مصطفی تاج زاده: من با اطلاع اعلام می کنم
ستاد کودتای 22 خرداد
رهبر گروه های خودسر است!

 

همزمان با اجلاس مجلس خبرگان
روحانیون خط امام
در تهران تشکیل جلسه دادند!

 تماس با ما

infos@

pyknet.

net

25 شهریور

1389

16 سپتامبر

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

لحظه شماری
برای آغاز حمله به ایران

با سلام- ساعت 9:20 دقیقه صبح چهارشنبه 2 یا 3 فروند هواپیمای جنگی با سرعت بسیار بالا و فاصله بسیار کم از آسمان شهر بیرجند عبور کردند .واقعا وحشت آور و هولناک بود. با وجود آنکه زمان عبور آنها شاید به 10 ثانیه نرسید، اما باعث وحشت مردم شد. در شهر دهان به دهان می چرخد که حمله به ایران نزدیک است.

4 روز پیش نامه ای فوق محرمانه  از  ریاست کل نیروهای مسلح به تمامی ارگان های نظامی و انتظامی استان خراسان ارسال شده که در آن نوشته شده "با توجه به اخبار واصله از سربازان گمنام و نیروهای مرزبانی درمورد 15 موشک 100% آماده شلیک آمریکا به سمت ایران در پاکستان و آمادگی کامل جنگنده های آمریکایی در افغانستان ضمن آماده باش کامل تمهیدات لازم اعمال فرمائید"

به دلیل برخی مسائل نسخه اسکن شده را نتوانستم ارسال کنم.  ضمنا تاکید میکنم که ظهور هواپیماهای جنگی غیر ایرانی در آسمان بیرجند بی سابقه بود.


فرمان محاصره امنیتی
موسوی و کروبی را
شخص علی خامنه ای داد

آنها که سخنرانی علی خامنه ای در دیدار با اساتید را شنیده و به خاطر سپرده اند، به یاد می آورند که فرمان محاصره امنیتی موسوی و کروبی و جلوگیری از دیدار با آنها را وی در آن  دیدار صادر کرد. درست مانند جمله ای که در نماز جمعه پس از کودتای 22 خرداد گفت و فرمان کشتار و جنایت را برای دفاع از کودتا صادر کرد.

علی خامنه ای در دیدار با اساتید، ضمن ستایش از دسته گل هائی که در دوران رهبری اش آب داده و حمایت از دولت کودتائی احمدی نژاد گفت که کشور به سمت شکوفائی پیش می رود ولی کسانی مثل موریانه چند نفری را جمع می کنند و "نق" می زنند. اینها از موریانه هم بدترند.

این سخنرانی را می توانید در پایان مطلبی که از اینجا می خوانید، یکبار دیگر گوش کنید و اگر تاکنون گوش نکرده اید، اکنون گوش کنید.

از آن دیدار و سخنرانی تا محاصره امنیتی خانه موسوی و کروبی، شاید کمتر از دو هفته می گذرد. دراین فاصله ستاد کودتا که فرزند خود وی "مجتبی" در راس آن قرار دارد، آن فرمایش ملوکانه را تبدیل به فرمان جدیدی از جانب ستاد کودتا کرده و محاصره امنیتی موسوی و کروبی آغاز شد.

برای تکامل این محاصره، یعنی جلوگیری از خروج موسوی و کروبی از خانه، نیم گام دیگر باقی مانده که اگر سخنرانی های خامنه ای را بدقت گوش کرده و پیگیری کنیم، فرمان برداشتن این نیم گام آخر را هم از لابلای سخنان او میتوانیم بیرون بکشیم و سپس باید منتظر تبدیل آن به بخشنامه جدید ستاد کودتا شد.


مدعیان غلبه بر جنبش سبز
از دیدارهای موسوی وحشت دارند!

ابوالفضل فاتح مسئول اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی، که توانست پیش از آغاز موج گسترده دستگیری ها از ایران خارج شود، یادداشت کوتاهی در ارتباط با فرمان محاصره امنیتی خانه های مهندس موسوی و شیخ مهدی کروبی نوشت. او دراین یادداشت که در سایت کلمه انتشار یافت، بدرستی یادآور شد: کسانی که مدعی اند همه ی مسائل منتفی شده، چگونه است که از ملاقات تنها چند نفر با شخصیتی- موسوی- که زیر ذره بین و کنترل کامل است این همه نگران می شوند. بخش اصلی این مقاله را در ادامه می خوانید.


زمزمه اقدام عملی در جلسه شورای حکام
اتهام تازه شورای حکام:
تولید کلاهک اتمی در ایران


مذاکرات اسرائیل با فلسطینی ها و سوری ها
دست جمهوری اسلامی
در خاورمیانه قطع می شود!

نکات مهم سیاسی در سخنرانی هاشمی رفسنجانی در هشتمین اجلاس خبرگان دور چهارم
وضع را وخیم نکنید
برای ایران خواب دیده اند

متن را بخوانید و فیلم را هم ببینید!
نمایشی از "بی حیائی" در سیمای ج. اسلامی
قهرمان "میکونوس"
جایزه اش را سرانجام خواهد گرفت!

بموجب یک نظرسنجی
70 در صد مردم
در وحشت موج جدید گرانی


از کوزه بیت رهبری
همان تراود که در اوست!

"حمید رسائی" نماینده قم در مجلس و از عربده کش های طرفدار احمدی نژاد در مجلس است.

 البته در فراکسیون سپاه هم هست و از طرفداران دستگیری و محاکمه موسوی و یا ترور اوست! چند سال پیش به اتهام فساد مالی و اخلاقی در دادگاه ویژه روحانیت به 3 سال زندانی محکوم شد، اما نامه ای به رهبری نوشت و تقاضای عفو  کرد که با آن موافقت شد. پس از این عفو به محفل مصباح یزدی در قم پیوست و شد یکی از عربده کش های آقا مجتبی در بیت رهبری. پرونده این نماینده مجرم در بخش محرمانه و سری دادگاه ویژه روحانیت موجود است. از این پرونده حتی برگه ای نیز به وزارت اطلاعات ارسال نشده است.


حاکمیت کودتائی
برای موسوی خوابهائی دیده!
گیرم، من را هم حذف کردید، با جامعه آماده
حرکت های غیر مترقبه چه می کنید؟


سرمقاله راه توده
شعار "مرگ برشاه" امروز، یعنی مرگ بر این اوضاع

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا


آدرس جدید
پیک نت

پیک نت به آدرس جدید خود منتقل شد. یعنی pyknet.net . لطفا این تغییر آدرس را بخاطر داشته باشید و دوستان و آشنایان خود را نیز از آن مطلع کنید. از کلیه وبسایت ها و وبلاگ هائی که پیک نت را در لیست لینک های خود قرار داده اند نیز انتظار داریم به این تغییر توجه کنند. لطفا به تغییر نشانی ایمیل تماس پیک نیز توجه کنید.


پیام ها و نظرات


گزارش
تازه ای
از همدان

با سلام - بنده یکی از خوانندگان سایت شما می باشم. در مورد حادثه تصادف در همدان به آن صورت که چند نفر از همشهری های ما به شما گزارش داده بودند نبود. فکر می کنم آنها از شدت هیجان و تاثر دقت لازم را نکرده بودند. بنده شاهد آن تصادف بودم. بار کامیون "هوو" سنگ معدنی بود نه کپسول گاز و مورد انفجار مربوط به کپسول گاز پراید بود که راننده در جا کشته شد و سیم فشار قوی برق بعد از قطع شدن روی یکی از عابرین افتاد که او نیز آتش گرفت. کامیون سپس وارد مغازه الکتریکی شد. یک زن حامله نیز زیر یکی از سنگ ها جان خود را از دست داد. اگر موارد دیگری از کشته شدن بوده، من ندیدم.

پیک نت: با تشکر از گزارش دهندگان اولیه و نویسنده توضیحات بالا، به دو نکته اشاره می کنیم:

1- سانسور اخبار و بی اعتمادی مردم به رسانه های تحت کنترل دولت، نتیجه ای جز آن ندارد که در ارتباط با حادثه همدان شاهد شدیم. مردم خبرنگار حرفه ای نیستند و طبیعی است که تحت تاثیر احساسات قرار گیرند. این رسانه ها هستند که باید اخبار را فورا و با حداکثر اطلاعات دقیق منتشر کنند. وقتی چنین نمی کنند و چنین نمی شود، حاصل همین است که شاهدیم.

2- مواردی از این دست، بتدریج تیز بینی و دقت مردم را برای انتقال اخبار جهت انتشار بیشتر می کند. به همین دلیل نباید نقش منتقد گزارش نویسان غیر حرفه ای را داشت. خبرنگاری و گزارش دهی کار و حرفه آنها نیست. سیاست سانسور اخبار از جانب حکومت، آنها را به خبرنگار و گزارش نویس تبدیل کرده و تردید نیست که در آینده این ایرادها و کم دقتی ها نیز از سوی خود مردم جبران خواهد شد.

ما نیز با در نظر داشتن همه مسائلی که دربالا طرح کردیم، ستون "پیام ها ونظرات" را اختصاص به گزارش ها خوانندگان اختصاص دادیم. گاه این گزارش ها، بدلیل صحت کلیات آن و انتشار رسمی اما سانسور شده آن از سوی خبرگزاری های داخلی، ما آنها را خارج از ستون پیام ها و نظرات نیز منتشر می کنیم، اما پیوسته دریافت آنها را از جانب خوانندگان خود قید کرده و خواهیم کرد.


آرشیو
روزنامه ایران
"پَر" زده!

