ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

4 اردیبهشت 1400

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

عنوان اول پیک نت 4 اردیبهشت

معجزه ای که روحانی

با عبور از سونامی ها کرد!

 
 
 

 

 

آنها که در داخل و خارج کشور تیغ به روی روحانی می کشند، یا میدانند چه می کنند و با او طی 8 سال گذشته چه کردند و یا نمیدانند و موج سواری می کنند. گروه اول را باید جدی گرفت، زیرا آگاه اند و گروه دوم را باید فرصت طلب هائی دانست که با اوضاع حاکمیت و شرایط داخلی و خارجی کشور آشنائی ندارند. در سال آخر دولت خاتمی نیز ما تقریبا با همین شرایط روبرو بودیم و میوه این شرایط را باند احمدی نژاد چید و دوران تاریخی غارت پول نفت و شتاب و گسترش بستن فضای سیاسی تشدید شد. تا جائی که حتی جبهه مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی نیز منحله اعلام شدند و حجتیه اندیشان علاوه بر قوه قضائیه، توانستند بخش مهمی از قوه مجریه را هم تصاحب کنند. خیزی که اکنون نیز برداشته اند تا این بار قوه مجریه را کامل قبضه کنند که در این زمینه قبضه صدا وسیما یاورشان است و برخی فرماندهان سپاه علنا اعضای جبهه پایداری مصباح یزدی اند. مثل سردار اسماعیل کوثری. این نوشته مسیح مهاجری سردبیر روزنامه جمهوری اسلامی به حق است که در شماره پنجشنبه منتشر شد: «روحانی هنوز هم از رقبای خود (در انتخابات 92 و 96) بهتر است، دیگر نامزدها مگر چه رزومه‌ای داشتند که آنان را در جایگاهی بالاتر از روحانی قرار دهد؟

برخی می‌پرسند: اگر دوباره به سال انتخابات برگردیم باز به روحانی رأی می‌دهید؟ جواب من، قاطعانه این است؛ با همان شرایط و کاندیداها، بله!

با همه انتقادهایی که به روحانی داریم و دیگران دارند، عبور دادن کشور از دالان تنگ تحریم و کرونا و موانع داخلی تا همین جای کار هم در حد معجزه است!


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت  24 آوریل  2021

 
 

اشتراک گذاری: