خبرگزاری «ریا نووستی» مسکو. 29 مردادماه
بمباران نیروگاه اتمی بوشهر
پیش و یا پس از راه اندازی؟

 

نظرخواهی شتابزده CNN
کودتای 22 خرداد
زمینه ساز حمله اتمی به ایران شده

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

30 مرداد

1389

21 آگوست

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

"ربنا"

ایرانی ها

دهان روزه را

با صدای شجریان

باز می کنند


 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

هشدار دوباره کاسترو
امپراطوری وحشت جهانی
پس از بمباران اتمی ایران

مهمترین سایت های خبری مترقی و حتی برخی خبرگزاریهای جهان، شب گذشته، مستند به تازه ترین اظهار نظر فیدل کاسترو، رهبر انقلاب کوبا، از آینده هولناکی خبر دادند که کاسترو معتقد است یک گروه متشکل از بزرگترین کنسرن های

 سرمایه داری جهان آن را تئوریزه کرده و درتدارک اجرای آن هستند. کاسترو یکبار دیگر قربانی این فاجعه را "ایران" اعلام داشت.

کاسترو گفت: باید قدرت جسمانی و روانی جوانان ، بویژه جوانان آمریکائی راعلیه این توطئه بسیج کرد.

کاسترو اضافه کرد، بخش دوم سناریوی بمباران اتمی ایران، برپائی یک دولت جهانی زیر سیطره  حلقه ای مرکب از بزرگترین سرمایه داران جهان و سیاستمدارانی همسو با آنهاست و بشریت باید علیه این فاجعه بپا خیزد. ما باید به جوانان نشان بدهیم که این "هولوکاست" هسته ای، موجودیت بشریت را در روی کره زمین با مخاطره جدی روبرو خواهد کرد.

سایت های خبری بر سخنان کاسترو افزوده اند:

آنچه رهبر انقلاب کوبا می گوید و نسبت به آن هشدار می دهد، نه تنها اطلاعاتی است که از درون جلسات محرمانه هسته مرکزی رهبری کننده گروه "بیلدربرگ" به او رسیده، بلکه اشاراتی است به محتوای کتابی بنام "رازهای کلوپ بیلدربرگ" که یک روزنامه نگار روس بنام "دانیال استولین" آن را در سال 2006 تدوین کرده است. دراین کتاب تئوریسین ها و رهبران فکری این حکومت جهانی را "هنری کسینجر" وزیر خارجه (یهودی تبار آلمانی) اسبق امریکا، "جورج آل بور" وزیر اقتصاد انگلیس و همچنین روسای  کمپانی های "گلدمن ساکس"، "کوکاکولا"، "تله کام فرانسه"، "تلفونیای اسپانیا"، "زیمینس، شل و بریتیش پترولیوم قید شده اند.

کلوپ بیلدربرگ متشکل از سیاستمداران، صاحبان صنایع، پادشاهان و شخصیت های تاثیر گذار جهانی نیز با این گروه همآهنگ است.

"بیلدربرگ" در سال 1954 توسط شاهزاده هلندی "برنارد" پایه گذاری شد و آخرین کنفرانس آن در ماه "ژوئن" گذشته در اسپانیا برگزار شد.

در ایران

اخیرا سرلشگر فیروز آبادی نیز طی سخنان در دانشکده "امنیت ملی دانشگاه عالی دفاع ملی" بی آنکه به این کتاب اشاره کند و منابع سخنرانی اش را بگوید، بصورت مغشوش، نکات اساسی این کتاب را به نفع کودتا مصادره کرد و در حاشیه انتقاد از بحث "مکتب ایرانی" رحیم مشائی از توطئه"ابرسرمایه جهانی" برای سلطه بر دنیا گفت.

فیروزآبادی همه فاجعه ای که در کتاب دانیل استولین . طرح شده و کاسترو با ابراز نگرانی به آن استناد کرده را در توطئه برای جلوگیری از ظهور امام زمان و جهانی شدن اسلام خلاصه کرد. فیروزآبادی گفت:

 «من به عنوان موضعی که از منظر راهبردی دارم عرض می کنم که راهبرد عام اَبَرسرمایه‌داری جهت از هم پاشیدن وحدت اسلامی است و حرکت به سمت وحدت و ایجاد هرگونه اتحاد در کشورهای جهان. تلاش در ایجاد مانع برای جریان اَبَرسرمایه‌داری جهانی در رسیدن به نقطه هدف است که اگر اصرار برآن باشد نقطه هدف اَبَرسرمایه‌داری به سمت جنگ نظامی که امروز در ناتوی فرهنگی تجلی پیدا کرده است سیر می کند.»

بلافاصله رحیم مشائی در مصاحبه سانسور شده اش با خبرگزاری دولتی "ایرنا" این سخنان رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و همآهنگ کننده نظامی کودتای 22 خرداد را مسخره کرده و او را "ابله" خواند.

این دعوای زرگری دوکودتاچی و سرقت راهبردی و ناشیانه فیروزآبادی از کتاب "رازهای کلوپ بیلدربرگ" که یکنفر باید پیدا شود و جملات ایشان را به فارسی ترجمه کند تا معلوم شود چه می خواهد بگوید، ربطی به آن نکته سنجی و هشدار دقیق جهانی که فیدل کاسترو آن را پیگیرانه ادامه میدهد ندارد!

سخنرانی فیروز آبادی (اینجا) و ابله خطاب کردن فیروز آبادی توسط رحیم مشائی (اینجا)


فرمانده کل قوا
رهبری جناح راست ج. اسلامی را
گام به گام، به فرمانده سپاه سپرد!


نظر پرسی هفته نامه "دی تسایت" آلمان
88 در صد آلمان ها
خواهان نظم نوین اقتصادی اند
ترجمه رضا نافعی


ستیز با مسلمانان سنی ایران
حتی در کنکور دانشگاه پیام نور
فرهاد . ش


از یک نامه
سیمای سرداران ولایت
صدای سربازان امام زمان

دیدار میرحسین موسوی با شماری از اسرای
 ارتشی، بسیجی و سپاهی جنگ ایران و عراق
نه اسلام کودتاچی ها و نه ایران آنها را  قبول نداریم


یادداشت سردبیری: ریشه های جنجال "مکتب ایرانی"
کودتاچی ها به راه خود می روند و مردم ایران به راه خویش!


خلیج فارس تبدیل به میدان جنگ می شود؟


گزارش دریافتی درباره زمین گیر شدن فوتبال ایران
توپ دروغ در فدراسیون
گِرد تر از توپ فوتبال در زمین

نامه ای از گناوه در استان بوشهر
استاندار جدید بوشهر
می خواهد تخته گاز نرود تا گریپاژ نکند!

مصاحبه استاندار جدید بوشهر به سبک مصاحبه های احمدی نژاد:
نان بوشهر را گاو هم نمی خورد


در منطقه نارمک تهران
در اطراف خانه احمدی نژاد مراکز "جن" گیری برپا شده

بزرگترین مجسمه جهان را از این جثه کوچک باید ساخت
یک ملت در حیرت است که با آیت الله جنتی چه کند؟

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


از یک نامه دریافتی
چاقوکش های
در "کانون راهیان نور"!


تخم مرغ
به قیمت طلا!

با سلام و خسته نباشید. در مطلب " گرانی در پایان روز ششم ماه رمضان"   كه در پیك نت چهارشنبه 27/5 مرقوم فرموده بودید که قیمت تخم مرغ در شیراز هر كیلو 1800 تومان است كه قیمت یك شانه تخم مرغ در حدود 3500 تومان می شود . اگر آدرس محلی كه تخم مرغ را كیلویی 1800تومان می دهد را بنویسید مزید امتنان خواهد بود.

پیک نت: خواننده گرامی! گاهی ما خبری را که خود بدست آورده ایم منتشر می کنیم و بیش از گاهی، خبرهائی از خبرگزاری های داخلی را منتشر می کنیم. البته با تلخیص و ویراستاری و گاه دوباره نویسی و تنظیم آنها. خبری که شما به آن اشاره کرده اید را، همانطور که در متن خبر هم قید کرده بودیم، خبرگزاری ایلنا در یک گزارش مشروح و قصه وار منتشر کرده بود. ما از آن گزارش، این قیمت ها را در چند خط بیرون کشیدیم و منتشر کردیم. بنابراین، توضیح شما را خبرگزاری ایلنا باید پاسخ بگوید نه ما!


کارکنان دانشگاه

چرا محروم شدند!

با سلام خدمت برادر گرامی و عضو هیئت علمی دانشگاه، که در یادداشت خود توضیحاتی درباره افزایش حقوق کارکنان علمی داده اند. به اطلاع ایشان و خوانندگان شما می رسانم: همانطور که در فایل ضمیمه مطالعه فرمائید، و در سایت خبرگزاری مهر نیوز تاریخ 23/5/89 ساعت 9:12 (اینجا) نیز مندرج است، آنچه که بنده نوشته و شما منتشر کرده بودید صحت دارد. ضمن اینکه تا مهرماه افزایش حقوق را در فیش حقوق خود خواهید دید. سئوال بنده اینست: چرا کارکنان دانشگاه ها از گردونه این بذل و کرم دولت حذف شده اند؟


دنیای فلز
چوب مدیرعاملش
 را می خورد

سلام- به دنبال افشاگری هایی كه در مورد مدیرعامل شركت دنیای فلز صورت گرفت، و مخصوصا چاپ عكس های مسلح او سوار برموتور سیكلت هنگام سركوب تظاهرات مردم، تابلوی بزرگ شركت دنیای فلز درحاشیه اتوبان تهران كرج جهت جلوگیری از برانگیخته شدن احساسات مردم پایین آورده شده است. در حال حاضر این شركت در حاشیه اتوبان هیچ تابلویی ندارد و تنها تابلو كوچكی از این شركت در جاده مخصوص وجود دارد.


آغاز به کار
یک خبرگزاری
در ایتالیا

با درود خدمت همکاران پیک نت. خبرگزاری ADNKRONOS-INTRENATIONAL در ایتالیا بزودی بخش فارسی خود را باز گشایی خواهد کرد. ازشما بعنوان یک سایت شناخته شده و پراهمیت خواهش می کنیم که این خبر را انعکاس دهید. باشد که مخاطبان شما نیز از ابتکار جدید در ایتالیا با خبر شوند.

در پایان امیدواریم که در آینده هم رابطه و همکاری خوبی داشته باشیم. ما در یک سال اخیر بسیاری از خبرهای شما را با ذکر نام شما و منبع خبر در ایتالیا انعکاس داده ایم. منتظر پاسخ شما هستیم با بهترین درود ها.

پیک نت- آنچه از دست ما بر می آمد انجام دادیم. لینک خبرگزاری مورد بحث را برای ما ارسال بفرمائید تا در صفحه پیوند ها اضافه کنیم. موفق باشید.


زین را رها کنید
اسب را بچسبید

درباره مطلب "تئوری آخرالزمان" به دو موضوع اشاره می کنم.

ا- نام کلیسای مورد اشاره در فارسی اوانجلیک و پیروان آن اوانجلیکان ثبت شده است. اگر با املایی که در سایت شما نوشته شده در گوگل جستجو کنید، فقط دو نتیجه به دست می آید که یکی همان سایت پیک نت است.

ب. آقای جری فالول اگر اشتباه نکنم یکی دو سال قبل مرد، اگر چه پیروانش به راه و اجرای آموزه های او ادامه می دهند. چنین مغزهای گندیده ای در آمریکا هم خطرناک محسوب می شوند.

پیک نت- خواننده عزیز، ضمن تشکر از توضیحات شما. هم اوانجلیک درست است و هم اوانگلیک و هم اوانگلیش. اولی به تلفظ انگلیسی است و سومی به تلفط آلمانی و یونانی و روسی و تمام اروپای شرقی و کشورهائی که در آنجا اورتودوکس ها اکثریت اند. این که آقای فالون مرده، دردی را از ما درمان نمی کند. مگر کانت و یا مارکس که مرده اند، اندیشه و تفکر و تاثیرشان مرده و یا پیروانشان کم شده؟


بنزین نمی دهند
هواپیمای زائران ایرانی در عربستان  به گل نشسته!


"رسا"

گام های اولیه
برای رفتن به سوی
تلویزیون سبز


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)