ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

24 بهمن ماه  1397

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

عنوان اول پیک نت 24 بهمن

مصاحبه احمد خاتمی

"نوشدارو بعد از مرگ سهراب"

 
 
 
 
 

 

سخنان نسنجیده و گز نکرده، پاره کرده سید احمد خاتمی در آستانه 22 بهمن در جریان سفر به مشهد آنچنان هزینه ساز بود که به  او دستور دادند حرفش را پس بگیرد. او روز 20 بهمن در یک مراسم سوگواری مربوط به حضرت فاطمه در طرقه مشهد گفت که ایران فرمول تولید بمب اتم را دارد اما نمی خواهد آن را بسازد!

این شکر خوری احمد خاتمی در تائید ادعای نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در مجمع عمومی سازمان ملل بود که گفت: "ایران بعد از برجام نه تنها اسناد برنامه هسته‌ای‌اش برای تولید بمب اتمی را از بین نبرد بلکه مواد هسته‌ای زیادی را در تورقوزآباد مخفی کرد."

احمد خاتمی روز گذشته در یک مصاحبه دستوری که ظاهرا به خبرگزاری ایرنا سفارش آن را داده بودند گفت: "سخنان بنده در آن مراسم این بود که فناوری هسته ای بومی شده . یعنی عزیزان متخصص ایرانی در عرصه هسته ای توانمند هستند اما هدف ما ساخت بمب اتمی نیست. البته جنجالچی ها و به خصوص غربی ها به این توضیح بنده هم قانع نخواهند بود."

او دراین مصاحبه چند بار جمله منع رهبری و نبی اکرم برای پرهیز از بمب اتمی را تکرار کرد تا بلکه بتواند آن شکر خوری را جمع وجور کند اما خودش هم میداند و در مصاحبه با ایرنا اعتراف هم کرد که آن جمله را اسرائیل و امریکا از دهان عضو هیات رئیس مجلس خبرگان انتخاب رهبری و امام جمعه تهران روی هوا قاپیده اند و آن را بعنوان یک اعتراف به این زودی هم ول کن آن نخواهند بود. ضمن این معلوم نیست نبی اکرم در باره بمب اتم چه گفته است!!

افرادی با این ظرفیت که حتی کنترل دهانشان را هم ندارند و نمی دانند آنچه می گویند چه هزینه ای را به مردم ایران تحمیل می کند در دوران رهبری آقای خامنه ای صدر نشین حکومتی شده اند! اگر مثلا محمد خاتمی چنین جمله ای را گفته بود، با او چه می کردند؟ دو هم نام، که یکی با عقل و درایت و ظرفیت نداشته بر صدر نشسته و آن دیگری که همه این محسنات را دارد در حصر!

نمونه دیگرش حجت الاسلام"علی سعیدی" که آیتی است شبیه احمد خاتمی. او هم درست در همان روز که احمد خاتمی مدعی داشتن فرمول تولید بمب اتم شد، در یک سخنرانی گفت که اگر نسبت به رهبری بی مهری شود مثل امام زمان غیب می شود! سخنی که همه آن را به حساب اطلاع از نزدیک شدن در گذشت علی خامنه ای گذاشتند. و یا شیخ محمد یزدی رئیس حکومتی حوزه علمیه قم و رئیس اسبق قوه قضائیه و رئیس سابق مجلس خبرگان که لنگان لنگان و روی ویلچر در جلسه اخیر مجمع خبرگان ظاهر شد تا بگوید علی لاریجانی با سفیر انگلستان ملاقات و زد و بند کرده و وسط کار لاریجانی گفت که اصلا ملاقاتی نداشته که زد و بندی شده باشد. یزدی که از روی نامه این ادعا را می خواند فهمید مثل اینکه فریبش داده و بولتن بدستش داده اند و نامه را نیمه کاره تا کرد و گذاشت در جیب عبایش و حرفش را پس گرفت. با علم الهدا که مراسم سلام همافرها را برای خودش سازمان داد و به مسخره خاص و عام در این روزها تبدیل شد. اینها بر سرنوشت مردمی که شعور و درک اجتماعی شان به مراتب بیشتر از این ردیف آقایان است حاکم شده اند!

همین ها می خواهند رهبر جایگزین انتخاب کنند و همه شان هم برای نشستن بر کرسی رهبر با هم رقابتی دارند که ای بسا به مقابله هم ختم شود.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 24 بهمن

 
 

اشتراک گذاری: