دعوت دانشجویان آلمانى وهمچنین دانشجویان ایرانى مقیم آلمان برگزارخواهد شد.


فارسی شکسته
کمر ما را می شکند!


درباره شعارها


در پالایشگاه تهران
چه می گذرد!


امکان و احتمال سوم


با کدام شعار
برای چه هدفی؟


نقش آفرینی
سلطنت طلب ها
و کمونیست کارگری ها


به چشم خودم دیدم


چهارشنبه سوری
در سوله کهریزک


من "دشمن" بودم
و خود نمی دانستم


"ذبیح ترکه"
در خدمت کودتا!


جنبش سبز
زیر چادر


باور نکنید که در
تبریز خبری نیست


اخبار را
با دقت بخوانیم!

میترا- شما در اوج خبر ها علیه دولت کودتا در بالای صفحه سایت خود نوشته اید که هواپیمای سقوط کرده را در زمان شاه گرفته اند. یعنی  دولت کودتا کاملا بیگناه است .در ضمن کارخانه تبرک را هم همه میدانند وابسته به رژیم است.

در مجموع از زحماتی که برای انتشار اخبار می کشید تشکر می کنم . اما فکر میکنم هر نامه ای را نباید در سایت گذاشت .

با تشکر و سپاس

با سلام!

خواننده گرامی، متاسفانه شما خبر یا نامه مورد اشاره خودتان را با دقت نخوانده اید. نه ما نوشته ایم هواپیما را زمان شاه تحویل گرفته اند و نه نویسنده آن نامه. کجا نوشته ایم هواپیما را در زمان شاه گرفته اند؟ این هواپیما- توپولوف- در زمان ریاست جمهوری رفسنجانی گرفته شده و ضمنا بحث به هیچ وجه بر سر زمان تحویل هواپیما نیست. بر سر نوع هواپیما هم نیست. بحث بر سر بی لیاقی و باند بازی، کارهای امنیتی و حتی بازی با جان مردم برای ایجاد انحراف در افکار عمومی ضد کودتاست. ضمنا ما اشکالی در انتشار نامه خوانندگان نمی بینیم. همانگونه که در انتشار پیام شما نمی بینیم. این پیام ها و نامه ها به ما و خوانندگان امکان میدهد که با دقت و کنجکاوی بیشتری مطالب را بخوانیم.

موفق باشید- پیک نت


راهنمائی برای
باز کردن پیک نت


فارسی را
کتابی بنویسید!

دوستان محترم که پیام ارسال میدارید.
بابت ارسال لینک ها و پیام ها سپاسگزاریم. اما قبل از همه اینها، از شما خواهش می کنیم فارسی را و بویژه افعال جملات را کامل بنویسید. پدر فارسی در این سالهای اخیر با این دیالگ نویسی در وبلاگ ها در آمد. "میگه" یعنی چه؟ "یه کم" یعنی چه؟ "بیام" یعنی چه؟
اینها همه غلط است. درست آنها می شود: می گوید، کمی، بیایم و... می بخشید که این توضیحات را دادیم اما باور کنید برای انتشار مطالب دریافتی و خارج کردن آنها از این فارسی هر روز خون دل می خوریم.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)