سرمقاله راه توده- زیربنای 31 ساله جنبش سبز
آنچه خامنه ای مرتکب شد
شاه، از ترس مردم مرتکب نشد

 

از لابلای مصاحبه دبیرکل موتلفه
"لژ اسدآبادی" سرگرم کشف
رهبر جانشین خامنه ای است

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

15 شهریور

1389

6 سپتامبر

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

"ربنا"

ایرانی ها

دهان روزه را

با صدای شجریان

باز می کنند


 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

توجه!

روزنت پیک نت امروز با دو آدرس peiknet. Com و pyknet. net منتشر شده است. بزودی peiknet. Com قطع شده و آدرس دوم، یعنی pyknet.net آدرس ثابت پیک نت خواهد شد. این تغییر بر حسب ضرورت ناشی از ایمنی بیشتر و راه اندازی دو سرور جدید و پر قدرت صورت می گیرد. لطفا این تغییر آدرس را بخاطر داشته باشید و دوستان و آشنایان خود را نیز از آن مطلع کنید. از کلیه وبسایت ها و وبلاگ هائی که پیک نت را در لیست لینک های خود قرار داده اند نیز انتظار داریم به این تغییر توجه کنند.


آغاز بازرسی کشتی های ایران
سر آغاز جنگ خواهد شد؟

کیهان شریعتمداری، درگزارشی که در پایان آن حدس زده شده، "تمرین زیر آبی و روی آبی برای بازرسی کشتی های ایران در خلیج فارس شروع شده"، اشاره به چند نکته خبری می کند. این گزارش را وقتی از تفسیرهای آلوده به تحریف و آغشته به تحریک کیهان نویسان جدا کنید، این اخبار- هرچند همه آلودگی های افزوده به آن در کیهان را نتوان از آن پاک کرد-  از درون آن بیرون می آید:

1- ایران هنوز پاسخگوئی متقابل به بازرسی کشتی های ایرانی را شروع نکرده و بنابراین، حمله دو ماه گذشته به نفتکش ژاپنی در خلیج فارس کار ایران نبود!

2-  سرویس های اطلاعاتی ژاپن و چین در گزارشی (البته معلوم نیست این گزارش کجا و چه زمانی منتشر شده!) اعلام كرده اند كه كماندوهای اسرائیلی در حال عملیات خرابكاری در منطقه – خلیج فارس- برای انداختن آن به گردن ایران هستند. بنا بر گزارشی كه نسخه ای از آن در اختیار كیهان قرار گرفته (به این ترتیب سازمان های اطلاعاتی چین و ژاپن به شریعتمداری گزارش میدهند!)، این سرویس ها عقیده دارند اسرائیلی ها به طور خاص در 5 اتفاق دست داشته اند.

براساس این گزارش اسرائیل ماه گذشته زیردریایی های كلاس دلفین قدیم و جدید خود را كه از آلمان گرفته اند روانه خلیج فارس کرده است. سرنشینان این زیردریایی ها را واحدهای كماندویی دریایی تشكیل می دهند كه برای انجام خرابكاری علیه اهداف دریایی و ساحلی آموزش دیده اند.

منابع اطلاعاتی آسیایی می گویند چنین اقداماتی ممكن است بخشی از یك برنامه مخفی بازرسی علیه ایران هم باشد.


از یک گزارش دریافتی
خودپرداز مواد مخدر
در بازار حضرتی تهران

اعتراف سردار علی فضلی
آتش سبز زیر خاکستر است نباید دوباره گزَیده شویم

سخنان جنگی سرلشگر فیروزآبادی
امیدوارم ناچار نشویم، با موشک پایگاه اتمی اسرائیل را بزنیم!

از یک گزارش دریافتی
تصاحب امنیتی- سپاهی شرکت های سودآور ایران

اوضاع اقتصادی و سیاسی کشور عالیست!

