مصاحبه آیت الله صانعی درباره فرمان 8 ماده ای
حاکمیت پنهان ارتجاع خونریز
در زمان رهبری آقای خمینی

 

نماینده فراکسیون اکثریت مجلس
بنزین تولید داخلی
تا حالا 4 هزار نفر را خفه کرده!

       پیک هفته 107  --------   9 دی 1389  برابر 30 دسامبر 2010

تماس با ما

infos@pyknet.net

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

اعتراف امام جمعه مشهد، در سالگرد تظاهرات دولتی 9 دی
مدیریت سرکوب مردم
منحصرا در دست رهبر است!

حجت الاسلام سید احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد:  مدیریت مهار فتنه سال 88 منحصرا به وسیله شخص رهبری انجام شد./مهرسردار مسعود جزایری، معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح 9 :دی یوم الدفن اصحاب فتنه و روز نمایش بصیرت و ولایت مداری ملت ایران بود./ایلنا

مدیر جهاد كشاورزی جهرم: سران فتنه در 9 دی ماه 88 توطئه و فتنه بزرگی را با هدف براندازی نظام طرح‌ریزی كردند كه با هوشیاری ملت ایران ناكام ماند.  خبرگزاری فارس( ما اشتباه نکرده ایم. مدیرجهاد کشاورزی است که از هول حلیم افتاده توی دیگ آن و ناخواسته اعتراف کرده که 9 دیمان فتنه بود!)

محمود احمودی بیغش، نماینده مجلس: در عاشورای سال گذشته، فتنه گران یزید صفت، چادر از سر زنان نماز گزار برداشته و نماز گزاران را به شهادت رساندند./خبرآنلاین

کامران دانشجو، وزیر علوم: رتبه‌بندی‌های غربی‌ها درست نیست؛ دانشگاه‌های ایران جزء برترین‌ها هستند./آفتاب

مدیر جهاد كشاورزی جهرم گفت: سران فتنه در 9 دی ماه 88 توطئه و فتنه بزرگی را با هدف براندازی نظام طرح‌ریزی كردند كه با هوشیاری ملت ایران ناكام ماند.  خبرگزاری فارس


اوپدنیوز:
حمله به ایران
اگر درهای بسته اتمی ایران
به روی بازرسان اتمی باز نشود


وزیر دفاع آلمان
رویای جانشینی چرچیل را دارد!
یونگه ولت ــ ترجمه رضا نافعی


کانون نور!

این عکس، در 48 ساعت گذشته وسیعا در شبکه اینترنت با تفسیر و تعبیرهائی متفاوت پخش شده است. از جمله این که دو جوانی که صورت خود را به شیشه جلوی اتومبیل علی خامنه ای چسبانده اند، همان دو لبنانی عضو سپاه قدس اند که در شب کودتای 22 خرداد به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در تهران حمله کردند. این که آن دو نفر چه کسانی هستند یا نیستند، آنقدر اهمیت ندارد که "هاله نور" برای علی خامنه ای درست کردن و مردم را فریب دادن اهمیت دارد. این همان هاله نوری است که احمدی نژاد مدعی شد در سازمان ملل دور سر او جمع شده بود و در اتومبیل ویژه علی خامنه ای نیز همین هاله نور را با کمک لامپ های لاجوردی رنگی که در سقف اتومبیل او کار گذاشته اند درست کرده اند تا مردم او را نورانی و بلکه کانون "نور" ببینند! فریبکاری ها و عوامفریبی ها و تقدس سازی ها از صدر جمهوری اسلامی سر چشمه گرفته و تا پائین ترین سطوح دستگاه تبلیغاتی رسوخ کرده است.


نگاهی به مصاحبه علی اکبر ولایتی
فرماندهی کودتای 22 خرداد با علی خامنه ای بود و هست!

دروغ‌های منتخب ۲۴ ساعت گذشته
تهرانی ها، بیخود می میرند
بنزین داخلی و خارجی تفاوتی ندارند
!

