دیدار با مهدی کروبی
تصفیه خونین و ناتمام دهه 60
در دولت احمدی نژاد کامل میشود

 

او تصور کرده برای اوباش مهاجم سخنرانی می کند
دیپلماسی کودکانه احمدی نژاد
در مصاحبه خبری روز گذشته

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

8 تیــــر

1389

29 ژوئن

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

گزارش CIA به اجلاس گروه 8
درباره تولید بمب اتم درایران

ساعاتی پس از انتشار بیانیه پایانی اجلاس 8 کشور بزرگ سرمایه داری جهان در کانادا و اجلاس گروه 20 که درحاشیه آن برپا شد، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی امریکا در یک مصاحبه خبری شرکت کرده و در باره تولید سلاح اتمی در ایران هشدار داد. نقطه نظرات رئیس سازمان "سیا" از چنان صراحتی کم سابقه ای برخوردار بود که می توان آن را متاثر از مذاکرات 8 کشور سرمایه داری جهان و نتایجی که پشت درهای بسته گرفته اند دانست.

"لئون پانیتا" رئیس سازمان CIA که با شبکه تلویزیونی  ABCامریکا مصاحبه می کرد اعلام کرد: "ایران به مقدار کافی اورانیوم برای ساخت دو بمب اتمی در اختیار دارد و می تواند ظرف دو سال به آن دست یابد. تحریم های اقتصادی و سیاسی شاید بتوان از روند دست یابی جمهوری اسلامی به بمب اتم بکاهد، اما نمی تواند مانع آن شود."

بلافاصله پس از این مصاحبه، رئیس جمهور روسیه که از اجلاس سران 8 کشور بزرگ سرمایه داری بیرون آمده، تلویحا نظر رئیس سازمان سیا را تائید کرد. همین تائید نشان میدهد که در اجلاس مذکور مسائل بسیار مهمی در ارتباط با ایران طرح و حتی درباره آن تصمیم گرفته شده است و مصاحبه رئیس سازمان اطلاعات مرکزی امریکا تنها گوشه ای از پرده را بالا زده است.

مدودف، رئیس جمهور روسیه در مصاحبه خود به نکته ای اشاره کرد که تائید کننده همان برداشتی است که در بالا به آن اشاره شد. یعنی حرف ها و طرح هائی که در اجلاس گروه 8 مطرح شده و در باره آن تصمیم گرفته شده اما اعلام نشده است.

رئیس جمهور روسیه گفت: "اگر اطلاعاتی که سازمان اطلاعات مرکزی امریکا ارائه داده است، واقعیت داشته باشد، باید در انتظار تنش های جدی بود!"

هیچکس نمی گوید سازمان اطلاعات مرکزی امریکا چه گزارشی به اجلاس 8 کشور بزرگ سرمایه داری در کانادا داده است، اما تردید نیست که بخشی از اطلاعات مندرج در این گزارش، حاصل اعترافات و همکاری های کارشناسان ارشد اتمی و فرماندهان مرتبط با برنامه اتمی جمهوری اسلامی و همچنین گزارش های عوامل نفوذی در مخفی ترین سازمان های اطلاعاتی جمهوری اسلامی است.

ناپدید شدن "شهرام امیری" رئیس سایت اتمی قم، در جریان سفر باصطلاح حج عمره و ناپدید شدن سردار سرتیپ پاسدار "عسگری" معاون وزارت دفاع و رابطه برنامه اتمی جمهوری اسلامی و سوریه و سر در آوردن هر دو از امریکا باندازه کافی گزارش سازمان سیا را مستند باید کرده باشد!

علی خامنه ای که جنبش سبز و رهبران آن را وابسته به انگلیس و باصطلاح بدترکیب (استکبار) جهانی اعلام کرده، تا حالا نگفته که این رخنه های کمر شکن جاسوسی در فعالیت های اتمی و در میان فرماندهان سپاه از کجا هدایت شده است؟ (مصاحبه کودکانه احمدی نژاد را در همین ارتباط و در همین شماره پیک نت بخوانید!)


عکس او را، مانند "لوُلوُ"
در شهر می گردانند

اتوبوس های شهری واشنگتن با این عکس و زیر نویس تحریک آمیز آن در شهر به حرکت در آمده اند تا افکار عمومی را بیش از پیش آماده حمله نظامی به ایران کنند.«ایران برای هر روز شما مرگ تولید می کند!"

مطبوعات محلی در باره این اقدام نوشته اند: "احساس خطر از سوی ایران، انگیزه تهیه این پوستر تبلیغاتی است تا افکار عمومی هرچه بیشتر متوجه خطر ایران شود." اما این مطبوعات ننوشته اند در کشوری که "پول" و "سود" حاکم است، سفارش دهنده این پوستر کیست" و یا کدام نهاد است؟

همین مطبوعات نظرات مردم در باره این پوستر تبلیغاتی را نیز منتشر کرده اند. این نظرات که تقریبا مشابه هم هستند، یک مضمون واحد دارند: "ما با ایران دشمنی نداریم، اما حکومت آن ترور و قتل تولید می کند."


مصاحبه روزنامه اتریشی " دی پرسه" با "یوکیا آمانو" رئیس آژانس انرژی اتمی
ایران  یک "مورد ویژه" اتمی در آژانس است

هفته پیش 40 شرکت مرتبط با ایران بسته شد
41 حساب بانکی مرتبط با ایران
در امارات متحده عربی مسدود شد

روزجهانی مبارزه با مواد مخدر
رقابت "شیشه"
با تریاک و کراک در ج. اسلامی

نقشه‌های شوم دشمنان دوست‌نما را در‌یابیم
بیدارباش غیر مستقیم هاشمی
خطاب به علی خامنه ای

دایره دشمن‌شناسی ما محدود شده است.  دشمنان دوست‌نما در ما رخنه کرده‌اند و بر پنجره نگاه ما برای رویت دوردست‌ها گل گرفته‌اند، روزمرگی ما را به اضطراب واداشته است مشفقانه‌ترین انتقادها را برنمی‌تابیم و نقشه‌های شوم دشمنان دوست‌نما را درنمی‌یابیم. نفاق را صداقت، توهین را صراحت، دروغ را درایت، تهمت را شجاعت و شعار را بصیرت می‌دانیم.


