گفتگو همسر میردامادی
یک سند تازه کودتائی
بر نوار سردار مشفق اضافه شد

 

بعد از "فیلترالبرز"  نوبت به "آریان فولاد" رسید
کارخانه های بخش خصوصی
به نفع سپاه مصادره می شود

 تماس با ما

infos@

pyknet.

net

4 مهــــــــر

1389

26 سپتامبر

2010

 

 

 

پیک هفته 107  - آرشیو پیك هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

احمدی نژاد در دیدارهای خصوصی با منورالفکرهای امریکا
در سیاست اتمی
تصمیم آخررا من می گیرم

دیدار بزرگ احمدی نژاد با گروهی امریکائی برگزیده که بعنوان اعضای اتاق های فکر امریکا- یا به قول ما ایرانی ها "منورالفکرها"- با وی دیدار کردند، روز چهارشنبه صورت گرفت. او در این دیدار گفت: شاید بزودی ایران به میز مذاکره اتمی بازگردد. گفتگو بین ایران و آمریکا در عراق شروع شد، اما بصورت یکجانبه از طرف آمریکایی ها قطع شد. اگر این گفتگوها ادامه پیدا می کرد، بسیاری از مشکلات حل می شد.

او در پاسخ به سئوال یکی دیگر از امریکائی های حاضر در دیدار، درباره سیاست اتمی جمهوری اسلامی گفت: مسئول سیاست های هسته ای جمهوری اسلامی من هستم و درباره این سیاست ها نیز من پاسخگو هستم.

آنچه احمدی نژاد در نشست های خصوصی با منورالفکرهای امریکائی – که در راس آنها رمزی کلارک دادستان کل امریکا در زمان ریاست جمهوری کارتر برعهده داشت- بر زبان می آورد با آنچه که در سخنرانی عمومی سازمان ملل مطرح کرد دوگانه بود. ظاهرا سخنرانی در مجمع عمومی جنبه تبلیغاتی و شاید جلب رضایت رهبر را داشت، اما مسائلی که در جمع های خصوصی مطرح کرد، حداقل جنبه تبلیغاتی نداشت.

برای خبرنگارانی که در این دیدارها حضور داشتند، تاکید احمدی نژاد به هدایت سیاست اتمی جمهوری اسلامی شگفت آور بود، زیرا تاکنون همگان، علی خامنه ای را مسئول این سیاست ها می شناختند. امری که مطابق قانون اساسی نیز چنین است، زیرا در قانون اساسی قید شده که وی بر سیاست های کلان کشور نه تنها نظارت دارد بلکه هدایت آنها را نیز برعهده دارد.

ظاهرا، احمدی نژاد باید درباره سلامت جسمی و میزان اختیارات علی خامنه ای در بیت رهبری اطلاعاتی داشته باشد که چنین بی پروا خود را مسئول سیاست اتمی جمهوری اسلامی معرفی کرد.

این حدس و گمان را برخی اشارات رحیم مشائی به "رمزی کلارک" که "کافی است 2 تا حداکثر 3 سال تحمل کنید تا تمام قدرت به ریاست جمهوری منتقل شود" تکمیل می کند.

احمدی نژاد به منورالفکرهای امریکائی که هر کدام با جناحی از جمهوریخواهان و دمکرات ها در سنا و کنگره امریکا و یا کاخ سفید در ارتباط اند گفت: متخصصین مشاوره های هسته ای خود را به من میدهند و پروسه تصمیم گیری توسط من طی می شود.


نامه 50 نماینده کنگره امریکا به اوباما
اگر بیش از این تاخیر شود ایران، مسلح به 2 بمب اتمی میشود

یادداشتی از زهرا رهنورد
کودتای نا مقدس، علیه آنچه از دفاع مقدس باقی است

سیرک بزرگ، در هتل "باربیچ" نیویورک
بندبازی رمزی کلارک
با احمدی نژاد و رحیم مشائی

سوئیس، اجلاس دوربان 1388- مناسبات احمدی نژاد و رمزی کلارک دراینجا کلید خورد و حالا در نیویورک وارد مرحله تکاملی خودش شده است.


تاج زاده: تجربه آیت الله منتظری پیش روی همگان است
با حصر خانگی موسوی محبوبیت او بیشتر می شود

به بهانه انفجار مهاباد
بازی خونین حکومت
با عشیره "منگور" در مهاباد ایران

خامنه ای بداند و یا نداند
فرمانده کودتائی امریکائی شده
روزنامه آلمانی یونگه ولت
ترجمه رضا نافعی


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا


وداع با

آدرس قدیم
پیک نت

پیک نت بصورت قطعی به آدرس جدید خود منتقل شد. یعنی pyknet.net .  لطفا این تغییر آدرس را بخاطر داشته باشید و دوستان و آشنایان خود را نیز از آن مطلع کنید. از کلیه وبسایت ها و وبلاگ هائی که پیک نت را در لیست لینک های خود قرار داده اند نیز انتظار داریم به این تغییر توجه کنند. لطفا به تغییر نشانی ایمیل تماس پیک نیز توجه کنید.


پیام ها و نظرات


جوک "لری"
علیه شیخ جسور

با درود- گروه امنیتی جنگ روانی در ستاد کودتای 22 خرداد، از حدود 2 ماه پیش با مخابره اس ام اس هایی حاوی جوك های لری، می کوشد نظر مردم را نسبت به شجاعت شیخ مهدی كروبی تغییر داده و شجاعت وی را ساده لوحی جلوه دهد. با توجه به سابقه این نوع عملیات جنگ روانی بعید نیست در آینده نزدیک ی جوك های جنسی هم علیه رهبران جنبش سبز منتشر شود. اطلاع رسانی کنید و از مردم بخوانید که این اس ام اس ها را برای هم نفرستند.


گزارش
تازه ای
از همدان

با سلام - بنده یکی از خوانندگان سایت شما می باشم. در مورد حادثه تصادف در همدان به آن صورت که چند نفر از همشهری های ما به شما گزارش داده بودند نبود. فکر می کنم آنها از شدت هیجان و تاثر دقت لازم را نکرده بودند. بنده شاهد آن تصادف بودم. بار کامیون "هوو" سنگ معدنی بود نه کپسول گاز و مورد انفجار مربوط به کپسول گاز پراید بود که راننده در جا کشته شد و سیم فشار قوی برق بعد از قطع شدن روی یکی از عابرین افتاد که او نیز آتش گرفت. کامیون سپس وارد مغازه الکتریکی شد. یک زن حامله نیز زیر یکی از سنگ ها جان خود را از دست داد. اگر موارد دیگری از کشته شدن بوده، من ندیدم.

پیک نت: با تشکر از گزارش دهندگان اولیه و نویسنده توضیحات بالا، به دو نکته اشاره می کنیم:

1- سانسور اخبار و بی اعتمادی مردم به رسانه های تحت کنترل دولت، نتیجه ای جز آن ندارد که در ارتباط با حادثه همدان شاهد شدیم. مردم خبرنگار حرفه ای نیستند و طبیعی است که تحت تاثیر احساسات قرار گیرند. این رسانه ها هستند که باید اخبار را فورا و با حداکثر اطلاعات دقیق منتشر کنند. وقتی چنین نمی کنند و چنین نمی شود، حاصل همین است که شاهدیم.

2- مواردی از این دست، بتدریج تیز بینی و دقت مردم را برای انتقال اخبار جهت انتشار بیشتر می کند. به همین دلیل نباید نقش منتقد گزارش نویسان غیر حرفه ای را داشت. خبرنگاری و گزارش دهی کار و حرفه آنها نیست. سیاست سانسور اخبار از جانب حکومت، آنها را به خبرنگار و گزارش نویس تبدیل کرده و تردید نیست که در آینده این ایرادها و کم دقتی ها نیز از سوی خود مردم جبران خواهد شد.

ما نیز با در نظر داشتن همه مسائلی که دربالا طرح کردیم، ستون "پیام ها ونظرات" را اختصاص به گزارش ها خوانندگان اختصاص دادیم. گاه این گزارش ها، بدلیل صحت کلیات آن و انتشار رسمی اما سانسور شده آن از سوی خبرگزاری های داخلی، ما آنها را خارج از ستون پیام ها و نظرات نیز منتشر می کنیم، اما پیوسته دریافت آنها را از جانب خوانندگان خود قید کرده و خواهیم کرد.


"رسا"

گام های اولیه
برای رفتن به سوی
تلویزیون سبز


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)