شبح هولناک تحریم نفت ایران
فاتحان سفر به لبنان
با جیب خالی باز می گردند!

 

ناله های اتاق بازرگانی
سایه تورم 30 در صدی
بر بازار داخلی و صادرات خارجی

 تماس با ما

infos@

pyknet.

net

24 مهــــــــر

1389

16 اکتبـــــــر

2010

 

 

 

پیک هفته 107  - آرشیو پیك هفته

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

 

مهدی کروبی:
فیلمی از قربانیان تجاوز
جنسی، در اختیار من است

در ماهها و روزهای اولیه‌ بعد از انتخابات تعداد بسیار زیادی از چهره ها، از رده های بالا تا پائین زندانی شدند و این روش ادامه دارد و این نشان میدهد که جنبش هنوز زنده است. در فرهنگ ما، قربانیان تجاوز جنسی‌ از شرم و افسردگی رنج میبرند. مسئولین شرایط را چنان تهدید آمیز کرده اند، ‌ که قربانیان تجاوز جنسی‌ می ترسند که این مساله را مطرح کنند. بعضی‌ از قربانیان تجاوز جنسی‌ به من مراجعه کردند و من شکایت‌های آنها را ثبت کردم و فیلمی از اتفاقاتی که گفتند بر سر آنها در مدتی‌ که در زندان بودند آمده بود تهیه کردم، تا اگر کسی‌ خواست انکار کند که زندانیان مورد تجاوز جنسی‌ قرار گرفته بودند من مدرکی دستم باشد. من بطور واضح می‌گویم: روزهای اولیه‌ بعد از جنبش آنها مردم را در زندانها مورد تجاوز جنسی‌ قرار دادند و هنوز آنها به شکنجه زندانیان به وحشی ترین شکل ممکن ادامه میدهند. درباره اعدام های سال 67 من اطلاعی نداشتم و حتی تا این زمان اطلاعاتی‌ در این مورد ندارم. من از اتفاقاتی که در زندانها افتاد خبر ندارم، نمی دانم چه کسی‌ دستور را صادر کرده بود، یا نمی دانم آیت ‌الله خمینی از این موضوع اطلاعی داشتند یا نه.


امپراطوری انگلیس در گرداب
رعیت های ملکه
در تونل تاریک خصوصی سازی
روزنامه یونگه ولت- ترجمه رضا نافعی

 

دیر زمانی برای هوادارن نئولیبرالیسم اقتصادی در اروپا مدل اقتصادی انگلیس سرمشق بود. اصول آن عبارت بود از: خصوصی کردن اقتصاد تا سرحد ممکن، باز گذاشتن دست بازار تا جائی که ممکن باشد، جمع و جور کردن دستگاه دولتی، تمرکز بر بخش مالی و خدمات و همچنین بستن دست وبال اتحادیه های کارگری. امروز نه تنها در آمریکا بلکه در انگلیس نیز شاهد فلاکت زائیده از این سیاست هستیم. (سیستمی که تازه آقای خامنه ای به کمک اصل تغییر ماهیت داده شده 44 قانون اساسی و به قیمت یک کودتای نظامی، دولت احمدی نژاد را مامور اجرای آن کرده و گام بلند "حذف یارانه ها" تحت عنوان "هدفمند کردن یارانه"، شناور کردن ارز بدستور بانک جهانی و انتقال تمام بخش های تولیدی و تجاری به شرکت های وابسته به نسل جدید سرمایه داران رویش یافته در دوران دو دهه رهبری آقای خامنه ای با درجات نظامی و سپاهی برداشته شده است. آینده ما)


احمدی نژاد در لبنان
بانگ جغد جنگ و تفرقه
بیروت – العربیه

یک روز پس از پایان سفر محمود احمدی نژاد، پایگاه رسمی اطلاع رسانی جریان "المستقبل" و روزنامه "المستقبل" که وابسته به سعد حریری است، اقدام به انتشار نامه جمعی از روشنفکران و روزنامه نگاران ایرانی خطاب به ملت لبنان کردند که در آن به شدت از احمدی نژاد انتقاد شده است.

روزنامه المسقبل در گزارش خود به نامه چند روز پیش 250 نفر از سیاستمداران، فعالان و روزنامه نگاران لبنانی خطاب به احمدی نژاد اشاره کرده که هشدار داده بودند سفر او به لبنان برای دخالت در مسائل داخلی این کشور و پشتیبانی از یک گروه در مقابل سایر گروهها و جریان ها نباشد. المستقبل نامه روشنفکران و روزنامه نگاران ایرانی را هم پیمانی و پشتیبانی ایرانیان از نامه لبنانی ها دانسته است.

در متن این نامه آمده است: "امروز کسی به دیدار سرزمین شما آمده است که نه برای ایران آرامش و صلح و رفاه آورده است و نه برای لبنان به صلح و آرامش و رفاه فکر می‌کند. محمود احمدی‌نژاد کسی که انتخابات سال ٢۰۰۹ را دزدید و خود را به جای منتخب حقیقی مردم به عنوان رئیس جمهور نامید؛ نماینده مردم ایران نیست."

این نامه افزوده است: " حمایت او از یک گروه معین در لبنان در مقابل گروه‌های دیگر هم به تنش داخلی در لبنان می‌انجامد و هم سرپوشی برای ناتوانی او و فرصت سوزی‌هایی است که ایران را دچار تحریم گسترده کرده و با خطر جنگ احتمالی روبرو ساخته است. او می‌خواهد با افزایش تنش در لبنان و منطقه بر مشکلات داخلی خود سرپوش بگذارد و لبنان را وجه‌المصالحه درمعامله با آمریکا و قدرت‌های بزرگ کند."


حسن تقدس نژاد، معاون ضرغامی
تدارکاتچی کودتای 22 خرداد
در صدا و سیمای جمهوری اسلامی

سلام خدمت مسئولین سایت پیک نت. من یکی هواداران جنبش سبز در صدا و سیما و  از خوانندگان شما هستم. در باره نقش معاون صدا و سیما در کودتای 22 خرداد 88 و همکاری گسترده وی با ستاد کودتا مطالبی را برای شما ارسال می کنم. لطفا ایمیل من محفوظ بماند.

از چپ به راست- سردار ضرغامی فرمانده صدا و سیما، سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی و تقدس نژاد.


بشنوید!
مصاحبه "محمد علی رامین" طراح انکار هولوکاست
غلط می کنی!- غلط کردند!

محمد علی رامین، به جرم ارتباط با نئونازی های آلمان، از این کشور اخراج شد و تحصیلاتش نیمه تمام ماند. زاده جنوب ایران است. طرف های دزفول. اما چرا موهایش خرمائی و پوست تنش بر خلاف همه جنوبی ها، سفید است؟ لابد حکمتی در کار پروردگار است که ما از آن سر در نمی آوریم. تبارش مانند احمدی نژاد به کلیمی های ایرانی می رسد یا نه؟ را هم خبر دقیق نداریم. او بعد از اخراج از آلمان، بدلیل آشنائی و ارتباطی که از قبل – شاید در زمان ترور عبدالرحمان قاسملو رهبر کردهای ایران در اطریش- با احمدی نژاد داشت، فورا درکنار او قرار گرفت و پس از رئیس جمهور شدن احمدی نژاد نیز، طراح انکار هولوکاست شد و یک همایش بین المللی هم برای همین منظور در جنب ریاست جمهوری ترتیب داد. شایع است که او مبتکر تشکیل یک گروه ضربت متشکل از اوباش دستچین شده در اطراف احمدی نژاد می باشد که برخی از آنها در گادر محافظین پرشمار احمدی نژاد نیز حضور دارند. سبک سازماندهی این گروه و وسائلی که از آن استفاده می کنند، کپی برداری از لباس قهوه ای های نازی در سالهای سلطه فاشیسم بر آلمان است. پس از مدتی که در حاشیه دولت، کارهای تبلیغاتی متن دولت را هدایت می کرد، در کابینه پس از کودتای 22 خرداد، رسما در صحنه حاضر شده و معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی شد. یعنی جانشین عیسی سحر خیز که در دولت خاتمی همین مسئولیت را داشت و اکنون در زندان کودتای 22 خرداد است.

رادیو گفتگو، در تهران، با او مصاحبه ای کرده که بخشی از آن را سایت "فرارو" منتشر کرده است. بخش اول این مصاحبه را که بشنوید، بر صحت آنچه در بالا نوشتیم کوچکترین تردیدی نمی کنید!


شیر گاو و گوسفند ایران
زیر فشار شیرخشک وارداتی خشک شده!


