با یک قرارداد جدید 10 میلیارد دلاری نفت
کنسرسیومی بنام "خاتم الانبیاء"
با 800 شرکت وابسته به سپاه

 

احمدی نژاد از قول خامنه ای
اورانیوم را به دریا بریزید
اما تسلیم مخالفان نشوید!

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

5 خرداد

1389

26 می

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

شکوری راد:
زندگی پیش و پس از جنگ
برخی فرماندهان سپاه دیدنی است!
بهزادیان نژاد مشاور موسوی که اکنون در زندان است، همطراز
سرلشگر فیروزآبادی بوده، حالا بروید ببینید هر کدام چه دارند.

علی شکوری‌راد عضو بازداشت نشده رهبری جبهه مشارکت است. از جمله دانشجویان خط امام است که سابقه جبهه و جنگ را نیز دارد. یکشنبه دوم خرداد با وحید جلیلی، مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در دانشگاه علم و صنعت مناظره ای کرد که در پایان آن اوباش و بسیج تحت حمایت آن ها، به وی در همان دانشگاه علم و صنعت حمله ور شدند. از آن مناظره نکات خبری آن را می خوانید:

سوم خرداد (فتح خرمشهر) از آن همان مردمی است در ۲۵ خرداد ۸۸ در صحنه حاضر بودند. حماسه سوم خرداد به وسیله جوانان رشیدی خلق شد که با دشمن سرپا مسلح و با کمترین امکانات و بیشترین ایمان ایستادند.

امروز عده‌ای اصرار دارند که خود را انقلابی بدانند. انقلابی بودن در زمان انقلاب فضیلت بود. در زمانی که قانون حاکم است، عمل به قانون فضیلت است.

۲۲ خرداد ۸۸ در تاریخ ملت ما ماندگار شده است، چرا که مردم در این روز نشان دادند با روش مسالمت‌آمیز رای دادن خواستار اصلاح جامعه هستند و ۲۵ خرداد از این جهت ارزشمند است که مردم با حضوری حماسی، اتحاد خود را در پاسداری از رایشان نشان دادند. می‌گویند این راهپیمایی قانونی نبود. باید به آنها پاسخ داد مگر قانون را رای مردم مشخص نمی‌کند؟ مردمی که در خیابان بودند خود معیار قانون بودند.

امروز مردم حقوق خود را مطالبه می‌کنند و این به خاطر آگاهی‌های دوران اصلاحات است.

تمام حرف‌ موسوی اجرای بدون تنازل قانون اساسی و برابر بودن اصول قانون اساسی با یکدیگر است. چطور نظر یک شخصی مانند آقای جنتی بیشتر از ۷۰ میلیون جمعیت شده است. امروز پروژه‌های اقتصادی دولت در اختیار برخی نهادهای نظامی است. شما(جناح راست) که خواهان مساوات و عدالت هستید چرا وقتی که آقای جنتی خواهان گزینش در دانشگاه‌ها می‌شود اعتراض نمی‌کنید.

من پیشنهاد می‌کنم در خرداد ماه امسال دو راهپیمایی اعلام کنند و امنیت هر دو را نیز تامین کنند. یکی برای طرفداران موسوی و یکی برای طرفداران آقای احمدی‌نژاد. آن موقع مشخص خواهد شد چقدر جمعیت می‌آید. موسوی روی تخم چشم من جای دارد. ایشان را فردی صالح، شایسته و دلسوز برای نجات کشور از بحران می‌دانم.

در کشورما هرکس که حرف می‌زند، اگرخلاف میل آقایان باشد اسمش را جاسوس می‌گذارند. برای مبارزه با مفاسد اقتصادی اقدامی نمی کنند اما آقای تاج‌زاده را به دلیل سیاسی می‌گیرند که یک خانه هم ندارد. یا داود سلیمانی را که ببینید زندگیش چگونه است. یا بهزاد نبوی را که علیرغم داشتن پست‌های مختلف دولتی، بروید بررسی کنید که چه چیزی دارد.

برخی فرماندهان سپاه که زمانی که از جنگ برگشته بودند چیزی نداشتند امروز ببینید که چه‌ها دارند. آقای بهزادیان‌نژاد دوست و هم تراز سرلشگر فیروزآبادی بوده است و امروز در زندان است. ببینید او از مال دنیا چه چیزی دارد و این چه دارد. شعار دادن آسان است ولی باید ابوذر بود تا در برابر مفسدان اقتصادی ایستاد.


روزی که رفت - روزی که آمد

جعفر پناهی، فیلمساز ایرانی، که به جرم حمایت از جنبش سبز دستگیر شده بود، بعد از ۸۸ روز بازداشت که ۸ روز آن را در اعتصاب غذا بسر برده بود، سرانجام با وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی از اوین بیرون آمد. وی پس از آزادی از زندان کودتای 22 خرداد برای کنترل وضع جسمانی راهی بیمارستان شد.

او را در زندان تهدید کرده بودند که تمامی اعضای خانواده اش را دستگیر و به اوین منتقل خواهند کرد و دخترش را به بازداشتگاهی در رجائی شهر خواهند فرستاد. پس از این تهدیدها او دست به اعتصاب غذا زد.


سبیل نشریه فارین پالسی هم چرب شد!
دست لابی های امریکائی
در جیب پر برکت احمدی نژاد!

زهرا رهنورد:
بجای پاسخ منطقی به مردم
کشور را تبدیل به زندان کردند

ابراز نگرانی مجمع روحانیون مبارز
از تصویب قطعنامه جدید علیه ایران

حمله امنیتی به دانشگاه شهر کُرد


انتقاد علی لاریجانی، بدون ذکر نام سپاه
انتقال صنایع کشور به شرکت های وابسته به سپاه

جمعه 14 خرداد، اولی نماز را می خواند و دومی پامنبری را
نماز بر میت انقلاب 57
توسط علی خامنه ای و احمدی نژاد

قطعنامه پایان دیدار موسوی و کروبی
فاجعه امروز در زندان ها ناشی از سکوت دیروز است!

مقایسه ای میان 3 رئیس جمهور
گذشت دورانی که قدرت
از لوله تفنگ بیرون می آمد!

آنچه که نه رسانه های غرب و نه صدا و سیما نمی گویند
با جنبش سرخ پوشان در کشور تایلند آشنا شویم

آنسوی جبهه جنگ
منابع زیر زمینی افغانستان نهفته است
یونگه ولت- ترجمه رضا نافعی


امریکا و آلمان
سایه به سایه هم در خلیج فارس

4 نیروگاه برق اتمی روسیه برای ترکیه می سازد!

سرمقاله راه توده
درسهای سرخپوشان تایلندی برای جنبش سبز مردم ایران

دیدار با میرحسین موسوی
دولت های خرافی و فاسد عاقد "ترکمنچای" شدند!

اگر تاریخ دویست ساله منطقه را مطالعه کنیم، پی خواهیم برد که ذهنیت خرافی و فاسد دولت ها تا چه اندازه در شکست ها و از دست رفتن بخشی از ایران دخیل بودند. این روزها به دلیل رخنه فساد، دروغ و بی تدبیری، ملت ما در مقابل امتحان های بزرگی قرار گرفته است. سقوط تولید ناخالص داخلی به نیم درصدی در سال گذشته، مانند از  سر گذراندن یک حمله بزرگ از سوی دشمنان خارجی است. فشار این سقوط بر تولید گران است و  فقر و بیکاری و بیچارگی سنگینی را به دنبال دارد، فشار به کارگران، معلمان ، کارمندان و روستائیان بیشتر است. نتیجه تصور آنکه آمریکا آمده است در عراق تا جلوی ظهور امام زمان(ع) را بگیرد در نهایت همین وادادگی و قراردادهای ترکمنچای است که باید از آن بترسیم. جنبش سبز می گوید راه حل- بحران کنونی- برگشت به سوی مردم است. راه حل در جلب حمایت مردم است و اینکار جز از طریق به رسمیت شناختن حق مردم برای حاکمیت بر سرنوشت خود ممکن نیست. فصل سوم قانون اساسی را بدون کوچکترین تغییری اجرا کنید.


از یک نامه دریافتی
"وکیلی راد" در جماران همخانه "خوشکوش" شد!


خانه های تیمی مصباح یزدی
احکام استخاره ای برای قربانیان دادگاه های کودتا

دادستان تهران نا خواسته، پرونده قتل عام 67 را گشود
مهدی کروبی در نامه به آیت الله اردبیلی
جزئیات قتل عام 67 و دخالت امام در ابهام است


لوموند دیپلماتیک فارسی
امین الحسینی
نقش آفرینی تاریخی
اخوان المسلمین به سود اسرائیل

ترجمه بهروز عارفی

(در کتاب بازی شیطانی می توانید شرح مفصل این نقش آفرینی را بخوانید. نقشی که حجتیه و مصباح یزدی و احمدی نژاد با بلند کردن پرچم "پیروان ولایت" با ظاهر ضد اسرائیلی بازی می کنند. لینک های مرتبط را از اینجا و اینجا می توانید بخوانید.)

امین الحسینی پس از ورورد به آلمان هیتلری و استقبال نظامی ارتش نازی، از گارد احترام سان می بیند. او هم به بهانه یهود ستیزی، متحد هیتلر شد و فاشیسم را ستود! بین نقش آفرینی او که از بنیانگذاران اخوان المسلمین بود و امثال "محمد علی رامین" تئوریسین هولوکاست در کابینه احمدی نژاد و مصباح یزدی و خود احمدی نژاد مشترکاتی نمی بینید؟ ترجمه کتاب "سید قطب" مانیفست اخوالمسلمین توسط علی خامنه ای در سالهای پیش از انقلاب که پس از انقلاب فورا جمع آوری شد، یک اتفاق ساده بود؟


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


توزیع
"بن لوازم آرایش"

شاید تعجب كنید ولی عین حقیقت است كه برایتان می نویسم. برای اولین بار در تمام ادوار ادارات دولتی، دفتر تبلیغات اسلامی قم در ماه اردیبهشت  به تمامی كارمندانش- اعم از زن و مرد- مبلغ  50 هزار تومان بن لوازم آرایش داد تا بتوانند از چند مغازه طرف قرارداد در صفائیه قم خرید كنند!

آقایانی كه به بهانه حجاب گریبان زنان و دختران دانشجو را می گیرند، در محافل وابسته به خودشان تا مرز پخش بن لوازم آرایش هم پیش رفته اند!


قضاوت
تیمی!

کمیته امداد امام خمینی واقع در خیابان جُردن - کمی بالاتر از چهارراه میرداماد- دارای بخشی است بنام "امور حقوقی و قراردادها". مدیر این بخش شخصی است بنام حاج آقا مولایی.

حاج آقا مولایی پیش از این در جایگاه رئیس دادگاههای تجدید نظر استان تهران فعالیت می کرد که اینروزها این سمت را حاج آقا آوایی تصاحب کرده است. تصمیم گیری در خصوص بخش زیادی از پرونده ها توسط حاج آقا مولایی و تیمش در کمیته امداد صورت می گیرد و هیاتهای پیروان ولایت بصورت مستقیم با این مرکز در ارتباط اند. حکم ها در این محل تعیین شده و با یک تماس با قاضی مربوطه رای صادر می شود. غیر از قضاتی چون آقا تهرانی و قضات دادگاه انقلاب تعداد زیادی از قضات دادگاههای دیگر نیز در این شبکه مشغولند. تیم قاضی کرمی دادگاه باهنر به همراه منشی شعبه و یکی ازمسئولین انتظامی کلانتری همه از شاخه های فعالی می باشند که در این زیرمجموعه مشغول هستند. 

حاج آقا مولایی در این کمیته اموال، زمینها و املاک افرادی که مصادره شده و یا در مزایده های زوری بگونه های دیگر توسط کمیته امداد گرفته شده بین قضات تقسیم می کند.

اگر اعضای خانواده زندانیانی که در انتظار صدور رای قطعی هستند از طریق پیروان ولایت با حاجی مولایی ارتباط برقرار کنند و مبلغ مورد نظر را از طریق مسئول دفتر به ایشان برسانند امکان شکستن حکم زندانیشان وجود دارد در غیر اینصورت گرفتن قوی ترین وکلاء نیز بی فایده است.


من می نویسم
چون دکتر خزعلی
نخواهد نوشت

چون بعید میدانم آقای دکتر خزعلی جرات کند مستند به نوشته ای در پیک نت، مطلبی درباره آقای ادیب یزدی بنویسد، بنده این اطلاعات اندک را جهت تنویر افکار عمومی در پاسخ به استمداد خواننده ای که خواهان اطلاعاتی درباره ایشان شده بود می نویسم"

حجت الاسلام ادیب یزدی امام جمعه مسجد بلال در صدا و سیماست و پدر عروس سردار ضرغامی رئیس و نماینده مقام معظیم در صدا و سیما. ایشان بشدت ساده لوح است و عوام، اما نامرد نیست.

