تحلیل یوشکافیشر" وزیر خارجه سابق آلمان از اوضاع ایران

جنبش کنونی مردم

سرانجام، ایران را متحول می کند

در لبنان حزب الله شکست انتخاباتی خورد، اما درایرانانتخابات به یک جنبش دمکراتیک انجامید که دو احتمال و نتیجه از آن بیرون خواهد آمد.


 


گزارش علاءالدین بروجردی از این دیدار
دیدار مهم یک هیات مجلس
با موسوی و رفسنجانی

ما انتظارات خود را از آقای موسوی جهت کمک به حل مشکلات موجود و از آقای هاشمی، تقاضای مساعدت به حل مشکلات موجود را داشتیم.

       پیک هفته 107  --------   4  تیر 1388  برابر 25 ژوئن 2009

  infos@peiknet.com  

اخبار روز

برای بررسی مستقیم سرکوب های اخیر

رئیس

پارلمان اروپا

راهی

تهران می شود


ادامه اعتراض ها
درشهرهای آلمان

اسن و هانوفر- امروز در شهرهای هانوفر و اسن آلمان قرار است تظاهراتی در حمایت از جنبش ضد کودتای انتخاباتی درایران برپا شود. ساعت این تظاهرات 6 تا 8 بعد از ظهر و محل تجمع ایستگاه مرکزی قطار اسن اعلام شده است.

دورتموند- همچنین روز شنبه 27 یونی نیز قرار است تجمعی در شهر دورتموند آلمان برگزار شود. قرار است ایت تجمع در خیبان کاترینا - روبروی ایستگاه اصلی راه آهن این شهر- از ساعت یک تا سه بعد از ظهر بر گزار شود.

شعار روز مردم

 روی دیوارها

رهبر ما قاتله ولایتش باطله!


در دام
جنگ روانی
کودتاچی ها
نباید افتاد!

خطاب به مفسران

مردم را به دام

 جنگ روانی نیاندازید!


نامه موسوی به آیت الله

بیات و پاسخ وی

مردم را

می کوبند

و مراجع

 ساکت اند!


اطلاعیه آیت الله منتظری: تسلیم مردم شوید

مشروعیت نظام و منتخب

آن زیر سئوال خواهد رفت!


مصاحبه خبری وزیر اسبق کشور:

گروه سایه

تقلب در انتخابات را مدیریت کرد 

بیانیه شماره 8- بعد از ظهر امروز منتشر شد

مهندس موسوی:

من از صحنه بیرون نمی روم!

آنچه در این روزها رخ داد اصل نظام جمهوری اسلامی را كه میراث امام بزرگوار و شهدای گرانقدرمان است هدف قرار داده و این چیزی نیست كه بتوان به سادگی از كنار آن گذاشت و با طرح اتهامات تهدید به محاكمه از آن صرفنظر نمود. اگر با مسببین جنایت كوی دانشگاه در 18 تیر 1378 به گونه ای مناسب و قانونی برخورد می شد امروز شاهد تكرار آن فجایع در ابعادی وسیع تر و وارونه جلوه دادن واقعیت ها به گونه ای جسورانه تر نبودیم. آمادگی دارم تا نشان دهم چگونه مجرمان انتخاباتی در كنار مسببان اصلی اغتشاشات اخیر قرار گرفتند و خون مردم را بر زمین ریختند و اكنون كوشش می كنند صحنه هایی را كه صدها شاهد و دهها تصویر آن را گواهی می دهند به گونه ای دیگر جلوه دهند؛ آماده ام تا نشان دهم چگونه كسانی كه عملشان در راستای ایجاد هرج و مرج در كشور؛ تضعیف نظام و منافع بیگانگان است تلاش نمودند به بهانه تخریب‌گریهای عناصری نامعلوم، جنبش سبز شما را اغتشاشگری و وابسته به بیگانه معرفی كنند؛ ولی حاضر نیستم به خاطر مصالح شخصی و هراس از اینگونه تهدیدها از ایستادگی در سایه شجره سبز استیفای حقوق ملت ایران كه امروز به خون به ناحق ریخته شده جوانان این كشور آبیاری شده است لحظه ای صرف‌نظر نمایم. از مجموع آرای ریخته شده در صندوقها تنها یك رأی متعلق به من است و شما به خوبی می دانید كه مشكل آنها با میلیونها رأیی است كه جوابی برای سرنوشت آنها ندارند. دشمن خارجی با همراهی یاران جاهل و طماع خود در داخل بر آنست كه مطالبات این حركت عظیم خودجوش را به خوارج بیرون از نظام نسبت دهد و حتی الله اكبرهای از دل برآمده شما را چون قرآنهای سر نیزه معرفی كند. بر ماست كه با رفتار و گفتار خود این توطئه شوم را خنثی نماییم.

بیانیه شماره 7 موسوی- 4 تیرماه

با درک غلط از شرایط کشور

دولت راه نفوذ بیگانگان را

به تحولات کشور باز می کند


مصاحبه با آیت الله موسوی تبریزی

دادستان کل انقلاب در زمان آقای خمینی

رهبر حرف خودش را می زند

من از قانون سخن می گویم!

در تبريزهم موقع انقلاب وقتی مردم بيرون آمدند، شاه، آموزگار و مجلس او گفتند كه اينها از آن طرف مرز آمده اند و اغتشاشگرند. كدام اغتشاش؟ مردم مى آيند حق خود را درخواست مى كنند. آيا اين اغتشاش است؟ راهپيمايى ساده اى كه حتى شعار هم نمى دهند، اغتشاش است يا آنها كه مردم را مى زنند، اغتشاش است؟ رژيم شاه هم به خاطر اينكه همين حرف ها را مى زد طاغوتى بود، اگر اين حرف ها را نمى زد و حق مردم را مى داد كه طاغوت نبود. فرقى نمى كند هر كس حق مردم را بخورد، طاغوت است.


بیانیه آیت الله منتظری خطاب به مردم و حکومت

به عقل بیائید

بیش از این مردم را از نظام جدا نکنید!

به مسئولين و سردمداران حكومتی سفارش میكنم كه با برخوردهای تند و‏ ‏غير عقلايی بيش از اين موجب بی اعتمادی ملت به آنان و جدايی مردم از‏ ‏نظام نگردند و با دست برداشتن از لجاجت و اظهارات و عقايد اشتباه و‏ ‏تنگ نظری ، بين خود و مردم تفرقه ايجاد نكنند و نسبت به اشتباهات‏ ‏انجام شده از مردم عذرخواهی نمايند، و با تشكيل هيأتی بی طرف و دارای‏ ‏اختيارات تام ، انتخابات اخير را به سرانجامی قابل قبول برسانند. اگر مردم شريف‏ ‏امروز خواسته‌های به حق خود را در اجتماعات آرام مطرح نكنند و‏ ‏مظلومانه سركوب شوند، عقده‌هايی شكل خواهد گرفت كه ممكن است‏ ‏بنيان هر حكومتی را هر چند مقتدر باشد بركنَد.


تهران
بازهم تظاهرات و قربانی
بازهم بانگ پرقدرت الله اکبر
کم کم مردم نیز مقابله به مثل را آغاز کرده اند. ببینید!

مهدی کروبی:
سرنوشت تلخ
درانتظار آنهائی است، که امروز
نتیجه انتخابات را می پذیرند

گزارش پیک نت از تظاهرات دیروز تهران


تائید انتخابات از سوی رهبر، فشار به شورای نگهبان است
شکاف در شورای نگهبان
بر سر تائید نتیجه انتخابات؟

اصفهان
به آراء این مردم خیانت شده!

این میدان نقش جهان اصفهان است. همایش تاریخی سبز در پشتیبانی از میرحسین موسوی، چند روز پیش از رای گیری انتخاباتی. این جمعیت عظیم رای داد و حالا از رای خود دفاع می کند. آنها مجاهدین خلق و عوامل انگلیس و صهیونیسم و امریکا هستند؟ یا آنها که دستآورد عظیم حضور 85 در صدی در انتخابات را که بزرگترین ضامن امنیت ملی کشور می توانست باشد، برباد دادند؟ آنها ضربه به امنیت کشور زدند و یا آنها که علیه این مردم کودتا کردند؟ با خیانت و کودتائی که علیه این حضور ملی در انتخابات شد، دیگر کسی در جمهوری اسلامی پای صندوق رای خواهد رفت؟ با باور ملی مردم ایران خیانت شد و بزرگترین دشمنی با ملت ایران بود.


کودتای شیطانی

در یک بازی شیطانی

آنچه بعنوان کودتا در  انتخابات اخیر ایران اتفاق افتاد و دولتی که سکان آن را می خواهند همچنان در دست احمدی نژاد و مصباح یزدی نگهدارند، دارای ریشه هائی است که به یکصدسال اخیر باز می گردد. برای آگاهی عمیق تر از آنچه امروز در ایران می گذرد، باید با این ریشه های صد ساله آشنا شد. این کتاب را با حوصله  بخوانید تا بدانید، چرا و چگونه شد، آنچه اکنون شده است!

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)

دیدار امروز رهبر با وکیل الدوله ها

حق با رهبر است

ملت ایران زیر بار زور نمی رود!

علی خامنه ای امروز، درحالیکه تمام خیابان ها و ایستگاه های متصل به مجلس در اشغال نیروهای انتظامی و لباس شخصی های موتور سوار و مجهز به چماق و گاز اشک آور بود و حمله و گریز با مردم آغاز شده بود، با نمایندگان مجلس دیدار کرد. دیداری که میان ارباب بود با وکیل الدوله ها. او در این دیدار بار دیگر از کودتائی که علیه انتخابات کرده دفاع کرد و درحالیکه هنوز، حتی مسیر قانونی طی نشده و شورای نگهبان برای تائید انتخابات 5 روز دیگر هم مهلت خواسته و او نیز موافقت کرده، بار دیگر احمدی نژاد را برنده انتخابات معرفی کرد و از مجلس خواست با دولت او همکاری کند!

علی خامنه ای در دیدار امروز نیز پریشان گوئی غیرقانونی و ضد و نقیض گوئی خود را ادامه داد. از جمله، پس از تائید غیر قانونی انتخابات،- جلوتر از شورای نگهبان- گفت یک گام جلوتر از قانون بر نمی دارد! این درحالی است که مهلت 10 روز شورای نگهبان برای بررسی و تائید انتخابات پایان یافته و عدم انتشار نظر این شورا، دراین مهلت، خود به معنای ابطال انتخابات است و او مطابق هیچیک از اصول قانون اساسی اجازه دادن تمدید مهلت به شورای نگهبان ندارد. اما تاریخی ترین سخنی که رهبر امروز از دهانش بیرون آمد این بود که "نظام(یعنی شخص او) و مردم زیر بار زور نمی روند". ایشان نمی خواهد عقب نشینی کند و مردم هم اهل عقب نشینی و قبول زور نیستند.  و این یعنی همان وضعی که اکنون بر کشور حاکم است. او می خواهد جام پر از کاسه خون کودتای انتخاباتی را به خورد مردم بدهد و مردم می خواهند سر کشیدن جام زهر قبول ابطال انتخابات را به کام ایشان بریزند.


چهره کودتا، در سیمای ج. اسلامی

سردار "علی‌ فضلی" یکی‌ از فرماندهان سپاه که  شده بود، بدنبال سرپیچی از فرمان سرکوب مردم، بدستور ستاد کودتا از کار برکنار و به نقطه نامعلومی برده شده است. شب گذشته به سیمای جمهوری اسلامی آورده شد و گفت که خودش استعفا داده است!

چند بازیکن تیم ملی فوتبال را هم که نواز سبز به دستشان بسته بودند به سیمای کودتا آوردند تا بگویند خودشان تقاضای کنار رفتن کرده بودند و اخراج نشده اند!

همین تکاپوهای ستاد کودتا نشان میدهد چقدر وحشت از برملا شدن شکاف در سپاه دارند. این درحالی است که هیچ مصاحبه و خبری را که از سیما پخش می شود مردم قبول ندارند. وقتی رهبر دروغ می گوید، رئیس جمهوریش دروغ می گویند، شورای نگهبانش دروغ می گویند، سیمایش دروغ می گوید و... ساده لوحی که کودتاچی ها انتظار داشته باشند مردم به آنچه در مصاحبه های تلویزیونی گفته می شود باور کنند. وقتی مقابل چشمشان وقایع را می بینند و شب در سیما خلاف آن را مشاهده می کنند، سنگی روی سنگ مانده است؟


مشاهدات مردم: کیهان به عاملین کشتار دلداری می دهد
همه در انتظار اولین فرصت
برای یک انفجار اجتماعی!

کودتاچی ها
در تله ای افتاده اند
که برای انتخابات گذاشته بودند
بزرگترین ضربه را در این کودتا، سپاه پاسداران خورد

طراحان کودتای انتخاباتی که آینده نشان خواهد داد مجری چه دستوراتی در خارج از ایران بودند، توانستند در حساس ترین و خطرناک ترین شرایط بین المللی افسانه 20 میلیون بسیجی، تهدید به جنگ های نامتقارن و حمایت مردم از قوای نظامی کشور را نقش برآب کنند. بر خلاف انتظار و پیش بنیی کودتاچی ها، طشت رسوائی سفرهای استانی احمدی نژاد بر زمین افتاد و آنها که نامه به رئیس جمهور می دادند با فریاد علیه او به خیابان ها ریختند. ساده ترین سئوال دراین روزها اینست: کو و کجاست آن 24 میلیون ایرانی که کودتاچی ها می گویند به احمدی نژاد رای دادند؟ جز چماق بدستان و نیروهای سرکوبگر کسی به حمایت از احمدی نژاد در خیابان ها نیست!


برای روزجمعه
"بادکنک" در تهران نایاب شد؟

نامه مهدی کروبی به شورای نگهبان

کشور را قربانی انتخاباتی که باید باطل شود نکنید!


بیم از حمله مردم به کیهان
تدابیر شدید نظامی برای حفاظت از ساختمان کیهان

در انگلستان مسدود شد
حساب بانکی مجتبی خامنه‌ای با1 میلیارد و 600 میلیون دلار

یک گزارش دریافتی
بسیج هلال احمر با چماق مردم را لت و پار کرد!

این گزارش به پیک نت رسیده است
از یزد نیروی کمکی برای سرکوب به اصفهان آورده اند

نامه سرگشاده عبدالعلی بازرگان خطاب به علی خامنه ای

آقای خامنه ای!

شما همان راه را رفتید که شاه رفت


این اطلاعات به پیک نت رسیده است
کودتای 22 خرداد
با رمز "شرایط خاکستری" آغاز شد

سحرگاه روز 23 خرداد، یعنی چند ساعت پس از پذیرش و موافقت رهبر با اعلام پیروزی موسوی توسط وزارت کشور، علی خامنه ای را بعد از نماز صبح، مطابق طرح از قبل تعیین شده از بیت رهبری در میدان پاستور تهران به باغی در اقدسیه منتقل کردند. هنگام انتقال رهبر به اقدسیه، فرماندهان سپاه که در بیت رهبری مستقر اند توسط مجتبی به وی اطلاع دادند که این انتقال به این دلیل است که شرایط "خاکستری" است و آنها حسب دستور قرارگاه عالی شهید مطهری عمل می کنند. دو فرض در اینجا وجود دارد: 1- این اقدام و صحنه سازی با موافقت رهبر و برای آنکه او مستقیما دستور کودتا را ندهد انجام شده و مجتبی صحنه گردان شد و پیش افتاد، 2- مجتبی خود در ابتدا صحنه گردان شد و چند ساعت پس از کودتا رهبر که در برابر عمل انجام شده قرار گرفته بود، حمایت خود را از این کودتا اعلام کرد.


راه توده: با ادامه خیره سری حکومت
مقاومت ملی مردم ایران بسرعت وارد مراحل نوین می‌شود


از یک گزارش، در باره 7 گروه بندی در سپاه
چند دستگی میان فرماندهان سپاه بزودی علنی خواهد شد!


آقازاده ای در بیت رهبر
که دستش به کودتا و خون آلوده است

آقا مجبتی-هیچ کجا ظاهر نمی شود تا عکسی از او در دست نباشد. او پشت کودتای انتخاباتی است.روزنامه گاردین در آخرین شماره خود، در باره کودتای انتخاباتی در جمهوری اسلامی نوشت: مجتبی خامنه ای - پسر دوم خامنه ای- یکی از عناصر اصلی برخوردهای اخیر و بازداشت هاست. مجتبی از حامیان احمدی نژاد و کلید اصلی دسترسی به خامنه ای است.


بعد از 30 سال

روزی که آقای خمینی به ایران بازگشت، مستقیم از فرودگاه مهرآباد رفت به بهشت زهرا و برای انبوه جمعیتی که خود را به بهشت زهرا رسانده بودند سخنرانی کرد. جمله معروف او دراین سخنرانی که عنوان اول روزنامه های عصر تهران شد، جمله ای بود که سرنوشت "بختیار" آخرین نخست وزیر شاه را تعیین کرد. آقای خمینی با اشاره به انبوه جمعیت فریاد کشید: من دولت تعیین می کنم، من به واسطه حمایت این ملت دولت تعیین می کنم. من توی دهن این دولت می زنم!

امروز آقای خامنه ای در نماز جمعه بسیار کم شمار دانشگاه تهران که عمدتا اعضای سپاه و بسیج و حزب پادگانی آن را  پر کرده اند فریاد می کشد: من توی دهن این ملت می زنم که می گوید رای داده ام. من به پشتوانه نیروی نظامی رئیس جمهور تعیین می کنم. من آن کسی را تعیین می کنم که به نظرات من نزدیک است! (طرح از نیک آهنگ گوثر)


از یک گزارش دریافتی
ماشین های آتش نشانی جنازه های خیابان آزادی را جمع کردند

دو دستگی در میان کارکنان صدا و سیما ج. اسلامی

مسعود ده نمکی:
رهبر در عطش قدرت غرق شده حزب الله آلت دست نشود!

بیانیه مجمع روحانیون مبارز

ما یک روز عزاداری می خواهیم


شورای نگهبان همین است
پریشان گوئی شیخ محمد یزدی از مدافعان کودتای انتخاباتی


همه باید سالم به خانه بازگردند
18 توصیه ایمنی
برای راهپیمائی ها واعتراضات

بشنوید!
4  سال پیش، راه توده درباره

کابینه احمدی نژاد چه گفت!

آنچه را می شنوید، گفتگوئی است مربوط به 4 سال پیش. یعنی هنگام معرفی اولین کابینه احمدی نژاد به مجلس و رد صلاحیت سردار صادق محصولی که احمدی نژاد او را بعنوان وزیر نفت به مجلس معرفی کرده بود. در همین ارتباط سردبیر راه توده با برنامه ساز رادیو ایران در امریکا "مانوک خدابخشیان" درباره پیروزی اعلام شدن احمدی نژاد در انتخابات ریاست دوره نهم و تشکیل اولین کابینه او انجام داد. اگر آرشیو این رادیو همچنان فعال باشد، می توان این گفتگو را در آرشیو این رادیو نیز شنید. نظر به تطبیق پیش بینی های ارائه شده دراین گفتگو با آنچه اکنون بعنوان کودتای فرماندهان سپاه شاهد آن هستیم، ما این مصاحبه را یکبار دیگر منتشر می کنیم. برای کم کردن از حجم و تسهیل در امر دانلد کردن آن، بناچار سئوالات و توضیحات مانوک خدابخشیان را از آن حذف کرده ایم. (نقل از راه توده)


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

آدرس پستی

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------Site Meter

 

تماس با پیک - تبلیغات در پيك

دیدگاه ها


برای جلب حمایت آنها از

مقاومت در برابر کودتا

تلفن و ای میل  مراجع در قم


همبستگی تاریخی مردم ایران

بزرگترین

همایش ایرانیان

شنبه در شهر

"کلن" در آلمان


صدا می آید

ف.خاور

این صداست که می آید
آن نداست که می رود
اینک
شریان های شهر پر می شود از گام های بلند رهائی
این صدای کیست که اینچنین آشفته ست خواب مرا
فریاد می کشد دژخیم
خیمه می زند به عبث در طوفان 
این صدای منست کز گلو بر می‌خیزد خون آلود
مرغ حق پر می کشد در شب به صد امید
آه این خدای گورزاد
غافل است یک دست بی صداست
این صداست که می آید
آن نداست که می ماند
ااول تیر 1388


علیه کشتار درایران

شورای امنیت

وارد صحنه می شود

یک مسئول بخش "دادخواست شورای امنیت سازمان ملل" مستقر در امریکا، در مصاحبه با تلویزیون الجزیره گفته است، ادامه کشتار مردم توسط حکومت درایران، می تواند این شورا را به سمت تصمیم قطعی در باره ارزیابی رویدادهای ایران بعنوان "کشتار جمعی" ببرد و در این باره قطعنامه ای بین المللی صادر شود.


تظاهرات بزرگ
 ایرانیان مقیم برلین
علیه کودتای انتخاباتی

فیلم را می توانید از اینجا ببینیدآرشیو

  شماره‌های گذشته

"صدای پیک" را

از اینجا يا از اينجا

می توانید بشنوید


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)