سفر احمدی نژاد به لبنان
از بیم حمله جنوب لبنان را سنگر کرده اند

جنونی که از شاه به ج. اسلامی ارث رسیده!
عبدالله شهبازی

انتخاب میان جبهه مشارکت و مجاهدین انقلاب از یکسو
و حزب پادگانی- کودتائی از سوی دیگر را به مردم واگذارید!

محبوبیت و نفرت را به انتخاب مردم بگذارید!


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

برای کسب در آمد

 سری به ما بزنید


پیام ها و نظرات


دروغ های
شاخدار هفته

از من خواسته بودید که دروغ های دولتی ها در طول هفته را جمع کنم. این دروغ ها آنقدر زیاد اند که اگر بخواهیم چنین مسئولیتی را مطابق توصیه شما برعهده بگیرم، باید تمام وقت و کار و زندگی ام را صرف آن کنم. بنابراین سعی می کنم در ابتدای هر هفته مهم ترین و درعین حال شاخدارترین دروغ ها را برایتان بنویسم:

1- احمد اقبال رضوی، امام جمعه شهر لاهور پاکستان:
آیت‌الله خامنه‌ای از نظر مدیریت و تقوا در تمام دنیا کاملاً بی‌نظیر است./ فارس
2- اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده پلیس:
دشمن با جمع‌آوری ارز از بازار داخلی می‌خواست به سیستم اقتصادی ضربه وارد کند.آفتاب
3- مجتبی ذوالنور، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:
مقام معظم رهبری امید آزادی خواهان جهان هستند. ایرنا


برای سفرخامنه ای به قم
بلوار عمار
زیادی پهن است!

من یکی از خوانندگان هر روزی و پر پا قرص پیک نت هستم- چند روزی است که درباره آمدن و نیامدن علی خامنه ای به قم حرف و حدیث های زیادی مطرح است. لطفا در این خصوص اگر مطلبی دارید منتشر کنید. یکی از شایعاتی که در شهر قم منتشر شده اینست که ظاهراً  هدف علی خامنه ای از سفر به قم جلب حمایت مراجع از دولت و توجیه جنایات یکسال و نیم پس از انتخابات 22 خرداد است.

البته ناگفته نماند برخی از مراجع به راحتی دم به تله نداده اند و برخی دین به دنیا فروشانی نظیر نوری همدانی 4 میلیارد تومان از خامنه ای گرفته است که نه تنها مجتبی پسر خامنه ای را مجتهد اعلام کند، بلکه پای برهنه به استقبال خامنه ای برود.

همچنین در شهر قم شایعه شده که 75 و 55 متری بلوار عمار یاسر بخاطر پهنای خیابان برای ورود خامنه ای مناسب نیست چرا که خیابان عریض، جمعیت را کم جلوه می دهد ایشان باید از خیابان باریک 19 دی و میدان جهاد وارد شهر شود که جمعیت فراونی جلوه می دهد.

البته ناگفته نماند چند هفته ای است که شایعه می کنند که مثلا خامنه ای این هفته می آید بعد دوباره شایعه می کنند که این هفته نه! هفته اینده می آید. به قول عوام علت این شل کن سفت کن چیست بازار گرمی؟ برای استقبال؟ یا اختلاف خامنه ای با مراجع! آیا نامه ی خامنه ای به هاشمی در خصوص ابطال وقف دانشگاه آزاد ارتباطی با این اختلافات دارد یا نه؟


پیشنهاد
ستون دروغ ها

محمود احمدی‌نژاد:

همه اتفاقات خارق‌العاده‌ای که در عرصه بین‌الملل برای کشور می‌افتد به خاطر عنایت امام زمان است. خبرگزاری فارس

غلامحسین اسماعیلی، رئیس سازمان زندان‌ها:

مجرم سیاسی نداریم، تعداد کمی زندانی امنیتی داریم. خبرگزاری ایسنا

محمد حسینی، وزیر ارشاد:

ایران دارای قوی‌ترین دیپلماسی عمومی جهان است. خبرگزاری فارس

پيشنهاد مي کنم ستونی بنام دروغ های دولت دهم اختصاص بدهید و بصورت روزانه آنها را منتشر کنید. قدیم ها می گفتند "دروغ روز 13 فروردین"، حالا همه روزها و ساعات ایران، 13 بدر است!

پیک نت: خود شما زحمت این کار را تقبل بفرمائید!


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)