سالگرد ترور خامنه ای و هاشمی
اولی خوب شد که نمرد
دومی بد شد که زنده ماند!

بیانیه پایانی اجلاس تورنتو
تهدید ایران در اجلاس رهبران
8 کشور بزرگ سرمایه داری
نشریه چپ گرای یونگه ولت آلمان- ترجمه رضا نافعی

سرمقاله راه توده
کارنامه کودتای 22 خرداد
سیاه تر از یک سال جنایت است

زمینه سازی
برای بمباران اتمی ایران

همزمان با اخبار و تفسیرهائی که پیرامون حمله به ایران بصورت پیاپی در رسانه های جهانی منتشر می شود، در چند روز گذشته، انتشار سلسله عکس ها و اظهار نظرهائی نیز آغاز شده تا هولناکی یک ضربه اتمی به ایران را توجیه و آن را کم اهمیت جلوه دهد.

به بخشی از مقاله ای که در مجله «فوربس»، تحت عنوان «چگونه تغییر رژیم در ایران دنیا را متحول خواهد کرد» توجه کنید: « امریکا برای تغییر رژیم ایران چاره ای جز حمله نظامی به این کشور ندارد. عوارض این حمله می تواند دردانگیز باشد، اما بالاخره برای یک ایران آزاد، و دمکراسی مردم آن کشور مجبورند هزینه پرداخت کنند. راه به سوی آزادی و دموکراسی از میان ویرانه ها می گذرد و قیمت آن با خون و ثروت های برباد رفته پرداخت می شود. ما در شرف وقوع یک جنگ هستیم... »

همزمان با این نوع نوشته ها، عکس هائی از فاجعه بمباران هیروشیما در سال 1945 همراه با تصاویری از هیروشیمای سال 2010نیز منتشر شده است که هدف از آن، نشان دادن پرداخت همان هزینه ایست که در مقاله بالا به آن اشاره شده و دوباره سازی هیروشیما – و لابد دوباره سازی ایران ویران شده- پس از بمباران اتمی. اینها شوخی نیست. دو دست در داخل حاکمیت جمهوری اسلامی و محافل قدرتمند جهانی یکدیگر را برای فاجعه آفرینی در ایران می شویند.


بازداشتگاه "افسریه" تهران
ویژه مسئله دارهای بسیج و سپاه شد

گام بعدی فرماندهان سپاه
تعیین یک رهبر جانشین است
عطاءالله مهاجرانی


با ابلاغ همدردی آیت الله سیستانی
سید حسن خمینی
یک روزه، راه چند ساله رفت

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


مشکل بالاترین
جای دیگری است!

سلام- من یکی از کاربران بالاترین هستم و مشکلاتی در مورد ارسال مطلب از سایت بسیار خوبتان دارم.
1- برخی از مطالب کوتاه و مهم را فقط در صفحه اصلی قرار می دهید و لینک جداگانه ای برایشان قرار نمی دهید ودر اینگونه موارد توانایی ارسال لینک مقدور نمی باشد.

2- لطفا برای برخی از اخبار مهم که به نقل از خبرگزاری های خارجی مطرح می شود، لینک منبع اصلی خبر را قرار دهید.

در بسیاری از موارد کاربران بالاترین از ارائه دهنده مطلب تقاضای منبع اصلی خبر را می کنند.

(دوست گرامی. ما پیام شما را عینا منتشر کردیم. اما، در آن سایت مورد نظر شما، مشکل لینک اصل اخبار به زبان های دیگر نیست. چنان که در طول روزها بارها مشاهده می کنید در آن سایت چه مطالب بی اصل و نسبی منتشر می شود. مشکل جای دیگری است که ما ضرورت نمی بینیم به آن بپردازیم زیرا پیک نت نیازمند لینک در بالاترین نیست و باندازه کافی در طول روز بیننده دارد. اما در مورد لینک از صفحه اول پیک به صفحات داخلی، تذکر صحیح شما را به مسئول فنی سایت منتقل کردیم.)


من شاهد
اعتراض مردم
در خیابان مطهری
رشت بودم

سلام- در مورد خبر پیک نت از تظاهرات خیایان مطهری رشت باید بگویم که این خبر کاملا صحیح است. البته فقط گاز اشک آور نبود بلکه نیروهای ویژه از اسپری فلفل هم علیه مردم معترض استفاده کردند. من از نزدیک و از داخل یکی از مغازه ها شاهد ماجرا بودم. ماجرا از این قرار بود که یکی از مامورین لباس شخصی اطلاعات سپاه که در کلانتری 12 مستقر است و خیابان مطهری نیز در حوزه همین کلانتری قرار دارد به همراه خبرچین های خود در بین جمعیت بود که متوجه شد یکی از جوانان حاضر در حال فیلمبرداری با موبایل خود است. مامور اطلاعاتی گوشی موبایل آن جوان را توقیف کرد که با عکس العمل شدید مردم روبرو شد. مردم فریاد می زدند بسیجی آشغال ولش کن و او را هو می کردند. آنها هم دستپاچه شده و هنگام فرار از بین جمعیت اسپری فلفل به صورت مردم می پاشیدند.برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)