سرمقاله راه توده 732

"کرونا" در ایران

عمق فلج‌حکومتی را نشان‌داد!

 

ایران بحران‌ زده، درآینه ویژه ‌نامه‌های نوروز۹۹

بادکنک انتخابات پر شکوه

در اعلام نتایج تهران ترکید!

(پیک هفته ۱۰۹)  28 اسفند ماه 1398 - 18 مارس 2020

 pyknet100@gmail.com


26-27 اسفند

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


26-27 اسفند

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


26-27 اسفند

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


26-27 اسفند

منتخب اخبار
شهرستان ها


26-27 اسفند

منتخب اخبار ورزشی


26-27 اسفند

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت 28 اسفند

سلامت مردم و سرنوشت ایران

به بازی گرفته شده است!

- کل ایتالیا در قرنطینه کامل قرار گرفته و همه شهروندان برای خروج از منزل برگه هایی را باید پر کنند که دلیل موجه خروج آنها از خانه را نشان بدهد. مثلا برای خرید مایحتاج یا رفتن به بیمارستان و ... برای متخلفین جریمه ای در حدود 200 یورو و در صورت اثبات ابتلای متخلف به کرونا تا 21 سال زندان (معادل قتل غیرعمد) در نظر گرفته شده است.

2- در فرانسه نیز از ظهر دیروز- سه شنبه- همه مردم باید برگه های چاپی یا با دست نوشته ای را پر کنند که در آن خروج آنها بدلایل مجاز مشخص شده باشد. مثلا خرید مایحتاج، رفتن به پزشک، برای نگهداری افراد مسن یا کودکان یا شغل پزشکی. در صوت نداشتن برگه یا دلیل موجه جریمه از 38 تا 135 یورو در نظر گرفته شده است.

3- در ایران پس از اینکه وزیر بهداشت از پیدایش کرونا و ضرورت اعلام آن خبر داد با مخالفت آقای خامنه ای روبرو شد. وزیر بهداشت درخواست کرد لااقل پروازهای ماهان به کشور کنترل شود تا بیماران مشکوک شناخته شوند که کسی به آن توجهی نکرد. بعدا درخواست اعلام پیدایش کرونا در  قم را مطرح کرد که با مخالفت مجدد آیت الله خامنه ای مواجه شد. پس از اشکار شدن کرونا در قم درخواست قرنطینه قم را مطرح کرد که تولیت حرم معصومه و نماینده آقای خامنه ای با آن مخالفت کرد و قم را دارالشفا نامید. با گسترش بیماری درخواست کرد دستکش و ماسک های احتکار شده و یافت شده را در اختیار وزارت بهداشت قرار دهند که از نتیجه آن هم خبری نشد. ضمن اینکه سرنوشت 2 میلیون و بار دیگر 20 میلیون ماسک اهدا شده از طرف دولت چین به ایران معلوم نیست چه شده و در کجا مصرف می شود و سرانجام عده ای آتش به اختیار رفتند درهای حرم معصومه قم و امام رضا در مشهد را شکستند و باز کردند و جمعی از مردم را که گفته می شود شماری از آنها پاکستانی هستند به داخل حرم بردند. آنها که چنین کردند مجرمند زیرا هر کدام از آنها که کرونا داشته و به داخل حرم رفته دهها نفر دیگر را آلوده کرده و آن دهها نفر در شهر دهها  نفر دیگر را آلوده می کنند. اینست نتیجه کشور صد داروغه و اینست دلیل موفقیت چین در کنترل ویروس کرونا و ناممکن شدن کنترل آن در ایران. وقتی رهبر یکبار با تعویق انتخابات مخالفت می کند و قبل از آن با تعطیل راهپیمائی 22 بهمن و سپس قرارگاه جنگ بیولوژیک اعلام می کند و دو روز بعد از آن میگوید : زیاد هم نباید شلوغ کرد، چیز مهمی نیست و از این حوادث همیشه درجهان بود! عملا آتش به اختیارها را تشویق به مقابله با تصمیماتی که برای کنترل کرونا گرفته شده نمی کند؟ یک تصمیم پزشکی و درمانی که متخصصین آن باید بگیرند (چنان که وزیر بهداشت و درمان پیشنهاد کرد) با میل و تصمیم و تحمیل رهبر جمهوری اسلامی که هیچ تخصصی در این ارتباط ندارد به گونه ای دیگر گرفته و تحمیل می شود. سرنوشت ایران و سلامت مردم اینگونه به بازی گرفته شده است.


گزارش دریافتی از قم پس از شکستن در حرم

آیت الله های حکومتی را

با یک هواپیما برده  اند کیش


اگر ثابت شود کرونا ساخته  امریکا

ترامپ بعد از هیتلر

یک جنایتکار جهانی است!


راه توده 732 منتشر شد

هفته نامه راه توده – شماره 732 (پنجشنبه 29 اسفند 99)- بدلیل تعطیل روز پنجشنبه یک روز جلوتر منتشر شد و مطالب آن بتدریج روی فیسبوک و کانال تلگرام آن نیز قرار خواهد گرفت.

سرمقاله این شماره به دلائل ناتوانی حکومت در کنترل ویروس کرونا در ایران اختصاص دارد. بخش دیگری از گزارش اولین کودتای نظامی ها درایران که منجر به سرنگونی احمدشاه قاجار شد را دراین شماره می خوانید. همچنین مطالبی با عناوین زیر:

جمهوری اسلامی پس از چه تلفاتی تن به قبول راه حل بحران خواهد داد؟، چرا هنوز آمار قربانیان جنگ عراق را اعلام نکرده اند؟، 46 سرمقاله راه توده در سال 98، چین با دو اهرم توانست کرونا را کنترل کند، جدال برای تصاحب واکسن کرونا میان امریکا و آلمان، ترکیه با کودتائی نظامی روبرو خواهد شد؟ گزارش گله های لوکاشنکو از پوتین، به یاد دو شاعر توده ای، دکتر بخشعلی زاده و دکتر رئیس دانا را کرونا ربود!


منتخب اخبار روزهای گذشته


سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه

سپاه برای مقابله با کرونا آرایش جنگی گرفته


پس از 6 روز جدال با کرونا

دکتر فریبرز رئیس دانا بدرود حیات گفت!


عنوان اول پیک نت 27 اسفند

چین "آتش به اختیار" نداشت

که توانست کرونا را مهار کند!


 مصاحبه دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس

از خط قرمز اعلام نام رهبر

بعنوان عامل‌ بحران باید گذشت!


چند نمونه را بخوانید

طرح منسجم و یکپارچه ای

علیه کرونا درایران وجود ندارد


عنوان اول پیک نت 26 اسفند

"کرونا"درکشور چند داروغه

ایران قابل کنترل خواهد بود؟


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

بیشترین خواننده را از میان مطالب پیک نت روی کانال تلگرام را خبر حمله آتش به اختیارها برای گشودن درهای بسته حرم حضرت معصومه داشت. این مطلب و فیلم آن روی تلگرام پیک نت نزدیک به 13 هزار خواننده و بیننده داشت. روی فیسبوک جدید پیک نت نیز این فیلم و مطلب 1200 مخاطب و خواننده داشت و روی 11 فیسبوک نیز به اشتراک گذاشته شد.


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران