صف طویل اتومبیل ها در بمپ بنزین ها
شمارش معکوس
برای اعلام گران شدن بنزین

 

دیدار فراکسیون خط امام مجلس با هاشمی رفسنجانی
خطراتی در پیش است
رضایت مردم را باید جلب کرد

 تماس با ما

infos@

pyknet.

net

3 آذر

1389

24 نوامبـــر

2010

 

 

 

پیک هفته 107  - آرشیو پیك هفته

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

 
سیمای ج. اسلامی نعل وارونه می زند
افکار عمومی جهان
علیه ایران بسیج می شود

سیمای جمهوری اسلامی، از ابتدای هفته ای که در آن هستیم، فیلم های مونتاژ شده ای را از خیابان های شهرهای بزرگ آلمان و فرانسه پخش می کند و خود تفسیرهائی برآن می افزاید که بموجب آن در این دو کشور مردم آماده شورش اند. دراین فیلم ها، گروه های پلیس و کماندو، با ماشین های ویژه در خیابان ها و محلات مستقراند.

این فیلم ها نیز بخشی از دروغ پردازی ها و فریبکاری های سیمای جمهوری اسلامی با هدف گمراه ساختن افکار عمومی است. با این فیلم ها می خواهند بگویند که اعتراض و سرکوب فقط در جمهوری اسلامی جریان ندارد، بلکه در کشورهای بزرگ اروپائی هم وضع به همینگونه است و این کشورها بحران اقتصادی کار را به آستانه شورش مردم کشانده است. درحالیکه این استقرار پلیس در  برخی مراکز و خیابان های حساس و پر رفت و آمد بدنبال اخباری است که در هفته گذشته بعنوان اخبار تروریستی در اروپا پخش شده و بموجب آنها، اف بی آی امریکا کشف کرده که تروریست ها قصد چند عمل انفجاری بزرگ در آلمان و فرانسه و اسپانیا را دارند و برای نمونه، در آلمان قصد انفجار رایشتاک (پارلمان آلمان) را دارند. و یا یک بسته انفجاری در فرودگاه مونیخ آلمان کشف شده که به قسمت بار هواپیما تحویل داده بوده اما مشخص نیست صاحب آن چه کسی بوده است. در تمام برنامه ها و گزارش هائی که پیرامون این اخبار و اطلاعات در اروپا پخش می شود، انگشت اتهام متوجه دو نقطه است: القاعده و جمهوری اسلامی.

دراین میان دو حادثه دیگر نیز کفه اتهام را علیه جمهوری اسلامی سنگین تر کرده است. کشف مقادیری سلاح ساخت ایران در ساحل نیجریه و سپس کشف 130 کیلو هروئین ناب و صاف که آن نیز از ایران و در میان محموله های صادراتی ایران جاسازی شده و در بندر نیجریه کشف شده است.  هر دو پرونده هروئین و سلاح های کشف شده را به مراجع بین المللی در سازمان ملل ارجاع داده اند. سیمای جمهوری اسلامی لام تا کام در باره این نکات و این اخبار و اطلاعات چیزی به مردم نمی گوید. نمی گوید که بخش عمده نمایش مقابله پلیسی و نظامی با تروریسم در خیابان های کشورهای اروپائی، همراه است با تبلیغات خطرناکی که بموجب آنها جمهوری اسلامی کانون تروریسم جهانی است. این جمهوری اسلامی است که اسلحه برای کشورها قاچاق می کند و جنگ و ترور سازمان میدهد، این جمهوری اسلامی است که رقیب مافیای مواد مخدر شده. سرانجام تمام این تبلیغات نیز چیزی نیست جز آماده سازی بازهم بیشتر افکار عمومی جهان برای نابود کننده ترین حملات نظامی به کشور ما!


از پرسش و پاسخ رئیس قوه قضائیه
بخش های امنیتی نظام
مخالف بررسی پرونده حمله به کوی هستند!

صحبت های غیر علنی "نقدی" در مجلس
مراجع، از نظامی ها
بیشتر از سبزها می ترسند!


از امروز تا شنبه ایران تعطیل است
تعطیل عید غدیر
امسال هم سه روزه شد

بی سر و صدا
فتیله غنی سازی، پائین کشیده شد!

علیه موسوی کودتا شد تا این مدینه بهم نریزد!
مدینه فاضله آقای خامنه ای

عبدالله شهبازی، محقق تاریخ معاصر ایران، در یک مقاله مشروح که پاسخی است به یکی از منتقدان خویش در استان فارس، از جمله نوشت:

من وکیل مدافع جناح «اصلاح‌طلب» نیستم ولی یقین دارم که «عدالت‌خواهی گزینشی نیست». بنابراین، نمی‌توانم بپذیرم که قبل از دولت نهم (آقای احمدی‌نژاد) سراسر «قانون‌گریزی» بود و امروز همه چیز بر مدار «مبارزه با فساد» و «عدالت‌خواهی» می‌چرخد. در بسیاری از استان‌های  کشور کانون‌های مافیایی با فراغ‌بال، بدون نظارت کافی، به چپاول ادامه می‌دهند و می‌کوشند، حتی با بهره‌برداری از تعارضات سیاسی جاری، جیب خود را به سرعت پر کنند. توجه کنید به گزارش سازمان بازرسی کل کشور درباره رشد مفاسد در پنج سال اخیر که بی‌سابقه است، به دلیل افزایش درآمدهای نفتی و هزینه کردن‌های بدون نظارت و واردات بی‌رویه و شگفت‌انگیز.

در این دوره پنج ساله بیش از چهار صد میلیارد دلار درآمد نفت و گاز نصیب ایران شد که در طول تاریخ ایران، از زمان انعقاد قرارداد دارسی در دوره مظفرالدین شاه (1901 میلادی) تا آغاز دولت آقای احمدی‌نژاد، بی‌سابقه بوده است. و در همین دوره شاهد واردات عظیم بوده‌ایم و حتی واردات اقلامی عجیب و غریب مانند گردو و گوسفند از چین و بز از گرجستان و ارمنستان و، با عرض پوزش، واردات پرده بکارت یک بار مصرف از چین [+] و نیز گسترش بی‌سابقه و مشکوک انواع مواد مخدر نوظهور و مرگبار و جایگزینی آن با مواد مخدر سنتی همچون تریاک.


حاکمیت دو گانه
شد حاکمیت چهارگانه!

پس از همآهنگی با آیت الله یزدی در قم
سردار شکنجه
امروز در مجلس سخنرانی می کند!

رهبر به دومی ها چسبیده
اینها هم آیت الله اند
یزدی و جنتی هم آیت الله!

استیضاح 14 بندی احمدی نژاد را دادند به احمد جنتی
دنبه را دادند دست گربه
تا از آن محافظت کند


کنفرانس خبری سخنگوی شورای نگهبان
حل اختلاف مجلس و دولت
به علی خامنه ای پاس داده شد

نامه چهار نماینده مجلس
رهبری تاکنون مانع
استیضاح دولت بوده است

گزارش شورای سردبیری راه توده
ساختار اجتماعی جنبش سبز و زیر بنای کودتای 22 خرداد

فروش پیچیده ترین
وسائل جاسوسی در ایران

کتاب "تداوم آفتاب" به سبک "ماموریت برای وطنم" شاه
مقایسه دو پهلوی ناطق نوری
میان خامنه ای و آقای خمینی


عزت الله سحابی:
ماجراجویان حاکم
کشور را به سراشیبی سقوط می برند

پیام میرحسین موسوی بمناسبت 16 آذر

اگر بصیرت داشتند

به سوی مردم باز می گشتند

اشاره: متاسفانه تجربه کهریزک و کوی دانشگاه و زیر گرفتن بی پناهان با اتومبیل پلیس و از پل پائین انداختن و سر زندانیان را به چاه توالت فروکردن و خروش مردم را در راهپیمائیهای ۲۵ و۲۸ و۳۰ خرداد و دیگر روزها ندیدن و دل بستن به تجمع های مهندسی شده و فرمایشی، جلوی روی ماست و نشانی از بصیرت برای بازگشت به سوی مردم دیده نمی شود.

هزینه ناکارآمدی های دولتمردان را مردم کوچه و بازار نباید پرداخت کنند، و نباید بر زخم های عمیق نابسامانی هایشان نمک پاشید. برعکس، چنانچه این همراه کوچک بارها درخواست کرده ام، باید با دستگیری از کسانی که این روزها بر اثر انبوه مشکلات به زمین می خورند کمک شود تا، به دور از روش هایی که کرامت انسانی آنان را از میان ببرد، به زندگی آبرومندانه شان ادامه دهند. چهره زندگی برای بسیاری از مردم زشت شده است، آن را زشت تر نکنیم، بلکه در حد توانمان، در زیبا کردن آن بکوشیم.

مستبدان نمی دانند که به کارگیری زر و زور و تزویر، فاصله مردم را با آنها بیشتر می کند وآنها را به کنج خلوتکده تخیلی به ظاهر امنی می راند که توسط مداحان و ثناگویان منفعت جوی و دشمن مردم طراحی و اجرا شده است، تا بلکه تألم ناشی از از دست دادن پشتوانه مردم را از یاد ببرند.

به نظر من، به عنوان یک فرد از این خیل عظیم، «آگاهی چشم اسفندیار خودکامگان است». راز این همه احساس خطر از دانش و دانشجو و دانشمند، این همه اضطراب از آزادی چرخش اطلاعات، این همه ترس از رسانه های آزاد، این همه واهمه از تجمع حتی آرام و مسالمت جویانه منتقدان و معترضان، و نیز این همه تلاش برای بیگانه نمایی دوستان مردم و انقلاب، و روند مستمر پایان ناپذیر ناخودی کردن فرزندان ایران، این همه هراس از هرآنچه با عقلانیت جمعی پیوند دارد و این همه پرهیز از هر آنچه با برنامه ریزی و مدیریت دانش محور مرتبط است آیا درهمین نیست؟


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 


پیام ها و نظرات


کودتائی
که لوُ رفته!

سلام بر پیک نتی ها- با تشکر از سایتتون- اطرافیان ثروتمند احمدی نژاد که با نردبان او به جایگاهی رسیده اند با اجیر کردن فرماندهان سپاه و حتی نفرات برجسته و تاثیر گذار بیت رهبری می خواستند تیر دوم کودتای درون حکومتی را شلیک کنند که طرحشان لو رفته است. بزودی خبرهائی درباره دستگیر شدگان خواهید شنید. به مجلسی ها ندا داده شده که آماده به زیر کشیدن کابینه و بستن دست و پای احمدی نژاد شوند. مردم هوشیار باشند و دراین تسویه حساب، فریب نخورند.


اوج اقتدار!

دولت برای جلوگیری از واریز یارانه های نقدی به حساب زندانیان سیاسی، از ثبت نام کسانی که پیش از این به عنوان زندانی سیاسی بازداشت بوده اند در طرح هدفمندی یارانه ها برای دریافت یارانه نقدی جلوگیری کرده است. زندانیانی که خانواده هایشان از طرف آنها ثبت نام کرده اند نیز پس مراجعه به بانک متوجه شده اند که مبلغی به حسابشان واریز نشده است.


دست شما
درد نکند!

سلام- آفرین بر شما که جواب رهبری را در دیدار با اصفهانی ها دادید .متاسفانه وضع چنان شده که همه آقایان یکطرفه بالای منبر می روند و راضی هم از منبر پائین می آیند. از رهبر تا امام جمعه ها و از رئیس جمهور تا رئیس قوه قضائیه و بقیه. به هیچکس اجازه پاسخگویی نمی دهند. حالا که در داخل اینطور است و هرکس فکر می کند فصل الخطاب است، دست شما درد نکند که سخنان آنها را دنبال میکنید و جوابشان را می نویسید.


به کجا
می برند ما را؟

سلام- من دانشگاهی هستم. به ساعت کار ما اضافه شده. هفته ای جهل ساعت شده. همه باید در این ساعات در سر کار حضور فیزیکی داشته باشند. بین سیصد تا پانصد تومان هم به حقوق ها اضافه شده ولی پرداخت نمی شود. منبع تامین آن معلوم نیست. با دادن مجوز نشریه، البته نه بنام انجمن اسلامی عده ای از دانشگاهیان را هم سرگرم کرده اند. نگرانی ام از آینده ای که در پیش است روز به روز بیشتر می شود.

موفق باشید.


از هر طرحی
برای خودی ها
پول می بارد!

طرح "کار کارمندان در خانه" و طرح "انتقال کارمندان به خارج از تهران"، در عمل با هدف خالی کردن جا، برای استخدام نیروهای حامی کودتا در ادارات و وزارتخانه هاست.

برای نمونه، اسنادی را به پیوست برایتان ارسال داشته ام که نشاندهنده انتقال مدیران و کارکنان شرکت های دولتی به شهرستان ها و جایگزینی نفرات خودی به جای کارمندان قدیمی و با تجربه است. این اسناد نشان میدهد که از محل کاهش هزینه ها- اخراج نیروها- چه پولی به جیب می زنند. نامه های رد و بدل شده که کپی آنها را برایتان ارسال داشته ام نشان میدهد که وزیر راه و ترابری که عشق افلاطونی با احمدی نژاد دارد با کارمندان اخراج شده سازمان بنادر و کشتیرانی چه کرده است. اعداد و ارقامی که در اسناد هست بخش کوچکی از حیف و میل این مدیران است. کارمندان قدیمی و اخراج شده نمیتوانند حتی به اسناد غیر محرمانه دسترسی داشته باشند. همین چند سند گویای بخشی از مدیریت دولت در سازمان بنادر و کشتیرانی است. سازمانی که قرار است تحریم های بین المللی را دور بزند! امیدوارم با انتشار این خبر و اسناد گامی در جهت روشنگری بردارید!

اسناد را از اینجا ببینید


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)