تدارک ترور می بینند
توطئه ای تازه علیه مردم
در جلسات "بصیرت افزائی"!

 

اگر نمی خواهید عفونت روده و کبد بگیرید
عسل وارداتی از چین را
از صبحانه خود حذف کنید!

       پیک هفته 107  --------  29 دی 1389  برابر 19 ژانویه 2011

تماس با ما

infos@pyknet.net

 


در این ستون کودتای 22 خرداد را بازخوانی کنید

پیک نت

 اول تیرماه

اعتراض به کودتا

در شهر تبریز


منتخب اخبار


ادعای مطهری در باره مناسبات خامنه ای با احمدی نژاد


پس از اعتراض های داخلی و جهانی

رئیس دانا

با وثیقه آزاد شد


بیت رهبری گرم است

اما سلول های اوین سرد!


به جرم سخن گفتن

از همسر و فرزندانش

بازداشت همسر

نسرین ستوده


دستگیری فله ای

آزادی قطره چکانی!

آزادی ریحانه طباطبائی

آزادی  حسین مظفری


یارانه به جای خود،

افزایش دستمزدها چه شد؟


آغاز برف و سرما

و قطع گاز و برق


رابطه بارش برف

با قطع پروازها!


نگرانی رفیقدوست از سرانجام یارانه هدفمند


احمدز نژاد متخلف است!

رئیس کتابخانه ملی هم رفت!

میان 91 کشور جهان

ایران، قهرمان اول

 در تولید مهاجر شد


اخبار تلویزیون رسا

25 دیماه 1389


 تلاش دولت کودتا برای «تغيير نظام انتخاباتی»


دادگاه بین المللی رسیدگی به قتل رفیق حریری:

خامنه ای دستور ترور را صادر کرده بود!


دعائی:

مهاجرت مغزها به دلیل تنگی فضای فکر و اندیشه


جبهه ملی:

به اعدام ها و بازداشت ها خاتمه دهید


اسرائیل:اعتراف کننده به قتل خواهر زاده موسوی عضو سپاه بود


کابل تهران نیست، این‌جا همه مردم آزادند


نزدیکی  ظهور

امام زمان


خواهر زاده موسوی اگر به دستور اسرائیل ترور شد، شما چرا تابوتش را به سرقت بردید؟


خواسته ملت: چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است


پنجمین دیدار پی در پی خامنه ای با مراجع قم


غیر ممکن بودن تقلب انتخاباتی در جمهوری اسلامی!


 

تونس درتکاپوی تشکیل
جبهه واحد و دولت وحدت ملی

فرانسه و بلژیک، روز گذشته کانون مهم ترین بحث ها، برای تشکیل یک جبهه واحد ملی، جهت بدست گرفتن قدرت در تونس بود. بحث ها و جلسات، قرار است امروز پایان یافته و شماری از پناهندگان سیاسی وابسته به احزاب تونس که در زمان بن علی ممنوع بوده و منحل اعلام شده بودند به کشورشان – تونس- بازگردند.

بلژیک کانون رایزنی ها و بحث های احزاب چپ تونس بود و فرانسه کانون رایزنی ها ملیون و یک حزب اسلامی بنام "ندا" که در سالهای دیکتاتوری و اختناق رژیم "بن علی" رهبران آن بعنوان پناهنده سیاسی در فرانسه زندگی می کردند. نخستین اطلاعاتی که درباره این حزب بدست آورده ایم نشان میدهد که سازمان و یا حزب "ندا" با گرایشات ملی، از نظر مذهبی بسیار نزدیک به نهضت آزادی ایران است و در گذشته نیز ارتباط های گسترده ای با احمد شاه مسعود در افغانستان داشته است.

درداخل تونس، "حامی حامد" که 15 سال در زندان بن علی بود درمرکز فعالیت های سیاسی قرار گرفته است. در باره وی گزارش شده است که گرایش های چپ دارد و همسرش نیز 8 سال در زندان بن علی بود.

محور تمام بحث ها، نه تنها تشکیل یک جبهه واحد ملی، بلکه تشکیل یک دولت وحدت ملی است. در باره امکان شکل گیری گروه های اسلامی متمایل به حزب الله و یا جمهوری اسلامی، به ما گزارش شده است که چنین زمینه ای وجود ندارد، بویژه که بزرگترین منبع در آمد تونس "توریسم" است و ظهور و وجود چنین احزابی که معمولا تداعی کننده ترور و ستیزه جوئی در منطقه اند، کمر اقتصاد وابسته به توریسم تونس را می شکند. نه تنها اقشار تحصیلکرده تونس که تحت تاثیر فرهنگ فرانسه اند، بلکه بازرگانان و کسبه تونس نیز کسب و کار خود را وابسته به رفت و آمد توریست ها می دانند مخالف چنین حضور و ظهوری اند.