سلام- آقایان روی حافظه تاریخی محدود مردم ایران سرمایه گذاری کرده اند. چند روز پیش روزنامه ای را دیدم که برای رنگ کردن یک ماشین به آن چسبانده بودند. خبر بالا، در سمت راست صفحه اول آن خیلی جالب بود. تاریخ آن 27 فروردین 88 بود. یعنی قبل از انتخابات. پس از پایان کار، روزنامه را برداشتم و بردم خانه برای خواندن. عنوان بزرگ سمت راست صفحه اول این روزنامه که روزنامه "ایران" بود اختصاص داشت به قطعی بودن انتخاب دوباره احمدی نژاد. در حالی که حتی اصولگرایان هم در آن زمان هنوز به اتفاق نظر نرسیده بودند. کنجکاو شدم که بقیه مطلب را بخوانم. مراجعه کردم به آرشیو بی نظم سایت روزنامه ایران. پس از کلی جستجو در آرشو متوجه شدم که این شماره و بعضی شماره های دیگر را از آرشیو حذف کرده اند!

تصور کرده اند با حذف روزنامه، مردم کودتا و جنایت را فراموش می کنند! مگر ما در دوران قاجارها زندگی می کنیم که مردم از آنچه می گذرد بی خبر باشند؟ تاریخ امروز را نمی توان مخفی کرد.

با تشکر- امیدواری 15 ساله از گلپایگان


"هارپ"
از واقعیت تا تصورات

در ستون سمت راست مطلبي با عنوان "هارپ" یا "زلزله مصنوعی  گذاشته ايد كه ارسال كننده در آن ادعايی در مورد كنترل فكر از فضا را عنوان كرده است. با احترام بايد بگويم اين حرف خنده دار و غير علمي است.


پرنده ها
مهاجرت کرده اند

با درود. مدت های مدیدی است كه در خیلی از شهرها دیگر از کبوتر و قمری و گنجشك خبری نیست. با یكی از اساتید دانشگاه صحبت کردم. ایشان گفت که در تمامی نقاطی كه پارازیت ماهواره داریم هیچكدام از این پرندگان به محدوده پارازیت نزدیك نمی شوند.


"هارپ"
یا "زلزله مصنوعی"

سلام . من از خوانندگان هرروزه شما از 5 سال پیش به این سو هستم. در فروردین یا اردیبهشت 89 بود که راجع به "هارپ" وایحاد زلزله مصنوعی نوشته بودید. نتیجه مطالعات یکساله بنده ثابت میکند که "هارپ" در خدمت اهداف آمریکا میباشد. آنها همچنین فن آوری ایجاد سرطان(کنسر) یا امکان کنترل ذهن انسان از فضا را دارند. آنها برای آزمایش این سیستم نیازمند دولتی ماجراجو مانند دولت احمدی نژاد درایران اند تا مردم ما را تبدیل به موشک آزمایشگاهی فجایعی نظیر زلزله مصنوعی کنند. امیدوارم مردم راحع به این مسائل بیشتر آگاه شده و بیشتر بیاندیشند.

لطفا نام بنده محفوظ بماند


گلستان
زیر نگاه
دوربین مخفی

با درود – یک شركتی از چند سالی پیش در شهرستان گرگان در زمینه های سیستم های حفاظتی امنیتی فعالیت می کند که عمده فعالیتش نصب دوربین های مدار بسته است. مدیر عامل این شركت كه تا همین دوسه  سال گذشته دیپلم متوسطه را هم نداشت و اكنون دانشجو می باشد، حدودا از 10 سال پیش خود را مهندس معرفی کرده و با همكاری سازمان های اطلاعاتی و پا در میانی آنان پروژ هائی را جهت نصب و راه اندازی گرفت. پروژه استانداری گلستان با پا در میانی اطلاعات و تائید استاندار با ترك تشریفات به این شركت واگذار شد. در بعضی از مواقع هم با استعلام های صوری انجام شد كه همگی برگه های استعلام را خود این شركت پر مینماید. كنترل ترافیك گرگان نیز با همین سیستم به این  شركت واگذار شد. جالب تر اینجاست كه بعد از واگذاری هر پروژه  این شركت را دادگاهی نموده اند به جهت دزدی و اجحاف در حق بیت المال اما با پا در میانی آنانی كه پشتیبانش هستند تبرئه شده است. بزرگترین دزدی این شركت در پروژه سیستم مدار بسته زندان گرگان است  كه آن هم با ترك تشریفات قانونی به  این شركت واگذار گردید. فقط كافی است نگاهی به صورت وضعیت اجناسی كه در صورت وضعیت این شركت در ارتباط با اجناس برده شده جهت انجام پروژه بیندارند و مقیاسی بگیرند با میزان مصرف شده جنسی كه پولش را به این شركت داده اند و این اجناس هرگز به زندان برده نشده و تحویل داده نشده است. این نتیجه خوش خدمتی مدیر عامل این شركت به برادران اطلاعات به صرف دادن یوزر و پسورد تصاویر امكان خصوصی و ادرای ست كه میشود از طریق اینترنت كنترل نمود. برای نمونه كاربر ترافیك گرگان دائما میگوید دوربین تحت كنترل من نیست. نمیدانم از كجا كنترل میشود.

آدرس میل نزد خودتان امانت بماند


"رسا"

گام های اولیه
برای رفتن به سوی
تلویزیون سبز


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)