سرمقاله راه توده
قطع پیوند با رویدادهای ایران
معنائی جز "مرگ سیاسی" ندارد!

 

محمد خاتمی:
فتنه گران واقعی
ضربه به ایران را آسان کرده اند

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

25 مرداد

1389

16 آگوست

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

"ربنا"

ایرانی ها

دهان روزه را

با صدای شجریان

باز می کنند


 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

با تئوری آخرالزمان
می خواهند ایران را نابود کنند!

ادعای نزدیکی آخرالزمان یک پروژه جهانی است که از آمریکا و اسرائیل ریشه می‌گیرد و بیش از همه در این دو کشور تبلیغ می‌شود. و جزیی از پروژه یک جنگ اتمی است. تبلیغ مهدویت درایران را در درون این فضای جهانی برای قربانی کردن مردم کشور ما باید درک کرد. یعنی یا تسلیم محض به امریکا و اسرائیل یا پذیرش خطر نابودی اتمی. احمدی نژاد و دست‌هایی که پشت سر او هستند - چه در داخل و چه در سطح جهان - برای هر دو اینها برنامه ریزی می‌کنند.

"آرماگدون" در تفکر صهیونیسم مسیحی همان نبرد آخرالزمان است که امروزه در دو منطقه اروپا و آمریکا، هفتاد میلیون هوادار سرسخت دارد که برای استحکام بخشیدن به بنیانهای فکری و نظری خود، هر تلاشی چه در عرصه ملی و چه در عرصه بین المللی انجام می‌دهند.

آرماگدون نام عبری تپه‌ای است در شمال فلسطین و در کرانه باختری رود اردن. "بنیادگرایان مسیحی معتقدند برای ظهور و بازگشت دوم مسیح، جنگی هسته‌ای و اتمی در محل آرماگدون به وقوع می‌پیوندد که دارای فجایع بسیار زیادی است و به واسطه این نبرد عظیم، اکثر شهرهای جهان دچار تخریب و نابودی خواهند شد.

این ادعا وجود دارد که در نبرد مورد نظر دو نیروی خیر و شر با یکدیگر وارد درگیری می‌شوند که نیروی شر نیروئی بی ایمان است که فرماندهی آنها را فردی به نام "دجال" بر عهده دارد که ضد مسیح است و شریکان او عبارتند از "اعراب، مسلمانان و حامیان روسی آنان که ارتشی چهارصد میلیونی را تشکیل می‌دهند.

می‌توان فهمید و حدس زد که چنین ادعاها و تبلیغاتی چه فشاری روی افکار عمومی مردم خرافی اسراییل می‌آورد که وعده‌ها و داستان‌های تورات و انجیل را باور دارند و تا چه اندازه آنان را به وحشت می‌اندازد. در میانه همین تبلیغات احمدی نژاد نامی ظهور می‌کند و شبانه روز راجع به انرژی اتمی صحبت می‌کند و خواهان محو اسراییل می‌شود. دولت صهیونیست اسراییل نیز به همین بهانه افکار عمومی را به سمت پیشدستی در بکارگیری سلاح اتمی علیه ایران سوق می‌دهد.

ماجرای آخرالزمان در غرب به همینجا ختم نمی شود. در تبلیغ نزدیکی "ظهور"، مسیحیان و یهودیان بنیادگرا با یکدیگر متحد شده‌اند. مثلا جری فالول ( Jerry Falwell ) كه یکی از مبلغان سرسخت و جدی مسیحیت صهیونیستی می‌باشد و در کاخ سفید هم هواداران بسیاری دارد، در این رابطه چنین می‌گوید: "روسیه و هم پیمانان آنها، ایران، آفریقای جنوبی (حبشه)، آفریقای شمالی (لیبی)، اروپای شرقی، قفقاز در خیل سپاهیان شر قرار دارند و این جنگ فراگیر و اتمی است و عده زیادی از بین خواهند رفت.

اما گروه دوم، یعنی باصطلاح گروه خیر؛ همان حامیان اسرائیل هستند که به رهبری مسیح وارد جنگ می‌شوند و اینان دارای خصوصیتی ویژه هستند و آن اینکه حامل نور و خیر و خوبی هستند. اما نتیجه جنگ این است که مسیح، اولین ضربه را با سلاح‌های کشنده خود، بر نیروهای شر وارد می‌کند و این ارتش را از بین خواهد برد به گونه‌ای که گفته شده آنچنان حمام خونی به راه افتد که تا افسار اسبان در آن فرو خواهند رفت.

آیت الله محی الدین حائری شیرازی، از هواداران سرسخت احمدی نژاد و فرقه او در مصاحبه‌ای با رونامه جام جم در مورد ظهور چنین می‌گوید:

"باید این مسائل پیش‌بینی شود و آن چیزهایی که ممکن است در عصر ظهور اتفاق بیفتد باید قبلاً خودش را نشان دهد. مردم باید بصیر شوند. هرچه فشرده‌تر شویم،‌ هرچه غربال شویم و هرچه عددمان کم شود بهتر است. آن روزی که حضرت می‌خواهد قیام کند، گروه بسیار فشرده‌‌ای دارد و یاران او 313 نفر هستند."

(نگاه کنید به پیک نت – 11 مرداد 1389)

این سخنان یعنی چه؟ یعنی از 70 میلیون مردم ایران، در زمان ظهور، تنها 313 تن انسان صالح وجود خواهد داشت که در کنار حضرت خواهند بود. با اینگونه اعتقادات، ادعای آنکه ظهور نزدیک است و "دعای فرج" و شعار حجتیه‌ای "مهدی بیا، مهدی بیا" در چنین چشم اندازی چه معنا دارد؟ جز اینکه اکثریت مردم جزو مخالفان امام مهدی شده‌اند و ایشان باید ظهور کند و آنان را از دم تیغ بگذراند؟ جز اینکه نظر و رای و انتخاب چنین مردمی بی بصیرت و ناصالح چه ارزشی دارد و اگر بمب اتمی هم بر سر آنان بیفتد و همگی نابود شوند چه اشکالی دارد؟ مگر امام مهدی سرانجام همان قتل عامی را به راه نخواهد انداخت و همان بر سر این مردم نخواهد آورد که بمب اتمی خواهد آورد؟

این زمینه‌ی تفکر کسانی است که امروز پشت سر احمدی نژاد قرار گرفته‌اند و با پیش بینی نابودی میلیون ها ایرانی، طرفدار افزایش جمعیت و بچه دار شدن خانواده ها شده اند، تا این بچه ها، جانشین قربانیان فاجعه دهها میلیونی شوند!


در راه اوین

تاج زاده نیز بدنبال صفائی فراهانی، راهی اوین شد. آنها به این جرم که علیه سردار مشفق، معاون سازمان امنیت سپاه پاسداران و سخنرانی وی در مشهد، علیه عاملین کودتای 22 خرداد اعلام جرم کرده بودند، به اوین احضار شدند و به جمع دیگر زندانیان پیوستند.


یک اتفاق ساده در انجمن اسلامی دانشگاه علم و صنعت
آیت الله مطهری بدست
دوستان احمدی نژاد ترور شد

بخش هائی از نامه تازه "نوری زاد" خطاب به علی خامنه ای
کارنامه ای که ملت
برای خامنه ای خواهد گشود

نامه یک بسیجی عضو نهاد "راهیان نور"
"راهیان نور"
کانونی برای پرورش چماقدار

قول و قرار احمدی نژاد با همفکرانش
3 هفته پیش از انتخابات 22 خرداد

در انتخابات برنده می شوم
و حالا حالاها در خدمت هستم!

فکر نکنید به این راحتی به اینجاها رسیده ایم. کسانی که به ظاهر دوست ما هستند اما در پشت دیوار خانه مان (اشاره به مجلس) می نشینند و طرح می دهند که مثلاً به بهانه تجمیع انتخابات طول دوره ریاست جمهوری بنده را کم بکنند تا شاید زودتر از دست من خلاص شوند، اما دیدید که به نتیجه نرسیدند و نمی دانستند که ما حالا حالا ها در خدمت آنان خواهیم بود.