امضاء محفوظ

(ما این اصطلاح "نامرد" را صرفا بعنوان اصطلاحی که بیان کننده بد جنس و بد نیت نبودن است منتشر کردیم. اگر نویسنده اصطلاح دیگری را استفاده می کرد بهتر بود. ضمنا نوشته ایشان در ارتباط است با مطلبی که در پائین همین ستون می خوانید)


نگاهی به گذشته
روستای "خامنه"

با سلام - یک مرد در جمهوری اسلام نیست که برای یكبار هم كه شده از مقام رهبری بپرسید: میرحسین كیست؟

او فرزند میر اسماعیل است كه بارها  مبارزین اهل خامنه را با لابی كردن با تیمسارصمدیان پور(معاون قدرتمند رئیس کل شهربانی زمان شاه) كه با او همشهری بود را از  زندان نجات داد. از جمله شخص علی خامنه ای را بعد از چند هفته که در زندان شاه بود و برادرش را که چون سابقه مبارزاتی بیشتری داشت، بیش از علی خامنه ای در زندان مانده بود.

میراسماعیل كیست؟

او فرزند میر مهدی است كه در زمان رضا خان به اتفاق 8 تن از اهالی خامنه، روستای خامنه را

ازخان ظالم این ده، به قیمت یازده هزار تومان خرید و خامنه را از ستم خان نجات داد. سپس ده را به مردم واگذار و پول پرداختی را از محل فروش سهم آب قنوات ده تهیه کرد. سند فوق در موزه هدایای موسوی در خامنه موجود است. شرم و حیا در میان ما ایرانی ها چیز خوبی است!

عكس فوق آرامگاه میر مهدی پدر بزرگ میر حسین می باشد. 


ما نمی شناسیم
شاید دکتر خزعلی
بشناسد و بنویسد

با سلام- آقای دکتر خزعلی جریانی از ملاقاتش با آقای مصطفی ناطق نوری را در سایتش نوشته است و اوضاع دفتر آقازاده ناطق نوری و نحوه برخوردش با او را شرح داده است. بدینوسیله از آقای دکتر خزعلی می خواهم  به دیدار حجت الاسلام حاج آقا ادیب یزدی نیز برود و مقداری درباره اوضاع مالی و وضع زندگی ایشان هم تحقیق کند و نتیجه را در سایتش بنویسد تا یقین کنیم ایشان در تحقیقش همواره دقیق بوده  و بازی نخورده و حقیقت را هم فدای مصلحت ننموده است.

  والسلام (لطفا" ایمیل بنده محفوظ باشد)

متاسفانه ما (پیک نت) آقای ادیب یزدی را نمی شناسیم و امیدواریم آقای خزعلی اگر ایشان را می شناسد، پاسخی به این خواننده پیک نت بدهد. البته اگر خواندن پیک نت هم تبدیل به برگی از پرونده قطورش نشود!


فنر اوباش
سرانجام
"در" می رود!

سلام- در مورد استفاده هردمبیل حاکمیت از اوباش و اراذل که در واقع ارتش غیر رسمی و میلیشیای ولایت است باید منتظر در رفتن سررشته کار از دست خود آقایان هم بود.

در گذشته، آدمی که در نیروی انتظامی یا سپاه و یا یک ارگان رسمی استخدام بود تحت قواعد و نظمی به امر سرکوب مشغول بود، اما اراذل و اوباش کارشان نه به سامان است و نه قابل کتنرل.

مسلم است که اگر نیروها سرکوب کارشان را خوب انجام و به آنها اطمینان داشتند که به یکباره وسط یک درگیری خیابانی پا سست نمی کنند، احتیاج به استخدام اراذل و اوباش نداشتند.

این اراذل دیر نیست که باند های بزرگ دزدی های مسلحانه درست کنند و با استفاده از سلاح هائی که در اختیار دارند چه ها که بکنند. دهه 20 و30 آمریکا را بیاد بیاوریم که گانگستریزم در چه بستری شکل گرفت و سر انجام از کنترل تراست ها وانحصاراتی که اراذل واوباش را برای سکوب سرمایه داران کوچک بکار گرفته بودند خارج شد.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)