این اخبار در شرایطی به ما رسیده است که درداخل تونس، به موجب گزارش خبرگزاری ها، دولتی که بصورت موقت تشکیل داده بودند، هنوز تشکیل نشده در آستانه از هم پاشیدگی است. سه وزیر جدید این کابینه استعفا داده اند. برخی ژنرال های فدائی بن علی در ارتش تونس نیز یا بازداشت شده و یا گریخته اند. نکته کلیدی آنست که بقایای فرماندهان ارتش و بدنه آن، با تحولات و با مردم همراه شده است.


"استاکس نت" می تواند
از بوشهر یک "چرنوبیل" بسازد
اشپیگل- ترجمه رضا نافعی


همه را گذاشته ایم "سرکار"!

محمدرضا رحیمی، معاون اول احمدی نژاد: بیش از تعهد شغل ایجاد کرده‌ایم و در برخی استان‌ها بیش‌از حد مسکن ساخته‌ایم./آفتاب
حجت الاسلام مهدی دانشمند: اگر من از مظلومیت رهبر بگویم شاید دلتان خون بشود خیلی مظلومند ایشان./سهام نیوز


کیفرخواست دادگاه رفیق حریری
رفیق حریری بدستور خامنه ای ترور شد!

مهدی کروبی:
یک هفته پس از فوت آقای خمینی

مخالفان ولایت فقیه
شدند طرفداران ولایت مطلقه!

متن مصاحبه مهدی کروبی با سحام نیوز


مصاحبه همشهری با شیخ جعفر شجونی
از دهان این یکی
خیلی خبرها بیرون آمده

مجله همشهری ماه، در شماره 64 خود، مصاحبه ای دارد با شیخ جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت تهران. ( البته این جامعه هنوز "مبارز" را یکدک می کشد و خود را سخنگوی روحانیت ایران می نامد!)

شیخ جعفر شجونی، از روحانیون منبری پیش از انقلاب است که بعد از انقلاب به هر طنابی که تصور می کرد طناب قدرت و ثروت است آویزان شد. از جمله به طناب بنی صدر، زیرا آیت الله بهشتی دست رد به سینه اش گذاشته بود. بعد از بنی صدر، مرید موتلفه اسلامی شد و تا احمدی نژاد آمد سر کار، به فدائیان اسلام پیوست و شد مرید احمدی نژاد. کلام و استدلال هایش به روحانیون ماهانه بگیر طیب در میدان تره بار تهران می ماند. حتی بعد از 30 و چند سال که از انقلاب می گذرد. مدتی هم برای مجاهدین خلق سینه چاک می کرد. همانگونه که دورانی هم برای نهضت آزادی چنین می کرد. اهل باد قدرت است، اما نه مفت و مجانی! به همین دلیل وقتی می گوید نه به سابقه، بلکه به حال افراد باید نگاه کرد، در حقیقت بیش از آنکه منظورش میرحسین موسوی و یا آیت الله صانعی و کروبی و منتظری باشد، میخواهد  از خودش دفاع کند.

از آنجا که اهل مطالعه و فکر کردن نیست و خصلت منبری اش را حفظ کرده، در مصاحبه ای که با همشهری کرده، خبرهای زیادی از دهانش در رفته است. از جمله شکاف در جامعه روحانیت، شکاف در موتلفه اسلامی، بحث های پش پرده ای که به گوشش رسیده و ...

به مجموعه این دلائل، مصاحبه اش را باید حوصله کرد و خواند و خبرهایش را بیرون کشید.


زنجیرها باید پاره شوند...
مردمی ترین سرود ملی
جهان عرب را درمی نوردد!

نامه فرخ نگهدار و برائتنامه نویسان
اولی حرفش را زده
دومی ها، پشت انتقاد پنهان شده اند!

 قانون اساسی را  بخوانید

مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

نماز جمعه

خامنه ای


بیانیه کودتای

22 خرداد را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟

بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

پیام ها و نظراتکودتا

در دو گام!

درود بر شما- بنده به طور مجمل می خواهم برایتان نکته ای را بنویسم:

كودتا از چند سال پیش و پس از ورود آقای هاشمی به مجلس خبرگان و قرارگرفته در راس مجمع تشخیص مصلحت در ستاد کنونی کودتا که این چند سال برخی به آن پیوسته و برخی کنار گذاشته شده بودند شكل گرفت. جابجائی، بازنشستگی و حتی اخراج بعضی فرماندهان سپاه بسرعت آغاز شد و اطلاعات موازی را تدارک دیدند. همزمان بخش اقتصادی سپاه تقویت شد و كنترل برنامه اتمی كاملا به سپاه واگذار شد.

