ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

21 آذر ماه  1395

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

حلب آزاد شد

خواب شورای امنیت پریشان شد!

 
 
 
 

حلب از چنگ داعش و گروه های مسلح مورد حمایت ترکیه و غرب در آمد و تصاویری که از این شهر، پس از بازپس گیری آن از گروه های مسلح در تلویوزیون روسیه 24 نشان داده می شود تکاندهنده است. تصاویری که تلویزیون های غرب آن را سانسور می کنند و اجازه نمیدهند مردم بدانند در این شهر زیبا و قدیمی چه گذشته است.

داعش تقریبا حلب را با مین فرش کرده است. دهها گروه مین یاب و متخصص مین از طرف روسیه راهی حلب شده اند و با سگ های مخصوص و نفربرهای ویژه پاکسازی شهر از مین ها را آغاز کرده اند. مین هائی که از زیر خاک بیرون می کشند مارک u s a را دارند. هدایای مرگ که امریکای مدعی مبارزه با تروریسم و داعش برای آنها فرستاده بود. حالا که شهر آزاد شده، شمار زیادی از داعشی ها و اعضای دیگر گروه های تروریست خود را تسلیم ارتش سوریه کرده اند و جنایات از پشت پرده بیرون می آید، شورای امنیت سازمان ملل خواهان توقف جنگ در حلب شده است! دست همه شان برای جنایت در دست هم است. از سازمان ملل تا کاخ سفید و تل آویو و استانبول. مردم عادی که از اسارت داعش رها شده اند در مصاحبه هائی که با آنها انجام می شود شرح از جنایات داعش میدهند که تکاندهنده است. خانه های حلب اغلب دارای زیر زمین است و داعش در این زیر زمین ها مین کار گذاشته است و به همین دلیل کشف و خنثی سازی مین ها بسیار دشوار پیش می رود.

شمار زیادی نفربرهای ویژه، آشپزخانه های سیار و صحرائی و بیمارستان های صحرائی روسیه به حلب رسیده است. رسانه های غربی هنوز از بمباران هواپیماهای روسیه در حلب گزارش میدهند در حالیکه در آزاد سازی حلب اساسا از هواپیما استفاده نشد و نیروی زمینی به کمک توپخانه پیش رفت.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 21 آذر

 
 

اشتراک گذاری: