سرمقاله راه توده
متلاشی کردن تشکیلات کودتا
آسان تر از سازماندهی جنبش

 

جوانان را پیش از سفر به ایران آگاه کنید
دام های حجتیه برای جلب
نسل دومی هائی با تابعیت دوگانه

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

20 اردیبهشت

1389

10 می

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

احمدی نژاد تهران را
برای 5 روز تعطیل کرد!

هیات دولت، بنابر انگیزه ای که اعلام نشده، تهران را برای چهار روز و در واقع برای 5 روز  تعطیل اعلام کرد. این تعطیلات از چهارشنبه شب (پس فردا) شروع می شود و تا صبح سه شنبه هفته بعد ادامه دارد.

دوشنبه هفته آینده روز شهارت حضرت زهرا اعلام شده و تعطیل است، اما این که چرا دولت از چهارشنبه شب به استقبال این شهادت و تعطیل مربوط به آن رفته نه معلوم است و نه اعلام شده است. همچنان که معلوم نیست چرا تهران تعطیل شده و این تعطیلات 5 روزه شامل حال شهرستان ها نشده است. برای اعلام این تعطیلات کابینه احمدی نژاد تشکیل جلسه ویژه داده، این درحالی است که نه سانحه ای در تهران رخ داده و نه زلزله ای پیش بینی شده و نه گزارشی از حمله به تهران در این هفته و یا هفته آینده انتشار یافته است.


تهران تعطیل می شود
اما قتل و جنایت تعطیل بردار نیست!

"فيض الله عرب سرخی" عضو ارشد رهبری سازمان مجاهدین انقلاب از زندان اوین به مرخصی آمد. عبدالله نوری از جمله دیدار کنندگان وی بود. گفته می شود دراین دیدار عرب سرخی شرخ مختصری از آنچه در دوران بازداشت و زندان طولانی انفرادی بر سر وی رفته بود را با عبدالله نوری در میان گذاشته است.

همچنین، شیخ مهدی کروبی نیز به همراه دکتر مهدی خزعلی، پس از دیدار محمد خاتمی با دکتر معتمدی که پس از ترور نافرجام در بیمارستان بستری است به دیدار وی رفت. ورود کروبی به ‌بیمارستان مهر، که دکتر معتمدی در آن بستری است، همراه شد با استقبال پرشور همه کارکنان و پزشکان این بیمارستان از وی. کروبی پس از حضور بر بالین دکتر معتمدی به بخش ویژه جانبازان این بیمارستان رفته و از آنها نیز عیادت کرد.

پس از حضور کروبی بر بالین دکتر معتمدی، همسر دکتر معتمدی درباره ترور وی به مهدی کروبی گفت:

واقعیات مربوط به سوءقصد به دکتر معتمدی خلاف آن چیزهائی است که صدا و سیما می گوید. می‌خواهند ترور دکتر معتمدی را ‌یک سوء‌قصد معمولی ناشی از انگیزه‌های شخصی قلمداد کنند، در حالی که ما می‌دانیم این‌طور نیست. زمانی که سردار ضرغامی رئیس صدا و سیما به ‌عیادت همسرم آمده بود، ضمن اعتراض به‌اطلاع‌رسانی نادرست توسط صدا و سیما در باره ترور همسرم، قسم خوردم که در صورت اصلاح نکردن اطلاع‌ رسانی با رسانه‌ها مصاحبه کرده و واقعیت ها را خواهم گفت. زیرا با جان نخبگان کشور بازی می کنند.

دکتر معتمدی وزیر ارتباطات در کابینه محمد خاتمی بود و پس از آن در دانشگاه تدریس می کرد. فردی به سبک قتل دکتر سامی در مطبش، وارد اتاق او در دانشگاه شده و به وی حمله ور شد اما موفق به قتل وی نشد و دکتر معتمدی نیمه جان به بیمارستان انتقال یافت. در پرونده قتل دکتر سامی که پس از قتل عام زندانیان سیاسی در سال 67 صورت گرفت، احمدی نژاد بعنوان یکی از متهمین آن ترور مطرح است.


5 اعدام در اوین
از ترس سالگرد 22 خرداد


نگاهی به سخنرانی سردار جوانی
نگرانی سرداران کودتا
از گسترده تر شدن جنبش سبز

از  يک گزارش دريافتی

علائم و نشانه های حمله به ایران و جنگ داخلی


نشانه های فاجعه "حمله به ایران"
 که در آستانه وقوع است!


بی طرفى روسیه و چین
در جریان حمله امریکا به ایران


در محله های تهران و شهرستان ها
حمایت اوباش از "ولایت"
ایران شده مملکت "بگیر بگیر"

بیانیه کانون نویسندگان ایران
آغاز لغو پروانه نشر ناشران کتاب در ایران


سخنرانی معاون اول احمدی نژاد درهمایش بسیج
احمدی نژاد
شیرین ترین "رطب" جهان است!


نامه فدائیان خلق ایران، خطاب به رئیس جمهور برزیل
انتظار آزادیخواهان  از "لوُلا" در سفر به ایران

مانیفست "معامله بزرگ" در 34 صفحه
مصاحبه "هیلاری لورت" کارشناس سازمان "سیا"ی امریکا
پیش از انتخابات 22 خرداد و کودتا علیه نتیجه آن

نظر رهبر ایران، ادامه
ریاست جمهوری احمدی نژاد است
ترجمه و تدوین "اسد شیرپاک"

خانم "هیلاری لورت" پس از آن که از شورای امنیت دولت بوش کناره گیری کرد، همراه شوهرش شرکت استراتگا را تاسیس کرد. این شرکت بلافاصله پس از تاسیس، یک بیانیه 34 صفحه ای با نام "معامله بزرگ " انتشار داد که توسط شوهر خانم "لورت" از طریق یک کنفرانس تلویزیونی قرائت شد. این بیانیه، معروف است به مانیفست مذاکره امریکا با ایران.

خانم "لورت" سابقه مذاکره با رهبران جمهوری اسلامی را در کارنامه خود دارد. هر از چند گاهی به ایران می رود. آن بیانیه 34 صفحه ای برای معامله بزرگ در ارتباط با همین سفر ها و ارتباط ها تهیه و قرائت شد!

آخرین سفر خانم لورت به ایران، حدود یک ماه پیش انجام شد. حاصل این سفر نامه ای بود که احمدی نژاد برای اوباما نوشت. احمدی نژاد در سفر هفته گذشته خود به نیویورک یک سخنرانی کرد و چند مصاحبه. متن سخنرانی اش را از تهران آورد و در آنجا تهیه و همآهنگی لازم شده بود. اما برای مصاحبه های تلویزیونی ومطبوعاتی با خانم "لورت" و "شرکت استراتگا" همآهنگ شده بود. چراغ سبزهای پیاپی احمدی نژاد به کاخ سفید در مصاحبه هایش حاصل این همآهنگی بود.

سرمایه شرکت "استراتگا" از کجا تامین می شود؟ زوج "لورت" چه نقشی میان نیویورک و تهران ایفاء می کنند؟

آنها دو مامور کار کشته سازمان اطلاعات مرکزی امریکا "سیا" هستند، که حالا دوران بازنشستگی را می گذرانند. بنابراین، سر درآوردن از کارهائی که می کنند و محل تامین بودجه ای که دراختیار دارند به این آسانی نیست. طبیعی است که برای سرگرمی دوران بازنشستگی هم شرکت "استراتگا" را تاسیس نکرده و بیانیه 34 صفحه از تلویزیون قرائت نکرده اند. سفرهای پیاپی و نوبتی توریستی هم به ایران نمی کنند.

دو ماه پیش از انتخابات 22 خرداد، خانم "امی گودمن" که به وجدان بیدار رسانه های امریکا شهرت دارد، با خانم "هیلاری لورت" مصاحبه ای انجام داد که همچنان روی شبکه اینترنت قابل دسترسی است.

خانم "گودمن" از دوستان و هم اندیشان "نوام چامسکی" متفکر دگراندیش است.


"شام آخر" در نیویورک!

"منوچهر متکی"، چرخ پنجم گروه احمدی نژاد در سفر به نیویورک، پس از بازگشت احمدی نژاد به تهران، به سفرای کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل ولیمه داد و آنها را به شام دعوت کرد. کسی نمی داند که این "شام آخر" بود و یا باز هم برای اعضای شورای امنیت "سفره" پهن خواهد شد!

سفیر امریکا در سازمان ملل، خودش به این شام نرفت تا نمک گیر نشود، اما معاونش را فرستاد. سفرای بریتانیا و فرانسه نیز خود به این شام نرفتند، اما نمایندگانی را فرستادند.

باید منتظر ماند و دید هنگام رای گیری برای قطعنامه جدید تحریم ایران، کدامیک از آنها که سر سفره منوچهر متکی نشستند، نمک گیر شده و به این قطعنامه رای نخواهند داد و کدامیک مثل گربه دست و روی خود را شسته، دهان را پاک کرده و به قطعنامه رای مثبت خواهند داد!

گره فرو بسته اتمی ایران، با پهن کردن یک سفره شام در نیویورک باز می شود؟


واردات کپسول گازهای خردل و گازهای بیماری زا
"موسسه انتظام ناجا"
ابزار سرکوب مردم وارد می کند


از یک نامه دریافتی
احکام دادگاه کودتا

در خیابان "دزاشیب" صادر میشود


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


حاج سید
نام فامیل ندارد؟

آیا این "حاج سید" که یکی از خوانندگان پیک نت به نقش و موقعیت او در جمع "پیروان ولایت" اشاره کرده بود، نام فامیل ندارد؟ لطفا برای آگاهی خوانندگان اگر خودتان نام فامیل این اشخاص را حذف کرده اید، این کار را نکنید و اگر نویسنده پیام چنین کرده به وی متذکر شوید که اطلاعات کامل در اختیارتان بگذارد.


"دست بالا" 

 در "بالاترین"؟
وبلاگ قاضی نوشته ها


سوابق چماقداران
در محلات تهران

با سلام. مطلبی داشتید در مورد هنرپیشه چاقی كه از مردم فیلم برداری می كرد. می خواستم مطلب بیشتری در مورد این فرد و وابستگانش بگویم تا عقبه این افراد مشخص گردد. یكی از اقوام نزدیك این فرد بنام  س. پوری یزدان خواه و برادرش ح. پوری یزدان خواه از افراد گروه فشار هستند كه با سواد زیر دیپلم یك شبه ره صد ساله رفته اند. ح. پوری یزدان خواه که در محل به لواط مشهور است، تا قبل از پیوستن به گروه فشار زیر زمینی را در خیابان شهید سیاسی در محله خواجوی كرمانی تبدیل به محل آب دادن فلزات کرده بود و در همین محل بچه های كم سن و سال را فریب می داد. یكی از همکارانش فردی است بنام م.علیپور که در محله مشهور بود به مفعول بودن. او هم جز گروه فشار شده است و وابسته به سپاه. حالا این دو بدون چفیه در محله دیده نمی شوند.

نام و آدرس ای میل بنده را محفوظ نگهدارید.


گیرنده عکس
امنیتی از مردم

با سلام بر شما- در این ستون، نامه خواننده ای را خواندم که اشاره به فیلمبرداری امنیتی یکی از بازیگران سریال های سیمای جمهوری اسلامی از تظاهرات مردم کرده بود. نویسنده آن نامه اسم آن بازیگر را ذکر نکرده بود. برای مزید اطلاع خوانندگان شما می نویسم که آن بازیگر چاق "خسرو احمدی " است که در سریالی ساخته "محمد رحمانیان" بازی می کند. البته آقای رحمانیان و همسرش" مهتاب نصیر پور" با خسرو احمدی همسنگر نیستند و یکوقت اشتباه نشود.

محمد رحمانیان از امضاء کنندگان نامه به "پیتر بروک" برای عدم شرکت در جشنواره تئاتر فجر بود و خانم نصیر پور هم در میدان 7 تیر دستگیر شده بود.

عکس احمدی  هم با جستجو در گوگل برایتان می فرستم. از اینجا ببینید.


حجتیه
در آستانه فتح
آخرین سنگر
تهران- مینا

به نظر میرسد مصباح یزدی خود را آماده نشستن جای خامنه ای می کند.  روزنامه های ایران در هفته های اخیر بیش از همیشه عکس ها و سخنان او را منتشر و او را بعنوان مرجع مهم دینی معرفی می کنند. این نشان میدهد که مافیای حجتیه توانسته تا آستانه فتح آخرین سنگر پیش برود. از شما خواهش می کنم هر اطلاعاتی در مورد مصباح و عواملش دارید را منتشر کنید. از تمام خوانندگان خود بخواهید که این فاجعه را آسان نگیرند و هر اطلاعی دارند منتشر کنند. تصاویر و هویت زیر دست های مصباح یزدی را منتشر کنید. لیست ثروت و محل تحصیلی و شغل و مقام او را بنویسید تا مردم هوشیارتر شوند. 


طرح بیمارسازی
و کشتن زندانیان سیاسی

اخباری که درباره دچار شدن زندانیان سیاسی سرشناس به انواع بیماری ها می رسد، بتدریج این حدس و گمان را قوی کرده که طرح بیمارسازی آنها در حال اجراست. یکی ازدلائل خودداری از آزاد کردن آنها نیز باید همین نکته باشد. یعنی آنها را از طریق غذای زندان و یا داروهائی که برای درمان به آنها داده می شود، گرفتار انواع بیماری ها کنند. دراینصورت، یا وقتی این افراد از زندان آزاد می شوند دیگر توان فعالیت نخواهند داشت و یا در آستانه مرگ آزاد خواهند شد تا مرگ آنها در زندان به پای حکومت گذاشته نشود! دچار کردن افراد به بیماری های مهلک و کشنده، از ابتدای جمهوری اسلامی رایج بوده است و طی 30 سال تجربه کافی برای استفاده از آن دراختیار محفل ها و باندهای امنیتی است که یکسرشان به مراجع صاحب فتوا بند است. نه تنها مرگ ناگهانی آیت الله طالقانی، بلکه درگذشت ناگهانی آیت الله منتظری که بی شباهت به درگذشت آیت الله طالقانی نبود، این نگرانی را تشدید می کند. مرگ امنیتی احمد خمینی، مرگ ناگهانی آیت الله املشی، بیماری و مرگ ناگهانی "کردان" وزیر کشور احمدی نژاد و... نمونه هائی در همین ارتباط اند.


هنرهای امنیتی
صدا و سیما

من هم قبول دارم که بعضی کارکنان صدا و سیما در تظاهرات از مردم فیلمبرداری می کردند. روز بعد از سخنرانی خامنه ای که شهر شلوغ شد، درمیدان جمهوری بودم و دیدم مردچاقی که در یکی از سریال های صدا و سیما بازی می کند، بهمراه یک نفر دیگر از داخل یک ماشین پراید از مردم فیلمبرداری می کرد. البته نه مثل مردم عادی که با موبایل فیلم می گیرند، بلکه با یک دوربین بزرگ فیلمبرداری. آن روز، این مرد خیلی نگران بود که شناخته نشود. اسم این فرد یادم نیست، ولی می دانم در فیلمی با خواهرش یک مسافرخانه را اداره می کرد و برنامه اش هر روز از تلویزیون پخش می شد.


مهاجمین

به کروبی در میدان صادقیه

روز 22  بهمن سال 1388 تعدادی از کارکنان بخش خبر صدا و سیما را که با حراست این سازمان همکاری دارند، با گوشی های تلفن همراه و دوربین های پیشرفته، به میان هواداران جنبش سبز در راهپیمایی این روز فرستاده بودند تا از آنان عکس بگیرند. یکی از اقوام بنده که اخیر او را در یک میهمانی خانوادگی دیدم این ماجرا را برایم تعریف کرد و گفت چند نفر از کسانی که در میدان صادقیه به مهدی کروبی حمله کردند از افراد همین تیم صدا و سیما بودند.
برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)