خطبه سیاسی ناتمام علی خامنه ای

محدوده خط امام را

فرماندهی کل قوا تعیین می کند

 

پیش بینی روس ها:

شورش گرسنگان، جانشین

جنبش سبز درخیابانها می شود

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

16 خرداد

1389

 6 ژوئن

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

بیانیه مهندس موسوی درباره حوادث مراسم دولتی 14 خرداد

فرصت طلائی

برای سلطنت طلب ها، منافقین،

 امریکا و اسرائیل فراهم می کنند؟

درمراسم مهندسی شده 14 خرداد در آرامگاه امام، از احترام ایشان – امام- به رای مردم و نگاه ایشان که مجلس را در راس امور می نشاند، سخنی به میان نیآمد و از تاثیرات ایشان بر خطر تحجر و خود رایی در آینده انقلاب غفلت شد و برخلاف خاکساری ایشان در مقابل معصومان علیهم السلام، عده ای در حد امیرمومنان و معصومین برکشیده شدند و عده ای که مخالف تخلف، دروغ، فساد و خروج از قانون اساسی و به افلاس کشیده شدن کشور به دلیل سیاست های من در آوردی اند،  در مقابل قرار داده شوند.

کشتار و حبس های اخیر ناشی از چنین برداشت هایی از تاریخ و فقه و اصول است. مراسم امسال به دلیل جنایت های اخیر اسرائیل آمیخته به سخت ترین شعارهای ضد صهیونیستی بود ولی هیچ اشاره ای به مصاحبه یکی از روسای جمهورعرب دوست ایران – بشار اسد- که اخیرا گفته دولت ایران با مذاکره سوریه با اسرائیل موافق است، نشد و از نصیحت حضرت امام (ره) در ماجرای مک فارلین به مسوولین کشور که فرموده بودند “کاری نکنید که نتوانید به مردم توضیح بدهید سخنی گفته نشد. آیا جای آن نیست که سوال شود با این همه سیاست های غلط انداز و غیرشفاف و مهلک چه کسانی می توانند  فرصت طلایی برای آمریکا و اسرائیل و منافقین و سلطنت طلبان تلقی شوند: آزادی خواهان و عدالت جویانی که به دنبال عظمت اسلام و ایران و ایرانی از طریق بازگشت به قانون اساسی و دوری از فساد و دروغ هستند؟ یا فرقه های مشکوکی که با سیاست های خود کارگران و معلمان و کارمندان و کشاورزان و همه مستضعفان را خاک نشین کرده اند و علی رغم حمله ها و لفاظی های خود علیه شرق و غرب ،همه بازارهای گرم مسلمانی را در اختیار بیگانگان قرار داده اند.

عربده جویی و هتاکی عده ای اندک در مراسم سالگرد رحلت  حضرت امام (ره) در مقابل تریبون سخنرانی نمی توانست بدون رضایت و مهندسی قبلی صورت بگیرد .چه کسی است که نداند همیشه عده ای به صورت سازمان یافته و برای هیاهوهایی از این قبیل جلو تریبون ها به صف می شوند.


گزارش پیک نت از داخل آرامگاه آیت الله خمینی در مراسم 14 خرداد

اوباش هوادار احمدی نژاد خواهان شکستن بت بزرگ شدند

شعاری دو پهلو

تا رهبر هم حساب دستش بیاید!

مخاطب شعار "احمدی بت شکن، بت بزرگو بشکن" نمی توانست هاشمی رفسنجانی باشد، زیرا 5 سال است مقابله با هاشمی ادامه دارد و اوج آن در جریان مناظره تلویزیونی با سخنان احمدی نژاد علیه هاشمی و خانواده اش به نمایش در آمد. ضمنا هاشمی هر چه بوده و هرچه هست، بت نبوده و بت نیست. بت کسی است که پرستش می شود. بنابراین می ماند دو هدف دیگر. یعنی یا منظور شکستن بت خمینی درجمهوری اسلامی بوده و یا شخص خود خامنه ای. فرمان آتش هم آزاد داده شد تا خامنه ای میان زمین و آسمان معلق بماند که هدف او بود؟ و یا خمینی؟

در تمام اسناد مربوط به کودتای 28 مرداد، تاکید بسیاری روی نقش مهم شبکه جعل و تبلیغ می شود که توسط سازمان جاسوسی انگلستان علیه شخص مصدق و دولت او تشکیل شد و آتش تهیه را برای کودتای 28 مرداد فراهم کرد. آن شبکه با نام "بدامن" در تاریخ 28 مرداد ثبت است و افرادی نظیر میراشرافی نیز با آن همکاری داشتند. مشاور ویژه آیت الله کاشانی که درعین حال با کودتاچی ها در تماس بود و اعلامیه فرمانداری نظامی را در شب کودتای 28 مرداد او از رادیو تهران خواند! از اسلام پناهان و فدائیان کاشانی بود. در شبکه بدامن نیز چند تبلیغاتچی حرفه ای به خدمت گرفته شده بودند. جعلیاتی نظیر آنچه که نمونه ای از آن را در بالا می بینید، بسیار شباهت به همان جعلیات و تبلیغاتی دارد که شبکه انگلیسی بدامن مجری آن بود.


تحت فرماندهی رحیم مشائی و پسران احمدی نژاد و امام جمعه ارومیه

لشگر 500 نفره اوباش

در خدمت کودتا و منویات مقام معظم


مصاحبه سردبیر مجله روسیه درسیاست جهانی با بی بی سی

خاورمیانه در انتظار حوادثی

که ژئوپلیتیک منطقه را عوض می کند


مهدی کروبی:

منویات خود را خط امام جا نزنید!


انتشار دو اطلاعیه در مازندران و لرستان

اعلام آمادگی برای

شرکت  در راهپیمائی 22 خرداد


با دیدار رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان

برای تحریم های جدید ایران

آخرین گام ها در آلمان برداشته شد


بیانیه مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم

با نهضت محمد و خانواده اش

همان رفت که با خمینی و خانواده اش می رود


حرف امروز ملت ایران

همان حرف 31 سال پیش خمینی است


جمهوری اسلامی در لبنان هم جا مانده

باد در پرچم سرخ و یک ستاره ترکیه


فکر کرده بودند "انشاء الله گربه است!"

مقام معظم رهبری20 سال پیش تپق را زده بود


شکار شبانه در تهران

بسیج محلات تهران را برای گشت با موتور و عملیات شبانه احضار کرده اند. به هر دو نفر آنها یک سطل رنگ سفید با قلم نقاشی داده اند تا این خبر دیواری را با رنگ سفید کنند: «مطابق اصل 27 قانون اساسی، 22 بهمن از میدان امام حسین تا میدان آزادی»


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


فیلم را ببینید!

منوچهر متکی

درمیان شعار "قاتل" برو بیرون وارد پارلمان

اتحادیه اروپا شد!


دروغگوئی

رسالت

صدا و سیما شده

سلام- صدا و سیما پوشش گسترده ای به خبر حمله اسرائیل به کشتی حامل آذوقه برای مردم غزه داد. شاید دو برابر و نیم شبکه های عرب زبان! اما هیچ خبری درباره محکوم کردن این حمله توسط رهبران اروپا و خواست آنها برای پایان محاصره غزه منتشر نکرد. حتی گزارش ها را به گونه ای تنظیم و پخش کرد که بموجب آنها رهبران اروپا در برابر این حمله سکوت کرده و یا مواضع جانبدارانه اتخاذ کرده اند. فیلم تظاهرات اعتراضی در کشورهای مختلف را هم پخش می کنند اما گویندگان صدا و سیما از قول مردم خواهان جنگ با اسرائیل می شود، در حالی که تظاهر کنندگان اغلب از گرو های ضد جنگ و حامیان صلح هستند که تقاضای پایان حصر غزه و محکومیت اسرائیل در دادگاه های بین المللی اند.

 

به یاد آورید
کوشش ما را!

آبونمانی که شما پرداخت می کند، ضامن ادامه انتشار پیک نت است. حساب آنها که پیک نت را می خوانند و هر بار آرزو می کنند که این صدا خاموش شود، حسابی است جداگانه. حساب آنها که عادت به مفت خوانی روی شبکه اینترنت دارند و تلاش و صرف وقت شبانه روزی گروه منتشر کننده پیک نت را صبح به صبح مصادره می کنند، از حساب گروه اول جداست، اما نه آنچنان جدا که بتوان آنها را از شمار کسانی دانست که دغدغه ادامه انتشار منظم پیک نت را دارند. بنابراین، روی سخن ما با گروه سوم است. یعنی آنها که دغدغه ادامه انتشار پیک نت را دارند. در واقع نیز، از اسفند ماه 1380 (اینجا)

 که پیک نت بعنوان اولین "روزنت" ایرانی آغاز به انتشار کرد، مخاطب ما همین گروه سوم بوده است. گروهی که در ابتدا از چند ده نفر در روز تجاوز نمی کرد و طی 9 سال تداوم انتشار پیک نت به رقم نجومی 190 تا 200 هزار در روز – روزهای آستانه انتخابات 22 خرداد و هفته های پس از آن- رسید. و این یعنی ضرورت ماندن و بودن، گام به گام ایران و تحولات آن را منعکس کردن و آماده سازی افکار عمومی برای حضور در لحظات مهم رویدادها!

در طول این سالها، به شهادت آرشیو پیک نت، (اینجا) ما در متن رویدادهای ایران گام برداشتیم و همینگونه نیز می خواهیم گام برداریم.

تصور می کنیم، با صرف اندک زمانی وقت و مراجعه به آرشیو پیک نت، استواری گروه منتشر کننده پیک نت در این مسیر را تائید می کنید. از اینجا شروع کنید! و پس از این مرور، وعده خود برای پرداخت آبونمان پیک نت را به یاد آورید!


توزیع
"بن لوازم آرایش"

شاید تعجب كنید ولی عین حقیقت است كه برایتان می نویسم. برای اولین بار در تمام ادوار ادارات دولتی، دفتر تبلیغات اسلامی قم در ماه اردیبهشت  به تمامی كارمندانش- اعم از زن و مرد- مبلغ  50 هزار تومان بن لوازم آرایش داد تا بتوانند از چند مغازه طرف قرارداد در صفائیه قم خرید كنند!

آقایانی كه به بهانه حجاب گریبان زنان و دختران دانشجو را می گیرند، در محافل وابسته به خودشان تا مرز پخش بن لوازم آرایش هم پیش رفته اند!


نگاهی به گذشته
روستای "خامنه"

با سلام - یک مرد در جمهوری اسلام نیست که برای یكبار هم كه شده از مقام رهبری بپرسید: میرحسین كیست؟

او فرزند میر اسماعیل است كه بارها  مبارزین اهل خامنه را با لابی كردن با تیمسارصمدیان پور(معاون قدرتمند رئیس کل شهربانی زمان شاه) كه با او همشهری بود را از  زندان نجات داد. از جمله شخص علی خامنه ای را بعد از چند هفته که در زندان شاه بود و برادرش را که چون سابقه مبارزاتی بیشتری داشت، بیش از علی خامنه ای در زندان مانده بود.

میراسماعیل كیست؟

او فرزند میر مهدی است كه در زمان رضا خان به اتفاق 8 تن از اهالی خامنه، روستای خامنه را

ازخان ظالم این ده، به قیمت یازده هزار تومان خرید و خامنه را از ستم خان نجات داد. سپس ده را به مردم واگذار و پول پرداختی را از محل فروش سهم آب قنوات ده تهیه کرد. سند فوق در موزه هدایای موسوی در خامنه موجود است. شرم و حیا در میان ما ایرانی ها چیز خوبی است!

عكس فوق آرامگاه میر مهدی پدر بزرگ میر حسین می باشد. 


فنر اوباش
سرانجام
"در" می رود!

سلام- در مورد استفاده هردمبیل حاکمیت از اوباش و اراذل که در واقع ارتش غیر رسمی و میلیشیای ولایت است باید منتظر در رفتن سررشته کار از دست خود آقایان هم بود.

در گذشته، آدمی که در نیروی انتظامی یا سپاه و یا یک ارگان رسمی استخدام بود تحت قواعد و نظمی به امر سرکوب مشغول بود، اما اراذل و اوباش کارشان نه به سامان است و نه قابل کتنرل.

مسلم است که اگر نیروها سرکوب کارشان را خوب انجام و به آنها اطمینان داشتند که به یکباره وسط یک درگیری خیابانی پا سست نمی کنند، احتیاج به استخدام اراذل و اوباش نداشتند.

این اراذل دیر نیست که باند های بزرگ دزدی های مسلحانه درست کنند و با استفاده از سلاح هائی که در اختیار دارند چه ها که بکنند. دهه 20 و30 آمریکا را بیاد بیاوریم که گانگستریزم در چه بستری شکل گرفت و سر انجام از کنترل تراست ها وانحصاراتی که اراذل واوباش را برای سکوب سرمایه داران کوچک بکار گرفته بودند خارج شد.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)