نگاهی به مصاحبه محمد جواد لاریجانی با C.N.N اعتراض نشانه دمکراسی بود
سرکوب مردم نشانه چه بود؟

 

فرمانده نیروی انتظامی
پارسال عده ای را کشتیم
اما امسال هنوز نکشته ایم!

 تماس با ما

infos@

pyknet.

net

27 آبــان

1389

18 نوامبـــر

2010

 

 

 

پیک هفته 107  - آرشیو پیك هفته

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

 
تیغ دروغ بر گلوی حقیقت
مردم را آزاد بگذارید
تا بگویند خائن و خادم کیست!

آقای خامنه ای روز سه شنبه برای تعدادی اصفهانی كه در تهران به دیدارش برده شده بودند سخنرانی كرد - البته جز امام جمعه تحمیلی اصفهان بقیه حرف نزدند که معلوم شود اساسا اصفهانی اند یا خیر!- و یکبار دیگر، تیغ بر گلوی حقیقت کشید. این دیدار و سخنرانی به بهانه آستانه عید قربان انجام شد و علی خامنه ای، از جمله گفت:

کشور پس از "عبور از فتنه سال گذشته " وارد مرحله جدیدی شد و برای رسیدن به سمت مقصد نهایی توان تازه یافت. معنای توفیق ملت ایران در عبور از این فتنه، در آشكار شدن قدرت این ملت خلاصه نمی شود، بلكه معنای اصلی عبور قدرتمندانه مردم از امتحان و محنت سال گذشته، این است كه ملت ایران، با تكیه بر ایمان، بصیرت، موقع شناسی، درك ضروریات زمان و انجام دادن اقدامات لازم، به مرحله جدیدی از حیات خود رسید و برای رسیدن به مقصود نهایی، توان تازه ای یافت. افرادی که در گوشه و کنار، با منفی‌بافی و «ایجاد بدبینی و یأس و تفرقه»، نظام اسلامی را به مسائل دل‌خواه بیگانگان متهم می‌کنند، در واقع به نیابت از دشمنان ملت عمل می‌کنند و درصددند ناکامی تبلیغاتی صهیونیست‌ها و امریکایی‌ها را جبران کنند. ایجاد شكاف میان ملت، فاصله انداختن میان مردم و مسئولان و ایجاد سوءظن و بگومگو بر سر مسائل هیچ و پوچ خیانت است و همه باید مراقب این حركات دشمنان باشند. تحریم های بین المللی آب در هاون کوبیدن است.

1- نام آن مرحله جدیدی که ایشان می گوید، جز برداشتن یک گام بلند دیگر به سوی استبداد مطلق چیست؟ آن مقصد نهائی که ملت نمی داند اما ایشان میداند کدام است؟

2- آنها که می گویند به مردم دروغ نگوئید، پشت سر مردم تصمیم نگیرید، مردم را زندانی نکنید، در زندان شکنجه نکنید، سیمای خودتان را سیمای ملی اعلام نکنید، نباید علیه رای مردم کودتا می کردید، فساد و اعتیاد و فحشاء و فقر حاصل 20 سال رهبری شخص علی خامنه ای با اختیاراتی شاهنشاهی است، همه چهره های واقعی حفظ استقلال کشور در برابر امریکا و طرفداران استقلال اقتصادی کشور و... همه عامل امریکا و صهیونیست ها هستند؟ اگر اینست، که نیست، پس شما هستید كه تبلیغ امریکا و صهیونیست ها را می کنید!

3- هیچ مقامی باندازه شخص علی خامنه ای ملت را در 20 سال گذشته به چند دسته تقسیم نکرده است. خود او کاشف اصل تبعیض آمیز و تقسیم کننده ملت "خودی و غیر خودی" است. حداقل 14 میلیون رای دهنده انتخابات 22 خرداد را که خود اعتراف کرده اند و بیش از 22 میلیون ( گفته می شود بالای 24 میلیون) رای دهنده این انتخابات که پیروزی موسوی بر احمدی نژاد را قطعی کردند شما سرکوب کرده و فریب خورده اعلام کرده اید و با چماق و قمه و گلوله و زندان و شکنجه و اعدام جلوی اعتراض آنها را گرفته اید. شکاف میان مردم و تفرقه ملی بیش از این؟ بدبینی و یاس نسبت به هر انتخاباتی را چه کسی جز فرمانده کل کودتا بوجود آورده است؟

4- مردم این دولت را نمی خواهند و شما آن را به زور سپاه به مردم تحمیل کرده اید. اسم این سوء ظن و بگو مگو نیست. اسمش برقراری حکومت فردی با پشتوانه نیروی نظامی و امنیتی است. مسائلی هم كه بر سر آنها به قول شما بگو مگوست، هیچ و پوچ نیست. مسئله بر سر فقر و اختناق و بی کفایتی دولتی، بی هویتی مجلس، بازگرداندن سلطه دربار شاهنشاهی بنام "بیت رهبری" است. مسئله اینست که از روی سر مردم برای آنها تصمیم می گیرید. چه کسی به شما اختیار و اجازه داده اصول قانون اساسی را بدون رای مردم تغییر بدهید؟ این امام جمعه ها که امام جمعه کنونی اصفهان که شرفیاب شده یکی از آنهاست، بر اساس چه معیاری انتخاب شده اند؟ مردم آنها را نمی خواهند. به نماز جمعه آنها نمی روند. این فرماندهان سپاه و انتظامی بر اساس چه معیاری درجه و فرماندهی و دستور کشتار گرفته اند؟ اینها و دهها نمونه دیگر نامش بگو مگو نیست. نامش مقاومت مردم در برابر استبداد شما و تن ندادن به دیکتاتوری و ادامه دو دهه رهبری جنابعالی است که آنچه مردم در خانه و خیابان می بینند، شما را مسئول مستقیم آن میدانند. گذشت آن زمان که مردم نمی دانستند قدرت در کجاست و گریبان امثال خاتمی را با نامه نگاری می گرفتند. نام این کارنامه خیانت به یک ملت انقلاب کرده است!


گفتگو بااردشیر امیرارجمند رئیس کمیته حقوقی ستاد انتخاباتی موسوی
سیاست خارجی
دولتی که مشروعیت ندارد

جامعه ی جهانی نباید کارگران، کشاورزان، معلمان و طبقات محروم ملت ایران را که تحت ستم دولت مستبد کنونی زندگی می کنند به دلیل ماجراجویی های غیر مسوولانه رئیس جمهوری که مشروعیت مردمی ندارد مجازات کند. فعالان جنبش سبز باید شجاعانه صدای مظلومیت مردم ایران را به گوش جامعه جهانی و کلیه ارگانهای بین المللی برسانند. آقای احمدی نژاد نماینده مردم ایران نیست و حق سخن گفتن از جانب مردم ایران در مجامع بین المللی را ندارد. سفر او به لبنان نیز صرفا برای بهره برداری داخلی و تشویق جامعه ی بین المللی برای مذاکره است.(اینجــــــا)


سمینار طلاق در تهران
یزدی ها اهل طلاق نیستند
تهرانی ها زود جدا می شوند

مردم نمی بینند، علی خامنه ای راضی نیست، حوزه قم اعتراض دارد!

صدا و سیما در گرداب ورشکستگی


کمر بند سبز

یک ملت

 یک جنبش

در پیوندی

که مرز نمی شناسد

دکتر اردشير اميرارجمند، مشاور ارشد و رئيس کميته حقوقی ستاد انتخاباتی مهندس ميرحسين موسوی، که برای چند دیدار و سخنرانی  به اروپا سفر کرده است، قرار است روز شنبه در شهر برلین، پایتخت آلمان پیرامون حال و آینده جنبش سبز در یک جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ شرکت کند. وی استاد حقوق و پیشتر رئیس کرسی "حقوق بشر، صلح و دموکراسی" یونسکو در ایران بوده است. زمان این سخنرانی ساعت 18(6بعد از ظهر) شنبه ٢٠ نوامبر  در محل شهرداری شونبرگ، سالن BVV-Saal  اعلام شده است. این سخنرانی و پرسش و پاسخ، که آدرس آن به شرح زیر است، به ابتکار "همراهان جنبش سبز مردم ایران در برلین"  برگزار می شود.

Rathaus Schöneberg

  John-F.-Kennedy-Platz 1

10825 Berlin 

U-Bahn Bayerischer Platz (U4, U7)

  Bus: 104, M46


با سمت گیری جلب سرمایه گذاری خارجی
حمایت مجلس از بخش خصوصی غیر نظامی

با تصویب مجلس
دست احمدی نژاد از جیب بانک مرکزی در آمد!

مهدی کروبی:
دادگاه جنتی را تشکیل بدهید
تا معلوم شود طی 21 سال چه گذشته

رابط نظامی ربوده شده سپاه با حزب الله لبنان
علیرضا عسگری
شاهد دادگاه

ترور رفیق حریری


برای جلوگیری از دیدار با موسوی
بازداشت تعدادی از
فرماندهان دوران جنگ عراق

به جرم مخالفت با دولت و کودتا22 خرداد
حذف نام و تصویر زندانیان
دوران شاه از موره عبرت


سرمقاله راه توده: به تعبیر آقای خمینی
می توانند کودتا کنند
اما نخواهند توانست حکومت کنند

آمار مرگ و طلاق در لیست سانسور قرار گرفت!

مدیر حکومتی حوزه علمیه قم
سیاستمداران جهان
در برابر خامنه ای زانو می زنند

کلید را وزیر دادگستری نروژ زد
مجمع اهل بیت
نهادی که زیر نورافکن رفت

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 


پیام ها و نظرات


به کجا
می برند ما را؟

سلام- من دانشگاهی هستم. به ساعت کار ما اضافه شده. هفته ای جهل ساعت شده. همه باید در این ساعات در سر کار حضور فیزیکی داشته باشند. بین سیصد تا پانصد تومان هم به حقوق ها اضافه شده ولی پرداخت نمی شود. منبع تامین آن معلوم نیست. با دادن مجوز نشریه، البته نه بنام انجمن اسلامی عده ای از دانشگاهیان را هم سرگرم کرده اند. نگرانی ام از آینده ای که در پیش است روز به روز بیشتر می شود.

موفق باشید.


از هر طرحی
برای خودی ها
پول می بارد!

طرح "کار کارمندان در خانه" و طرح "انتقال کارمندان به خارج از تهران"، در عمل با هدف خالی کردن جا، برای استخدام نیروهای حامی کودتا در ادارات و وزارتخانه هاست.

برای نمونه، اسنادی را به پیوست برایتان ارسال داشته ام که نشاندهنده انتقال مدیران و کارکنان شرکت های دولتی به شهرستان ها و جایگزینی نفرات خودی به جای کارمندان قدیمی و با تجربه است. این اسناد نشان میدهد که از محل کاهش هزینه ها- اخراج نیروها- چه پولی به جیب می زنند. نامه های رد و بدل شده که کپی آنها را برایتان ارسال داشته ام نشان میدهد که وزیر راه و ترابری که عشق افلاطونی با احمدی نژاد دارد با کارمندان اخراج شده سازمان بنادر و کشتیرانی چه کرده است. اعداد و ارقامی که در اسناد هست بخش کوچکی از حیف و میل این مدیران است. کارمندان قدیمی و اخراج شده نمیتوانند حتی به اسناد غیر محرمانه دسترسی داشته باشند. همین چند سند گویای بخشی از مدیریت دولت در سازمان بنادر و کشتیرانی است. سازمانی که قرار است تحریم های بین المللی را دور بزند! امیدوارم با انتشار این خبر و اسناد گامی در جهت روشنگری بردارید!

اسناد را از اینجا ببینید


دروغ های
برگزیده
هفته گذشته

کامران دانشجو، وزیر علوم: هر اندیشه‌ای در دانشگاه می‌تواند در قالب کرسی‌های آزاداندیشی ارایه شود./ ایرنا

علی خامنه‌ای: صحنه‌گردانان اصلی فتنه سال ۸۸ به دنبال تسخیر ایران بودند. / ایرنا

محمود احمدی‌نژاد: پشم و پیل همه قدرت‌های غربی ریخته است./ ایسنا

محمدرضا رحیمی، معاون اول احمدی‌نژاد: در دولت احمدی‌نژاد ‌جوانان به سادگی  صاحب خانه می‌شوند./ فارس

رضا تقوی، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور: احمدی‌نژاد یکی از عوامل نشاط فوق‌العاده‌ در استان تهران است./ فارس

مرتضی تمدن، استاندار تهران: به لطف خدا امروز فتنه‌گران بی آبرو شده‌اند ولی کوچکترین وقفه‌ای در خدمت رسانی ایجاد نشده است./ فارس

حبیب‌الله عسگراولادی، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری: رقابت بین اصولگرایان رقابت در سبقت در خیرات است./ ایسنا

آیت‌الله نوری همدانی: مسئولان ما به هر کشوری که سفر می‌کنند مورد تجلیل و تکریم و تقدیر قرار می‌گیرند./ ایسنا

احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران:

روحانیت هرگز صنفی، جناحی و یک شغل و قشر نیست./ ایسنا

محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

اوباما فریب سران فتنه را خورد و سران فتنه هم طمع به کمک آمریکا کردند./ ایسنا

آیت‌الله نوری همدانی:

پیروی از ولایت فقیه انسان را به مقصد الهی می‌رساند./ عصر ایران

 سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران: دائما در سه سال اخیر می شنوم كه اقتصاد كشور چنن و چنان می شود، اما به حمد الله در هچ عرصه ای كشور بحران زده نشده است./ ایرنا

رضا جعفری، سرپرست دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای: نبود تجهیزات لازم موجب شد تا در جریان فتنه سال گذشته بسیاری از سایت‌ها سوء‌استفاده کرده و اخبار کذب منتشر کردند./ آفتاب 
كامران دانشجو، وزیر علوم تحقیقات و فناوری:
 مطرح کردن فرار مغزها توهین به دانشگاهیان است؛ پیشرفت علمی كشور 11 برابر دنیاست./ آفتاب

احمدی‌نژاد: تمام بشریت امروز مدیون ایثارگران ایران است./ ایسنا

ناصر موسوی، نماینده مجلس: مردم با مشاهده فتنه ۸۸ که توسط اصلاحات انجام شد، از آنها قطع امید کرده و متوجه شدند هدف آنها زیرسلطه بردن مجدد مردم ایراناست

مجتبی ذوالنور، جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه: محمود احمدی‌نژاد در حالی به لبنان سفر کرد که تهدید به ترور و دستگیری شده بود./ مهر

علی قاضی عسگر، نماینده ولی‌فقیه در امور حج: دین اسلام هیچ تفاوتی میان زن و مرد قائل نیست و تنها برتری بین این دو را تقوا می‌داند./ مهر

علی سعید‌لو، رئیس سازمان تربیت بدنی: پیشرفت ورزش در دولت نهم و دهم برابر ‌٥٠ سال گذشته بوده است./ ایسنا

محمود احمدی‌نژاد: ملت‌های جهان فوج فوج به‌سوی آرمان‌های ملت ایران در حال حرکتند./ آفتاب
مرتضی تمدن، استاندار تهران:هیچ فاصله ای میان نسل جدید با نسل تسخیر کننده لانه جاسوسی وجود ندارد./ ایرنا


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)