نماز جمعه سید احمد خاتمی
پایان دوران ناممکن اعلام کردن
خطر حمله نظامی امریکا به ایران

 

طرح مشترک نیروی انتظامی و مجتمع های قضائی
عضو گیری "پیروان ولایت"
از میان اراذل و اوباش محلات

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

18 اردیبهشت

1389

8 می

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

مانیفست "معامله بزرگ" در 34 صفحه
مصاحبه "هیلاری لورت" کارشناس سازمان "سیا"ی امریکا
پیش از انتخابات 22 خرداد و کودتا علیه نتیجه آن
نظر رهبر ایران، ادامه
ریاست جمهوری احمدی نژاد است
ترجمه و تدوین "اسد شیرپاک"

خانم "هیلاری لورت" پس از آن که از شورای امنیت دولت بوش کناره گیری کرد، همراه شوهرش شرکت استراتگا را تاسیس کرد. این شرکت بلافاصله پس از تاسیس، یک بیانیه 34 صفحه ای با نام "معامله بزرگ " انتشار داد که توسط شوهر خانم "لورت" از طریق یک کنفرانس تلویزیونی قرائت شد. این بیانیه، معروف است به مانیفست مذاکره امریکا با ایران.

خانم "لورت" سابقه مذاکره با رهبران جمهوری اسلامی را در کارنامه خود دارد. هر از چند گاهی به ایران می رود. آن بیانیه 34 صفحه ای برای معامله بزرگ در ارتباط با همین سفر ها و ارتباط ها تهیه و قرائت شد!

آخرین سفر خانم لورت به ایران، حدود یک ماه پیش انجام شد. حاصل این سفر نامه ای بود که احمدی نژاد برای اوباما نوشت. احمدی نژاد در سفر هفته گذشته خود به نیویورک یک سخنرانی کرد و چند مصاحبه. متن سخنرانی اش را از تهران آورد و در آنجا تهیه و همآهنگی لازم شده بود. اما برای مصاحبه های تلویزیونی ومطبوعاتی با خانم "لورت" و "شرکت استراتگا" همآهنگ شده بود. چراغ سبزهای پیاپی احمدی نژاد به کاخ سفید در مصاحبه هایش حاصل این همآهنگی بود.

سرمایه شرکت "استراتگا" از کجا تامین می شود؟ زوج "لورت" چه نقشی میان نیویورک و تهران ایفاء می کنند؟

آنها دو مامور کار کشته سازمان اطلاعات مرکزی امریکا "سیا" هستند، که حالا دوران بازنشستگی را می گذرانند. بنابراین، سر درآوردن از کارهائی که می کنند و محل تامین بودجه ای که دراختیار دارند به این آسانی نیست. طبیعی است که برای سرگرمی دوران بازنشستگی هم شرکت "استراتگا" را تاسیس نکرده و بیانیه 34 صفحه از تلویزیون قرائت نکرده اند. سفرهای پیاپی و نوبتی توریستی هم به ایران نمی کنند.

دو ماه پیش از انتخابات 22 خرداد، خانم "امی گودمن" که به وجدان بیدار رسانه های امریکا شهرت دارد، با خانم "هیلاری لورت" مصاحبه ای انجام داد که همچنان روی شبکه اینترنت قابل دسترسی است.

خانم "گودمن" از دوستان و هم اندیشان "نوام چامسکی" متفکر دگراندیش است.

در پی چند توضیح، یکی از عکس های مربوط به مطلب "معامله بزرگ" را تعویض کردیم. مجموعه عکس هائی که در ارتباط با این مطلب انتخاب شده، همگی به قصد یادآوری یک پدیده در کشورهای اسلامی و از جمله ایران بود. بنابراین، حتما نباید تمامی عکس ها در ارتباط با جنبش سبز و به خون کشیدن مردم ایران درجریان کودتای 22 خرداد باشد. اما از آنجا که – ظاهرا- خوانندگان پیک نت مایل بودند و هستند تمامی عکس از حوادث پس از کودتا 22 خرداد باشد، آن عکس را- دختر با سر و صورت خونین- با عکس دیگری – دو زن محجبه در تظاهرات جنبش سبز- تعویض کردیم. از توضیح و تذکر همه علاقمندان پیک نت سپاسگزاریم.


70 میلیون ایرانی را نمی توان
سوار یک قایق کوچک کرد!

مهدی کروبی با خانواده یکی از زندانیان سیاسی کودتای 22 خرداد بنام "میلاد اسدی" دیدار کرد. میلاد اسدی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت. دفتر تحکیم وحدت درانتخابات 22 خرداد از مهدی کروبی حمایت کرده بود. کروبی دراین دیدار گفت:

برخوردهای سنگین قوه قضائیه با مردم نشان دهنده وجود فشار سیاسی و از دست رفتن استقلال تصمیم گیری قوه قضاییه در مسائل اخیر است. دوره بسیار سخت و دشواری است، اما بدانید و مطمئن باشید برای آنها سخت تر و دشوارتر است. کار را به جایی رسانده اند که بجای مدیریت کلان کشور و رساندن آن به پیشرفت و آبادانی و سرافرازی، فقط به فکر کنترل و تشدید فشار و تهدید مردم هستند. ما می گوئیم کشتی بزرگ ایران ظرفیت پذیرش همه ی ایرانیان را دارد. در این کشتی بزرگ حتی مخالفین ما نیز حق انتقاد و حیات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی دارند. اما متاسفانه افراطیون که سکان اجرایی کشور را بدست گرفته اند می گویند قایقی ساخته ایم، که باید سوار شوید!


"شام آخر" در نیویورک!

"منوچهر متکی"، چرخ پنجم گروه احمدی نژاد در سفر به نیویورک، پس از بازگشت احمدی نژاد به تهران، به سفرای کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل ولیمه داد و آنها را به شام دعوت کرد. کسی نمی داند که این "شام آخر" بود و یا باز هم برای اعضای شورای امنیت "سفره" پهن خواهد شد!

سفیر امریکا در سازمان ملل، خودش به این شام نرفت تا نمک گیر نشود، اما معاونش را فرستاد. سفرای بریتانیا و فرانسه نیز خود به این شام نرفتند، اما نمایندگانی را فرستادند.

باید منتظر ماند و دید هنگام رای گیری برای قطعنامه جدید تحریم ایران، کدامیک از آنها که سر سفره منوچهر متکی نشستند، نمک گیر شده و به این قطعنامه رای نخواهند داد و کدامیک مثل گربه دست و روی خود را شسته، دهان را پاک کرده و به قطعنامه رای مثبت خواهند داد!

گره فرو بسته اتمی ایران، با پهن کردن یک سفره شام در نیویورک باز می شود؟


مانورهای خبری امریکا
همزمان با مانور نظامی در خلیج فارس

چه کسی نمی داند، مجسمه ها چرا ربوده می شوند؟
از تمام تنه، رسیدیم به نیم تنه
و حالا به نیم تنه هم رضایت نمی دهند!

واردات کپسول گازهای خردل و گازهای بیماری زا
"موسسه انتظام ناجا"
ابزار سرکوب مردم وارد می کند


مصاحبه خواندنی مدیرکل سیاسی وزارت کشور
احزاب "غیر فعال" آزادند
احزاب فعال را توقیف می کنیم!

دیدار دانشجویان بابل با دکترعلی اکبرسروش
85 درصد دانشجویان ایران
هوادار جنبش سبز اند

پیام های احمدی نژاد به امریکائی ها برای معامله

نامه مهدی خزعلی به رئیس قوه قضائیه
"خر" حفظ شده فقط پالانش را عوض کرده اند

خلاصه ای از چند مصاحبه احمدی نژاد در امریکا
دستمال سفید را احمدی نژاد در امریکا بالای سرش گرفت!


سرخی تو از من، سبزی من از تو

یونان سرخ، بعد از ایران سبز
 روزنامه یونگه ولت آلمان. ترجمه رضانافعی


گفتکوی علی نژاد با مهدی خزعلی
نه من و نه هیچکس دیگر، در ایران احساس امنیت نداریم


نامه سرگشاده دبیرکل سابق جبهه مشارکت خطاب به سید احمد خاتمی
آماده محاکمه ای شوید که درهمین دنیا تشکیل خواهد شد

دادگاهها و زندانهای کودتازیر نظر"پیروان ولایت"


از یک نامه دریافتی
احکام دادگاه کودتا

در خیابان "دزاشیب" صادر میشود


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


"دست بالا" 

 در "بالاترین"؟
وبلاگ قاضی نوشته ها


سوابق چماقداران
در محلات تهران

با سلام. مطلبی داشتید در مورد هنرپیشه چاقی كه از مردم فیلم برداری می كرد. می خواستم مطلب بیشتری در مورد این فرد و وابستگانش بگویم تا عقبه این افراد مشخص گردد. یكی از اقوام نزدیك این فرد بنام  س. پوری یزدان خواه و برادرش ح. پوری یزدان خواه از افراد گروه فشار هستند كه با سواد زیر دیپلم یك شبه ره صد ساله رفته اند. ح. پوری یزدان خواه که در محل به لواط مشهور است، تا قبل از پیوستن به گروه فشار زیر زمینی را در خیابان شهید سیاسی در محله خواجوی كرمانی تبدیل به محل آب دادن فلزات کرده بود و در همین محل بچه های كم سن و سال را فریب می داد. یكی از همکارانش فردی است بنام م.علیپور که در محله مشهور بود به مفعول بودن. او هم جز گروه فشار شده است و وابسته به سپاه. حالا این دو بدون چفیه در محله دیده نمی شوند.

نام و آدرس ای میل بنده را محفوظ نگهدارید.


گیرنده عکس
امنیتی از مردم

با سلام بر شما- در این ستون، نامه خواننده ای را خواندم که اشاره به فیلمبرداری امنیتی یکی از بازیگران سریال های سیمای جمهوری اسلامی از تظاهرات مردم کرده بود. نویسنده آن نامه اسم آن بازیگر را ذکر نکرده بود. برای مزید اطلاع خوانندگان شما می نویسم که آن بازیگر چاق "خسرو احمدی " است که در سریالی ساخته "محمد رحمانیان" بازی می کند. البته آقای رحمانیان و همسرش" مهتاب نصیر پور" با خسرو احمدی همسنگر نیستند و یکوقت اشتباه نشود.

محمد رحمانیان از امضاء کنندگان نامه به "پیتر بروک" برای عدم شرکت در جشنواره تئاتر فجر بود و خانم نصیر پور هم در میدان 7 تیر دستگیر شده بود.

عکس احمدی  هم با جستجو در گوگل برایتان می فرستم. از اینجا ببینید.


حجتیه
در آستانه فتح
آخرین سنگر
تهران- مینا

به نظر میرسد مصباح یزدی خود را آماده نشستن جای خامنه ای می کند.  روزنامه های ایران در هفته های اخیر بیش از همیشه عکس ها و سخنان او را منتشر و او را بعنوان مرجع مهم دینی معرفی می کنند. این نشان میدهد که مافیای حجتیه توانسته تا آستانه فتح آخرین سنگر پیش برود. از شما خواهش می کنم هر اطلاعاتی در مورد مصباح و عواملش دارید را منتشر کنید. از تمام خوانندگان خود بخواهید که این فاجعه را آسان نگیرند و هر اطلاعی دارند منتشر کنند. تصاویر و هویت زیر دست های مصباح یزدی را منتشر کنید. لیست ثروت و محل تحصیلی و شغل و مقام او را بنویسید تا مردم هوشیارتر شوند. 


طرح بیمارسازی
و کشتن زندانیان سیاسی

اخباری که درباره دچار شدن زندانیان سیاسی سرشناس به انواع بیماری ها می رسد، بتدریج این حدس و گمان را قوی کرده که طرح بیمارسازی آنها در حال اجراست. یکی ازدلائل خودداری از آزاد کردن آنها نیز باید همین نکته باشد. یعنی آنها را از طریق غذای زندان و یا داروهائی که برای درمان به آنها داده می شود، گرفتار انواع بیماری ها کنند. دراینصورت، یا وقتی این افراد از زندان آزاد می شوند دیگر توان فعالیت نخواهند داشت و یا در آستانه مرگ آزاد خواهند شد تا مرگ آنها در زندان به پای حکومت گذاشته نشود! دچار کردن افراد به بیماری های مهلک و کشنده، از ابتدای جمهوری اسلامی رایج بوده است و طی 30 سال تجربه کافی برای استفاده از آن دراختیار محفل ها و باندهای امنیتی است که یکسرشان به مراجع صاحب فتوا بند است. نه تنها مرگ ناگهانی آیت الله طالقانی، بلکه درگذشت ناگهانی آیت الله منتظری که بی شباهت به درگذشت آیت الله طالقانی نبود، این نگرانی را تشدید می کند. مرگ امنیتی احمد خمینی، مرگ ناگهانی آیت الله املشی، بیماری و مرگ ناگهانی "کردان" وزیر کشور احمدی نژاد و... نمونه هائی در همین ارتباط اند.


هنرهای امنیتی
صدا و سیما

من هم قبول دارم که بعضی کارکنان صدا و سیما در تظاهرات از مردم فیلمبرداری می کردند. روز بعد از سخنرانی خامنه ای که شهر شلوغ شد، درمیدان جمهوری بودم و دیدم مردچاقی که در یکی از سریال های صدا و سیما بازی می کند، بهمراه یک نفر دیگر از داخل یک ماشین پراید از مردم فیلمبرداری می کرد. البته نه مثل مردم عادی که با موبایل فیلم می گیرند، بلکه با یک دوربین بزرگ فیلمبرداری. آن روز، این مرد خیلی نگران بود که شناخته نشود. اسم این فرد یادم نیست، ولی می دانم در فیلمی با خواهرش یک مسافرخانه را اداره می کرد و برنامه اش هر روز از تلویزیون پخش می شد.


مهاجمین

به کروبی در میدان صادقیه

روز 22  بهمن سال 1388 تعدادی از کارکنان بخش خبر صدا و سیما را که با حراست این سازمان همکاری دارند، با گوشی های تلفن همراه و دوربین های پیشرفته، به میان هواداران جنبش سبز در راهپیمایی این روز فرستاده بودند تا از آنان عکس بگیرند. یکی از اقوام بنده که اخیر او را در یک میهمانی خانوادگی دیدم این ماجرا را برایم تعریف کرد و گفت چند نفر از کسانی که در میدان صادقیه به مهدی کروبی حمله کردند از افراد همین تیم صدا و سیما بودند.


دشواری
تفکیک پیام ها
از موش کشی ها!

در طول روز پیام های متفاوتی به پیک نت می رسد. تفکیک این پیام ها و تشخیص آن پیام هائی که ستاد جنگ روانی حکومت می فرستد با پیام هائی که اغلب خبری است و مردم می فرستند، یکی از دشواری های کار روازنه پیک نت است. هستند پیام هائی که احتمالا مردم آنها را می فرستند اما، زمان و موقعیت ارسال آنها، ما را نسبت به ارسال کننده و انگیزه ارسال آنها دچار تردید می کند. برای نمونه، پیامی روز گذشته دریافت داشتیم با امضای "یک کارگر". این پیام کوتاه، در جهت افشای "علی مطهری" فرزند آیت الله مطهری و نماینده کنونی مجلس بود، که با احمدی نژاد زاویه پیدا کرده و منتقد او شده است. شاید در شرایط دیگری، این پیام قابل انتشار بود، اما در شرایط کنونی حق بدهید که از ارسال کننده پیام سئوال کنیم: چطور شد که یکباره و امروز که علی مطهری منتقد احمدی نژاد و دولت او شده چنین پیامی را ارسال فرموده اید؟ در نظامی که سکانش دست آقای خامنه ایست و مشتی دزد دریائی و زمینی سرنشین آن هستند، گیریم که علی مطهری هم خانه شخصی داشته باشد، اما در خانه متعلق به بنیاد شهید زندگی کند و در انتشارات صدرا هم مکالمات تلفنی را در دوران مدیریت ایشان شنود می کرده اند. تا زیر چادر فائزه هاشمی و زیر عمامه محمد خاتمی شنود کار گذاشته اند، شما نگران نقش ایوان شده اید؟ خانه از پای بست ویران است!

نخواندید که از جمله اتهامات "یاسر" فرزند فائزه هاشمی بی احترامی وی به رهبر در مکالمات تلفنی اش از لندن با تهران و با مادرش بوده؟

موش کشی نکنید! بالاخره ما هم یک چیزهائی سرمان می شود.برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)