دیدار فراکسیون اقلیت مجلس با محمد خاتمی
درآمد دولت از حذف یارانه ها
باید هزینه تولید و تامین
زندگی آسیب پذیران بشود

آغاز دور جدید و پرقدرت تر
مخالفت مراجع مذهبی
با آنچه تحت رهبری خامنه ای انجام میشود


سخنرانی خواندنی رئیس قوه قضائیه
عیسی مسیح هم، سرباز امام زمان بود!

این لیست را بگذارید مقابل رئیس قوه قضائیه
دروغ های  حکومتیان در هفته اول دیماه جاری

امکانات عبور از فیلترینگ

و رسیدن به پیک نت

پیک نت در فیس بوک

سایت پیک نت در«فیس بوک» قرار گرفت، برای دسترسی به پیک نت در فیس بوک می توانید با کلیک روی لینک زیر و یا کپی کردن و قرار دادن ان در بخش آدرس ورودی فیس بوک کلیه مطالب منتشره در سایت پیک نت را از آن طریق مطالعه کنید:

facebook.com/www.pyknet.net

پیک نت در گوگل ریدر

همچنین سایت پیک نت از طریق «گوگل ریدر» که لینک ورودی آن در زیر همین نوشته آمده است فارغ از فیلترینگ قابل دسترسی است:

http://page2rss.com/rss/bd4296acb8ca27d89105828d33827b06


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 


پیام ها و نظرات


مرگ
تاوان یک اشتباه

با درود و خسته نباشید- من ساکن یکی از بخش های استان فارس می باشم: چندی پیش اتفاقی در اینجا رخ داد که خلاصه آن را برایتان می نویسم تا منتشر کنید:

در کلانتری شهر فردی بر اثر ضرب و شتم کشته شد . ابتدا شایعات حاکی از آن بود که فرد مذکور معتاد بوده و بنا به ضعف شدید بدنی جان سپرده است. اما کم کم فاش شد که فرد قربانی پس از آگاهی از واریز شدن یارانه ها به بانک مراجعه می کند تا حساب خود را کنترل کند  که با دیدن مبلغ یارانه در حساب خود - 80 هزار تومان- برای پرداخت هزینه دریافت شتابزده از بانک خارج شده و به جای سوار شدن بر موتور سیکلت خود، سوار یک موتور سیکلت دیگر که شبیه موتورسیکلت خودش بوده شده و به خانه می رود. به محوطه پارک موتورسیکلتش باز میگردد اما متوجه می شود که موتورش را کس دیگری سوار شده و برده است. به کلانتری مراجعه کرده و ماجرا را شرح می دهد اما در کلانتری برای اعتراف گیری از او نسبت  به جرم انجام نداده (سرقت) ، مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و در اثر برخورد جسم سخت به سر دچار خونریزی و مرگ می شود!
 خواهشمندم این خبر را بدون قید نام منتشر کنید تا بلکه مسئولین پیگیری کرده و خون این قربانی پایمال نشود.


سوختگی
در بیمارستان

سلام- لطفا برای اطلاع آن خواننده ای که مدتی پیش خبر من را در باره سوختگی باسن بیماران تکذیب کرده بود اطلاع رسانی کنید که یک روز بعد از انتشار اطلاع من در سایت شما، خبرنگار صدای جمهوری اسلامی با رئیس بیمارستان چمران اصفهان گفتگو کرد و خود ایشان گفت که دستگاه calibreh نبوده است. حالا شما چه می فرمائید؟


800 اتوبوس در خدمت این زورجوشی

استقبال

"زورجوش"


دق الباب
سرنوشت

شاید سخن من به گوش آقای مهدی خزعلی نرسد. شما سلام مرا به ایشان برسانید و این پیام را هم برای ایشان منتشر کنید:

روحانیتی که دیگر مردم مقلد آنها نیستند، همان هائی هستند که تنها زمانی لب به سخن و حمایت از مردم می گشایند که پاشنه درشان توسط مردم کنده شود. اگر مرد خدا بودند برای دفاع از مظلوم و ایستادن جلوی ظالم نیازی به همه مراجعه و کندن پاشنه و لولا و دستگیره درب خانه هایشان نبود. ظلم و استبداد چنان آشکار است که نیازی به پاشنه درب خانه آنها کندن نیست. البته اگر سر از لاک خود در آورده و از صدمتر دورتر از خانه های خودشان هم با خبر باشند. بنابراین نیازی نیست که از صبح تا شب بالای  منبرمردم را خدا بترسانند. خودشان باید به جای ترسیدن از علی خامنه ای، از خدا بترسند. جناب آقای خزعلی اگر روحانیت شیعه این بار در کنار مردم قرار نگرفته و حسابش را از حکومت جابر و جائر کنونی جدا نکند، سرنوشتش از موبدان زرتشتی دوران ساسانی و آخوندهای دوران شاه سلطان حسین صفوی بهتر نخواهد بود.

با سپاس یک دانشجو


چگونه پخته
می شود خامی؟

حضور محترم گردانندگان سایت وزین پیک  نت -با سلام و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان. اینجانب از خوانندگان پرو پا قرص سایت پیک نت و از پرستاران سابقه دار با 23 سال سابقه کار در اکثر بخش های بیمارستان، از جمله اتاق عمل بوده و جهت روشن شدن خوانندگان عزیز پیک نت درخصوص مطلبی که در باره بیمارستان امام خمینی و سوختن باسن بیماران منتشر نموده بودید مطالب ذیل را به استحضار میرسانم:

1- تصویر ارسالی توسط دانشجوی محترم ترم7 مربوط به زخم بستر پیشرفته  بوده و به هیچ عنوان زخم سوختگی ناشی از خرابی دستگاه کوتر نیست.

2- قسمت فلزی دستگاه کوتر به نام پلیت کوتر درجراحی قلب در نزدیکترین ناحیه به محل عمل و معمولا زیر کتف یا بازوی بیمار قرار داده میشود نه در زیر باسن یا زیر سر بیمار.

3- قیمت دستگاه کوتر در حدود 2 تا3 میلیون تومان بوده ومعمولا در هر اتاق عمل چندین دستگاه کوتر وجود دارد و تهیه آن برای بیمارستانها کاری بسیار ساده است .

4- زخم های دیده شده توسط دانشجوی محترم زخم بستر بوده که معمولا در بیماران قطع نخاعی یا بیمارانی که در کمُا بسر می برند و نیز در بیماران کم تحرک  بدلیل عدم حرکت و فشار ناشی از وزن بیمار در باسن و پشت سر و پاشنه پا و کتف بیمار بوجود می آید.

5- خوانندگان محترم سایت می توانند با یک جستجوی ساده در اینترنت تصاویر  انواع زخم بستر و سوختگی کوتر را با هم مقایسه نموده و خود در این مورد قضاوت نمایند .

6- به این دانشجوی ترم 7 عزیز باید عرض کنم: بسیار سفر باید تا پخته شود خامی.


ستون عنوان
اخبار مهم
را باز کنید

سلام وخسته نباشید- ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مستمر و بی دریغ شمان، من یکی از علاقمندان سایت شما میباشم که در شیراز زندگی میکنم. سایت شما از محبوبیت خاصی دربین دانشجویان(بخصوص دانشگاه آزاد) بر خوردار است. پیشنهاد می کنم جهت کامل شدن مطالب خبری-تحلیلی درسمت چپ صفحه اول "منتخب اخبار" اخبار مهم روز را تیتروار(یا مشروح) منعکس کنید. در پایان موفقیتتان را درجلب مخاطبان جویای حقیقت که هر روز بیشتر میشوند تبریک میگویم.

پیک نت- در تدارک مقدمات این کار هستیم.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)