خام اندیشی های گذشته منتقدان خاتمی
رهبران جنبش سبز
از تونل چه حوادثی عبور کردند!

 

دیدار با هاشمی رفسنجانی
با تصمیمات و اقدامات غلط
نظام را به مهلکه سختی برده اند

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

12 مرداد

1389

3 آگوست

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

دیدار با میرحسین موسوی
آقای جنتی و همفکرانش
حاضرند نیمی از مردم ایران را بکشند

تقریبا همزمان با سخنرانی احمدی نژاد در همایش باصطلاح ایرانیان خارج کشور که به داخل کشور برده شده اند تا در این همایش شرکت کنند، میرحسین موسوی نیز در دیدار با شماری از ایثارگران جنگ با عراق دیدار و برای آنها نکاتی را مطرح کرد. آن ایرانیانی که از خارج به داخل برده اند، تماما کسانی اند که درخارج از ایران بند ناف منافع اقتصادی خودشان را به دولت احمدی نژاد وصل کرده اند و بسیاری هم آقایان فرماندهان سپاه هستند که در لباس شخصی شده اند روسای شرکت های واسطه در اروپا و دیگر کشورهای جهان. آنها که موسوی با آنها دیدار کرده، اهل لفت و لیس نبوده و برسر ایمان ایستاده و اغلب به همین دلیل نیز از سپاه و بسیج کنار گذاشته شده اند.

سخنرانی احمدی نژاد را که مثلا در یک جمع تحصیل کرده خارج از کشور سخنرانی کرده باید شنید و برای ملتی افسوس خورد که ایشان به نمایندگی از آنها سخنرانی می کند. هر لات چاله میدانی می توانست با پوشیدن یک دست کت و شلوار تر و تمیز مانند لباسی که احمدی نژاد در این همایش پوشیده، در همین مجلس و همایش مانند احمدی نژاد سخنرانی کند. برای فرهنگ چاله میدانی او، همان حداد عادل که در صف اول نشسته باید کف بزند که زد! این رئیس جمهور، آن رئیس فرهنگستان را هم میخواهد! حوصله کنید و سخنرانی احمدی نژاد را(از اینجا) که در همین شماره پیک نت ببینید و بشنوید و با سخنان و استدلال های میرحسین موسوی مقایسه کنید.


دیدار با محمد خاتمی
با دروغ 51 میلیارد دلاری
نمی توان جلوی سقوط نظام را گرفت
تا کسی از انقلاب و ضرورت اجرای قانون اساسی سخن می گوید
با بی پروائی می گویند فتنه گر است و برانداز!


نمایشنامه ای به کارگردانی رحیم مشائی
"همایش ایرانیان خارج کشور"

بخشنامه را وسط صفحه از اینجا ببینید
رحیم مشائی نفری 1500 یورو خرج آنهائی کرد
که رفتند همایش ایرانیان خارج از کشور


دستپخت شور آقای خامنه ای

آن مضحکه ای که رحیم مشائی و احمدی نژاد بنام همایش ایرانیان خارج کشور در تهران برپا کردند تا دهن کجی باشد به حمایت چند میلیون ایرانی خارج کشور از جنبش سبز در داخل کشور، نتیجه دستپخت آقای خامنه ایست که با عصای آبنوس اما چفیه عربی، بنز ضد گلوله و ادعای ساده زیستی مهر باطل بر پیشانی انقلاب ایران زده است!

ایرانیان مبهوتی، که با 1500 یورو خرج  از خارج به داخل برده شدند! عکس بالا، رحیم مشائی و احمدی نژاد دفن زنان و یکی از مداحانی که شبیه لباس شخصی های معروف است و آواز خوان همایش با دست همراهی می کنند. عکس وسط - حضور فرعونی- بی نیاز از توصیف است.


سرمقاله راه توده
میوه خونینی که کودتا می خواهد از درخت جنگ بچیند

10 هزار نفر گلریزان کنند
تا  تلویزیون سبز داشته باشیم!
ابراهیم نبوی

بوشهر در اضطراب حمله نظامی به نیروگاه اتمی

این پیام کوتاه، شب گذشته با ذکر این نکته که نمی توانیم چند دقیقه بیشتر روی خط ارتباط باشیم، در اختیار پیک نت قرار گرفت:

امروز خبر برخورد یا سقوط یک هواپیمای بدون سرنشین به داخل محوطه نیروگاه اتمی بوشهر بسرعت در این شهر پیچید. شاید در فاصله یکساعت، مردم در تمام نقاط شهر درباره این حادثه صحبت می کردند. این خبر را اعلام آماده باش نظامی به کلیه واحدهای سپاه و ارتش در منطقه کامل کرد. مردم چنان نسبت به اخبار و بویژه اخبار مربوط به حمله نظامی حساس اند که حتی برای مدتی در شهر شایع شد که این حمله به تلاقی حمله به نفتکش ژاپنی صورت گرفته است.

نیروگاه 25 کیلومتر با شهر فاصله دارد ولی به پایگاه دریایی و خصوصا رادار آن بسیار نزدیک است، بنابراین هدف قرار گرفتن هواپیمای بدون سرنشین بر فراز نیروگاه اتمی و سقوط آن به داخل این نیروگاه می تواند دور از ذهن نباشد.

مردم بوشهر هر لحظه در انتظار و دلهره حمله قریبا الوقوع به نیروگاه یا پایگاه های نظامی بوشهر اند و صحبت از جنگ یا حداقل حمله به تاسیسات نظامی، در تمام محافل جریان دارد.


دیدار نوبتی موسوی و کروبی
پرده ها کنار رفت تقصیر را گردن یکدیگر نیاندازند!

سید حسین سجادی
حجتیه قرار است
تا یکسال دیگر، کار را یکسره کند!

سایت های مربوط به ظهور امام زمان و تبلیغ شباهت های احمدی نژاد با سرداری که در روایات است همراه امام زمان شمشیر خواهد زد و در واقع فرمانده کل قوای اوست، مرتب زاد و ولد می کنند. سرداری که در رکاب امام زمان شمشیر خواهد زد "شعیب بن صالح" نام دارد و این سایت ها می نویسند احمدی نژاد تمام علائم و نشانه های او را دارد. البته هم از نام و هم از روایت بر می آید که آن سردار عرب باید باشد و معلوم نیست چرا احمدی نژاد که اتفاقا تباری یهودی هم دارد همان سردار است!؟

ما در شماره روز شنبه و با عنوان "این فاجعه را آقای خامنه ای در دامن مردم ایران گذاشت!" اینجا "درباره این سایت ها و خطی که دنبال می کنند نوشته ایم، اما از آنجا که برای هوشیار کردن مردم و آگاهی از فاجعه پیش رو هر چه بنویسیم کم است، از وبگاه آقای عبدالله شهبازی نیز مطلبی در همین ارتباط را برای انتشار این شماره پیک نت انتخاب کرده ایم. اخباری در میان نوشته آقای شهبازی وجود دارد که اهمیت آن را چندین برابر می کند. از جمله نام کنونی رهبر انجمن حجتیه که سایه به سایه احمدی نژاد حرکت می کند و کاشف احمدی نژاد بعنوان سردار امام زمان است. و یا این که یكی دیگر از رهبران حجتیه – مادرشاهی- همراه با عسگراولادی دو ملاقات کننده و تحویل گیرنده یک پرونده مهم از انگلیس ها در پاکستان بودند.

آقای عبدالعلی بازرگان، فرزند مهندس بازرگان، اخیرا مقاله ای در باره حجتیه نوشته و توصیه کرده است که درباره آنها تند نباید رفت زیرا آنها کار مذهبی- فرهنگی می کردند و می کنند و...

ایشان که هنوز در تصورات دوران پیش از انقلاب حضور خود در محافل حجتیه برای دیدن آموزش های دینی است، تصور می کند، وقتی در باره حجتیه هشداری داده می شود، منظور پرهیز از آن کادرهای مذهبی است که انجمن حجتیه در مدرسه علوی تهران تربیت می کرده است. این تصور را آقای ابراهیم یزدی هم دارد و چند بار نیز مطرح کرده است. به همین دلیل اعضای رهبری و کادرها و علاقمندان به نهضت آزادی و ملی مذهبی ها لازم است مقاله زیر را چند بار بخوانند و هر بار نیز اوضاع امروز کشور و نقش محفل احمدی نژاد و مصباح یزدی که احمد جنتی هم رسما به آنها پیوسته است را در برابر چشم خود مجسم کنند و در ادامه برسند به حجتیه!

(عکس بالا شیخ محمود حلبی، بنیانگذار انجمن حجتیه است که در سال 1376، در سن 80 سالگی درتهران در گذشت و در ابن بابویه تهران به خاک سپرده شد.)


