سرمقاله راه توده
ادامه سرکوب، مردم را مصمم تر
 و هدف را مشخص تر می کند!

 

48 ساعت پس از انتشار  گزارش دریافتی پیک نت
طشت توطئه بیت رهبری
بسرعت از بام ایران، فرو افتاد

       پیک هفته 107  --------  2 اسفند 1389  برابر 21 فوریه 2011

تماس: infos@pyknet.net


هر ایرانی یک رسانه است و همه میدان های ایران: میدان آزادی!

در این ستون کودتای 22 خرداد را بازخوانی کنید

پیک نت

27 تیرماه

جنبش مردم تنومند تر از  امروز خواهد شد


منتخب اخبار


فیلم های برگزیده

تظاهرات دیروز

 تهران، اصفهان، شیراز

1- 2- 3


 فیلم «مرگ برخامنه‌ای» در سایت رحیم مشایی !

معاونت امنیتی استانداری تهران:

  هیچ تجمعی در تهران صورت نگرفت


 گزارش ویدئوئی تلویزیون  س.ن.ن آمریکا از تطاهرات 1 اسفند


گزارش تلویزیون  بی.بی. سی (1 اسفند)


 تظاهرات و شعار تجاوز، جنایت، مرگ بر ولایت

(1 اسفند)


تظاهرات و شعار مبارک بن علی نوبت سید علی

(1 اسفند)


تظاهرات  شیراز بخش اول ( 1 اسفند)


تظاهرات شیراز بخش دوم  ( 1 اسفند)


تظاهرات  شیراز بخش سوم ـ ملا صدرا ( 1 اسفند)


با وجود فضای امنیتی در مشهد ایران تطاهرات پراکنده انجام شد


گزارش بخش انگلیسی بی.بی.سی ( 1 اسفند)


 اصفهان ـ تظاهرات و شعار مرگ بر دیکتاتور، مرگ بردیکتاتور ( 1 اسفند)


یک روزنامه‌نگار در مالزی:«خواست مردم برکناری  خامنه‌ای است


دیپلمات ارشد سرکنسولگری ایران در میلان – ایتالیا به جنبش سبز پیوست


سخنگوی کروبی:  تظاهرات مردم یکشنبه تحسین‌برانگیز بود


نامه جمعي از پرسنل تيپ پياده آل محمد از سپاه حضرت رسول (ص)


رفسنجانی به کنفرانس بین المللی اسلامی تهران دعوت نشده بود


 کمپین ضد هاشمی


شعار های شبانه جنبش سبز رمز پیوستگی ملی

( شب 30 بهمن)


سایت خبری «خط سبز» فعالیت خود را آغاز کرد


تعطیل كارخانجات

 پارس الكتريك


همسایه ها:شب ها در اطراف منزل  کروبی، ساندیس خورها و زنان خیابانی  در حرکتند


از تلویزیون  شعار «مرگ بر احمدی نژاد» بخش نمی شود


ظرفیت تکمیل است، «خواص بی‌بصیرت» وارد نشوند


 ولایت فقیه علاج مشکلات بین المللی!


دانشگاه تهران ۴ میلیارد تومان حق‌التدریس بدهکار است


هنرمندان متعهد در خدمت «جنبش سبز»، اثری از سهیل توکلی


 ا تجاوز كننده به 30 زن  تبرئه شد


در قضیه «صانع ژاله» مردم را «بی‌شعور» فرض کردند


انتشار کتابی که مشکلی را حل نکند، حرام است


گارباچف:  پوتین ممکن است به سرنوشت مبارک دچار شود


محمدرضا باهنر: دلیل سکوت احمدی نژاد در باره 25 بهمن چیست؟


 سرود كوچه به كوچه سنگرم


گزارش تصویری اشپیگل از اعتراضات خیابانی بحرین


هفته‌ همبستگی احزاب کرد با «جنبش سبز»


مردم اردکان :

هتاکی به «رهبران سبز» محکوم باید گردد(فیلم)


تجمع روزانه خانواده های دستگیرشدگان25 بهمن درمقابل اوین (فیلم)


کارت جعلی بسیج، صادره از پاوه، کد پستی تهران!


حداد عادل، وارد کننده کامیون های  چینی


حامل پیام احمدی نژاد برای مذاکره مستقیم

با آمریکا بودم


گزارش تصویری اشپیگل از اعتراضات در لیبی


دم خروس دولت :

«نیرو‌های امنیتی ۲۵ بهمن مسلح نبودند»! (فیلم)


سيصد تومان يه بربري لعنت به بيت رهبري (فیلم)


طلاب غیر حکومتی حوزه علمیه قم: خامنه ای پاسخگو باشد


فشار بر مراجع تقلید برای محکوم کردن تظاهرات ۲۵ بهمن


 جنازه مقتول بر دوش قاتلانش! (گزارش تصویری)


خامنه‌ای چهارشنبه گذشته در قم :

«خداوند متعال نگذاشته من اشتباه کنم»


بازداشت مدیران مسئول  فرارو و آفتاب نیوز


پخش زنده شعار"مرگ بر هاشمی"از تلویزیون


 

دو گزارش دریافتی پیک نت
تظاهرات دیروز
در سطح ایران گسترش داشت

تظاهرات دیروز در سطح شهر تهران صورت گرفت. یعنی نه تنها در خیابان ها و گذرگاه هائی که به خیابان انقلاب و میدان آزادی ختم می شود، بلکه در تمام محلات و خیابان های تهران. دو گزارش از تهران داریم که در ادامه میخوانید. اما نکته بسیار مهم دیگری که ویژگی تظاهرات دیروز بود، وسعت آن در تمام سطح ایران بود. بویژه در شهرهای مهم و مشهور کردستان ایران. در شیراز؛ کرمانشاه، اصفهان، رشت و... همانگونه مردم به خیابان ها آمدند که در تهران آمدند. در اغلب این شهرها، بویژه در شهرهای کردستان، کار به تقابل مردم با نیروهای نظامی و انتظامی کشید. در تهران نیز تاکنون گزارش از کشته شدن یک تن در میدان هفت تیر و براثر شلیک نیروهای انتظامی رسیده است. مترسکی که خبرگزاری فارس تحت عنوان ورود تیم های ترور مجاهدین خلق به ایران هوا کرده بود، نه کسی را ترساند و نه کسی به آن باور کرد. این سناریو چنان رسوا و بی نتیجه بود که شب گذشته سردار "رادان" جانشین فرمانده نیروی انتظامی که بجای اعلام ترور ها و انفجارهائی که خبرگزاری فارس وعده داده بود، تنها به این ادعا بسنده کرد که یکنفر با مواد منفجره دستگیر شده است! ادعائی که نه تنها مردم؛ که ستاد کودتا هم به آن باید خندیده باشد! از میان فیلم هائی که از تظاهرات دیروز تهران و شهرهای دیگر روی شبکه یوتیوب قرار گرفته، گزیده ای را در ستون اخبار برگزیده می توانید مشاهده کنید.

اما گزارش های دریافتی:

1- خبر تظاهرات را حتما دیده و خوانده اید. اما این نکته ای که برایتان می نویسم را حتما جائی نخوانده اید. دیروز در تهران شاهد این صحنه ها بودم:

نیروهای انتظامی و بسیجی ها به سمت مردم اشک آور پرتاب می کردند اما براثر بادی که همزمان با تظاهرات در تهران شروع شده بود، دود این اشک آورها به سمت خود شلیک کنندگان باز می گشت و صحنه های خنده داری را بوجود می آورد. موتور سوارها که دود و گاز اشک آور به میان خودشان باز می گشت، دچار آشفتگی شده و آرایش نظامی شان بهم می ریخت و دستپاچه سعی می کردند از معرکه فرار کنند. دراین لحظات مردم فرصت پیدا کرده و دنبال آنها می دویدند و گله موتورسوارها مثل گله گوسفندی که گرگ به آن زده باشد، هر چند نفرشان از یکی از کوچه های فرعی فرار می کردند. جمعیت که متوجه نقش باد در این ماجرا شده بودند شعار میدادند: خدا هم سبز است!

ماجرا آنقدر جدی شد که از مرکز با بی سیم به موتور سوارها و نیروهای انتظامی دستور داده شد اشک آور شلیک نکنند. دوستان من از چند نقطه دیگر تهران هم تلفن کرده و نظیر همین صحنه ها را گزارش کردند. به همین دلیل دیروز اشک آور کم شلیک شد و مردم فرصت پیدا کردند دنبال موتوری ها کنند!

2- تظاهرات تقریبا از ساعت 3 بعد از ظهر شروع شد. جمعیت در پیاده روهای شمال و جنوب خیابان انقلاب و آزادی در رفت و آمد بودند. تمام تلاش پلیس این بود که تجمع صورت نگیرد و به همین ادلیل همه مجبور بودند راه بروند. جمعیت از میدان فردوسی تا بهبودی در شمال و جنوب خیابان در پیاده رو ها، بویژه چهارراه ولی عصر، میدان انقلاب و چهار راه جمال زاده و چهار راه نواب و... از تراكم بیشتری بر خوردار بود. در گیری بین پلیس و بسیجی ها و مردم  نسبتا كمتر از روز 25 بهمن بود. در چهار راه ولی عصر، چهار راه وصال  و انقلاب و..... درگیری و زد و خورد شدید بود و تعدادی دستگیر شدند. تظاهرات تقریبا تا ساعت 7 و 8 شب ادامه پیدا کرد و مردم در پیاده روها مرتب بالا و پائین می رفتند.

تا آنجا که من با موتور دور گشتم و دیدم، جمعیت تقریبا 50 تا 40 در صد تظاهرات 25 بهمن بود و افراد پلیس و بسیجی ها مانور وحشت انجام میدادند اما سعی می کردند کمتر با مردم درگیر شوند. اما بخاطر باید داشته باشید که تظاهرات امروز (دیروز) متمرکز روی یک نقطه نبود و در سطح شهر پراکنده بود. برخلاف تظاهرات در روزهای دیگر که مردم سعی می کردند خودشان را به خیابان انقلاب برسانند. دیروز هر کس در هر نقطه تهران که بود و می توانست تظاهرات می کرد. از بعضی شهرها هم خبر دارم که تظاهرات وسیع تر از 25 بهمن بوده است. مخصوصا در شهر رشت. گزارش های دریافتی را بعدا می دهم.


موسوی، پشت این در  بلند آهنی است!

این ورودی کوچه ایست که خانه میرحسین موسوی در آن قرار دارد. اطراف پیاده رو آن را نرده کشی کردند و در ابتدای کوچه نیز یک در آهنی سیاه و بلند نصب کردند تا موسوی را زندانی کرده باشند. او را به اوین نبردند، بلکه اوین را به خانه او آوردند! از حصر خانگی آیت الله منتظری و آن بزرگداشت میلیونی که مردم برای او گرفتند، درس عبرت نگرفتند. رژیم های دیکتاتوری و نوچه های حکومتی آن در هیچ کشوری از گذشته و از تاریخ درس نگرفته اند. از این پس، باید مقابل دهان چند ده میلیونی ایرانی درهای آهنی- امنیتی نصب کنند تا فریاد نزنند: مرگ بر دیکتاتور!


برای نجات از بن بست
کودتاچی ها به ریسمان پوسیده
مجاهدین خلق چنگ زده اند


اصفهان- این عکس از تظاهرات دیروز مردم اصفهان گرفته شده است. شهری که یکپارچه نظامی- امنیتی بود اما جوانان، علیرغم همه نمایش های خیابانی گله های موتور سوار، در خیابان براه افتادند و فریاد آزادی سر دادند.


گزارش دکتر مهدی خزعلی از تظاهرات دیروز تهران
حاکمیت پنبه را از گوشش در آورد
10 میلیون تهرانی
آماده تظاهرات خیابانی اند!


دستگیری فائزه هاشمی

فائزه هاشمی، برای چندمین بار باطوم و مشت و سیلی کودتاچی ها را خورد. این عکس را پس از بازداشت وی در جریان تظاهرات خیابانی دیروز، در داخل ون انتظامی گرفتند و دستور انتشار آن را به خبرگزاری

  حکومتی "ایرنا" دادند تا احتمالا جنجال های بعدی را ترتیب بدهند، اما سناریو آنگونه که در نظر داشتند پیش نرفت و ساعاتی بعد وی را آزاد کردند. البته با صورتی که جای مشت و سیلی و درگیری بر آنست.


فیدل کاسترو:
مردمی که جلوی گلوله می روند
دیگر سرکوب شدنی نیستند!

اعتصاب 500 کارگر
فاز سوم پالایشگاه آبادان


همه رویدادها، خلاف رویاهای مستبدان حاکم بر ایران است
حاکمیت کودتائی ج. اسلامی
زیر رگبار واقعیات قیام منطقه!

همسر خامنه ای گفته:
خدا لعنت کند  یزدی- جنتی و مصباح را

                          انتشار لوموند دیپلماتیک فوریه
   آغاز رگبار انقلاب در گوشه آسمانی
    که ایران نیز زیر سایه آن آرمیده
مقالات ماه فوریه و شماری از مقالات ماه گذشته لوموند دیپلماتیک فرانسه، ترجمه و در لوموند دیپلماتیک فارسی منتشر شده است، که عناوین آنها را در ادامه و پس از مقدمه ای که هیات سردبیری لوموند دیپلماتیک فارسی آن را پیشخوان این شماره کرده می خوانید:

«رگبار انقلاب از گوشه آسمان آن بخش از جهان آغاز شده که ایران ما نیز زیر سایه آن آرمیده است. تندیس دیکتاتورها یکی پس از دیگری زیر این رگبار آب می شوند. رعد و برق در گوشه های دیگری از آسمان که اروپا زیر سایه آن خفته نیز نوید رگبار می دهد.

آنها که مدعی بودند عصر انقلاب ها بسر آمده، چتر تئوری های دو دهه گذشته را به سر گرفته اند تا زیر این رگبار خیس نشوند. در زیر این رگبار، در حیرت اند از راه افتادن جوهر نوشته هائی که در مدح "عصر تمدن و نه انقلاب" بر کاغذ آورده بودند. دانه های درشت تگرگ تاریخ فرود می آیند تا بار دیگر ثابت کنند: انقلاب فصل زایمان تحولات اجتماعی است نه خواست و اراده آنها که آن را دوست ندارند و یا آنها که می خواهند این نوزاد شش ماهه بدنیا بیآید!

بار دیگر «هیچ کس در کنار دیگری تنها نیست» و «شب از ستاره ها تنها تر است»

آن بافته های ذهنی که دو دهه باروت توپخانه مخالفان انقلاب بود، اینک نم برداشته و جرقه نمی زنند. «جنگ تمدن ها» و «پایان تاریخ» خرج نم کشیده توپخانه ایست که دو دهه به سوی تئوری انقلاب شلیک شده بود. 

«نه عادلانه نه زیبا بود جهان

پیش از آن که ما به صحنه بیائیم

به عدل دست نایافته اندیشیدیم و

زیبائی در وجود آمد» 

بدین ترتیب جهان شاهد چرخشی عظیم در عرصه ژئوپولتیک است. نمی توان در پشت وقایع اخیر تنها پس لرزه های فروپاشی آن امپراتوری را دید که اکنون دامن اقمارش را گرفته است. بقول شاملو "هنوز در آستانه" قرار داریم و بی شک، فردا، روز دیگری است. » 

 امرمحال میسر می شود 2- تونس، طلایه داران  3-از خشم و نفرت تا انقلاب  4- خاطرات یک سفیر  5- تبی که منطقه را فراگرفته، گلوی مصر را می فشارد  6- بیروت در دام دادگاه ویژه  7- راهپیمایی طولانی زنهای جنوب 8- چهار فصل زندگی مدل ایرلندی  9- چه آینده ای برای تونس؟  10-  آلمان در افغانستان چه کار دارد؟  11- در اروپا «افکار عمومی اعتقادی به جنگ افغانستان ندارد»  12- تونس:  تقویم تاریخ


احمد جنتی از علی لاریجانی جلو زد!
وحشت از ارتباط
رهبران معدوم شده سبز با مردم!

حسین شریعتمداری از طرف بیت رهبری با ماموریت
خنثی کردن طرح بسیجی بودن صانع ژاله به سیما اعزام شده بود

اتاق توطئه بیت رهبری
طرح ترور سبز را ابلاغ کرد
!

فیلم یک صحنه

از دهها صحنه 25 بهمن

گزارش دکتر خزعلی
از وسط تظاهرات 25 بهمن

بیطرفانه و بعنوان یک ناظر یا خبرنگار، یا کسی که دفتر کارش در قلب حادثه است، بگویم: «اگر برخورد نمی شد، جمعیتی مثل 25 خرداد 88 تشکیل می شد، اما با توجه به گستردگی خیابان‌های درگیر، می توان آنرا میلیونی برآورد کرد. سایت های جناح حکم نظیر تابناک، نوشتند: حضرات به راهپیمایی از پشت کامپیوتر مشغولند و سطح شهر آرام است. همه بر قلیل و ناچیز بودن تعداد تظاهر کنندگان و غیر قانونی بودن آن اصرار داشتند.

یکی از همین سایت ها نوشته بود که تظاهر کنندگان با ظاهری زننده و قبیح به عنوان روز ولنتاین (روز عشق) با ماشین های لوکس و گران قیمت آمده بودند! ولی آنچه ما دیدیم پیاده بود، عقل سلیم حکم می کند که ماشین – آنهم لوکس و گرانقیمت – را در میدان درگیری نیاوریم!

درجای دیگر آوردند که: ” تعداد زیادی از عوامل فتنه در خیابانها توسط حرکت های خود جوش مردم، عقب رانده شده و مقابله با آنها ادامه دارد!” در این قسمت اولاً: اجتماع مردمی که درخواست راهپیمایی داده اند، غیر قانونی است و تجمع طرفداران جناح حاکم می شود ” خود جوش و مردمی!” آنها که نیازی به مجوز ندارند! ثانیاً: این همین نوشته هم بر کثرت جمعیت دلالت دارد و ادامه مقابله. ثالثاً : من چیزی از خودجوش ندیدم، هر چه بود نیروی ضد شورش بود. من یک فراخوان راهپیمایی ندیدم، یک حرکت خود جوش در اعتراض به عدم صدور مجوز راهپیمایی آرام بود.


 قانون اساسی را  بخوانید

مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

نماز جمعه

خامنه ای


بیانیه کودتای

22 خرداد را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟

بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

پیام ها و نظراتاین یادآوری

برای آنهائی است

که آبونمان پیک نت را فراموش کرده اند!


مردم
به خامنه ای
رسیده اند

سلام- من نمیدونم چرا شما که مردم از احمدی نژاد گذشته و به خود خامنه ای رسیده اند؟ امروز(دیروز) در تهران غوغا بود. خدا جای حق نشسته است. عین روز روشن بود که حمایت خامنه ای از رئیس جمهور کودتائی اش چه بلایی بر سرش خواهد آورد. امروز مردم دیگر به احمدی نژاد کاری ندارند. آن مطلبی که درباره مشایی نوشته بودید عین حقیقت است. خامنه ای خود را فدای احمدی نژاد کرد. البته این کار خداست. چون درس تاریخ که همانا فرمان خداوند است که دیکتاتورها همیشه گول ادعاهای خود را میخورند. من عامی، از تمام آیات به قول خود عظام حکمت و دین خداوند را بهتر می فهمم. کاش بفهمند این آیات عظام  و مراجع تقلید.


طلبه های
دلاری قم

مصباح یزدی در آخرین موضع گیری خود علیه مخالفان حکومت به قیمت گذاری روی آورده و ثمن آقا ( ولی فقیه ) را میلیاردها دلار ارزیابی کرد.

این حرف مصباح یزدی در بین طلبه های ولائی قم که بیشترشان از موسسه ایشان مواجب می گیرند خیلی گران آمده و بحث انگیز شده، مخصوصا که طلبه های مدارس دیگر مرتب به آنها متلک می گویند و به آنها می گویند "طلبه های دلاری".


باز هم، گلی
به گوشه جمال
مجلس بحرین

با درود- در این چند روزاخیر، سیما دائما مجلس شورای اسلامی را نشان می دهند که خواهان اعدام رهبران سبز هستند. یادم آمد که زمان شاه ، سال 56 و 57 حداقل نمایندگان مجلس شورای ملی یکی در موافقت با رژیم صحبت می کرد و یکی در مخالفت تا لااقل ظاهر را حفظ کنند. اما الان حتی اینگونه هم نیست. نمایندگان مجلس اسلامی حداقل نتوانستند از نمایندگان مجلس بحرین چیزی بیاموزند. در مجلس بحرین، همین روزها نمایندگان جرات کرده به دولت بحرین التیماتوم دادند و برای حمایت از مردم تهدید به استعفا کردند.


درخواست
خوانندگان ایران

از شما درخواست می کنیم فیلم های سایت را یا آپلود کنید و یا بنویسید چگونه می شود آنه را از یوتیوب دانلود کرد؟ دیدن این فیلم ها برای ما که در ایران هستیم خیلی مشکل است. ممنون از سایت خوب و آگاهی بخش شما. حتما جواب مرا بدهید. منتظرم. حدا نگهدار همگیتان باشد.

پیک نت: دوست و یا دوستان گرامی. ما این نکته را با همکاران فنی خود درمیان گذاشتیم و نتیجه را بزودی در همین ستون به اطلاع شما می رسانیم.


اگر من

مجری مصاحبه

شریعتمداری بودم

سلام- در مورد مصادره دو شهید اخیر جنبش سبز و مصاحبه تلویزیونی حسین شریعتمداری که بعنوان سخنگوی کودتا، اخیرا در سیما ظاهر می شود می خواستم به جای آن باصطلاح مجری و مصاحبه کننده تلویزیون که از شاگردان امنیتی خود شریعتمداری باید باشد و باشند از سخنگوی کودتا بپرسم:

1- اگر ژاله و مختاری طرفدار حکومت بودند و حتی صانع ژاله سنی خبرچین امنیتی کیهان بوده، چرا به در خواست راهپیمائی موسوی و کروبی لبیک گفته و روز 25 بهمن به جای نشستن بر ترک موتور بسیجی ها در کنار معترضان و آن هم در صف اول آنها بودند؟

2- زیر تابوت کشته های جنبش مردم رفتن و برای آنها پرونده همکاری امنیتی درست کردن، از وحشت تکرار مراسم تشییع جنازه در قیام مردم مصر و تونس و حالا بحرین و یمن در ایران نیست؟


اعضای

 شورای انقلاب57

« 22 دیماه 1357 شورای انقلاب به پیشنهاد شهید آیت الله مطهری تشکیل شد. هسته اولیه پنج تن بودند: سه شهید بزرگوار( مطهری - بهشتی - باهنر) که فرزندانشان منتقدین امروزند، و آیت الله موسوی اردبیلی و آیت الله هاشمی رفسنجانی که هر دو از منتقدین جدی هستند و به آنها خواص بی بصیرت می‌گویند!

اعضایی که به دعوت هسته مرکزی اضافه شدند عبارتند از: " آیت الله طالقانی که همان موقع، زودتر از همه به جرگه خواص بی بصیرت پیوست!، احمد صدر حاج سید جوادی، مهدی بازرگان، یدالله سحابی، مصطفی کتیرایی، سر لشگر قرنی ( که او هم زود شهید شد)، سرتیپ مسعودی، میر حسین موسوی، احمد جلالی و حبیب الله پیمان، که ظاهراً همه از خواص بی بصیرت بودند!

از جمع 17 نفری شورای انقلاب فقط می ماند آیت الله خامنه ای و آیت الله مهدوی کنی که در زمره خواص با بصیرتند، که البته گاهی اوقات پای آقای مهدوی کنی هم می لغزد و انتقادی می فرماید و یا از خواص بی بصیرت حمایت می کند، حتی اخیراً یکی از خواص بی بصیرت(ناطق نوری) را مجدداً به جامعه روحانیت دعوت کرده بود که او نپذیرفت! 

در مجموع می توان گفت ترکیب شورای انقلاب عبارت بود از جمعی از سران فتنه و خواص بی بصیرت. پس بر ما حرجی نیست اگر اینجوری شدیم! خشت اول را معمار (آقای خمینی) اینگونه نهاد


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)