كودتا با یافتن احمدی نژاد كلید خورد ولی در حال حاضر فاز دوم آن باقیماند. فاز اول با كنار زدن اصلاح طلبان از انتخابات ریاست جمهوری بود. فاز دوم نه انتحابات مجلس، بلكه كندن هاشمی از بیخ و بن است زیرا معتقدند هاشمی در پشت همه فعالیت های اصلاح طلبانه است و خیالشان تا كندن هاشمی از بن راحت نمی شود. به همین دلیل از یك طرف هاشمی را به طرق مختلف مثل تهدید مهدی هاشمی و آزار فائزه می ترسانند، از طرف دیگر به دلیل شكافی كه كودتا در جامعه روحانیت و موتلفه و بخش های دیگری از رأس هرم اصولگرایان ایجاد كرده سعی می كنند با زدن هاشمی عده ای را اغفال و عده ای را تطمیع و بعضی را هم تهدید كنند. وظیفه رهبری برای این هدف یادآوری مداوم «داستان فتنه» در سخنرانی ها ست.

باعذر از این كه بیشتر نمی توانم بنویسم


 اعضای

 شورای انقلاب57

« 22 دیماه 1357 شورای انقلاب به پیشنهاد شهید آیت الله مطهری تشکیل شد. هسته اولیه پنج تن بودند: سه شهید بزرگوار( مطهری - بهشتی - باهنر) که فرزندانشان منتقدین امروزند، و آیت الله موسوی اردبیلی و آیت الله هاشمی رفسنجانی که هر دو از منتقدین جدی هستند و به آنها خواص بی بصیرت می‌گویند!

اعضایی که به دعوت هسته مرکزی اضافه شدند عبارتند از: " آیت الله طالقانی که همان موقع، زودتر از همه به جرگه خواص بی بصیرت پیوست!، احمد صدر حاج سید جوادی، مهدی بازرگان، یدالله سحابی، مصطفی کتیرایی، سر لشگر قرنی ( که او هم زود شهید شد)، سرتیپ مسعودی، میر حسین موسوی، احمد جلالی و حبیب الله پیمان، که ظاهراً همه از خواص بی بصیرت بودند!

از جمع 17 نفری شورای انقلاب فقط می ماند آیت الله خامنه ای و آیت الله مهدوی کنی که در زمره خواص با بصیرتند، که البته گاهی اوقات پای آقای مهدوی کنی هم می لغزد و انتقادی می فرماید و یا از خواص بی بصیرت حمایت می کند، حتی اخیراً یکی از خواص بی بصیرت(ناطق نوری) را مجدداً به جامعه روحانیت دعوت کرده بود که او نپذیرفت! 

در مجموع می توان گفت ترکیب شورای انقلاب عبارت بود از جمعی از سران فتنه و خواص بی بصیرت. پس بر ما حرجی نیست اگر اینجوری شدیم! خشت اول را معمار (آقای خمینی) اینگونه نهاد


آسیاب
به نوبت است

سلام- من یک معلم پایه ابتدایی هستم. خواستم بگم که همانطور که در جریان هستید قرار است مبحث های شاهان از کتاب تاریخ حذف شود. برای همین امر فردا 89/10/15 یک کلاس برای معلمین منطقه ملارد کرج گذاشته اند تا طریقه حذف را به معلمین توضیح بدهند و بگویند چه چیزهایی باید حذف شود. لابد، بعد از جمهوری اسلامی هم، مبحث اسلام و روحانیون قرار است از کتاب ها حذف شود. تاریخ بی پناه ایران، به تاراج می رود. لطفا منتشر کنید تا همه بدانند.

با تشکر


فريدون  مشيری

خانه ما

اینجاست!

 من دلم مي‌خواهد

خانه‌اي داشته باشم پر دوست،

کنج هر ديوارش

دوست‌هايم بنشينند آرام

گل بگو گل بشنو...؛

هر کسي مي‌خواهد

وارد خانه پر عشق و صفايم گردد

يک سبد بوي گل سرخ

به من هديه کند.

شرط وارد گشتن

شست و شوي دل‌هاست

شرط آن داشتن

يک دل بي رنگ و رياست...

بر درش برگ گلي مي‌کوبم

روي آن با قلم سبز بهار

مي‌نويسم  اي يار

خانه‌ي ما اينجاست

تا که سهراب نپرسد ديگر

" خانه دوست کجاست؟  "


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)


 

کودتا
در دو گام!

درود بر شما- بنده به طور مجمل می خواهم برایتان نکته ای را بنویسم:

كودتا از چند سال پیش و پس از ورود آقای هاشمی به مجلس خبرگان و قرارگرفته در راس مجمع تشخیص مصلحت در ستاد کنونی کودتا که این چند سال برخی به آن پیوسته و برخی کنار گذاشته شده بودند شكل گرفت. جابجائی، بازنشستگی و حتی اخراج بعضی فرماندهان سپاه بسرعت آغاز شد و اطلاعات موازی را تدارک دیدند. همزمان بخش اقتصادی سپاه تقویت شد و كنترل برنامه اتمی كاملا به سپاه واگذار شد.

كودتا با یافتن احمدی نژاد كلید خورد ولی در حال حاضر فاز دوم آن باقیماند. فاز اول با كنار زدن اصلاح طلبان از انتخابات ریاست جمهوری بود. فاز دوم نه انتحابات مجلس، بلكه كندن هاشمی از بیخ و بن است زیرا معتقدند هاشمی در پشت همه فعالیت های اصلاح طلبانه است و خیالشان تا كندن هاشمی از بن راحت نمی شود. به همین دلیل از یك طرف هاشمی را به طرق مختلف مثل تهدید مهدی هاشمی و آزار فائزه می ترسانند، از طرف دیگر به دلیل شكافی كه كودتا در جامعه روحانیت و موتلفه و بخش های دیگری از رأس هرم اصولگرایان ایجاد كرده سعی می كنند با زدن هاشمی عده ای را اغفال و عده ای را تطمیع و بعضی را هم تهدید كنند. وظیفه رهبری برای این هدف یادآوری مداوم «داستان فتنه» در سخنرانی ها ست.

باعذر از این كه بیشتر نمی توانم بنویسم


 اعضای

 شورای انقلاب57

« 22 دیماه 1357 شورای انقلاب به پیشنهاد شهید آیت الله مطهری تشکیل شد. هسته اولیه پنج تن بودند: سه شهید بزرگوار( مطهری - بهشتی - باهنر) که فرزندانشان منتقدین امروزند، و آیت الله موسوی اردبیلی و آیت الله هاشمی رفسنجانی که هر دو از منتقدین جدی هستند و به آنها خواص بی بصیرت می‌گویند!

اعضایی که به دعوت هسته مرکزی اضافه شدند عبارتند از: " آیت الله طالقانی که همان موقع، زودتر از همه به جرگه خواص بی بصیرت پیوست!، احمد صدر حاج سید جوادی، مهدی بازرگان، یدالله سحابی، مصطفی کتیرایی، سر لشگر قرنی ( که او هم زود شهید شد)، سرتیپ مسعودی، میر حسین موسوی، احمد جلالی و حبیب الله پیمان، که ظاهراً همه از خواص بی بصیرت بودند!

از جمع 17 نفری شورای انقلاب فقط می ماند آیت الله خامنه ای و آیت الله مهدوی کنی که در زمره خواص با بصیرتند، که البته گاهی اوقات پای آقای مهدوی کنی هم می لغزد و انتقادی می فرماید و یا از خواص بی بصیرت حمایت می کند، حتی اخیراً یکی از خواص بی بصیرت(ناطق نوری) را مجدداً به جامعه روحانیت دعوت کرده بود که او نپذیرفت! 

در مجموع می توان گفت ترکیب شورای انقلاب عبارت بود از جمعی از سران فتنه و خواص بی بصیرت. پس بر ما حرجی نیست اگر اینجوری شدیم! خشت اول را معمار (آقای خمینی) اینگونه نهاد!»


آسیاب
به نوبت است

سلام- من یک معلم پایه ابتدایی هستم. خواستم بگم که همانطور که در جریان هستید قرار است مبحث های شاهان از کتاب تاریخ حذف شود. برای همین امر فردا 89/10/15 یک کلاس برای معلمین منطقه ملارد کرج گذاشته اند تا طریقه حذف را به معلمین توضیح بدهند و بگویند چه چیزهایی باید حذف شود. لابد، بعد از جمهوری اسلامی هم، مبحث اسلام و روحانیون قرار است از کتاب ها حذف شود. تاریخ بی پناه ایران، به تاراج می رود. لطفا منتشر کنید تا همه بدانند.

با تشکر


فريدون  مشيری

خانه ما

اینجاست!

 من دلم مي‌خواهد

خانه‌اي داشته باشم پر دوست،

کنج هر ديوارش

دوست‌هايم بنشينند آرام

گل بگو گل بشنو...؛

هر کسي مي‌خواهد

وارد خانه پر عشق و صفايم گردد

يک سبد بوي گل سرخ

به من هديه کند.

شرط وارد گشتن

شست و شوي دل‌هاست

شرط آن داشتن

يک دل بي رنگ و رياست...

بر درش برگ گلي مي‌کوبم

روي آن با قلم سبز بهار

مي‌نويسم  اي يار

خانه‌ي ما اينجاست

تا که سهراب نپرسد ديگر

" خانه دوست کجاست؟  "


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)