اولین اشتباه در سیاست آخرین اشتباه هم خواهد بود. به نظر شما چرا هرچقدر به ما فشار آوردند که یکی از نزدیکترین همراهان حاضر در این جمع «اشاره به مشایی» را از قطار دولت پیاده کنیم، زیر بار نرفتیم؟ چون اگر زیر بار برویم داستان ادامه پیدا می کند و رویای کسانی که می خواستند زمستان ٨٧ دولت را از اکثریت بیندازند تحقق پیدا می‌كند. کسانی بودند که می خواستند با اختیاراتی که با امضای ما به دست آورده بودند(علی لاریجانی) با این تصور که از قدرت فراوانی برخوردارند مسیر پرونده هسته یی را عوض کنند ولی دیدید نتوانستند و ناچار صحنه را ترک کردند. هرچند اکنون در جای دیگری مشغول حفر سنگر برای مقابله با دولت اند و برخلاف قول و قرارها، کارهایی می کنند که قول داده بودند انجام ندهند که البته این اقدامات از دید ما پنهان نیست و آن را به حسابشان میگذاریم. همه شما می دانید من در عزل و نصب مقامات دولت هیچ ملاحظه یی ندارم. اما به همان میزان هم که از ناحیه خارج حتی آن بالایی ها(خامنه ای) یا قم به بنده برای عزل و نصب ها توصیه یا فشار وارد شود من زیر بار نمی روم ومحترمانه می گویم شما یا کاره یی نیستید که در این صورت الزامی به پذیرش رای شما ندارم و اگر هم قانون به شما اجازه عزل و نصب داده است، خوب خودتان از اختیار قانونی تان استفاده کنید چرا می خواهید بنده مایه بگذارم درحالیکه به همکارانم اعتماد کامل دارم.


حرف دل کودتاچی ها از زبان فاطمه رجبی
سلطنت اسلامی
نه یک کلام بیش و نه یک کلام کم


دهن کجی تازه مردم
به صدا و سیمای کودتا

از دیروز، مردم با دهن کجی به صدا و سیمای جمهوری اسلامی، هنگام افطار از هر بلندگوئی که توانستند "ربنا"ی شجریان را پخش کردند. از روی بام خانه ها، ضبط صوت اتومبیل ها، مغازه ها و...

صدا و سیما پخش دعای ربنا با صدای محمدرضا شجریان را بطور کامل در تمام شبکه‌ها ممنوع کرد.

این تصمیم در آستانه ماه رمضان به برنامه‌سازان ویژه برنامه‌های افطار کلیه شبکه‌های رادیو‌ و تلویزیون ابلاغ شد.

بموجب این بخشنامه حتی پخش آگهی‌های بازرگانی که معمولا در ماه رمضان با نوای اذان یا دعا همراه است، در صورتی که صدای ربنای شجریان زیر صدای آگهی باشد، را ممنوع اعلام کرده است.شجریان جز "ربنا" مخالفت خود را با پخش صدایش از صدا و سیمای حامی کودتای 22 خرداد اعلام کرده است.


به یاد فریدون فروغی
به هرکی
هرچی گفتم
به من جواب ندادند!

بسیاری از خوانندگان پیک نت، از این که تصمیم گرفته ایم در طول ماه رمضان دعای "ربنا" را با صدای شجریان روی صفحه اول خود حفظ کنیم استقبال کرده و آن را تائید کرده اند. یکی از تائید کنندگان این تصمیم، یکی از آخرین ترانه های فریدون فروغی را همراه با یادداشت کوتاهی برای ما ارسال داشته و توصیه کرده است، این ترانه را نیز در پیک نت قرار دهیم. این توصیه را هم قبول کرده ایم، بویژه که این اجرا مربوط به آخرین دوران حیات فریدون فروغی است. خواننده ای که صدایش دهه سیاه و خونین 1350 را به یاد می آورد. دهه ای که جمهوری اسلامی نیز آن را زنده کرده و در جاده آن قدم بر میدارد. دهه ای که به انقلاب 57 انجامید. فروغی یادگار آن دوران است، که در این دوران نیز، با صدائی خسته برای نسل جوان ایران امروز، که دهه 50 را نه دیده و نه بخاطر دارد خواند و آنها که پیکرش را تا بهشت زهرا بدرقه کردند، از همین نسل بودند. فروغی در ایران ماند و دو نسل پیش و پس از انقلاب را به هم پیوند داد. یادش با همین ترانه که از آخرین ترانه های اوست و چند سال پیش بی سر و صدا در تهران اجرا کرد، گرامی باد!


بنزین به هواپیمای ایرانی نمی دهند
هواپیمای زائران ایرانی
در عربستان سعودی به گل نشسته!

بزرگترین مجسمه جهان را از این جثه کوچک باید ساخت
یک ملت در حیرت است که با آیت الله جنتی چه کند؟

نامه یکی از شرکت کنندگان در همایش "ایرانیان خارج از کشور"
15 نکته خواندنی
از همایش ایرانیان خارج از کشور

حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


مصاحبه  کروبی

با تلویزیون رسا

"رسا"

گام های اولیه
برای رفتن به سوی
تلویزیون سبز


پیامی از
شهر ایذه

این پیام کوتاه را روز گذشته از ایران دریافت داشته ایم و تلاش برای آگاهی از جزئیات بیشتر به نتیجه نرسید:

«بيش از يك هفته است كه ايذه از كنترل دولت خارج شده است»

تاکنون شماری کشته و زخمی شده اند

گزارش دریافتی از
جنگ طایفه ای در شهر ایذه


قمه و قلم
در کار است!

با سلام و عرض ارادت خدمت شما عزیزان در سایت ارزشمند و بی نظیر پیک نت -درخواست و در واقع خواهشی از شما عزیزان داشتم. ملتمسانه تقاضا میکنم اجابت فرمایید.

بنده چند سالی است که به هر مصیبتی که شده مطالب سایت شما را خوانده و به صحت مطالب مندرج در این سایت ایمان آورده ام.  اما چون به بقیه سایت ها هم سری میزنم و مطالب انها را هم گاهی اوقات میخوانم چند وقتی است که به سایتی برخورد کردم به نام ناهید رکسان که آدرس آن را در پایین می آورم.

مطالب این سایت واقعا مرا در حیرت و تعجب برده است. اصلا نمیدانم مانیفست این سایت چیست و گردانندگان این سایت چه کسانی هستند و چه مذهب و مرام و مسلکی هستند.

به این دلیل میگویم از این سایت در حیرتم که به همه چهره های سرشناس، محبوب و منفور چه در زمان شاه و چه در زمان بعد از انقلاب حمله و توهین می کند. جالب اینکه در چند مقاله قبل این سایت به شما نیز، یعنی پیک نت حمله کرده بود. حتما خود شما در جریان نوشته های این سایت هستید.

البته من منتظر جوابیه شما در سایت بودم که دیدم از پاسخ شما به انها خبری نشد.از شما تقاضا میکنم ماهیت گردانندگان این سایت را معرفی کنید. این شاید درخواست خیلی از خوانندگان سایت شما باشد. 

برای نمونه مطالب این سایت>

nahid-roxan.livejournal.com

nahidroxan.spaces.live.

com

nahidroxan.blogdrive.

com

nahidroxan.blogspot.

com

 

پیک نت: خواننده عزیز! حتما این ضرب المثل عامیانه مردم ایران را که خیلی هم معنا دارد شنیده اید:

مار تخم می کند؟ یا می زاید؟

از این نا به کار هرچه بگوئی برمی آید.

حیف از وقت نیست که صرف خواندن این سایت ها می کنید؟ دهها نمونه از این سایت ها، از بعد از کودتای 22 خرداد، ستاد جنگ روانی و باصطلاح ارتش سایبری سپاه پاسداران راه اندازی کرده و برای گمراه کردن و فریب دادن خوانندگان، گاهی نیش بی رمقی هم به برخی از خودی ها می زند تا زهر اصلی را علیه چهره هائی که مورد اشاره شما هم هست به کام مردم بریزد.


پیش خرید
هیات علمی

با سلام- مدتی است که اینجانب سایت شما را مطالعه می کنم و به لحاظ اطلاع رسانی سایت شما را سایت خوبی دیدم . بنابر این لازم دیدم خبری را به شما اطلاع دهم:

در سال به ظاهر پر برکت همت مضاعف، کار مضاعف، افزایش حقوقی معادلدرصد برای تمام کارکنان دولت ازجمله هیئت علمی در نظر گرفته شد ولی حالا با خبر شدیم که به طرز بی سابقه ای به حقوق هیئت علمی بین 400 تا 700 هزار تومان اضافه شده است.

دراثنای شروع ترم تحصیلی واجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها هیچ چیز غیر از دادن حق سکوت به اعضای محترم هیئت علمی که از یاران کابینه آقای احمدی نژاد به حساب می آیند استنباط نمی شود. 

ظاهرا برای کارکنان دولت نیز چاره ای باقی نمانده جز متوسل شدن به همان شیوه ای که بازار شد. یعنی اعتصاب اعتراضی!


من هم دیدم
نفتکش های افغانی را

سایت محترم پیک نت.با درود. خواستم در تایید گزارش آن هموطن در 10/-5/89 همراه با عکس تریلی های افغانی، ورود بنزین افغانی همچنان ادامه داشته و بنده کاروان دیگری از این تریلی های بنزین با پلاکهای افغانی و همان رنگ آبی و سفید را صبح  11/05/89 دیدم که با سرعت در حال تردد به طرف قوچان در حرکت بودند.


تانکرهای افغانی
در فریدونکنار

با سلام و خسته نباشید- درباره خبر کامیونهای افغانی می خواستم عرض کنم که بنده چند روز قبل بطور اتفاقی سری به بندر چند منظوره نیمه فعال فریدونکنار در استان مازندران زده بودم که با حدود بیش از ده کامیون و تانکر افغانی با پلاک هرات مواجه شدم که حضور آنها در این بندر که فعلا فقط در ترانزیت آهن و گندم فعال است بسیار جای تعجب داشت.


نفتکش های افغانی
در جاده سنتو

پیک نت عزیز- با درود. من در تاریخ یکشنبه 11/05/89 ساعت 30/5 صبح شاهد 5 دستگاه تریلی تانکر  سوخت افغانی دقیقا با همین رنگ های استاندارد افغانستان که شما عکسش را منتشر کرده بودید، در مسیر جاده سنتو ( مشهد- قوچان) بودم که به سمت قوچان در حرکت بودند. این بزرگراه آسیائی از مشهد به سمت استانهای شمالی و تهران منتهی می شود. من جهت مراجعه روزانه به محل کارم در یکی از شهرک های صنعتی تانکرهای یاد شده را دیدم .(خواننده عزیزی که ما نام شما را از پای یادداشت کوتاهی که نوشته ایم حذف کردیم! شما در پایان پیام خود اشاره به سوخت متفاوت کرده اید. لطفا بفرمائید منظور از سوخت متفاوت چیست؟ تا ما آن را هم اعلام کنیم.)


سحرخیز: علیه خامنه ای، احمدی نژاد و اژه ای
به مجامع

بین المللی

شکایت می کنم


 موسوی
یک گام بالاتر

 از "خوان هفتم"
ابراهیم نبوی


افشای پشت صحنه "ورشکستگی آریان فولاد"
قرارگاه

 خاتم الانبیاء
میعادگاه

چپاول و غارت


شاید چرنوبیل ایران شود!
گزارشی

از بوشهر
شهر نفرین شده

با شهرتی جهانی


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)