این عکس مربوط به همان دیدار پر دروغ و ریائی است که احمدی نژاد و کابینه اش با علی خامنه ای داشت و در آن مشتی دروغ و آمار تقلبی از وضع اقتصادی و سیاسی کشور ارائه داد و علی خامنه ای نیز از خدمات وی و دولتش سپاسگزاری کرد. دست چپ خامنه ای: احمدی نژاد، رحیمی معاون اول دولت که پرونده فساد اقتصادی اش بدستور خامنه ای در مجلس مسکوت گذاشته شد تا دولت کودتا تضعیف نشود! و خود وی نیز در دیدار با صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه وی را تهدید کرد که پرونده دزدی، زمین خواری و فساد اقتصادی برادرش محمد جواد لاریجانی را در صورت گشودن پرونده رحیمی باز خواهد کرد، سردار سرتیپ سپاه "نجار" وزیر دفاع کابینه اول که در کابینه دوم لباس نظامی را درآورده و وزیر کشور شده، سردار سرتیپ سپاه وحیدی  وزیر دفاع در کابینه کودتا، که از متهمین یک حادثه انفجاری- تروریستی در آرژانتین است. دست راست: علی اکبر ولایتی وزیر خارجه بیت رهبری! عبدالله نوری و موسوی در دو خبری که در زیر می خوانید، مطالبی در اشاره به همین دیدار و گزارش بیان داشته اند.


آخرین نظرات موسوی
می خواهند زمین سوخته
پشت سر خود باقی بگذارند

میرحسین موسوی بمناسبت شبهای "قدر" یادداشتی نوشته و منتشر ساخت که درحقیقت ادامه بیانیه های وی در دوران پس از کودتای 22 خرداد است. به همین خاطر، این یادداشت را می توان در ردیف سلسله بیانیه های وی به آرشیو تاریخی این دوران ثبت کرد.

او دراین یادداشت نوشت: مردم ما به حق نگران حرکات خام دولتمردانی فاقد حمایت مردمی هستند که در پشت سر ملت چوب حراج بر منافع ملی می زنند و می روند تا سرزمینی سوخته در پشت سر خود بر جای بگذارند. سرانجام همه حکومت های خودکامه ای که ملتشان آنها را تنها گذاشتند، در انتظار حاکمیت کنونی است. بسیاری از همسایگان ما شب را با دل نگرانی نسبت به فردا سپری می کنند. چه بسیار که در پرداخت هزینه های درمانی فرزندانشان درمانده اند. چه بسیار که خود فروشی و اعتیاد خانمانشان را برباد داده است. از حال و روز یکدیگر با خبر شویم. به یاد داشته باشیم که تعیین کننده سرنوشت این ملت، نه بازیگران منفعت جوی سیاست ورزی رسمی، که ظهور ملتی است که مدنیت پاینده و عزم راسخ خود را برای حق خواهی و تحول برای آینده ای بهتر در راهپیمایی عظیم مردمی ۲۵ خرداد سال گذشته، به نمایش گذاشت. (این یادداشت را با اندکی تلخیص می خوانید)


عکس سردار کودتاچی "مشفق" در دهه 1370

با سلام -بعد از پخش سخنرانی سردار مشفق در مشهد بسیاری تلاش کردند تا عکسی از وی پیدا کنند، اما این تلاش ها به نتیجه نرسید زیرا وی چند نام برای خود اختیار کرده است. بنده فقط میدانم که وی از نیروهای لشگر 27 حضرت رسول(ع) تهران بزرگ بوده و در حال حاضر هم معاونت قرارگاه ثارالله را بر عهده دارد. ضمناً چند عکس از ایشان بدست آوردم که از سالهای دهه 1370 است و حتما طی سالهای بعد تغییراتی به مقتضای سن و سال در صورت و هیکل وی بوجود آمده است، اما با انتشار این عکس، حداقل دوستان و اقوام و همکاران سابق او وی را خواهند شناخت و از تلاش ها برای پشت پرده نگهداشتن وی شکست خواهد خورد. حتی این احتمال که بعضی از همکاران سابق او جزو جانبازان جنگی و یا آزادگان جنگی باشند و اکنون طرفدار جنبش سبز نیز وجود دارد. اگر عکس تازه تری از وی پیدا کردم مانند گزارش افشای نام ها و سابقه وی که منتشر کردید، برایتان می فرستم.

(آن گزارش مورد اشاره را از اینجا می توانید بخوانید.)


عبدالله نوری
حاکمیت کودتائی، کشور را
زودتر از حمله اسرائیل نابود کرده

بسیج هم می رود زیر نگین این موسسه
شبکه اختاپوسی موسسه "مهر"
پول در ج. اسلامی پارو می کند

اطلاعیه روحانیون خط امام
اوباش، بزودی گریبان آمران امروز خود را می گیرند

فکری برای نجات ایران باید کرد
پایان وضع کنونی

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


مراسم خنده دار
افتتاح در نظرآباد
در استان البرز

با سلام- امروز 14 شهریور، معاون اول رئیس جمهور به همراه وزیر تعاون به شهرستان نظرآباد در استان "البرز" که  در فاصله 80 کیلومتری تهران واقع است آمدند تا مجموعه واحدهای مسکونی که متعلق به تعاونی مسکن فرهنگیان این شهرستان است افتتاح کنند. این این تعاونی "تعاونی مسکن مهر" است. مراسم خنده داری بود. هنوز در هیچیک از تعاونی های مهر شهرستان نظرآباد آپارتمانی آماده نشده که افتتاح شود. مگراین که هدفشان افتتاح "مراسم افتتاح" باشد که گویا همین بود.

چند تایی عکس تبلیغاتی از یکی از واحدها که از قبل در آنها عده ای فقیر و آواره را مستقر کرده بودند گرفتند و رفتند و لابد همین امشب هم خبرش را سیمائی می کنند!


به بهانه امنیت
در شرکت های خصوصی
نفوذ مصادره ای کردند

با سلام- در ادامه مطلب تصاحب شرکت های خصوصی باطلاع می رساند:

اعضای حراست و حفاظت که در پروژه های مربوط به سیستم های ایمنی وامنیتی چون مدیریت هوشمند ساختمان، دوربین مدار بسته، اعلام و اطفاء حریق و دزدگیر از طرف کارفرماهای دولتی به شرکت های خصوصی تحمیل می شوند، کارشان عملیات جاسوسی است.

این اشخاص اغلب در قسمت حراست کارخانه ها- برای مثال دخانیات و پست بانک - مشغول فعالیت شده و در خلال مدیریت بعنوان مشاور پروژه های مختلف منجمله پروژه های قطار شهری کشور، صنایع دفاع، برج های مسکونی و تجاری تهران چون برج میلاد و برج تهران، راه آهن کشور، نیروگاه های کشور و پروژه های مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی و هر جا که بوی پول به مشام سپاه برسد و با قرارگاه خاتم الانبیاء درارتباط باشد انجام ماموریت می کنند.

در پشت صحنه این افراد یک تیم حفاظتی لحظه به لحظه در حال دریافت اطلاعات از آنهاست.

شرکتهای خصوصی بسیاری در طول این سالها قربانی نفوذ این افراد و شبکه های کنترلی پشت سر آنها شدند.

(پیک نت:دراین گزارش اشاره نام برخی افراد شده بود که ما از انتشار این اسامی معذوریم، زیرا آنچه مورد نظر است آشنائی و اطلاع از یک پدیده و شگرد است و پیش از تائید حقوقی و قانونی اتهامات وارد شده به افراد، نمی توان نام آنها را منتشر کرد.)


ماموریت
در ترکیه

سلام. حدود 30 روز است که یک نفر بنام سید جعفر احمدی به بهانه کنترل تورهای مسافرتی وارد استانبول شده است. به گفته خودش از طرف وزارت اطلاعات مامور بازدید تورهای مسافرتی ایرانی است. حقوق ایشان از طریق یکی از تورهای وابسته به ریاست جمهوری پرداخت میگردد. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید اطلاع بدهید.

پیک نت- هم ما و هم خوانندگان پیک نت طالب اطلاعات دقیق تری هستیم.


این بساط
خرج داره!

پیک نت، ماهها پس از انتخابات 22 خرداد، طی یادداشت صادقانه ای، از خوانندگان این روزنت درخواست کرد، که بعنوان آبونمان، در ابتدای هر ماه میلادی هزینه ای هر اندازه اندک را تقبل کرده و آن را از طریق حساب بانکی اعلام شده در پایان صفحه اول پیک نت و یا آدرس پی پال که آن را نیز در صفحه اول اعلام شده پرداخت کنند. شمار قابل توجهی در پاسخ به این یادداشت، تعهد خود را برای پرداخت آبونمان متقبل شدند، که هر چند در مقایسه با شماری که روزانه به پیک نت مراجعه می کنند بسیار اندک بود، اما بهرحال گوشه ای از هزینه ما را در صورت تداوم تعهدی که متقبل شده بودند می توانستند تامین کنند. متاسفانه و درحالیکه از شمار مراجعه کنندگان روزانه پیک نت نه تنها کاسته نشده بلکه بر آن اضافه نیز شده، از شمار این دوستان، یعنی کسانی که قبول تعهد کرده بودند کاسته شده است. یک روز هم که از تعطیل ایران استفاده کرده و به خود مرخصی میدهیم سیل پیام اعتراض سرازیر است که "تکلیف ما که درایران نیستیم چه می شود؟". ما گهگاه در هفته اول هر ماه میلادی، گاه به طنز و گاه به جد، این نکته را یادآور شده ایم. از جمله در همین یادداشت کوتاه. اما برخی که تعهدشان را فراموش نکرده اند، از ما خواسته اند نه به طنز؛ بلکه به جد این تعهد را یادآور شویم تا مسئله شوخی فرض نشود. حالا این شما و این هم یادداشت جدی ما برای ماهی که هفته اول آن شروع شده است.

اما

از آنجا که

"پری رو تاب مستوری ندارد

در ار بندی، ز روزن سر بر آرد"

بعد از آن یادداشت "جدی"، این چند خط را هم که چیزی است میان طنز و جد می نویسیم:

از قدیم و تا همین حالا هم، کیوسک های روزنامه فروشی – تقریبا در تمام دنیا و از جمله ایران- روزنامه ها را تا نیمه تا کرده و روی پیشخوان می چینند تا رهگذران و مشتری ها عناوین را دیده و دست به جیب ببرند. در ایران به بهانه "باد" روی روزنامه ها قلوه سنگ و نیمه آجر هم می چیدند و می چینند تا کسی نتواند دست دراز کرده و لای روزنامه را از سر کنجکاوی و دنبال کردن بقیه یک خبر باز کند. تا کسی دست می برد که سنگ، یا نیمه آجر قزاقی را تکان بدهد، صاحب کیوسک از داخل دکه اش داد می زد: به سنگ دست نزن! دستتو بکن تو جیبت!

حالا و در دوران روزنامه نگاری اینترنتی، نه مشتری را می بینی که اگر از صفحه اول رفت به صفحات داخل سرش داد بزنی، و نه سنگ و پاره آجری هست که روی صفحه اول بگذاری و نه چشم تو چشم مشتری هستی که به اعتراض، برای نمک گیر کردن مشتری، مثلا بگوئی: آ سد مجتبی! شما چرا؟

و بعد هم با اشاره به کیوسک و دکه و پیشخوانی که روزنامه ها روی آنها چیده شده، ادامه بدهی: شما که میدونی، این بساط خرج داره، کرایه محل داره، حق و حساب شهرداری و نیروی انتظامی داره، (البته قدیم ها خرج آژدان داشت) و...


"رسا"

گام های اولیه
برای رفتن به سوی
تلویزیون سبز


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)