ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

21 دی  1398

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

عنوان اول پیک نت 21 دیماه

اطلاع رسانی نظامی

و امام جمعه ای در جمهوری اسلامی

 
 
 

 

 

1- یک ضرب المثل  ایرانی می گوید "شاه بخشیده، شاولی خان نمی بخشه". این حکایت ادامه رجزخوانی های تحریک آمیز امثال علم الهدا و سردار غیب پرور جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی است، پس از سخنرانی رهبر جمهوری اسلامی برای آنهائی که بنام مردم قم به دیدارش برده شده بودند (فردای شبی که پایگاه عین الاسد امریکا در عراق با موشک زده شد). آن هم با ادبیاتی که خاص اوباش و معتادان بقول آقایان متجاهر و بقول ما بی خانمان و سرگردان در شهرها ایراد شده است. علم الهدا در نماز جمعه گفت «نمی‌خواهیم با سگ ‌کشی انتقام خون شهید سلیمانی را بگیریم!» و سردار غیب پرور گفت «عین‌الاسد را به عین‌الجسد تبدیل کردیم»

البته، هنوز معلوم نیست، اصلا هیچ امریکائی در آن حمله کشته شد یا نه. مرده و کشته را که نمی توان در امریکا یواشکی دفن کرد. بالاخره اگر سربازی کشته شده باشد باید رسما در امریکا دفن شود. حمله ای که یکساعت پیش از آن، ظاهرا از طریق دولت عراق باطلاع امریکائی ها رسانده شده بود تا آماده باشند و تلفاتی ندهند!

این رجز خوانی آن هم با ادبیاتی که حتی خود آقای خامنه ای در دیدار اخیر و غیر رسانه اش با ائمه جمعه در اعتراض به جمله "بازی موش و گربه" که امام جمعه اصفهان در توصیف سهمیه بندی بنزین به کار برده بود معترض شده و گفته بود "این چه ادبیاتی است؟ با همین ادبیات برای مردم خطبه هم می خوانید". درهمان جلسه علم الهدا هم بوده و شنیده و سکوت کرده است!

2- علت سقوط هواپیمای پرواز اوکراین و کشته شدن 180 سرنشین آن که عمدتا تحصیل کردگان ایرانی بودند، هنوز در ابهام نگهداشته شده است. مهم ترین سئوال همانگونه که در پیک نت پنجشنبه نوشتیم اینست که چرا در آن ساعات آماده باش و درانتظار حمله امریکا در پاسخ به حمله موشکی ایران به این هواپیما اجازه پرواز دادند؟ چرا بلافاصله و قبل از پیدا شدن جعبه سیاه مقامات ایران سقوط هواپیما را ناشی از نقص فنی اعلام کردند؟ و تازه از دیروز بررسی جعبه سیاه آغاز شد. چرا در اطلاعیه سازمان هواپیمائی جمهوری اسلامی برای اعلام آغاز بررسی جعبه سیاه برای یافتن دلیل این سقوط نوشته شده "برای کشف دروغ سقوط بر اثر شلیک موشک". یعنی از قبل از بررسی نتیجه را (دروغ) گرفته و نوشته اند.

3- فرمانده هوا فضای جمهوری اسلامی در یک کنفرانس خبری، در پناه پرچم حزب الله لبنان، حشدالشعبی عراق، انصار یمن و چند گروه و سازمان شبه نظامی دیگر در کشورهای منطقه شرکت کرد و گفت که انتقام از امریکائی ها در منطقه تازه آغار شده است.

چند ساعت بعد ظریف و روحانی "ماله" بدست وارد صحنه شدند تا این سخنان "گز نکرده، پاره کرده" فرمانده هوا فضا در پناه پرچم گروه ها و سازمان هائی که ظاهرا مستقل اند و تاکنون وابسته بودنشان به جمهوری اسلامی تکذیب می شد را "ماله کشی" کنند. روحانی گفت: ما نیروی نیابتی نداریم. حشد الشعبی و حزب الله لبنان اهداف خود را دنبال م یکنند و امرکائی ها نباید اقدامات آنها را گردن ایران بیاندازند! که البته قبل از امریکا، خود سردار فرمانده هوا فضا انداخته بود!

این "آش شله قلمکار" در جمهوری اسلامی اسمش اطلاع رسانی و تفسیر یک حادثه هوائی و یک رویداد نظامی است.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 11 ژانویه 2020

 
 

اشتراک گذاری: