نامه احمدی منتظری به علی خامنه ای
با ادامه بحران کنونی
ابتکار عمل از دست شما خارج می شود

 

از یک نامه دریافتی
وحشت از فرقه "مصباحیه"
تا قلب حاکمیت رسوخ کرده!

       پیک هفته 107  --------  8 اسفند 1389  برابر 27 فوریه 2011

تماس: infos@pyknet.net


شورای همآهنگی راه سبز امید: سه شنبه 10 اسفند: یا حسین میر حسین- یا مهدی، شیخ مهدی. از میدان امام حسین تا میدان آزادی در تهران و در شهرستان به سمت میادین اصلی (خبرها را در یک جمله کوتاه، حتی یک کلمه، در اماکن عمومی بنویسید!)

در این ستون کودتای 22 خرداد را بازخوانی کنید

پیک نت

اول مرداد

مردم فراموش نکنند، این دولت

چگونه شکل گرفت


منتخب اخبار

دیدار موسوی اردبیلی، بیات زنجانی و شبیری زنجانی در قم


 «کمیسیون محرمانه»،  نظارت بر رساله‌های مراجع تقلید


علی مطهری:

موسوی و کروبی به صدا و سيما دعوت شوند


رد پای «فتنه» در ورزش


 آژانس اتمی:

فعالیت‌های اتمی ایران نظامی است


همبستگی با جنبش سبز، دورتموند آلمان( فیلم)


نام ۱۲ قربانی «جنبش سبز» در فهرست بنیاد شهید!


سرود قسم به اسم آزادي


بيش از هزار كارگر از مرغداري‌هاي قزوين اخراج شدند


سرگردانی بیش از 25 هزار  دختر ایرانی


پیام خامنه‌ای

باعث سقوط مصر شد


نام این مبارزان جوان در تاریخ ایران ثبت است ( فیلم)

ولخرجی دولت در کشور های دیگر


مردم ایران

و مصاحبه مضحک

وزیر کم عقل اطلاعات


 شیعه و سنی در سطح جهان متحد شده اند!


 «فتنه» شاید دفع  بشود اما رفع نخواهد شد


دفاع ثمره هاشمي

از   رحیم مشايي


 ابراهیم نبوی:

آقای مکارم،  چراغ بحرین را رها کن،  مسجد خودمان تاریک است


شهرام ناظری:

 من درد مشترکم مرا فریاد کن


ما  فرزندان ایرانیم ؟ گزارش تصویری از فقر


 اعتصاب عمومی کامیون داران، دهم اسفند


امیرارجمند :

وزیر اطلاعات:  روی گوبلز را سفید کرده


امیر ارجمند کیست؟

مجتبی واحدی:

دور تازه اعتراضات

با سه‌شنبه‌های آخر سال


حسین شریعتمداری:

اعتراف گیری از سران «جنبش سبز» را به من واگذار کنید


عطا الئه مهاجرانی: زندان خانگی پدیده منحصر به  ج. اسلامی


 «شلوغی 25 بهمن بخاطر خرید شب عید بود»!؟

 « ازهاری گوساله بازم می گی نواره»!؟


یاد حرف های« ازهاری گوساله» افتادم


چه دیروز، چه امروز، سلطنت مظهر  پدیده های چندش آور است

فرمانده نیروی انتظامی: آدم ربائی زیاد شده، «جنبش سبز » مقصر است!


آمریکا و اتحادیه اروپا در اندیشه حمله نظامی به لیبی( به آلمانی)


حرکت ناوگان دریائی آلمان به سمت لیبی (به آلمانی)


تایید خبر کشته شدن امیرحسین تهرانچی

در 25 بهمن


 

این گزارش از محفل رحیم مشائی را بنام  "طلبه ای از قم" منتشر فرمائید
25 بهمن نشان داد
مردم "رهبر" را
کانون همه مشکلات میدانند

دیدار استاتید دانشگاه و روحانیون با محمد خاتمی
دو سال تنش کافی نبود
که حصرخانگی را به آن افزودید؟

فیلم را ببینید!
زیر علم کودتای 22 خرداد
این بچه حزب الهی ها چماق می زنند!

از 48 ساعت پیش فیلم صحنه دستگیری موقت فائزه هاشمی، دختر هاشمی رفسنجانی روی شبکه یوتیوب است. پیک نت قصد انتشار آن را نداشت. به دو دلیل:

1- بدلیل این ارزیابی که سردار نقدی و احمد جنتی که نوچه هایشان را در این فیلم می بینید، در آستانه مجلس خبرگان این فیلم را از "شاه" کاری که آفریده اند پخش کرده اند تا روی انتخابات هیات رئیسه مجلس خبرگان تاثیر بگذارند. یعنی نمایش مخالف باصطلاح بچه حزب الهی ها- همانها که دراین فیلم می بینید- با هاشمی و...

2- به آن بچه ها و نوجوان هائی که این فیلم را می بینند، اگر معنای الفاظی که در آن به کار رفته سئوال کنند، چه باید گفت؟

تعلل و تدبیر دو گانه ما، برای منتشر نکردن این فیلم بیهوده بود، زیرا در 48 ساعت گذشته، این فیلم پر بیننده ترین فیلم روی شبکه یوتیوب بوده است. بنابراین فیلم را منتشر می کنیم با توضیحات بالا و ضمیمه ای که در زیر می خوانید:

این بچه حزب الهی ها که در فیلم می بینید، همان چماقداران خیابانی، لباس شخصی ها، اعضای سپاه فدائی ولایت و نواده های همانهائی هستند که در مجلس پشت میکرفن جمع شدند و علیه موسوی و کروبی و خاتمی عربده کشیدند. معلمین و فرماندهان آنها، شیخ احمد جنتی، سردار نقدی، سرتیپ ذوالقدر(جانشین سابق فرمانده کل سپاه و معاون کنونی قوه قضائیه!)، حجت الاسلام سردار "حسین طائب" و دار و دسته شبکه مداحان اهل بیت اند که همگی دست در دست هم احمدی نژاد را رئیس جمهور کردند و در 22 خرداد هم علیه موسوی کودتا کردند و احمدی نژاد را در پست ریاست جمهوری نگهداشتند. همانگونه شعبان بی مخ نام خود را "شعبان تاج بخش" گذاشته بود، سردسته های اینها نیز، دیر یا زود "ولایت بخش" خواهند شد و علی خامنه ای اگر بخواهد پشت آنها را خالی کند، با او همان خواهند کرد که اکنون با رفسنجانی می کنند. هیچ نامی زیبنده تر از "اوباش" برای آنها نیست و آنچه برای جمهوری اسلامی حاکم است "حکومت اوباش" است. همین ها در زندان ها حاکم اند، در صف دوم و سوم نماز جمعه شعار می دهند و پس از نماز هم در خیابان های اطراف دانشگاه تهران راه می افتد و برای این و آن طلب مرگ و اعدام می کنند. همین ها در زندان ها و بازداشتگاه ها، وقتی زندانی نام خمینی و یا امامان را می برد، زیر و روی خمینی و امامان را می جنبانند. کدام امام؟ کدام خمینی؟ کدام انقلاب؟ کدام امریکا و استکبار؟

اینها خود اوباش اند. از همان قماش شعبان جعفری، امیر موبور، کریم درویش، امیر بوکائی، جعفر عموحاجی، طیب حاج رضائی، رمضان یخی، هفت کچلان و .... که هرکدام هم 40 – 50 نوچه و جیره بگیر شبانه داشتند که از بچگی لای دست آنها بزرگ شده بودند! با عفت ترین زنان همین دارو دسته "ملکه اعتضادی" بود که با بسیج و راه اندازی زنان دو خیابان شهرنو و جمشید تهران پا به پای شعبان بی مخ در کودتای 28 مرداد نقش آفرین شد.

جنتی و ذوالقدر و طائب و نقدی و ... اینها را پای رکاب علی خامنه ای جمع کرده اند تا برای ولایت او چماق بزنند.


نامه سرگشاده آیت الله دستغیب خطاب به اعضای مجلس خبرگان و علی خامنه ای
با مردم بی سلاح مهربان باشید
آنها را ولی نعمت خود بدانید!

امروز حکومت در دست شما است و همه نوع امکانات دارید و می توانید با مردم بدون سلاح مهربان باشید و آنها را ولی نعمت خود بدانید، و یا بر سرآنها بکوبید تا ساکت شوند، ومی توانید مظلوم را ظالم و ظالم را مظلوم جلوه دهید، اما از ((باس)) خداوند باید ترسید. اینجانب و امثال حقیر نظری جز خیر خواهی و سعادت شما، حاکمیت و غیر شما نداریم. به اعتراضات دو کاندیدای ریاست جمهوری آقایان موسوی و کروبی در نزد هیئتی که طرفین دعوی قبول داشته باشند گوش داده شود و بررسی شود و هرچه سریعتر حصر غیرقانونی و غیر شرعی این دو بزرگوار برداشته شود.

آنهایی که در راهپیمایی آرام به مردم هجوم آوردند و زدند و دستگیر کردند محاکمه شوند بر حسب شرع اسلام. آنهایی که بدون محاکمه زندان هستند آزاد شوند و اگر متهم به جرمی هستند آشکارا محاکمه شوند بر حسب شرع اسلام و قانون اساسی. روزنامه ها و مراکز خبری آزاد شوند، و سانسور برچیده گردد. بازجویانی که زندانیان را شکنجه کردند و مسببّین حمله به کوی دانشگاه محاکمه شوند بر حسب شرع اسلام و قانون اساسی. نیروهای نظامی از سپاه و بسیج و انتظامی و اطلاعات در مسائل سیاسی، فرهنگی، دینی، حوزوی و دانشگاهی دخالت نکنند، و به تمام بندهای قانون اساسی عمل شود.


هاشمی رفسنجانی:
در انتخابات ریاست خبرگان
برحسب تکلیف، شرکت می کنم!

حکایت درد آوری
که یک ملت، دوباره می خواند!
دکتر خزعلی- 5 اسفند 1389


انتقال زندانیان کودتا به زندان زیر زمینی پارچین
بخشی از اختیارات وزیر اطلاعات
به محسنی اژه ای منتقل شد!

علاء الدین بروجردی در کوزه مصاحبه در ایتالیا
اگر استبداد و سرکوب بد است
شما چرا چنین می کنید؟

علاء الدین بروجردی از معاونان با سابقه وزارت اطلاعات که برای یک دوره نسبتا طولانی در وزارت خارجه ج. اسلامی نیز معاون بود و سپس در لیست مشترک شورای نگهبان و بیت رهبری از صندوق انتخابات بیرون آمده و نماینده مجلس شد، اکنون رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس است. یعنی همان مسئولیتی که در مجلس ششم دکتر محسن میردامادی داشت و اکنون در زندان کودتای 22 خرداد است.

بروجردی از مخالفان سفت و سخت اعلام دست داشتن وزارت اطلاعات در قتل های زنجیره ای بود و یکبار نیز در ملاقات با محمد خاتمی به وی گفت که شما بدلیل اعلام دست داشتن وزارت اطلاعات در قتل های زنجیره ای ضربه ای کمر شکن به امنیت کشور زدید. این همان نظری است که حجت الاسلام میرحجازی منشی و فرمانده عملیات امنیتی در بیت رهبری داشت و دارد و بروجردی نظر او را به خاتمی ابلاغ کرد.

آقای بروجردی که مانند وزیر خارجه جدید جمهوری اسلامی نامش در لیست تحریمی ها نیست و می تواند به اروپا سفر کند، به بهانه دیدار با مسئولین کمیسیون امنیت ملی پارلمان ایتالیا به این کشور سفر کرد اما با وزیر خارجه ایتالیا درباره مناسبات اقتصادی و مناسبات سیاسی ایتالیا و ایران دیدار و مذاکره کرد.

در جریان همین سفر که پس از راهپیمائی 25 بهمن انجام شد، وی زیر فشار رسانه های چاپی و تصویری ایتالیا ناچار شد تن به مصاحبه داده و با روزنامه "ایل مانیفستوی" ایتالیا مصاحبه کند.

طبیعی است که خبرنگار ایتالیائی مانند مصاحبه کنندگان امنیتی و یا خبرنگاران مرعوب و ماست در دهن سیمای جمهوری اسلامی که مقابل احمدی نژاد و یا شریعتمداری و یا وزیر اطلاعات می نشینند و سئوالات فرماشی و مکتوب را از رو می خوانند،نیست. و آن سئوالاتی را می کند که مصاحبه شونده را خیس عرق می کند. ازجمله در مصاحبه ای که بروجردی در ایتالیا به تله آن افتاد.

خبرنگار ابتدا نظر بروجردی را در باره قیام مردم در کشورهای استبدادی منطقه خاورمیانه و شاخ افریقا پرسید. بروجردی گفت:

1- در رژیم‌های دیکتاتوری منطقه خاورمیانه و شاخ افریقا، بی توجه به خواست‌های ملت‌ها تحت لوای جمهوری، فردی برای 30 یا 40 سال رئیس جمهور می‌ماند و به فکر جانشینی فرزندش است. 2- در این کشورها از یک سو قشر حاکم ثروت‌های شخصی انبوهی را جمع آوری کرده و از سوی دیگر مردم در مشکلات دست و پا می‌زنند.

3- به دلیل وابستگی این رژیم‌ها به قدرت‌های بزرگ، از جمله آمریکا، و رژیم صهیونیستی،  عزبت ملت ها پایمال شده است.

بقیه مصاحبه را با کلیک روی عنوان بالا بخوانید.


پامنبری فرمانده صدا و سیما در نماز جمعه
ذغال را بگذارید در دست چپ
و گچ را در دست راست آقا!
استراتژی امریکا در رویدادهای جاری خاورمیانه و شاخ افریقا:
"دوستان قدیم را باید برای انجام اصلاحات زیر فشار گذاشت و دشمنان قدیم را باید عوض کرد"

نماز جمعه تهران (دیروز) را آیت الله امامی کاشانی خواند. تنها عضو باقی مانده شورای نگهبان که در دیدار این شورا با خامنه ای – در هفته اول پس از کودتا- جرات کرد بگوید: "نسبت به صحت انتخابات قانع نیستم و نمی توانم بگویم تقلب نشده!" که البته بعدا زیر فشار قرارش دادند و گفتند تحت تاثیر هاشمی رفسنجانی این حرف را زده.

نه مانند احمد خاتمی اهل عربده کشی است و نه مانند احمد جنتی اهل فرمان اعدام صادر کردن از پشت میکرفن نماز جمعه. به امید عاقبت به خیر شدن در جمهوری اسلامی و عافیت در آن دنیا، خطبه هائی می خواند که نه سیخ بسوزد و نه کباب!

بنابر همین توضیحاتی که در بالا خواندید، برای آنکه بتوانند نماز جمعه را در صدا و سیما علیه دو تظاهرات 25 بهمن و اول اسفند در بوق کنند، فرمانده صدا و سیما، یعنی سرتیپ پاسدار "ضرغامی" را پیش پرده خوان نماز جمعه کردند.

آقای ضرغامی که خود یکی از چماقداران است، علاوه بر تکرار حرف های بزرگانش درباره موسوی و کروبی و دو تظاهرات 25 بهمن و اول اسفند، گریزی هم به اوضاع خاورمیانه زد تا فوتی هم او در آستین عبای رهبر مسلمین جهان- البته از تهران- بکند. آقای ضرغامی که دوره "کچ" در دست راست و "ذغال" در دست چپ را در پادگان نظامی نگذرانده، سرتیپ شده، فکر کرده امریکا شناس شدن و کارشناس بازی های بزرگی که در خاورمیانه جریان دارد شدن هم به همان آسانی سرتیپ شدن و رئیس بزرگترین رسانه حکومتی شدن است. (پیش پرده ضرغامی را با کلیک روی عنوان این مطلب، در صفحات داخل این شماره پیک نت بخوانید)


برای تهیه طرح "برون رفت از بحران"
شایعاتی درباره دیدار و رایزنی خامنه ای و هاشمی

مصاحبه فرمانده نیروی انتظامی
وحشت از تظاهرات مردم در مراکز خرید شب عید!

نامه ای خطاب به خامنه ای
شاید با رهنمود و حمایت رحیم مشائی

این الگو را قرار است
به جهان اسلام صادر کنید
؟

در نماز جمعه تهران خطاب به مردم عرب خاورمیانه فرمودید که جمهوری اسلامی برای شما یک الگو و راه نجات بشریت است. نگاهی به این الگو بیاندازیم:

نرخ بیکاری بالای 30 در صد است. 48 در صد مواد مخدر تولیدی افغانستان در ایران مصرف می شود. بین 10 تا 12 میلیون ایرانی مواد مخدر مصرف می کنند. 6 میلیون زن مطلقه داریم که 800 هزار تن آنها در تهران زندگی می کنند. 6 میلیون ایرانی از کشور گریخته اند. سن سقط جنین به 18 سال رسیده و ترمیم پرده بکارت یکی از پر رونق ترین کسب و کارهای پزشکان است. ایران پرمصرف کننده ترین لوازم آرایش زنان در جهان است. هم جنس گرائی در خوابگاههای دانشجوئی شایع است. زنان ایرانی به ساخت و ساز مشروبات الکلی کشانده شده اند. هرسال 12 میلیون پرونده تشکیل می شود. در خودكشی زنان رتبه‌ سوم جهان را پیدا کرده ایم. در اعدام رتبه دوم جهانی، بعد از چین. در مهاجرت نخبگان بین 91 کشور جهان اول شده ایم و در آزادی مطبوعات رتبه 172 را از میان 175 کشور جهان کسب کرده ایم. در بهداشت و تامین سلامت مردم به رتبه 123 سقوط کرده ایم. در سهم زنان در مدیریت به رتبه‌ 101 میان 120 كشور رسیده ایم و در
سرعت اینترنت رتبه‌ 186 (پائین‌تر از بورکینافاسو و افغانستان) را بدست آورده ایم. پول ملی "ریال" هم  سومین پول بی‌ارزش دنیا شده است.


 قانون اساسی را  بخوانید

مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

نماز جمعه

خامنه ای


بیانیه کودتای

22 خرداد را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟

بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

پیام ها و نظراتتخم دو زرده
یارانه هدفمند

در برنامه خبر امشب سیما اعلام شد که تعرفه واردات تخم  مرغ  از 30 درصد به صفر رسید. گرانی سوخت  و پایین آوردن دمای سالن های مرغداری باعث شیوع بیماری  نیوکاسل و تلفات زیاد در مرغداری ها شده که ابتدا تاثیر آن روی قیمت تخم مرغ خود را نشان داد و عنقریب به مرغ هم میرسد. دولت هم که به فکر رفاه مردم است، تعرفه واردات تخم مرغ را به صفر رسانده تا مثل صنایع قند، فاتحه تولید مرغ و تخم مرغ هم خوانده شود

الحق که هدفمند کردن یارانه ها باعث خودکفایی و توسعه صنعتی کشور می شود.
باید منتظر واردات تخم مرغ های آلوده که مدتی قبل در مطبوعات راجع به آن نوشتند باشیم که روی دست شرکت های خارجی مانده است.


باغ را خوردند
حالا برج
بالا می آورند

سلام- از سال ها پیش از انقلاب باغ بزرگی در اتوبان اندرزگو، میدان صالحی، بین دو کوچه شهید غلامرضا صالحی و شهید محمد حسن چیذری وجود داشت که بین مردم شایع بود قرار است به پارک تبدیل شود. بیش از سی سال، بر سر بالا کشیدن این زمین دعوای حکومتی بود، تا این که امسال به قول پادشاه افغانستان، "زور یکی پر زور" بود و شهرداری را زمین زد. اکنون در بخشی از این باغ، درخت ها را از ریشه در آورده اند و یک برج در حال صعود است. این زمین و درخت هایش را عسگراولادی و شرکای موتلفه اسلامی بلعیدند و حالا دارند یک برج در آن بالا می آورند.


مردم
به خامنه ای
رسیده اند

سلام- من نمیدونم چرا شما باندازه کافی روی این مسئله تکیه نمیکنید که مردم از احمدی نژاد گذشته و به خود خامنه ای رسیده اند؟ امروز(دیروز) در تهران غوغا بود. خدا جای حق نشسته است. عین روز روشن بود که حمایت خامنه ای از رئیس جمهور کودتائی اش چه بلایی بر سرش خواهد آورد. امروز مردم دیگر به احمدی نژاد کاری ندارند. آن مطلبی که درباره مشایی نوشته بودید عین حقیقت است. خامنه ای خود را فدای احمدی نژاد کرد. البته این کار خداست. چون درس تاریخ که همانا فرمان خداوند است که دیکتاتورها همیشه گول ادعاهای خود را میخورند. من عامی، از تمام آیات به قول خود عظام حکمت و دین خداوند را بهتر می فهمم. کاش بفهمند این آیات عظام  و مراجع تقلید.


طلبه های
دلاری قم

مصباح یزدی در آخرین موضع گیری خود علیه مخالفان حکومت به قیمت گذاری روی آورده و ثمن آقا ( ولی فقیه ) را میلیاردها دلار ارزیابی کرد.

این حرف مصباح یزدی در بین طلبه های ولائی قم که بیشترشان از موسسه ایشان مواجب می گیرند خیلی گران آمده و بحث انگیز شده، مخصوصا که طلبه های مدارس دیگر مرتب به آنها متلک می گویند و به آنها می گویند "طلبه های دلاری".


باز هم، گلی
به گوشه جمال
مجلس بحرین

با درود- در این چند روزاخیر، سیما دائما مجلس شورای اسلامی را نشان می دهند که خواهان اعدام رهبران سبز هستند. یادم آمد که زمان شاه ، سال 56 و 57 حداقل نمایندگان مجلس شورای ملی یکی در موافقت با رژیم صحبت می کرد و یکی در مخالفت تا لااقل ظاهر را حفظ کنند. اما الان حتی اینگونه هم نیست. نمایندگان مجلس اسلامی حداقل نتوانستند از نمایندگان مجلس بحرین چیزی بیاموزند. در مجلس بحرین، همین روزها نمایندگان جرات کرده به دولت بحرین التیماتوم دادند و برای حمایت از مردم تهدید به استعفا کردند.


اعضای

 شورای انقلاب57

« 22 دیماه 1357 شورای انقلاب به پیشنهاد شهید آیت الله مطهری تشکیل شد. هسته اولیه پنج تن بودند: سه شهید بزرگوار( مطهری - بهشتی - باهنر) که فرزندانشان منتقدین امروزند، و آیت الله موسوی اردبیلی و آیت الله هاشمی رفسنجانی که هر دو از منتقدین جدی هستند و به آنها خواص بی بصیرت می‌گویند!

اعضایی که به دعوت هسته مرکزی اضافه شدند عبارتند از: " آیت الله طالقانی که همان موقع، زودتر از همه به جرگه خواص بی بصیرت پیوست!، احمد صدر حاج سید جوادی، مهدی بازرگان، یدالله سحابی، مصطفی کتیرایی، سر لشگر قرنی ( که او هم زود شهید شد)، سرتیپ مسعودی، میر حسین موسوی، احمد جلالی و حبیب الله پیمان، که ظاهراً همه از خواص بی بصیرت بودند!

از جمع 17 نفری شورای انقلاب فقط می ماند آیت الله خامنه ای و آیت الله مهدوی کنی که در زمره خواص با بصیرتند، که البته گاهی اوقات پای آقای مهدوی کنی هم می لغزد و انتقادی می فرماید و یا از خواص بی بصیرت حمایت می کند، حتی اخیراً یکی از خواص بی بصیرت(ناطق نوری) را مجدداً به جامعه روحانیت دعوت کرده بود که او نپذیرفت! 

در مجموع می توان گفت ترکیب شورای انقلاب عبارت بود از جمعی از سران فتنه و خواص بی بصیرت. پس بر ما حرجی نیست اگر اینجوری شدیم! خشت اول را معمار (آقای خمینی) اینگونه نهاد


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)