ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

اول آبان 1399

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

پزشکیان نماینده تبریز

درباره بحران کشور، کسی

باید پاسخ بدهد که در سایه است!

 
 
 

 

 

مسعود پزشکیان نماینده تبریز در مجلس کنونی و نایب رئیس اول مجلس قبلی، مدتی پیش با روزنامه سازندگی مصاحبه کرده و گفته است:

قدرت در حکومت در دست یک دولت پنهان است که مدیر واقعی کشور می باشد و قدرت را به دست دارد. روحانی باید این را به مردم بگوید و افشاء کند. همه، اعم از اصولگرا و اصلاح طلب در فساد و ناکارآمدی مقصرند و بازی “کی بود؟ من نبودم” جواب نخواهد داد. پاسخگویی به مشکلات مردم وظیفه کسانی است  که در سایه حرکت می‌کنند و حضوری ثابت در تصمیم‌گیری‌ها دارند. (بخوانید شخص رهبر)

 اگر جای حسن روحانی بودم، در اولین فرصت به مجلس می‌آمدم و همه چیز را به صورت شفاف بیان می‌کردم تا همه بدانند، کاری که خاتمی باید می کرد و نکرد. الان دیگر چیزی برای واهمه وجود ندارد. همه چیز را مردم می دانند و هرروز شاهد فسادهای اقتصادی فرهنگی و اخلاقی هستند. دیگر چیزی به نام ارزش در فرهنگ ایران باقی نمانده است. همه جناح‌ها به صورت موقتی آمده و رفته‌اند اما ثبات کاری دست کسانی بوده که  در سایه حرکت می‌کنند. این سازمان در سایه همیشه حضور داشته و ثابت بوده است. در نتیجه اگر مشکلی در کشور وجود دارد آنهایی که ثبات دارند باید جواب بدهند و نه آنهایی که یک روز آمده و یک روز هم می‌روند.

زمانی که من وزیر بهداشت بودم ۲۵ کانون در بهداشت و درمان تصمیم می‌گرفتند. من وزیر بودم اما اختیاراتم در دست ۲۵ واحد و سازمان و ارگان دیگر بود. بعد هم در نهایت من باید پاسخگو می‌بودم. در بقیه وزارتخانه‌ها هم همین وضع است. شما فکر می‌کنید فرهنگ را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کنترل می‌کند؟ سازمان‌های مختلف در این زمینه نقش‌آفرینی می‌کنند اما وقتی می‌خواهند فحش بدهند تنها به وزارت ارشاد فحش می‌دهند. قدرت در دست کسانی است که نه مجلس، نه رییس جمهور و نه سایر مقامات دولتی حق اظهارنظر درباره آنها را ندارند. به خاطر دارم که در زمان شاه می‌گفتند یک ساعت رادیو را در هفته در اختیار ما بگذارید ما همه را مسلمان می‌کنیم. اما حالا رادیو، تمام کانال‌ها و دانشگاه‌ها در دست ماست. پس چرا وضع جامعه این‌گونه است؟


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 22 اکتبر 2020

 
 

اشتراک گذاری: