800 اتوبوس در خدمت این زورجوشی
استقبال "زورجوش"
از احمدی نژاد در استان البرز

 

این لیست را بگذارید مقابل رئیس قوه قضائیه
دروغ های شاخدار حکومتیان
از اول دیماه جاری تا دیروز

       پیک هفته 107  --------   7 دی 1389  برابر 28 دسامبر 2010

تماس با ما

infos@pyknet.net

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

سخنرانی خواندنی رئیس قوه قضائیه
حضرت عیسی مسیح هم
از سربازان امام زمان بود!

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه روز گذشته در جلسه مسئولان عالی قضایی بمناسبت تولد عیسی مسیح و در ستایش از حضرت عیسی بالای منبر رفت و در مدح و تائید کرامات و معجزات او سخن گفت. از جمله این که حضرت عیسی هم یک پا سرباز امام زمان بود! رئیس قوه قضائیه دراین ارتباط گفت:

«حضرت عیسی سلام‌الله علیه احیای موتی می‌کرد و از آنچه در منازل جمع‌آوری و ذخیره شده بود، خبر می‌داد. اتصال به روح‌القدس و تأیید به روح‌القدس، از عالی‌ترین مقامات انسانی است و با رسیدن به این مرحله انسان از همه چیز باخبر می‌شود و به اذن‌الله احیا می‌کند. موتی را و بیماران را شفا می‌دهد و حضرت عیسی (ع) به این مرحله رسیده بود و قرآن مکررا این مسئله را تایید می‌کند.»

رئیس قوه قضائیه در ادامه همین بحث، گریزی زد به صحرای کربلای دروغگوئی در جمهوری اسلامی و در این ارتباط گفت:

«احساس می‌شود متأسفانه غیبت کردن، خلاف گفتن، افترا بستن و مسائل این چنین در جامعه رواج دارد و کسی اعتنا نمی‌کند و از کنارش می‌گذرند در حالی که اگر در هر جمعیت کوچک یا بزرگی کسی خلافی مرتکب شد و دروغی گفت و تهمتی زد، به او تذکر داده بشود که این حرف خلاف است و درست نیست، حتماً موجب تقویت بنیان‌های فضایل اخلاقی در جامعه می‌شود.»

رئیس قوه قضائیه پس از حضرت عیسی و نقد دروغگوئی در ایران، خود اولین دروغ را در همین سخنرانی ضمیمه صحبت هایش کرد و گفت:

«9 دی، حماسه حضور مردم در مقابل فتنه‌گرانی بود که می‌خواستند کشور را به اجانب بفروشند.»

این همان راهپیمائی حکومتی و فرمایشی است که نقطه اجتماع آن در میدان انقلاب تهران بود و سخنران آن حجت الاسلام دروغگوئی بنام "علم الهدا" که امام جمعه مشهد نیز هست. او در همان سخنرانی مردم معترض به کودتای 22 خرداد را بز و بزغاله و گوساله خطاب کرد، که در تاریخ جمهوری اسلامی ثبت شد!

نه عیسی مسیح سرباز امام زمان بود و مردم را "لُو" می داد و نه مردم ایران دروغگو و فریبکارند. هرچه هست از صدر است به ذیل. یعنی ماهی از سر گندیده است. وقتی رهبر و رئیس قوه قضائیه و رئیس جمهور و رئیس قوه مقننه دروغ می گویند و زیردستانشان – از جمله فرماندهان کودتاچی سپاه- نیز مقلد آنها هستند، ابتدا فکری برای این حاکمیت دروغ باید کرد. اگر این درد بی درمان در حاکمیت کودتائی درمان شد، آنوقت مردم نیز دروغ نخواهند گفت!


رمز گشائی ضروری از دلیل
تاخیر 6 ماهه برای افشای
اسناد اسرائیلی ویکی لیکس
یونگه ولت- ترجمه رضانافعی


فرمان استقبال

با درود - مدیریت محترم سایت پیک نت نامه پیوست، از طرف وزارت کار کرج برای استقبال از احمدی نژاد به شرکت ها ابلاغ شد. سفری که به دلیل جو نا آرام کرج لغو شد و پس از تدارکات دقیق تر امنیتی به سه شنبه – فردا- موکول شد. این نامه سند استقبال های خود جوش از آقای احمدی نژاد است.

با سپاس. جمعی از کارکنان این شرکت

(مراجعه کنید به مصاحبه استاندار البرز و سخنرانی رئیس قوه قضائیه در همین شماره پیک نت)


"آقا" خامنه ای- هفت خط است
و همه فن حریف!

این طلبه تازه عمامه ای، که باید از هم دوره ای ها و دوستان آقا مجتبی خامنه ای باشد که چنین با اطمینان از اخبار داخل بیت رهبری سخن می گوید، یکی از همان دروغگویان و شارلاتان های حکومتی است که در همین سالهای اخیر رویش کرده و از منبر بالا رفته است. این نسل از طلبه ها و حجت الاسلام های منبری، دست امثال شیخ جعفر شجونی و بهلول و فلسفی واعظ را از پشت خواهند بست.

ا امثال همین ها و مرشدهایشان مانند قصابی که با دهان باد زیر پوست گوسفند قربانی می دمند تا آن را باد کرده و سپس با چاقو از گوشت جدا کنند، زیر پوست علی خامنه ای 20 سال باد دمیدند و آمر جنایت و خیانت به مردم و انقلاب کردند. حالا کار به آنجا رسیده که مردم دعای دفع شر برای کم شدن شر او از سر ملت ایران می خوانند.


سرمقاله راه توده
ارثیه خامنه ای برای ولیعهدش
اقتصاد لیبرالی- سرکوب سیاسی

رزیر و روی زمین در ایران به غارت می رود!


امکانات عبور از فیلترینگ

و رسیدن به پیک نت

پیک نت در فیس بوک

سایت پیک نت در«فیس بوک» قرار گرفت، برای دسترسی به پیک نت در فیس بوک می توانید با کلیک روی لینک زیر و یا کپی کردن و قرار دادن ان در بخش آدرس ورودی فیس بوک کلیه مطالب منتشره در سایت پیک نت را از آن طریق مطالعه کنید:

facebook.com/www.pyknet.net

پیک نت در گوگل ریدر

همچنین سایت پیک نت از طریق «گوگل ریدر» که لینک ورودی آن در زیر همین نوشته آمده است فارغ از فیلترینگ قابل دسترسی است:

http://page2rss.com/rss/bd4296acb8ca27d89105828d33827b06


گفتگوی کاسترو با شوسودفسکی
ویرانی اتمی ایران
مهم ترین بحث جهانی است
آقایان تله بدست، موسوی و کروبی را دنبال می کنند!

ما خطر جنگ اتمی را جدی تلقی می کنیم، چرا که حتی هیلاری کلینتون و باراک اوباما خودشان گفته اند که درباره استفاده از سلاح های اتمی در یک جنگ باصطلاح پیشگیرانه علیه ایران فکر کرده اند. حتی این مسئله فاش شده که بحث های جامع و مفصلی در همین رابطه در جلسه شورای امنیت ملی ایالات متحده وجود داشته است. حتی چگونگی انجام این مباحث فاش شده است. ما از مواضع جو بایدن، هیلاری کلینتون و باراک اوباما و چگونگی انجام این بحث ها، و اینکه چه کسی علیه توسعه و بسط جنگ مقاومت نشان داده، و چه کسی قادر به استدلال و بحث های جدی با نظامیان بوده است نیز اطلاع داریم. تنها کسی که در آن جلسه به اوباما (در راستای ضد جنگ) مشاوره داده و علیرغم عضویتش در حزب جمهوری خواه موضعی مخالف - در رابطه با جنگ- داشته است، کولین پاول (وزیر خارجه اسبق امریکا) بوده است. این شخص به اوباما یادآوری کرده که او رئیس جمهور ایالات متحده است و باید قاطع تر عمل کند و در مقابل آغاز این جنگ بایستد.

مدتی پیش، در ایالات متحده دو سوم مردم مخالف جنگ با ایران بودند و امروز 50 درصد موافق عملیات نظامی علیه ایران هستند! توجیه رسانه ها است که " جنگ اتمی خیلی خطرناک است، یک تهدید عمومی است، اما این تهدید از ناحیه ی ایران برمی خیزد". و نشانه هایی نیز در روزنامه ی نیویورک تایمز نوشت: "به ایران اتمی نه بگویید!" ایران یک تهدید علیه امنیت عمومی جهان است.

متاسفانه زیر فشار این تبلیغات در جنبش ضد جنگ در ایالات متحده، کانادا و اروپا نیز انشعاب ایجاد شده است. برخی ها (حتی در این جنبش) فکر می کنند که خطرات اصلی از ایران نشات می گیرد، گروهی می گویند آنها (ایرانی ها) تروریست هستند و نیویورک تایمز متنی را منتشر کرد که بموجب آن "ترورهای سیاسی قانونی هستند!"


سردار پاسدار"درویش شریفی"
عامل ایرانی ترور "حریری"
در "لامرد" فارس کشته شد!

با این حاکمیت، اگر جنگی آغاز شود
95 در صد ایرانی هاحاضر نیستند به جبهه بروند

سقوط تعداد مقلدان روحانیون حکومتی در قم


این دو
در دو جبهه!

سایت "تورجان"، در ادامه سلسله گزارش هائی که در باره حوزه علمیه قم، شجره روحانیون، مناسبات آنها با هم و... رسیده است به مناسبات فامیلی میرحسین موسوی و علی خامنه ای و همچنین روحانیون مجلس مشروطه و اشتباه آیت الله مدرس در مخالفت با تبدیل سلطنت به جمهوریت (ازترس رئیس جمهور شدن رضاخان رئیس الوزراء و دیکتاتوری وی. یعنی همان دیکتاتوری که او با سلطنت آن را برقرار کرد و نشان داد که نوع نظام و نام حکومتی نمی تواند مانع روش ها و سیستم ها شود!)

گزارش مربوط به مناسبات فامیلی خامنه ای و موسوی خیلی زود از صفحه اول این سایت غیب شده و ما هرچه در میان مطالب آن گشتیم نتوانستیم بار دیگر آن را پیدا کنیم. گرچه در همان روز اول آن را ضبط کرده و دراختیار داشتیم.

علاوه بر خود گزارش، پیام هائی که در پایان این مطلب مردم نوشته اند نیز خواندنی است. از جمله مخالف طرفداران حکومت کودتائی با تاثیر گذار بودن میرحسین موسوی در جمهوری اسلامی و مقایسه او و علی خامنه ای و پاسخی که یکی از خوانندگان به این پیامگذار داده است. آن پاسخ اینست: اگر نبود تاثیر و نقش و نفوذ میرحسین موسوی در میان مردم، دو سال تمام علیه او از تمام رسانه ها و منابر سخن نمی گفتند تا بلکه از نفوذ او در میان مردم بکاهند.

این گزارش را از اینجا بخوانید!


دیدار و مذاکره امیرقطر و علی خامنه ای
در کمال صفا و صمیمیت

جان اهل سنت را به لبشان رسانده ایم!


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 


پیام ها و نظرات


دق الباب
سرنوشت

شاید سخن من به گوش آقای مهدی خزعلی نرسد. شما سلام مرا به ایشان برسانید و این پیام را هم برای ایشان منتشر کنید:

روحانیتی که دیگر مردم مقلد آنها نیستند، همان هائی هستند که تنها زمانی لب به سخن و حمایت از مردم می گشایند که پاشنه درشان توسط مردم کنده شود. اگر مرد خدا بودند برای دفاع از مظلوم و ایستادن جلوی ظالم نیازی به همه مراجعه و کندن پاشنه و لولا و دستگیره درب خانه هایشان نبود. ظلم و استبداد چنان آشکار است که نیازی به پاشنه درب خانه آنها کندن نیست. البته اگر سر از لاک خود در آورده و از صدمتر دورتر از خانه های خودشان هم با خبر باشند. بنابراین نیازی نیست که از صبح تا شب بالای  منبرمردم را خدا بترسانند. خودشان باید به جای ترسیدن از علی خامنه ای، از خدا بترسند. جناب آقای خزعلی اگر روحانیت شیعه این بار در کنار مردم قرار نگرفته و حسابش را از حکومت جابر و جائر کنونی جدا نکند، سرنوشتش از موبدان زرتشتی دوران ساسانی و آخوندهای دوران شاه سلطان حسین صفوی بهتر نخواهد بود.

با سپاس یک دانشجو


چگونه پخته
می شود خامی؟

حضور محترم گردانندگان سایت وزین پیک  نت -با سلام و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان. اینجانب از خوانندگان پرو پا قرص سایت پیک نت و از پرستاران سابقه دار با 23 سال سابقه کار در اکثر بخش های بیمارستان، از جمله اتاق عمل بوده و جهت روشن شدن خوانندگان عزیز پیک نت درخصوص مطلبی که در باره بیمارستان امام خمینی و سوختن باسن بیماران منتشر نموده بودید مطالب ذیل را به استحضار میرسانم:

1- تصویر ارسالی توسط دانشجوی محترم ترم7 مربوط به زخم بستر پیشرفته  بوده و به هیچ عنوان زخم سوختگی ناشی از خرابی دستگاه کوتر نیست.

2- قسمت فلزی دستگاه کوتر به نام پلیت کوتر درجراحی قلب در نزدیکترین ناحیه به محل عمل و معمولا زیر کتف یا بازوی بیمار قرار داده میشود نه در زیر باسن یا زیر سر بیمار.

3- قیمت دستگاه کوتر در حدود 2 تا3 میلیون تومان بوده ومعمولا در هر اتاق عمل چندین دستگاه کوتر وجود دارد و تهیه آن برای بیمارستانها کاری بسیار ساده است .

4- زخم های دیده شده توسط دانشجوی محترم زخم بستر بوده که معمولا در بیماران قطع نخاعی یا بیمارانی که در کمُا بسر می برند و نیز در بیماران کم تحرک  بدلیل عدم حرکت و فشار ناشی از وزن بیمار در باسن و پشت سر و پاشنه پا و کتف بیمار بوجود می آید.

5- خوانندگان محترم سایت می توانند با یک جستجوی ساده در اینترنت تصاویر  انواع زخم بستر و سوختگی کوتر را با هم مقایسه نموده و خود در این مورد قضاوت نمایند .

6- به این دانشجوی ترم 7 عزیز باید عرض کنم: بسیار سفر باید تا پخته شود خامی.


ستون عنوان
اخبار مهم
را باز کنید

سلام وخسته نباشید- ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مستمر و بی دریغ شمان، من یکی از علاقمندان سایت شما میباشم که در شیراز زندگی میکنم. سایت شما از محبوبیت خاصی دربین دانشجویان(بخصوص دانشگاه آزاد) بر خوردار است. پیشنهاد می کنم جهت کامل شدن مطالب خبری-تحلیلی درسمت چپ صفحه اول "منتخب اخبار" اخبار مهم روز را تیتروار(یا مشروح) منعکس کنید. در پایان موفقیتتان را درجلب مخاطبان جویای حقیقت که هر روز بیشتر میشوند تبریک میگویم.

پیک نت- در تدارک مقدمات این کار هستیم.


پارازیت
در مراغه

با سلام- تقریبا از یک هفته پیش ارسال پارازیت از ساعت 7 شب در مراغه در استان آذربایجان شرقی شروع شده است. اخیرا بی دلیل 24 ساعته پارازیت می فرستند و قطع نمی شود. معلوم نیست هدف چیست و چرا با نیمه سلامتی و جانی که برای مردم هنوز باقی است بازی می کنند. لطفا اطلاع رسانی کنید.


اس. ام. اس
تهدید آمیز
پلیس امنیتی 113

با سلام و خسته نباشید- بنده چندی پیش برای  بی. بی. سی یک اس. ام. اس دادم و در برنامه ای شرکت کردم که هیچ رنگ سیاسی نداشت. بعد از گذشت 2 ماه از طرف 113 یک اس. ام. اسی دریافت کرده ام با این محتوا که شهروند محترم طبق اطلاع واصله جنابعالی تحت تاثیر تبلیغات ضد امنیتی رسانه های وابسته به بیگانگان قرار گرفته اید. در صورت ارتباط با رسانه های خارج از کشور، برابر ماده 500.499 و 498.609.514.508689.610 قانون مجازات اسلامی مجرم شناخته می شوید و با شما بر خورد می شود.

نمی دانم چرا یکی از نر و ماده هائی که 113 برای من نوشته، شامل حال مثلا آقای محمد جواد لاریجانی که در تلویزیون های امریکا پا روی پا انداخته و مصاحبه تصویری می کند نمی شود؟

با تشکر حجت امیدواری


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)