بنزین افغانی
سوغات تازه دولت احمدی نژاد


ایران را ماهرانه تر از عراق به گرداب کشیده اند
وقتی کار از کنترل اتمی می گذرد
نوبت به براندازی نظامی می رسد!

پرسش و پاسخ حجت الاسلام محسن کدیور
سرنیزه کُند سپاه
جنازه نظام را سرپا نگه داشته

از هدی صابر تا بیانیه اوباما
شکار 7 خبر از میان گله پرشمار اخبار ایران

آن که باید بر صندلی جنایت قتل عام 67 بنشیند کیست؟
انتشار متن استعفای موسوی شاید بی خبرانی را بیدار کند


اعتراف فرمانده کل سپاه ترس از رشد جنبش سبز در سپاه

گفتگوی العربیه با احمد قابل
لیست دستگیری ها را خامنه ای امضاء می کند


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


تظاهرات
در تبریز

از غروب روز گذشته، اخبار ضد و نقیضی در باره تظاهرات مردم در شهر تبریز و حضور نیروهای ضد شوروش و درگیری آنها با مردم رسیده است. برخی سایت های فعال در عرصه حقوق ملی مردم آذربایجان در این زمینه گزارش های نسبتا مشروحی منتشر کرده اند که چون سایت های شناخته شده خبری در این باره مطلبی ننوشته اند، ما صرفا به ذکر همین چند خط اکتفا می کنیم تا گزارش های دقیق تری بدستمان برسد.


می گوئیم
تا یادتان نرود!

چون خیلی ها یادشان رفته اول ماه ایرانی قرار بوده آبونمانشان را پرداخت کنند و یا اول ماه میلادی، یادآوری می کنیم، از ماه ایرانی 6 روز گذشته و به اول ماه میلادی 3 روز مانده. آنها که 36 روز بموجب تقویم ایرانی و 27 روز بموجب تقویت میلادی عقب اند، فکری نه به حال خود، بلکه به حال ما و هزینه انتشار سایت بکنند!


فیلم بریدن

سر گروگان ها

چه مشکلی را

حل می کند؟

روزانه دهها ای میل و پیام دریافت می کنیم که شمار زیادی از آنها، پیام های سربازان امام زمان است که یا از تهران می فرستند و یا از سفارتخانه های تحت امر تهران. این پیام ها را در بسته بندی های رنگارنگ – گاه دلسوزانه، گاه خبر، گاه افشاگری و گاه فیلم و...

گاهی که وقت و حالی باشد، پاسخی نیز برایشان می نویسیم. از جمله، روز گذشته که دو فیلم از صحنه های دلخراش بریدن سر گروگان های انتظامی بدست گروه ریگی در دورانی که وی به ایران منتقل نشده و اعدام نشده بود. حیف بود که آن پاسخ عمومی نشود. نوشتیم:

آقای محترم

بهتر است فکر نان کنید. چون خربزه آب است و هیچکس را سیر نمی کند. این که ریگی جنایت کرده نیاز به ثابت کردن با این فیلم ها نیست. مهم اینست که چگونه بتوان با کمترین هزینه ریشه این فجایع خطرناک را که با اعدام نه تنها حل نمی شود بلکه تشدید هم می شود خشک کرد. 30 سال است، از زمان آیت الله خلخالی تا حالا با اعدام خواسته اند با مواد مخدر مبارزه کنند. عملی شد؟ همین روش را برای فحشا  انتخاب کردند و خانم شایق نیز وقتی نماینده مجلس شد، فورا مصاحبه کرد و گفت با اعدام 10 زن تن فروش ماجرای فحشا خاتمه پیدا می کند. چنین کردند و بسیاری را هم زندانی. مشکل حل شد؟

ما نمی دانیم شما از کجا و احتمالا همآهنگ با چه ارگانی این فیلم ها را فرستاده و از ما خواهش کرده اید منتشر کنیم که اگر چنین باشد، این توضیحات ما بی فایده است. اما با کمترین امید تاثیر گذاری، این چند خط را برایتان نوشتیم.


سحرخیز: علیه خامنه ای، احمدی نژاد و اژه ای
به مجامع

بین المللی

شکایت می کنم


 موسوی
یک گام بالاتر

 از "خوان هفتم"
ابراهیم نبوی


افشای پشت صحنه "ورشکستگی آریان فولاد"
قرارگاه

 خاتم الانبیاء
میعادگاه

چپاول و غارت


شاید چرنوبیل ایران شود!
گزارشی

از بوشهر
شهر نفرین شده

با شهرتی جهانی


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)