ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

6 بهمن ماه  1397

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

عنوان اول پیک نت 6 بهمن

"فلانی" کیست که فرمانده

هوا فضا می خواهد عزل کند؟

 
 
 
 
 

 

رهبر جمهوری اسلامی، فرمانده کل قوا هم هست و تمام فرماندهان با فرمان او فرمانده شده اند  و یا درجه نظامی گرفته اند. بنابراین، نه این یا آن فرمانده سپاه و یا  ارتش، بلکه از خود ایشان باید پرسید، فرماندهانی که در هر زمینه ای اظهار نظر می کنند و حتی حرف هائی بسیار گنُده تر از دهانشان میزنند و برای مردم و مملکت ایجاد مسئله می کنند را چه کسی باید بازخواست کند؟ همین سئوال را از ایشان درباره امام جمعه ها باید کرد. حالا، حرف های امام جمعه ها را نه در داخل و نه خارج از ایران کسی جدی نمی گیرد، حرف های فرماندهان نظامی را که جدی می گیرند! این سخنان فرمانده هوا فضای سپاه بازخواست ندارد و او نباید تحت پیگرد قرار گیرد وقتی می گوید:

"از بنده سوال می شود چرا حضرت آقا ورود نمی کنند و فلانی را عزل نمی کنند؟  خودمان کار را ضعیف انجام می دهیم، انتظار داریم رهبری آن را برکنار کند.  باید دقت کنیم بهترین ها را انتخاب کنیم مسئولی که برای مسئولان رده بالا شرط می گذارد و می گوید باید فلان کار انجام شود والا چنان و چنان می شود، باید کنار گذاشته شود." (نقل از خبرگزاری فارس وابسته به سپاه)

کسی نیست که از او سئوال کند که شما کی هستی که از جنابعالی سئوال می شود؟ آنها که سئوال می کنند کیستند؟ به شما چه که مردم چه کسی را انتخاب می کنند؟ چه کسی از رهبر خواسته فلانی را عزل کند؟ این فلانی کیست؟

این عزل فلانی، همان خبری نیست که درباره دیدار هیات رئیس مجلس خبرگان با رهبر جمهوری اسلامی بصورت غیر رسمی در محافل سیاسی نقل شد؟ همان جلسه ای که این هیات رئیسه پس از استیضاح های سازماندهی شده، بالا بردن سازمان یافته قیمت ارز و دهها توطئه دیگر که مربوط به همین سال رو به پایان 97 است شرفیاب شدند تا آقا را قانع کنند روحانی را بنی صدری کند؟

ساز را دوباره کوک کرده اند و اینبار از قول فرمانده هوا فضا که خود را کلید دار موشکی ایران میداند؟ اگر هم نه و از قول خودش حرف های هوائی و فضائی زده نباید گریبان خبرگزاری فارس و این فرمانده و فرماندهان بالا دستی اش را گرفت؟

با کودتا در ونزوئلا قند در دل بعضی ها آب شده؟ اگر نظر دادن آزاد است، بسیار خب، چرا وقتی فلان نفر یک جمله گفته که "پوسته حصر شکسته" باید دادگاهی شود؟


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 6 بهمن

 
 

اشتراک گذاری: