هشدار جبهه مشارکت

کشور در همه زمینه ها

در بحران عمیق گرفتار شده

 

سخنرانی فرمانده صدا و سیما

صدا و سیما به دستور رهبر

به مردم دروغ می گوید!

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

9 خرداد

1389

30 می

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

آیت الله صانعی:

مردم نترسند!

چند روزی بیش نیست

و ظالم کیفرش را می بیند

در آستانه سالگرد در گذشت آیت الله خمینی و قیام 15 خرداد، مسئولان موسسه نشر آقای آیت الله خمینی در قم، با آیت الله صانعی دیدار کردند. دراین دیدار آیت الله صانعی یکی از صریح ترین سخنان را در نقد اوضاع حاکم بر جمهوری اسلامی ایراد کرد. صراحتی که، تنها آیت الله منتظری داشت. آیت الله صانعی که خود با حکم آیت الله خمینی عضو شورای نگهبان و همچنین دادستان کل کشور بوده، در این دیدار گفت:

تاریخ به گونه ایست که بی‌انصافی بی‌نتیجه نمی ماند، نمی‌شود ظلم کیفرش را نبیند. به هر حال، نتیجه اش را خواهد دید، اما باید صبر کرد و امید داشت. به یاد می آورم وقتی به فیضیه حمله کردند و شهید هم داده شد، امام همان روز پس از این واقعه فرمود: «هنیئاً لکم» و بعد فرمود: اینها نفس های آخرشان را دارند می‌کشند. نترسیم، چون ترس بسیار بد است. به دیگران هم بگویید که نترسید، خیال نکنید که می توانند هر کاری بکنند. چند روزی بیش نیست و تمام می‌شود.


با زندان اوین

نمی توان کشور را اداره کرد!

شماری از زندانیان سیاسی زمان شاه با میرحسین موسوی دیدار کردند. او در این دیدار، درباره منحرف شدن جمهوری اسلامی از آرمان های انقلاب 57 از جمله گفت:

این جنبش یک جنبش چهار فصل است. تجدید حیات می کند، در شکل های مختلف ظاهر می شود در هنگامه انتخابات یکی از مهمترین و با نفوذترین پوستر هایی که چاپ شد، پوستر «دروغ ممنوع» بود. بنده اولین بار آن را در تهران دیدم و به فاصله ۲۴ ساعت در یک منطقه دوردست کشور مشاهده کردم چرا که شعار ملموس و مطالبه جدی همه مردم بود. از محیط خانواده گرفته تا جمع دوستان و اقوام، و در میان اقشار و استان های مختلف اگاهی را گسترش دهیم. جنبش سبز هدف پیچیده ای ندارد؛ ما فساد و دروغ را نمی خواهیم، می خواهیم مردم احترام داشته باشند، قوه قضاییه درستی داشته باشیم که ظلم نکند. اینگونه نباشد که از کسی اعتراف بگیرند و بر اساس آن وی را اعدام کنند یا او را بزنند و یا زندانی را آزاد کنند و بعد از دو سه هفته با او تماس بگیرند و بگویند مصاحبه کن یا به زندان برگرد! کافیست همین مسائل را برای مردم شرح دهیم. نظامی که نتواند با حمله به خوابگاه دانشجویی به عنوان یک مورد برخورد شجاعانه کند و برای مردم شرح دهد که واقعا در این بین چه اتفاقی افتاده است و با آنهایی که تقلب کرده اند نتواند برخورد کند نظامی ضعیف است. قدرت نظام در این است که این مسائل را شرح دهد. مگر با به زندان انداختند شما رژیم سقوط نکرد؟ رژیم سقوط کرد و من اثرات این دستگیری ها را به خاطر دارم ولی پرسش این است که آیا این دستگیری ها توانست رژیم شاهنشاهی را حفظ کند؟ وضعیت رسانه ای و گردش آزاد اخبار و اطلاعات در جهان، نسبت به دوره ای که شما در زندان بوده اید بسیار متفاوت است. اول صبح با رجوع به چند سایت می توان تمامی اخبار را دریافت کرد. قبلا اطلاعیه ها با چه دردسری این دست و آن دست می شد و بعضا چه خساراتی هم داشت و تنها به دست عده معدودی می رسید. ماهواره ها و فضای بین المللی و ارتباطات هم به همین ترتیب موثراند.

در چنین فضایی رفتن به سمت الگوها و چهارچوب هایی که عقلا عدم کارآمدی آنها روشن بوده جای تعجب و تأسف دارد.

برخی گمان می کنند با ایجاد فضای رعب و وحشت می توان امور را اداره کرد در حالی که کشور با آزادی و عدالت اداره می شود نه با زندان اوین.»


دارالقرآن

بند ویژه در تبعیدگاه رجائی شهر


اعلام استراتژی جدید امنیت ملی امریکا


فاطمه حقیقت جو:

خامنه ای و احمدی نژاد دستشان به خون مردم آلوده است


نگرانی احمد جنتی از سرانجام خویش

اشاره به تماس های محرمانه

 احمدی نژاد با امریکائی ها


5 رویداد مهم مرتبط با ایران

 در 3 روز اخیر

1- تحولات مهمی در داخل و خارج از ایران در حال وقوع است. تحولات داخلی در داخل حاکمیت در حال شکل گیری است و رویدادهای خارجی نیز به نوعی در ارتباط است با آینده ایران.

سفر وزیر خزانه داری امریکا به آلمان مهم ترین رویداد اقتصادی سه روز اخیر بود. او درچارچوب استراتژی نوین اقتصادی امریکا راهی آلمان شد تا با وزیر دارائی آلمان بعنوان رهبر اتحادیه اروپا گفتگو کند و طرح و در واقع دستور امریکا را ابلاغ کند. وی با پیشنهاد بزرگترین وام اقتصادی وارد آلمان شد که هنوز مبلغ دقیق آن اعلام نشده اما گفته می شود بیش از 400 میلیارد دلار است. این وام در برابر یک دستور اقتصادی پرداخت می شود. یعنی آلمان همچنان به نقش حامی اقتصادی اتحادیه اروپا – بویژه کشورهای ضعیفی مانند یونان- ادامه بدهد و ضمنا برنامه ای در جهت کاهش هزینه های نظامی تنظیم نکند و از قدرت خرید مردم نیز کم نکند! به سخنی دیگر، باعث رکود تولیدات صادراتی امریکا و چین در بازارهای داخلی نشود.

نام چین، بی جهت به میان کشیده نشده است. چین و امریکا در عالی ترین سطح بر سر مسائل اقتصادی با هم به توافق رسیده اند. توافقی درحد 750 میلیارد دلار اعتبار چین به امریکا. امریکا از همین کیسه، به آلمان می خواهد کمک کند. چین نیز از بیم از دست دادن بازار تولیدات خود در اروپا تن به این مصالحه اقتصادی داده است.

به این ترتیب، امریکا هم با چین و هم با آلمان بعنوان رهبر اتحادیه اروپا به تفاهمی رسیده است که هم رهبری امریکا را تضمین می کند، هم ساختار نظامی آلمان و اروپا را تقویت می کند و هم اروپا و چین را بدنبال برنامه های نظامی خود می کشاند. دیروز در افغانستان و عراق و فردا در ایران!

از این اینجا به بعد است که تحولات و رویدادهای خارج از ایران نیز به نوعی در ارتباط با حوادث آینده ایران گره می خورد. بخشی از عدم تزلزل امریکا و حتی آلمان برای تصویب قطعنامه جدید تحریم ها علیه ایران نیز از این نقطه بر می خیزد.

2- ردیابی و شناسائی یک زیردریائی اتمی امریکا در آب های نزدیک به ایران، فصل نظامی و یا پشت جلد آن تحولات اقتصادی و پیوندهای پولی است که دربالا به آن اشاره شد. حضور این زیر دریائی اتمی در آب های نزدیک به ایران، همزمان است با خبر حرکت و نزدیک شدن کشتی نظامی هاری ترومن به دهانه عمان و خلیج فارس با هدف بازرسی کشتی های ایران و کشتی های عازم ایران.

3- سفر سردار قالیباف، شهردار تهران به قم و دیدار با مراجع مذهبی مقیم قم، که گزارش تصویری آن از سوی خبرگزاری های داخلی منتشر شد، رویدادی ساده نیست. بویژه که وی، با آیت الله موسوی اردبیلی نیز دیدار کرد. آیت الهی که سخنان انتقاد آمیز او نسبت به اوضاع بحرانی کشور و مخالفت با سرکوب های سیاسی فصل به فصل جدی تر و تند شده است. دیدار خانواده زندانیان سیاسی با وی و همدردی وی با آنها را نیز باید بخاطر داشت.

4- از 48 ساعت پیش، بار دیگر حملات تبلیغاتی دولت و سایت های وابسته به آن علیه هاشمی رفسنجانی تشدید شده است. به مرکز دانشگاه آزاد نیز یورش بردند و دادستان مدعی کشف اسنادی در آن شد که مربوط به معامله نفت است! از آنجا که هاشمی رفسنجانی در 5 سال گذشته مانع سلطه دولت بر دانشگاه آزاد شده، احتمالا این حمله و ادعای دادستان تهران نیز بخشی از سناریوی حملات تبلیغاتی علیه هاشمی است.

اما این حملات، با حملات پس از کودتای 22 خرداد تفاوت دارد. تفاوت آن دراینست که این بار و با اطلاعی که از تماس های پنهانی احمدی نژاد با امریکائی ها از روی سر علی خامنه ای بدست آمده، می ترسند این دو، یکبار دیگر در کنار هم قرار بگیرند که در اینصورت احمدی نژاد باید جای خود را به فرد دیگری بدهد. البته این فرد میرحسین موسوی نمی تواند باشد، اما چهره ای مانند شمخانی و یا قالیباف می تواند باشد و برای هاشمی رفسنجانی تفاوت نمی کند که چه کسی جای احمدی نژاد می نشیند، مهم اینست که او برود. در صورت چنین چرخشی، هاشمی پل واسطه بین بیت رهبری و رهبری جنبش سبز خواهد شد و فصل دیگری آغاز می شود.

5- سئوال بزرگ اینست که چگونه می تواند از شر احمدی نژاد خلاص شد؟ بویژه که او سرنوشت خود را به سرنوشت علی خامنه ای گره زده است. اگر علی خامنه ای پس از کودتای 22 خرداد با تمام قامت پشت سر او ایستاد، امروز این احمدی نژاد است که خامنه ای را سپر خود کرده است. یافتن راه حلی برای کنار گذاشتن احمدی نژاد، دور کردن خطر تحریم و حمله نظامی به ایران، آغاز حل بحران عمیق سیاسی و اقتصادی در کشور دشوار است، اما ناممکن نیست. شاید یکی از راهها، اعلام شرایط فوق العاده در کشور و ضرورت تشکیل دولتی فراگیر با هدف آمادگی ملی جهت مقابله به خطر خارجی باشد. دراینصورت، یک کابینه نیمه نظامی و ریاست جمهوری یک فرد نظامی برای مقابله با خطرات نظامی امر عجیب و بی سابقه ای در ایران نیست. راه حلی که سپاه نیز در آن شریک است. البته نه با فرماندهانی که متهم به جنایت هستند.


اشتباهات حکومت

در حوادث 

سال 88!

علی شمخانی، فرمانده سابق نیروی دریائی، وزیر سابق سپاه و وزیر دفاع در کابینه محمد خاتمی و رئیس کنونی مرکز مطالعات راهبردی نیروهای مسلح بمناسبت سالگرد فتح خرمشهر، با برنامه "دیروز، امروز، فردا"ی سیمای جمهوری اسلامی مصاحبه کرد. او دراین مصاحبه، که اغلب با سئوالات جانبدارانه مصاحبه کننده – همسو با دولت احمدی نژاد- همراه بود، به نکات مهمی اشاره کرد که آن نکات را از آن مصاحبه مشروح استخراج کرده ایم و می خوانید:

درباره شایعه امدادهای غیبی در جبهه های جنگ و نقش این امدادها در پیروزی در خرمشهر گفت:

امدادهای غیبی دیدن اسب سفید و فرد سوار بر اسب با شمشیر در دستش نیست، من اینها را قبول ندارم. من هرگز این حرف‌ها را نپسندیدم. ببینید اگر شما مدیریت صحیحی در استفاده از امكانات و توان خود كنید و به خدا هم توكل كنید، خداوند هم كمك می‌كند. چرا الان ما نمی‌توانیم مشكلات اقتصادی را با امداد غیبی رفع كنیم؟ درباره اتفاقات سال 88، من به عنوان یك عنصری كه نگاه امنیتی دارم و نه سیاسی معتقدم كه ما در پیش‌بینی، پیشگیری، كنترل حادثه و روش مقابله با آن در سال 88 دچار اشتباه شدیم. من هنوز هم بسیجی هستم به معنای حقگو، حق‌خواه و حق‌شنو. من همیشه حق را گفته‌ام و الان هم می‌گویم كه هل دادن افراد به سمت شكستن مرزها خطاست. ما الان اگر همه‌مان هم كنار هم باشیم باز هم كم هستیم. نباید خطای تحلیلی پیدا كنیم و از كشتی پیاده شویم یا كسی را از كشتی بیرون بیندازیم .

ما تابع  رهبری هستیم و در این مورد من تردیدی ندارم. ایران بدون ولایت معنا ندارد و این باور همه كسانی است كه شما هم حتی تعجب می‌كنید از باور آنها. البته ابراز دائمی این موضوع برای بعضی‌ها دكان است. این غلط است، ما كه به خاطر بمب شیمیایی عراق، جنگ را تمام نكردیم. چون این آقای عباسی و امثال ایشان به جنگ نیامدند و عباسی‌های زیادی نیامدند، ما مشكل پیدا كردیم، ما مشكل نیروی انسانی داشتیم در آخر جنگ و كسی به جبهه نمی‌آمد كه مجبور شدیم قطعنامه را بپذیریم.

 

میوه ممنوعه، از دهان

رئیس جمهور آلمان بیرون افتاد

روزنامه یونگه ولت آلمان. ترجمه رضا نافعی


روسیه از مناسبات پنهان
احمدی نژاد و امریکا مطلع شده؟

یافتن دلیل همسو شدن روسیه با امریکا برای تدوین قطعنامه تحریم های جدید علیه ایران، مهم تر از سخنانی است که احمدی نژاد در کرمان ایراد کرد. حتی می توان چنین تصور کرد که احمدی نژاد با مخاطب قرار دادن رئیس جمهور روسیه و گفتن سخنانی که در عرف دیپلماتیک جائی نداشت، کوشید اذهان عمومی و بویژه اذهان فعالان و نخبگان سیاسی داخل کشور را از تلاش برای یافتن دلیل همسوئی روسیه و امریکا در قطعنامه تحریم ایران منصرف و منحرف کند. به هیچ روی ناممکن نیست که احمدی نژاد یا در سفر به امریکا و یا توسط لابی هائی که برای ارتباط با کاخ سفید سازمان داده و پول به حسابشان می ریزد، سند و یا مدرکی را علیه روسیه دراختیار امریکائی ها گذاشته باشد و یا وعده ای را علیه روسیه به امریکائی ها داده باشد. امریکائی ها نیز برای بریدن بند ناف روسیه با جمهوری اسلامی و تبدیل روسیه به متحد خود علیه ایران، این سند و مدرک را دراختیار روس ها گذاشته باشند. پاسخ بسیار تند دستیار رئیس جمهور روسیه به احمدی نژاد، فراتر از پاسخ به سخنان وی در جریان سفر به کرمان بود. چنان فراتر که می توان حدس زد روس ها نیز از یک بازی سیاسی میان احمدی نژاد و کاخ سفید با اطلاع شده و با دست پر چنین پاسخی به وی دادند. آیا، آنها پیش از این پاسخ، علی خامنه ای را بطور خصوصی درجریان بازی احمدی نژاد با کاخ سفید برای زدوبند با آنها قرار داده اند؟ اگر چنین نبود، بدون بیم از واکنش رسمی جمهوری اسلامی، چنین پاسخی به احمدی نژاد نداده و باصطلاح رئیس جمهور یک کشور همسایه را "عوامفریب" خطاب نمی کردند! آن سند مهمی که روس ها از اعلام آمادگی احمدی نژاد برای معامله با کاخ سفید دراختیار دارند چیست؟


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


به یاد آورید
کوشش ما را!

آبونمانی که شما پرداخت می کند، ضامن ادامه انتشار پیک نت است. حساب آنها که پیک نت را می خوانند و هر بار آرزو می کنند که این صدا خاموش شود، حسابی است جداگانه. حساب آنها که عادت به مفت خوانی روی شبکه اینترنت دارند و تلاش و صرف وقت شبانه روزی گروه منتشر کننده پیک نت را صبح به صبح مصادره می کنند، از حساب گروه اول جداست، اما نه آنچنان جدا که بتوان آنها را از شمار کسانی دانست که دغدغه ادامه انتشار منظم پیک نت را دارند. بنابراین، روی سخن ما با گروه سوم است. یعنی آنها که دغدغه ادامه انتشار پیک نت را دارند. در واقع نیز، از اسفند ماه 1380 (اینجا)

 که پیک نت بعنوان اولین "روزنت" ایرانی آغاز به انتشار کرد، مخاطب ما همین گروه سوم بوده است. گروهی که در ابتدا از چند ده نفر در روز تجاوز نمی کرد و طی 9 سال تداوم انتشار پیک نت به رقم نجومی 190 تا 200 هزار در روز – روزهای آستانه انتخابات 22 خرداد و هفته های پس از آن- رسید. و این یعنی ضرورت ماندن و بودن، گام به گام ایران و تحولات آن را منعکس کردن و آماده سازی افکار عمومی برای حضور در لحظات مهم رویدادها!

در طول این سالها، به شهادت آرشیو پیک نت، (اینجا) ما در متن رویدادهای ایران گام برداشتیم و همینگونه نیز می خواهیم گام برداریم.

تصور می کنیم، با صرف اندک زمانی وقت و مراجعه به آرشیو پیک نت، استواری گروه منتشر کننده پیک نت در این مسیر را تائید می کنید. از اینجا شروع کنید! و پس از این مرور، وعده خود برای پرداخت آبونمان پیک نت را به یاد آورید!


توزیع
"بن لوازم آرایش"

شاید تعجب كنید ولی عین حقیقت است كه برایتان می نویسم. برای اولین بار در تمام ادوار ادارات دولتی، دفتر تبلیغات اسلامی قم در ماه اردیبهشت  به تمامی كارمندانش- اعم از زن و مرد- مبلغ  50 هزار تومان بن لوازم آرایش داد تا بتوانند از چند مغازه طرف قرارداد در صفائیه قم خرید كنند!

آقایانی كه به بهانه حجاب گریبان زنان و دختران دانشجو را می گیرند، در محافل وابسته به خودشان تا مرز پخش بن لوازم آرایش هم پیش رفته اند!


قضاوت تیمی!

کمیته امداد امام خمینی واقع در خیابان جُردن - کمی بالاتر از چهارراه میرداماد- دارای بخشی است بنام "امور حقوقی و قراردادها". مدیر این بخش شخصی است بنام حاج آقا مولایی.

حاج آقا مولایی پیش از این در جایگاه رئیس دادگاههای تجدید نظر استان تهران فعالیت می کرد که اینروزها این سمت را حاج آقا آوایی تصاحب کرده است. تصمیم گیری در خصوص بخش زیادی از پرونده ها توسط حاج آقا مولایی و تیمش در کمیته امداد صورت می گیرد و هیاتهای پیروان ولایت بصورت مستقیم با این مرکز در ارتباط اند. حکم ها در این محل تعیین شده و با یک تماس با قاضی مربوطه رای صادر می شود. غیر از قضاتی چون آقا تهرانی و قضات دادگاه انقلاب تعداد زیادی از قضات دادگاههای دیگر نیز در این شبکه مشغولند. تیم قاضی کرمی دادگاه باهنر به همراه منشی شعبه و یکی ازمسئولین انتظامی کلانتری همه از شاخه های فعالی می باشند که در این زیرمجموعه مشغول هستند. 

حاج آقا مولایی در این کمیته اموال، زمینها و املاک افرادی که مصادره شده و یا در مزایده های زوری بگونه های دیگر توسط کمیته امداد گرفته شده بین قضات تقسیم می کند.

اگر اعضای خانواده زندانیانی که در انتظار صدور رای قطعی هستند از طریق پیروان ولایت با حاجی مولایی ارتباط برقرار کنند و مبلغ مورد نظر را از طریق مسئول دفتر به ایشان برسانند امکان شکستن حکم زندانیشان وجود دارد در غیر اینصورت گرفتن قوی ترین وکلاء نیز بی فایده است.


من می نویسم
چون دکتر خزعلی
نخواهد نوشت

چون بعید میدانم آقای دکتر خزعلی جرات کند مستند به نوشته ای در پیک نت، مطلبی درباره آقای ادیب یزدی بنویسد، بنده این اطلاعات اندک را جهت تنویر افکار عمومی در پاسخ به استمداد خواننده ای که خواهان اطلاعاتی درباره ایشان شده بود می نویسم"

حجت الاسلام ادیب یزدی امام جمعه مسجد بلال در صدا و سیماست و پدر عروس سردار ضرغامی رئیس و نماینده مقام معظیم در صدا و سیما. ایشان بشدت ساده لوح است و عوام، اما نامرد نیست.

امضاء محفوظ

(ما این اصطلاح "نامرد" را صرفا بعنوان اصطلاحی که بیان کننده بد جنس و بد نیت نبودن است منتشر کردیم. اگر نویسنده اصطلاح دیگری را استفاده می کرد بهتر بود. ضمنا نوشته ایشان در ارتباط است با مطلبی که در پائین همین ستون می خوانید)


نگاهی به گذشته
روستای "خامنه"

با سلام - یک مرد در جمهوری اسلام نیست که برای یكبار هم كه شده از مقام رهبری بپرسید: میرحسین كیست؟

او فرزند میر اسماعیل است كه بارها  مبارزین اهل خامنه را با لابی كردن با تیمسارصمدیان پور(معاون قدرتمند رئیس کل شهربانی زمان شاه) كه با او همشهری بود را از  زندان نجات داد. از جمله شخص علی خامنه ای را بعد از چند هفته که در زندان شاه بود و برادرش را که چون سابقه مبارزاتی بیشتری داشت، بیش از علی خامنه ای در زندان مانده بود.

میراسماعیل كیست؟

او فرزند میر مهدی است كه در زمان رضا خان به اتفاق 8 تن از اهالی خامنه، روستای خامنه را

ازخان ظالم این ده، به قیمت یازده هزار تومان خرید و خامنه را از ستم خان نجات داد. سپس ده را به مردم واگذار و پول پرداختی را از محل فروش سهم آب قنوات ده تهیه کرد. سند فوق در موزه هدایای موسوی در خامنه موجود است. شرم و حیا در میان ما ایرانی ها چیز خوبی است!

عكس فوق آرامگاه میر مهدی پدر بزرگ میر حسین می باشد. 


ما نمی شناسیم
شاید دکتر خزعلی
بشناسد و بنویسد

با سلام- آقای دکتر خزعلی جریانی از ملاقاتش با آقای مصطفی ناطق نوری را در سایتش نوشته است و اوضاع دفتر آقازاده ناطق نوری و نحوه برخوردش با او را شرح داده است. بدینوسیله از آقای دکتر خزعلی می خواهم  به دیدار حجت الاسلام حاج آقا ادیب یزدی نیز برود و مقداری درباره اوضاع مالی و وضع زندگی ایشان هم تحقیق کند و نتیجه را در سایتش بنویسد تا یقین کنیم ایشان در تحقیقش همواره دقیق بوده  و بازی نخورده و حقیقت را هم فدای مصلحت ننموده است.

  والسلام (لطفا" ایمیل بنده محفوظ باشد)

متاسفانه ما (پیک نت) آقای ادیب یزدی را نمی شناسیم و امیدواریم آقای خزعلی اگر ایشان را می شناسد، پاسخی به این خواننده پیک نت بدهد. البته اگر خواندن پیک نت هم تبدیل به برگی از پرونده قطورش نشود!


فنر اوباش
سرانجام
"در" می رود!

سلام- در مورد استفاده هردمبیل حاکمیت از اوباش و اراذل که در واقع ارتش غیر رسمی و میلیشیای ولایت است باید منتظر در رفتن سررشته کار از دست خود آقایان هم بود.

در گذشته، آدمی که در نیروی انتظامی یا سپاه و یا یک ارگان رسمی استخدام بود تحت قواعد و نظمی به امر سرکوب مشغول بود، اما اراذل و اوباش کارشان نه به سامان است و نه قابل کتنرل.

مسلم است که اگر نیروها سرکوب کارشان را خوب انجام و به آنها اطمینان داشتند که به یکباره وسط یک درگیری خیابانی پا سست نمی کنند، احتیاج به استخدام اراذل و اوباش نداشتند.

این اراذل دیر نیست که باند های بزرگ دزدی های مسلحانه درست کنند و با استفاده از سلاح هائی که در اختیار دارند چه ها که بکنند. دهه 20 و30 آمریکا را بیاد بیاوریم که گانگستریزم در چه بستری شکل گرفت و سر انجام از کنترل تراست ها وانحصاراتی که اراذل واوباش را برای سکوب سرمایه داران کوچک بکار گرفته بودند خارج شد.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)