سرمقاله راه توده
شعار "مرگ برشاه"
امروز، یعنی مرگ بر این اوضاع

 

مصاحبه با کروبی
هیچکس انتظار کودتا را
در پایان انتخابات نداشت!

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

22 شهریور

1389

13 سپتامبر

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

توجه!

روزنت پیک نت امروز با دو آدرس peiknet. Com و pyknet. net منتشر شده است. بزودی peiknet. Com قطع شده و آدرس دوم، یعنی pyknet.net آدرس ثابت پیک نت خواهد شد. این تغییر بر حسب ضرورت ناشی از ایمنی بیشتر و راه اندازی دو سرور جدید و پر قدرت صورت می گیرد. لطفا این تغییر آدرس را بخاطر داشته باشید و دوستان و آشنایان خود را نیز از آن مطلع کنید. از کلیه وبسایت ها و وبلاگ هائی که پیک نت را در لیست لینک های خود قرار داده اند نیز انتظار داریم به این تغییر توجه کنند.


نامه سرگشاده جبهه مشارکت به سرلشگر عزیز جعفری
نقش آفرینی سپاه
درفجایع پیش و پس از کودتا

روزگذشته، جبهه مشارکت نامه سرگشاده ای خطاب به فرمانده کل سپاه پاسداران منتشر کرد. دراین نامه سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات و احمدی نژاد مسئول مستقیم جنایاتی شناخته شده اند که پس از کودتای 22 خرداد در کشور و بویژه در زندان ها روی داده است.

از جمله: شما را مخاطب قرار داده ایم زیرا، نهاد نظامی تحت امر شما در حوادث پس از انتخابات بیشترین و اصلی ترین نقش را داشته و هم اکنون نیز تصمیم گیرنده نهایی در امر اسیران سرافراز جنبش سبز، همانان که از کودتاگران شکایت کرده اند، است.

روند امور، چه در دستگیری های غیر قانونی، چه در نمایش های مهوع تلویزیونی، چه در محاکمات و صدور احکام و چه در مورد مرخصی های محدود و زندانی کردن مجدد این دلاور مردان حق طلب به خوبی موید این وضعیت است. هر چند در ماههای اخیر، وزارت اطلاعات با اشراف مستقیم شخص آقای احمدی نژاد در این مسابقه در شر، گوی سبقت را از شما هم ربوده است.


یادداشت جدید عبدالله شهبازی
فرماندهان اوباش، کمر به نابودی
آخرین امیدهای وحدت ملی بسته اند

فائزه هاشمی:
دست های احمدی نژاد
برای ویرانی َسبَُک است!


خلاصه ای از نامه عبدالله مومنی به علی خامنه ای
رهبری جنایات با خامنه ای است
اگر نیست، چرا اعلام نمی کند؟


گزارشی، از اردوی مغز شوئی ولایت

یکماه قبل از ماه رمضان، به نمایندگی از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه ... شهر....، به اردو رفتیم. از تمام دانشگاههای سراسر کشور، نمایندگان بسیج را آورده بودند. محل استقرار ما دانشگاه شهید بهشتی تهران بود. روزی 8 ساعت کلاس داشتیم. صبح ها از 8 تا 12 و بعد ازظهرها از 4 تا 8 . تمام مدرسین روحانیون متظاهر به ولایت پذیری بودند که از حوزه علمیه قم آمده بودند. چهار موضوع بترتیب تدریس شد: معرفت شناسی، خداشناسی، خودشناسی ، ولایت مداری و اختیارات رهبری.

تمام مدت در وعده های مختلف از ما پذیرایی شد... نهایتا از موضوعات تدریس شده از ما امتحان گرفتند و قرار شد کارنامه ها بعدا ارسال شود... در یک کلام، یکماه تمام سعی کردند مغزمان را شسته، روی طناب پهن کرده و خشک شده تحویل بدهند!

در پایان اردو گفتند که این دوره برای هر نفر یک میلیون و300 هزار تومان هزینه داشته است که از طرف بیت المال پرداخت شده است و چون حق الناس به گردن ماست، باید بتوانیم حداقل یک نفر را جذب و مطالب را منتقل نمائیم... تعداد دختران شرکت کننده 1100 نفر و پسران بیش از این بود.

با آرزوی بهروزی امضا محفوظ


زهرا رهنورد:
پس از انتخابات 22 خرداد
مردم ماهیت حاکمیت را شناختند

شعار «رای من کجاست» چون نورافکنی بود که تاریکی ها را روشن کرد، نشان داد که تاریخ انقلاب در کجاها خلاء داشت و ملت باید برای کدام یک از آرمان های مغفول مانده این سی سال و دردهای پنهان یک جامعه همدلانه تر تلاش کند. پس از حضور و همدلی مردم با نامزدهای انتخاباتی شان، شدت سرکوب چنان بالا گرفت که  جامعه نسبت به ستم ها و ظلم های پنهان آگاه شد، این دستاورد کمی نیست.  آگاه شدن سطوح مختلف جامعه از ظلم هایی که  نیروهای نفوذی در حاکمیت به شهروندان معمولی روا داشته اند، دستاورد اندکی نیست. شدت سانسورها، سرکوب ها، دخالت آشکار در حریم خصوصی شهروندان، دستگیری ها و کشتارهای بی رحمانه، روی دیگر حکومت را به مردم نشان داد که دیگر فراتر از ابطال انتخابات،  به یک حاکمیتِ پاک و برازنده بیاندیشد. ما همه درگیر نظامی هستیم که به شدت منحرف شده است و همه کسانی که برای مبارزه با این انحراف هزینه داده اند، گمان نمی کنم ناامید شده باشند.


نامه سرگشاده آیت الله دستغیب
تصمیمات مهم مجلس خبرگان
باید تائید مراجع را داشته باشد

آیت الله دستغیب، در آستانه تشکیل مجلس خبرگان نامه سرگشاده ای منتشر کرد. این نامه در شرایطی منتشر شد که نه تنها اوباش حکومتی به مسجد "قبا" که وی امامت آن را برعهده دارد حمله کردند، بلکه هدایت کنندگان حکومتی آن اوباش از بیم سخنرانی و موضع گیری وی در اجلاس مجلس خبرگان تلاش می کنند از شرکت وی دراین اجلاس جلوگیری کنند. حتی اگر مجبور شوند همان اوباشی که به خانه کروبی و مسجد قبا حمله کردند را این بار مقابل محل برگزاری مجلس خبرگان جمع کنند و مانع شرکت آیت الله دستغیب در آن شوند!

آیت الله دستغیب در نامه خود، علاوه بر بیان واقعیات پس از کودتای 22 خرداد، در پایان، علما و مراجع را در راس مجلس خبرگان قرار داده است و به این ترتیب، برای نخستین بار و بصورت عملی، مراجع برای نظارت بر عملکرد خبرگان رهبری به صحنه فراخوانده شده اند. وی حتی تصمیمات مهم مجلس خبرگان – در راس آن انتخاب رهبر جایگزین- را موکول به تائید مراجع و علما کرده است. این دو نکته آخر، بر اهمیت نامه آیت الله دستغیب می افزاید.


سیاست مهاجر پذیری
در آلمان دگرگون خواهد شد؟
اشپیگل- ترجمه رضا نافعی


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


سوله های
رضی آباد پائین

با سلام- حاج ابوالفضل رهگذر با اسم مستعار "محرم هاشمی" از فدائیان ولایت است. ایشان  در منطقه رضی آباد پائین، شهریاركرج، با داشتن مجوز ساخت و توزیع مواد مخدر به ثروت افسانه ای رسیده و هكتارها باغ  سر سبز شهریار كرج را توانسته بخرد یا تصاحب كند. او سوله های  بسیار بزرگی را در این منطقه ساخته است. هزینه تمامی این سلوله ها که شبیه بازداشتگاه است از طریق ساخت و توزیع كراك و شیشه  در باغ های معروف  به داوود ساواك تامین شده  که در سطح استان تهران پخش می شود.

باغ های اطراف بخاطر تردد افراد ارازل به قیمت های بسیار پایین از صاحبانشان خریداری شده و در صورت  ممانعت از فروش  با زهر چشم گر فتن مصادره می گردد.

ابوالفضل  رهگذر با حمایت پسر عموی خود قاضی رهگذر، دارای مصونیت قضایی است.

ادرس این باغ ها و سوله ها و كارگاه ساخت مواد افیونی و صنعتی  در محله رضی اباد پایین شهریار كرج كوچه 7 متری معروف به باغ های داوود ساواك است.


گلستان
زیر نگاه
دوربین مخفی

با درود – یک شركتی از چند سالی پیش در شهرستان گرگان در زمینه های سیستم های حفاظتی امنیتی فعالیت می کند که عمده فعالیتش نصب دوربین های مدار بسته است. مدیر عامل این شركت كه تا همین دوسه  سال گذشته دیپلم متوسطه را هم نداشت و اكنون دانشجو می باشد، حدودا از 10 سال پیش خود را مهندس معرفی کرده و با همكاری سازمان های اطلاعاتی و پا در میانی آنان پروژ هائی را جهت نصب و راه اندازی گرفت. پروژه استانداری گلستان با پا در میانی اطلاعات و تائید استاندار با ترك تشریفات به این شركت واگذار شد. در بعضی از مواقع هم با استعلام های صوری انجام شد كه همگی برگه های استعلام را خود این شركت پر مینماید. كنترل ترافیك گرگان نیز با همین سیستم به این  شركت واگذار شد. جالب تر اینجاست كه بعد از واگذاری هر پروژه  این شركت را دادگاهی نموده اند به جهت دزدی و اجحاف در حق بیت المال اما با پا در میانی آنانی كه پشتیبانش هستند تبرئه شده است. بزرگترین دزدی این شركت در پروژه سیستم مدار بسته زندان گرگان است  كه آن هم با ترك تشریفات قانونی به  این شركت واگذار گردید. فقط كافی است نگاهی به صورت وضعیت اجناسی كه در صورت وضعیت این شركت در ارتباط با اجناس برده شده جهت انجام پروژه بیندارند و مقیاسی بگیرند با میزان مصرف شده جنسی كه پولش را به این شركت داده اند و این اجناس هرگز به زندان برده نشده و تحویل داده نشده است. این نتیجه خوش خدمتی مدیر عامل این شركت به برادران اطلاعات به صرف دادن یوزر و پسورد تصاویر امكان خصوصی و ادرای ست كه میشود از طریق اینترنت كنترل نمود. برای نمونه كاربر ترافیك گرگان دائما میگوید دوربین تحت كنترل من نیست. نمیدانم از كجا كنترل میشود.

آدرس میل نزد خودتان امانت بماند


"آقا"
بی خبر نیست

با سلام- در مورد مطلب " مقام معظم در قفسی بنام بیت" فکر میکنم هدف فردی که چنین مطلبی را ارسال کرده تبرئه خامنه ای از تمام جنایت هاست .در مورد شاه شاید می شد چنین ادعایی را پذیرفت، اما امروزه با امکاناتی مثل اینترنت یا شبکه های تلویزیونی و رادیویی ماهواره ای این باور که خامنه ای از وقایع کشور بی خبر باشد و تمام اخبار از طریق اطرافیانش به او برسد غیر قابل باور و مضحک بنظر می رسد.


مقام معظم
در قفسی 
بنام "بیت"

سلام- در رابطه با این سئوال که خامنه ای کجا قرار دارد؟ بایستی گفت که هنوز بر روی
او کار میکنند که راه بازگشت برایش باقی نماند. فرزند کروبی می گوید که ما چوب
نامه نوشتن همسر کروبی به خامنه ای را می خوریم. اگر چنین نامه به مصباح یزدی نوشته
میشد حتما مصباح یزدی استقبال هم می کرد. اما می ترسند که این نامه ها بر خامنه ای تاثیر گذار باشد. از قرار، خامنه ای در یک محیط بسته قرار داده شده است و  کانال اطلاع او از کشور "مجتبی" فرزند اوست که روزی سه بار با وی ملاقات کرده و اوضاع کشور را به او  گزارش می دهد.


مراسم خنده دار
افتتاح در نظرآباد
در استان البرز

با سلام- امروز 14 شهریور، معاون اول رئیس جمهور به همراه وزیر تعاون به شهرستان نظرآباد در استان "البرز" که  در فاصله 80 کیلومتری تهران واقع است آمدند تا مجموعه واحدهای مسکونی که متعلق به تعاونی مسکن فرهنگیان این شهرستان است افتتاح کنند. این این تعاونی "تعاونی مسکن مهر" است. مراسم خنده داری بود. هنوز در هیچیک از تعاونی های مهر شهرستان نظرآباد آپارتمانی آماده نشده که افتتاح شود. مگراین که هدفشان افتتاح "مراسم افتتاح" باشد که گویا همین بود.

چند تایی عکس تبلیغاتی از یکی از واحدها که از قبل در آنها عده ای فقیر و آواره را مستقر کرده بودند گرفتند و رفتند و لابد همین امشب هم خبرش را سیمائی می کنند!


به بهانه امنیت
در شرکت های خصوصی
نفوذ مصادره ای کردند

با سلام- در ادامه مطلب تصاحب شرکت های خصوصی باطلاع می رساند:

اعضای حراست و حفاظت که در پروژه های مربوط به سیستم های ایمنی وامنیتی چون مدیریت هوشمند ساختمان، دوربین مدار بسته، اعلام و اطفاء حریق و دزدگیر از طرف کارفرماهای دولتی به شرکت های خصوصی تحمیل می شوند، کارشان عملیات جاسوسی است.

این اشخاص اغلب در قسمت حراست کارخانه ها- برای مثال دخانیات و پست بانک - مشغول فعالیت شده و در خلال مدیریت بعنوان مشاور پروژه های مختلف منجمله پروژه های قطار شهری کشور، صنایع دفاع، برج های مسکونی و تجاری تهران چون برج میلاد و برج تهران، راه آهن کشور، نیروگاه های کشور و پروژه های مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی و هر جا که بوی پول به مشام سپاه برسد و با قرارگاه خاتم الانبیاء درارتباط باشد انجام ماموریت می کنند.

در پشت صحنه این افراد یک تیم حفاظتی لحظه به لحظه در حال دریافت اطلاعات از آنهاست.

شرکتهای خصوصی بسیاری در طول این سالها قربانی نفوذ این افراد و شبکه های کنترلی پشت سر آنها شدند.

(پیک نت:دراین گزارش اشاره نام برخی افراد شده بود که ما از انتشار این اسامی معذوریم، زیرا آنچه مورد نظر است آشنائی و اطلاع از یک پدیده و شگرد است و پیش از تائید حقوقی و قانونی اتهامات وارد شده به افراد، نمی توان نام آنها را منتشر کرد.)


"رسا"

گام های اولیه
برای رفتن به سوی
تلویزیون سبز


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)