درباره جنایاتی که مرتکب شده
آقا مجتبی، سرانجام
ظاهر شده و دهان خواهد گشود!

 

ویکی لیکس: دولت برای شیوخ زنان موقت می برد
برای رسیدن به هدف
عمامه ها را بالا گذاشته اند!

       پیک هفته 107  --------   21 آذر 1389  برابر 12 دسامبر 2010

تماس با ما

infos@pyknet.net

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

 
از میان اسناد ویکی لیکس
واکنش مردم به کودتا
خامنه ای را غافلگیر کرد

در میان انبوه اسنادی که ویکی لیکس منتشر کرده، اسنادی وجود دارد که اغلب از زیر چشم ها در رفته و یا بنا به مصالح سیاسی این و آن سایت ترجمه و منتشر نشده است. بویژه در ارتباط با انتخابات 22 خرداد. یکی از این اسناد مربوط به گزارشی است که وزارت خارجه امریکا درباره انتخابات 22 خرداد تهیه کرده است. متاسفانه تاریخ دقیق این اسناد مشخص نیست و ما در تلاش هستیم که این نوع سندها را با قید زمان استخراج و ترجمه کنیم.

در سندی که در زیر می خوانید وزارت خارجه امریکا گزارشی درباره انتخابات 22 خرداد تهیه کرده که در آن آمده است:

سئوال: چرا در انتخابات ایران تقلب شد؟

پاسخ: به دو دلیل عمده

1- تمایل آیت الله خامنه ای به داشتن کنترل واحد و یکپارچه بر هر سه قوه، بمنظور تقویت دست خود در مذاکرات احتمالی با غرب و امریکا بر سر پرونده اتمی.

2- تمایل جناح خشن و سودجوی سپاه پاسداران به در اختیار داشتن قدرت برای چهار سال دیگر.

شنیده ها حاکیست که فرماندهان و رهبران این جناح در سپاه آیت الله خامنه ای را قانع کرده بودند که می توان نتیجه انتخابات را با حداقل واکنش منفی مردم دستکاری کرد. اما بر خلاف این پیش بینی، صدها هزار نفر با شعار "رای من کو؟ به خیابان ها ریختند. درخواست آیت الله خامنه ای از معترضان برای پایان دادن به "اردوکشی خیابانی" در نماز جمعه 29 خرداد 1388 اولین گام در مسیر طولانی سرکوب معترضان بود و بدین ترتیب رهبر ایران چهره فراجناحی خود را که با دقت تبلیغ کرده بود کنار گذاشت. رهبر جمهوری اسلامی یقین دارد که اشتباه مهلک شاه برای عقب نشینی دلیل پیروزی انقلاب بود.


گزارش جهان صنعت از گرانی ها
گرانی مایحتاج عمومی
همزاد احمدی نژاد است

مذاکرات جلیلی و همراهان، امریکائی ها در ژنو
وعده ها و تعهدها، در دیدار محرمانه با امریکائی ها

4 هزار قربانی هوای آلوده تهران
برای زنده ماندن
در تهران نفس عمیق نکشید


از نامش هم وحشت دارند!

با سلام - همزمان با فشارهایی که لازم به ذکر آن نیست و تمامی ما آن را مشاهده می کنیم، آموزش و پرورش شهرستان شبستر بعد از انتخابات فشارهای بسیاری را به مدیر دبیرستان و هنرستان شبانه روزی میر حسین موسوی خامنه آورد تا نام این مدرسه را تغییربدهند. اما با واکنش و اعتراض اهالی،مدیر و دانش آموزان روبرو بود. تا اینکه اخیرا دوباره فشارها را افزایش داده بطوری که مدیر مدرسه از پست مدیریت استعفا داد و آموزش پرورش منطقه اقدام به حذف نام مهندس میر حسین از تابلوی ورودی این دبیرستان و هنرستانی کرد که با هزینه وهمت و تلاش بی وقفه شخص میر حسین موسوی خامنه چندین سال پیش تاسیس گشته بود.

عوامل حکومتی تابلوی بلوار مهندس میر حسین موسوی را نیز برداشته بودند که بعد از اعتراض مردم و اطلاع رسانی مردم مجبور به نصب دوباره آن شدند. (خبر تابلو مال 5 ماه پیش بود). بنده و اهالی شهر خامنه از شما که می توانید این خبر را انتشار بدهید تقاضای انتشار آنرا داریم تا انشاء الله دوباره نام مهندس میر حسین موسوی عزیز را بالای این مدرسه ببینیم.


امریکا خود را آماده "مک کارتی پارتی" می کند
لوموند دیپلماتیک نوامبر- ترجمه تدین نژاددو خبر واقعی، در مقابل خبرهای دروغ حکومتی

مهدی کروبی:
اگر جنگ شود، وضع ما بدتر از افغانستان و عراق می شود

چهار سفر علنی و محرمانه
خامنه ای در قم در پی راه حل چه مشکلی است؟

هاشمی رفسنجانی:
میدانستم چه تدارکی برای 22 خرداد دیده اند


3 هفته حریق پر دامنه
در جنگل های گلستان و سمنان

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 


پیام ها و نظرات


توطئه
علیه اوپک

ییش از یک ماه از خبر ریاست ایران به اوپک برای سال آینده می گذرد و حقیر نظرات خوانندگان را در هیچ منبعی ملاحظه نکرده است.

به نظر اینجانب ریاست ایران بدون هماهنگی با امریکا میسر نبود و این پروژه به کشمکش ها و مباحثات سیاسی  در جلسات اوپک تبدیل خواهد شد و می تواند در سرانجام خود به ترک برخی نمایندگان  کشورهای عضو از جلسات و کشاندن اوپک به ورطه فرو پاشی بیانجامد. دست شرکت های نفتی بزرگ جهان را در این برکشیدن ایران در اوپک باید جستجو کرد، زیرا، با تجربه طولانی که اینجانب در امور نفتی دارم  در آینده ای نه چندان دور و با فرو رفتن اوپک در ورطه فروپاشی و اختلافات داخلی  شاهد قیمت های رقابتی در عرصه جهانی فروش نفت خام و قیمت هایی به مراتب پایین تر از اکنون خواهیم بود.


فریاد آزادی
همیشه از
دانشگاه برخاسته

رهبر جمهوری اسلامی با علوم انسانی مخالف است، زیرا در بستر آموزش مکاتب علوم سیاسی و حقوق جهانشمول انسان جائی برای تئوری "ولایت فقیه" و "حکومت چوپان بر گوسفندان" باقی نمی ماند. رهبرجمهوری اسلامی تصمیم گرفته به جای تعطیلی دانشگاه ها آن را «از محتوا» تهی سازد، ولی علیرغم تمامی فشارها و زندان ها دانشجویان ایرانی امروز با بلوغ سیاسی خاصی آزادی و دمکراسی را طلب می کنند و تلاش های حکومت مذهبی برای مطیع و منقاد نمودن آنان تا به حال جواب نداده  است. خامنه ای ارزش های بنیادگرایان را برای کشور تجویز می کند و دانشجویان ارزشهای حقوق بشری را. دانشجویان امروز واقع گرا و دمکراسی طلب اند و همین موضوع خشم خامنه ای را دو صد چندان می کند. بعد از گذشت 76 سال از تاسیس دانشگاه در ایران به صراحت می توان گفت هنوز رساترین فریاد برای آزادی از دانشگاه بر می خیزد.جنگ نرمی که حکومت از آن حرف می زند یک جنگ فکری و نظری تمام عیار بین موافقان استبداد و مخالفان آن است و چه کسی باور می کند در این نزاع استبداد پیروز شود؟

کوروش از تهران


وعده شما

همراه با گام های ما

برای آنها که نه تابع هیجان ناشی از رویدادها، بلکه تابع منطق گام به گام رویدادها هستند یادآور می شویم که از آغاز ماه میلادی دسامبر 4 روز می گذرد. اگر با گام های پیک نت پیش می روید و خود را پایبند پرداخت آبونمان این روزنت می دانید، به وعده و تعهد خود عمل کنید!


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)