از یک پیام دریافتی از مشهد
گزارش تظاهرات اول اسفند
و نگرانی فزاینده مردم خشمگین

 

علی خامنه ای و معمر قذافی
دو کفه ترازی حکومت مطلقه
احمد ماهر

       پیک هفته 107  -------- 15 اسفند 1389  برابر 6 مارس 2011

تماس: infos@pyknet.net


 مستند به گفته های وزیر خارجه ج. اسلامی و رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس

مجامع بین المللی را برای دیدار با موسوی و کروبی می توان بسیج کرد!

در این ستون کودتای 22 خرداد را بازخوانی کنید

پیک نت

7 مرداد

آیت الله منتظری:

هدف از تشکیل سپاه، سرکوب مردم بود؟


منتخب اخبار


بررسی بین المللی

وضع حقوق بشر

در جمهوری اسلامی

دولت سوئد قطعنامه ای را تسلیم سازمان ملل متحد کرد که در صورت تصویب، گزارشگر یا ناظری برای بررسی تعهد ج. اسلامی به میثاق‌های بین‌المللی تعیین می‌شود.این گزارشگر باید بصورت منظم وضعیت حقوق بشر در ایران را به مجمع حقوق بشر سازمان ملل متحد گزارش بدهد.

بخشی از هدف علی اکبر صالحی وزیر خارجه جدید ج. اسلامی به سوئیس، جلوگیری از تهیه چنین قطعنامه ای بود.


نامه سرگشاده به دبیرکل سازمان ملل متحد برای آزادی موسوی وکروبی

شورای هماهنگی راه سبز:

سه ‌شنبه بار دیگر راهپیمایی می‌کنیم


شیرین عبادی: ۸ مارس برای حقوق برابر به خیابان‌ها می‌رویم


بیانیه شماره ۵ شورای هماهنگی راه سبز امید


8مارس و سرود «تغيير برای برابری»


شکنجه رضا رفیعی برای اعتراف علیه علی کروبی


قطب نمای جنبش سبز


دکتر پیمان:

مرحله تاریخی عبور به دموکراسی حقیقی


مجتبی واحدی: نقش آقا وحيد در عملیات بازداشت فاطمه و مهدی کروبی


طرز تهیه پلاکار ساعتی

 ( فیلم)


نقدی: شکنجه که نه، بلکه رفتار انسانی و مشفقانه شکنجه گران از مجرمان، تواب می سازد


فیلم منتشر نشده ای از

راهپیمایی 10 اسفند


فحاشی به خانوده خمینی  در مسجد اعظم قم


طرفداران موسوی و کروبی، گوساله اند!


چهارشنبه سوری

در شان ملت ما نیست


پشت پرده استعفای محسن هاشمی

از مدیریت متروافشای نقش معاون اجرایی دفتر رهبری در ربایش رهبران جنبش

اقدامات امنيتي ويژه در قم ، نصب دوربين هاي مداربسته و استقرار كيوسك هاي امنيتي مقابل منزل مراجع سبز


انتقال مهدوی کنی با ویلچر و بدنی علیل برای اعلام کاندیداتوری ریاست مجلس خبرگان


آیت الله دستغیب:

 علما به جای سکوت، دادخواهی کنند


احمدی نژاد:

 مخالفان«مکتب ایرانی» ، دشمنان اسلامند


سوئد در اعتراض به بازداشت موسوی و کروبی از ج. اسلامی توضیح خواست


فخرالسادات محتشمی پور در بند سپاه


مصباح یزدی :

موسوی، هاشمی و کروبی «شمر و یزد» اند


مطهری:

هتّاکان خانواده رفسنجانی  اراذل سیاسی‌اند


دو روایت تکان دهنده از فحاشی لباس شخصی‌ها به دختر موسوی و همسر هاشمی


سعید تاجیک کار خوبی کرد به فائزه رفسنجانی فحاشی کرد


  لباس شخصی ها در لباس نیروهای گارد ویژه (گزارش تصویری)


75 درصد مردم كشور دسترسي به مواد مخدر را آسان مي‌دانند


 زمان دسترسی به مواد مخدر در ج.اسلامی 20 دقیقه است


اصلی ترین نگرانی 92 درصد مردم گسترش مصرف مواد مخدر


ادعای  طائب:

 قتل‌هاي زنجيره‌اي کار دشمن بود!


مركز آمار و فناوري آموزش و پرورش: 100هزار فرهنگي ديپلم و زير ديپلم داریم


اخراج ۳۶۰ کارگر پالایشگاه نفت و شهرداری آبادان


 آمار رسمی طلاق :

مقایسه6 ماهه اول سال 88 با 6 ماه اول سال 89


رشد افسردگی به   34 در صد رسیده است


زدو بند  تسهیلات بانکی


 


بیانیه آیت الله عبدالکریم موسوی اردبیلی
با آتشی که برخاسته
چشم انداز تیر و تار است!


آیت الله سیدعبدالکریم موسوی اردبیلی، از اعضای ارشد و اولیه شورای انقلاب 57، رئیس شورای عالی قضائی(رئیس قوه قضائیه) پس از کشته شدن آیت الله بهشتی و عضو هیات 5 نفره پیشنهادی برای تشکیل شورای رهبری، پس از درگذشت آیت الله خمینی (اردبیلی، رفسنجانی، خامنه ای، احمد خمینی و نماینده از سوی آیت الله مرعشی مرجع تقلید آن زمان)، سرانجام درباره اوضاع بحرانی جمهوری اسلامی بیانیه ای صادر کرد. با آنکه وی در این بیانیه، بطور مستقیم نام کسی را ذکر نکرده، اما از اشارات وی کاملا مشهود است که فیلم حمله به فائزه هاشمی در شاه عبدالعظیم، اتهام و توهین به هاشمی رفسنجانی و همچنین سر از زندان در آوردن یاران دیروز- از جمله موسوی و کروبی- و... مورد اشاره وی است. اهمیت این بیانیه را، اجلاس جدید مجلس خبرگان که در آن می خواهند هاشمی رفسنجانی را برکنار و مهدوی کنی را جانشین وی کنند، دو چندان می کند. آیت الله اردبیلی بدشواری می تواند راه برود، در جریان سرکوب معترضان به کودتای انتخاباتی 22 خرداد سال 88، خود را به تهران رساند و به ملاقات خامنه ای رفت. او دراین ملاقات نسبت به مسلمان بودن و برانداز نبودن دستگیر شدگان حکومتی شهادت داد و از خامنه ای خواست که تا دستور آزادی آنها را بدهد. او درهمین ملاقات به خامنه ای گفت که در صورت آزاد کردن زندانیان 22 خرداد، او نیز در قم به میان مراجع رفته و سعی خواهد کرد حمایت آنها از دولت را جلب کند. خامنه ای که در سالهای رهبری آیت الله خمینی، و درجریان رویدادهای انقلاب 57، در مقام و درجه مذهبی و سیاسی پائین تری از اردبیلی قرار داشت، به وی وعده توجه به توصیه های او را داد، اما درعمل، کار خود را کرد و تا اینجا، یعنی تا مرحله موافقت با بازداشت موسوی و کروبی پیش رفت. آیت الله اردبیلی در خطاب غیرمستقیم به خامنه ای، در بیانیه خویش می گوید که یاران دیروز باید با هم آشتی کنند و سوابق مجاهدت ها نباید فراموش شود.

موسوی اردبیلی در بیانیه خود، که عملا او را به پشتوانه ای مهم برای اعتراضات آیت الله صانعی، آیت الله بیات، آیت الله دستغیب، آیت الله طاهری اصفهان و... قرار داد، می نویسد:

«شور و شوقی كه در این ایام در كشورهای اسلامی منطقه به چشم می‌خورد و آزادی خواهی و عدالت طلبی مردم، یادآور خاطرات روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و مردم كشورمان این رویدادها را آشنا با خود می‌یابند. به یقین تجربه‌های ملت ایران در طی بیش از سی سال جمهوری اسلامی، می‌تواند دستمایه‌ای قوی جهت درس آموزی برای این حركت‌های مردمی باشد. 

ولی آنچه باعث نگرانی است،‌ رفتارهایی است كه موجب تشویه سیمای نورانی تعالیم متعالی اسلام در پیش دیگران و ابهام آفرینی در اسوه بودن آن می‌گردد. بسی مایه تأسف و تأثر است كه رفتارهایی كه از جانب برخی به نام دفاع از اسلام و حكومت اسلامی انجام می‌شود، اعمالی برخلاف شرع، قانون، اخلاق و كرامت انسانی است و روح عدالت طلبی، حق جویی و آزادی خواهی هر نظام مبتنی بر تعالیم اسلامی را تهدید می‌نماید.

براساس هیچ یك از ضوابط شرعی، توهین و افترا به هیچ فرد و گروهی حتی درصورت اثبات جرم وی در محكمه عادله، جایز نمی‌باشد، حال آن كه در شرایط امروز كشور، ناظر و شاهد تبدیل آن به روندی عادی و فراگیر هستیم وهر شخص مسؤول و غیرمسؤولی به خود این اجازه را می‌دهد كه بی‌پروا به هر فرد و گروهی كه خواست اهانت كرده و یا بدون این كه جرم وی در دادگاه صالحه ثابت شده و مجازات آن تعیین گردیده باشد، وی را متهم كرده و پیشاپیش حكم آن را صادر نماید و خود را از عواقب آن در امان می‌بیند. بی شك این بلیه آتشی است كه اگر محدود و خاموش نگردد، دامنگیر خرد و كلان شده و نه تنها اعتماد مردم به نظام را دچار تزلزل می‌نماید كه آشفتگی و هرج و مرج اجتماعی را سبب می‌گردد و چشم اندازی تیره و تار در پیش رو به تصویر می‌كشد و چه بسا كه موجب سخط الهی و نزول بلا گردد. ان السمع و البصر و الفواد كل اولئك كان عنه مسؤولاً.

امید است كه مسؤولان محترم جهت رفع كدورت‌ها بكوشند و دوستان قدیم از در آشتی در آیند و سوابق مجاهدت‌ها و نیك‌خواهی‌ها از یاد نرود و عرصه كشور جولانگاه فرصت‌طلبان داخلی و خارجی نگردد


حریق در خیمه یاران

جمع یاران دهه اول جمهوری اسلامی، با همه اختلاف نظرات سیاسی و اقتصادی در زیر خیمه ای که تیرک آن آیت الله خمینی بود، متحد ماندند، اما پس از درگذشت او، در برابر هم صف کشیدند. احمد خمینی را قتل زنجیره ای کردند. موسوی اردبیلی (درکنارمیرحسین موسوی) نگران سرانجام حریق در خیمه جمهوری اسلامی و افتادن آن به چنگ فرصت طلبان است. هاشمی رفسنجانی که جاده را برای رهبری خامنه ای صاف کرد، خود امروز گرفتار خدعه و قدرت پرستی خامنه ایست و فرصت طلب ها می خواهند از صندلی ریاست مجلس خبرگان بلندش کنند. ریشهری (ردیف پشت و درکنار ولایتی) روحانی توطئه گری که سیلی به صورت آیت الله شریعتمداری زد و با کفش روی جانماز آیت الله منتظری ایستاد، اکنون تمرین مرجعیت می کند تا بلکه در آینده رئیس خبرگان شود. فعلا تولیت شاه عبدالعظیم را دارد و دستش در آن سفره است. البته امیرالحجاج خامنه ای نیز هست. علی اکبر ولایتی، مرد همیشه دومی که 32 سال در سایه آقای خامنه ای حرکت کرده و اکنون وزیر خارجه بیت رهبری است. موسوی، عزیز کرده آیت الله خمینی در زندان خامنه ایست و سرانجام خود خامنه ای. مستبدی که نه شاگرد آیت الله خمینی بود و نه با نظرات اقتصادی و سیاسی او موافق. هاشمی رفسنجانی او را به آقای خمینی معرفی کرد و اجازه او را برای آوردن خامنه ای به شورای انقلاب گرفت و باز با جعل قول از آقای خمینی، او را رهبر کرد.


کاسترو:
زیر رگبار اخبار
اشغال لیبی در برنامه امریکاست
یونگه ولت آلمان- ترجمه رضانافعی


آقا وحید
سایه به سایه آقا و مجتبی

درکدام کشور جهان سابقه دارد؟
کارگران فولاد میبد
7 ماه حقوق نگرفته اند!

اختلاس پولی، نه علمی
در دانشگاه تهران با
همكاری وزارت علوم

مشاور ارشد موسوی:
در هر لحظه، از فرصت ها برای تظاهرات سبز استفاده کنید!

رئیس سازمان زندان ها:
به زندان های ج. اسلامی 47 زندان جدید  افزوده می شود

نه تنها ملت ایران، بلکه مردم جهان را هالو تصور کرده اند
موسوی و کروبی
به میل خودشان ناپدید شده اند!
و لابد به میل خودشان زیر فشار برای اعتراف به اشتباه
و طلب بخشش از ولی امر کودتا قرار گرفته و یا خواهند گرفت!

بموجب ادعاهای آقایان بروجردی رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس در ایتالیا و صالحی، وزیر خارجه جدید ج. اسلامی در سوئیس، موسوی و کروبی و همسرانشان، یا درخانه هایشان مشغول زندگی و دید و بازدید با فرزندانشان هستند و یا به میل خودشان ناپدید شده اند. آن در سیاه آهنی مقابل کوچه محل زندگی موسوی در خیابان پاستور نیز برای جلوگیری از عبور ارواح کار گذاشته شده و در و پیکر و شیشه و اثاثیه خانه کروبی را هم لابد خودشان قبل از این که به میل خود ناپدید شوند شکسته و خُرد شده اند.وقتی رئیس دولت احمدی نژاد دروغگوست، امام جمعه اش احمد جنتی دروغگوست، فرماندهان و امام جمعه هایش دروغگو هستند، رئیس مجلس دروغ می گوید، نماینده مجلس دروغ می گوید،  رئیس قوه قضائیه دروغگوست... و سرانجام ولی نعمت همه شان – خامنه ای- به آسانی آب خوردن دروغ می گوید، می خواهید وزیر خارجه و رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس دروغگو نباشند؟ پایه های حاکمیت کودتائی روی دروغ و اعدام و سرکوب بنا شده است و جنبش سبز این پایه ها را هدف گرفته است. حاکمیت از همین می ترسد. نه تنها می ترسد، بلکه میداند که تخریب آن پایه ها، یعنی فروپاشی نظامی که روی آن ها استوار است.


فیلم را ببینید!
 احمدی نژاد هم از خامنه ای عبور کرده

آخرین ماه های، یک حکومت مطلقه

این تصویر یک مجوز، برای در اختیار داشتن رادیو، در آخرین سال و در واقع آخرین ماه های  سلطنت استبدادی و دیکتاتوری مخوف رضاشاه است. خرید و یا در اختیار داشتن رادیو، بدون مجوز شهربانی که امور امنیتی را نیز تحت عنوان "تامینات" برعهده داشت ممنوع بود و به همین دلیل دارنده رادیو باید جواز از شهربانی دریافت می کرد و انتقال رادیو به شخص دیگر- حتی بعنوان ارثیه باقی مانده از صاحب جان به جان آفرین تسلیم کرده رادیو- نیز باید با اجازه شهربانی بود. مردم ایران، آن استبداد را پشت سر گذاشتند، استبداد پسرش "محمدرضاشاه" را نیز به همچنین. همانگونه که استبداد شاهان قاجار را مردم با انقلاب ضد استبدادی مشروطه پشت سرگذاشتند. چنان که استبداد شاهان شیعه پناه صفویه را پشت سرگذاشتند. رضاشاه تصور کرده بود تا کنترل و ممنوع کردن رادیو نظام استبدادی اش را بیمه خواهد کرد. چنان که حاکمان کنونی جمهوری اسلامی نیز تصور کرده اند با ایجاد پارازیت روی فرستنده های تلویزیونی، فیلترینگ اینترنتی و در چنگال گرفتن گلوی مطبوعات و خبرگزاری ها خود را بیمه خواهند کرد! چنان دراین توهم غرق اند که قیام ضد استبدادی و ضد حکومت مطلقه در منطقه را نیز نمی بینند و یا اگر می بینند تجاهل العارفین کرده و می گویند انشاء الله "گربه" است و نه ضد حکومت های مطلقه!(آخرین مقاله تاج زاده را در همین شماره پیک نت بخوانید)


به رغم تبلیغات حاکمیت
تجارب شکست خورده ج.اسلامی را مردم منطقه تکرار نخواهند کرد
مصطفی تاج زاده


بیانیه مجمع مدرسین و محققین حوزه قم
عده ای خائن، وطن فروش و فاسد 3 دهه کارگزار ج. اسلامی بودند؟

در سفری چهارساعته
گفتگوئی اتفاقی، با یکی از مقلدان سپاهی آقای خامنه ای

پیشنهاد فراکسیون 112 نفره پارلمان ترکیه
بانگ آشتی ترک ها و کردها سرانجام در ترکیه بلند شد!


گزارش مستقیم از شب بازداشت شیخ مهدی کروبی
محمد تقی کروبی

دهها نمایندگان سابق مجلسمردم را دعوت به ادامه اعتراض ها کردند!

نامه ای خطاب به خامنه ای
شاید با رهنمود و حمایت رحیم مشائی

این الگو را قرار است
به جهان اسلام صادر کنید
؟

در نماز جمعه تهران خطاب به مردم عرب خاورمیانه فرمودید که جمهوری اسلامی برای شما یک الگو و راه نجات بشریت است. نگاهی به این الگو بیاندازیم:

نرخ بیکاری بالای 30 در صد است. 48 در صد مواد مخدر تولیدی افغانستان در ایران مصرف می شود. بین 10 تا 12 میلیون ایرانی مواد مخدر مصرف می کنند. 6 میلیون زن مطلقه داریم که 800 هزار تن آنها در تهران زندگی می کنند. 6 میلیون ایرانی از کشور گریخته اند. سن سقط جنین به 18 سال رسیده و ترمیم پرده بکارت یکی از پر رونق ترین کسب و کارهای پزشکان است. ایران پرمصرف کننده ترین لوازم آرایش زنان در جهان است. هم جنس گرائی در خوابگاههای دانشجوئی شایع است. زنان ایرانی به ساخت و ساز مشروبات الکلی کشانده شده اند. هرسال 12 میلیون پرونده تشکیل می شود. در خودكشی زنان رتبه‌ سوم جهان را پیدا کرده ایم. در اعدام رتبه دوم جهانی، بعد از چین. در مهاجرت نخبگان بین 91 کشور جهان اول شده ایم و در آزادی مطبوعات رتبه 172 را از میان 175 کشور جهان کسب کرده ایم. در بهداشت و تامین سلامت مردم به رتبه 123 سقوط کرده ایم. در سهم زنان در مدیریت به رتبه‌ 101 میان 120 كشور رسیده ایم و در
سرعت اینترنت رتبه‌ 186 (پائین‌تر از بورکینافاسو و افغانستان) را بدست آورده ایم. پول ملی "ریال" هم  سومین پول بی‌ارزش دنیا شده است.


 قانون اساسی را  بخوانید

مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

نماز جمعه

خامنه ای


بیانیه کودتای

22 خرداد را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟

بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

پیام ها و نظراتبازداشت سبز
در بهبهان

 مهندس کورش قناطیر، مسئول واحد تبلیغات ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی در بهبهان و از فعالین سابق دانشجویی 4 اسفند توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

مهندس کورش قناطیر که در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، مسئول واحد تبلیغات ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در شهرستان بهبهان بود. 4 اسفند او را به اداره اطلاعات احضار و سپس بازداشت و روانه زندان  بهبهان کردند.

کورش قناطیر فارغ التحصیل دانشگاه عباس پور، شاعر و وبلاگ نویس است و گفته می‌شود برای اعتراف گیری، توسط بازجویان اداره اطلاعات تحت فشارهای شدید فیزیکی و روحی قرار گرفته است.


مدیریت
ایران خودرو
متهم اصلی است!

سلام- من همواره اخبارشما را دنبال می کنم وامیدوارم موفق باشید. نامه ای را در مورد حادثه دلخراش ايران خودرو منتشر کردید که در اصل درست است اما با قید این چند نکته:

آنها که بعنوان حراست برکنار شدند قطعا کوتاهی داشتند اما نه آنچنان که در آن نامه ذکر شده بود. مدیريت شرکت شاید بگونه ای ضعيف کشی کرده باشد. ضمن اینکه دراین ماجرا، معاون منابع انسانی "باقری" چه کاره بود که حذف شد؟ مهدی لشکری که جوان 26ساله اش را حدود 40 روز قبلش ازدست داد و هنوز عزادار فرزندش هست چه کاره بود؟ مقصراصلی مديریت ارشد شرکت است که سالهاست تعطيلات را روز کار اعلام می کند وعامل بسیاری از نابسامانی ها در زندگی خصوصی کارگران شده است. من مديری را می شناسم که به او پیشنهاد معاونت دادند و او شرط پذیرش پست را در این دانست که برنامه ای بدهد تا روزهای تعطيل و جمعه، کاری نباشد و کمتر از یک ماه بعد بدون اطلاع قبلی بازنشسته شد. بنظربنده دراین حادثه می بایست مدیریت ارشد شرکت استعفاء می داد و خود را آماده پاسخگوئی قضائی اعلام می کرد که اين جسارت و ازخودگذشتگی در فرهنگ ما جائی ندارد. والسلام


مقام معظم
رفته پشت پرده!
بهروز از ایران

ظرف دو هفته ی اخیر و با ناپدید شدن آقایان موسوی و كروبی دو نكته ی مهم به چشم میخورد كه كمتر بدان پرداخته اند :

1- ظرف 20 ماه اخیر نهادهای قضایی و امنیتی همواره عدم برخورد با سران به اصطلاح خودشان فتنه را به درایت رهبر ربط میدادند و كاملا روشن بود كه اگر روزی رهبران جنبش سبز حبس یا حصر شوند،  این كار با دستور مستقیم و برنامه ریزی شخص آقای خامنه ای خواهد بود. اما در این دو هفته آنچه را ندیدیم در موضع گیری سبز ها اشاره به همین ارتباط بدیهی است.

2- با حصر رهبران جنبش و نزدیكی به انتخابات ریاست خبرگان، مقام عظمای ولایت در لاك سكوت فرو رفته و مكارانه در اتنظار نتیجه ی بازی نشسته تا در هر صورت برنده باشد. اگر هاشمی رای نیاورد كه او به خواسته اش رسیده و اگر بیاورد اینگونه وانمود خواهد شد كه لطف رهبر شامل حال هاشمی شده و همچنین حصر سران جنبش سبز اگر با واكنش مردم روبرو شود، احتمالا مسئولیتش را به گردن دیگران بیاندازد. از جمله اژه ای و یا جنتی.

همینجا بنویسم که در اغلب موارد، مواضعی كه آقای خامنه ای جرئت بیان آن را ندارد، آن را روی یك كاغذ مینویسند و میدهند به دست این آقا.

 باشید و باشیم تا آخر داستان را با هم ببینیم.


سازمان ملل را
به یاری بطلبیم
مجید

حکومت موسوی و کروبی را به همراه همسرانشان از خانه هایشان ربوده است. اگر چنین نکرده بود، باید بازداشت آنها را اعلام می کرد. این موش و گربه بازی از ترس و وحشت حکومت است، اگر چنین نبود، دادستان کل جمهوری اسلامی "اژه ای" در پاسخ به سئوال دستوری خبرنگاران انتقال آنها به زندان حشمتیه را تکذیب و در باره بازداشت و یا محل نگهداری آنها سکوت نمی کرد.

اینها را خودتان بهتر می دانید. فقط می خواستم با توجه به مصاحبه روز گذشته سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی "مهمانپرست" یک نکته ای را بنویسم. آقای مهمانپرست در واکنش به اعتراض امریکا و اروپا نسبت به بازداشت امنیتی موسوی و کروبی، اظهار نظر فرمود که این مساله – توجه کنید که او هم نگفت بازداشت بلکه اسم بازداشت را گذاشت مسئله- داخلی است و کشورهای دیگر حق مداخله در امور ما را ندارند.

1- شاید یکی از بهترین پاسخ ها به این بازی موش و گربه حکومتی، بسیج ایرانیان و سازمان های حقوق بشری برای درخواست دخالت سازمان ملل و فرستادن نماینده ای به ایران برای دیدار با موسوی و کروبی باشد.

2- این درخواست را می توان مستند کرد به مداخله های مستقیم و حتی نظامی جمهوری اسلامی در امور داخلی دیگر کشورها و محکوم کردن این دولت و آن دولت در نماز جمعه ها که خودش یک دخالت مستقیم است با نمایش های خیابانی متعاقب آن در مقابل دانشگاه تهران. مثل آتش زدن عکس این و آن و یا آتش زدن پرچم این و یا آن کشور.


حراست با شلاق
از دانشگاه شیراز

مسئولین حراست دانشگاه شیراز که بیشترین نقش را در سرکوب دانشجویان داشته اند: محمدی (رییس حراست دانشگاه) و رجبی (رییس حراست دانشکده مهندسی). جهت ثبت در تاریخ تا در موقع مناسب به جرایم آنها رسیدگی شود. تعداد بسیاری شاهد داریم که ایندو، بخصوص رجبی شخصا با کابل برقی به جان دانشویان افتاده اند.


باغ را خوردند
حالا برج
بالا می آورند

سلام- از سال ها پیش از انقلاب باغ بزرگی در اتوبان اندرزگو، میدان صالحی، بین دو کوچه شهید غلامرضا صالحی و شهید محمد حسن چیذری وجود داشت که بین مردم شایع بود قرار است به پارک تبدیل شود. بیش از سی سال، بر سر بالا کشیدن این زمین دعوای حکومتی بود، تا این که امسال به قول پادشاه افغانستان، "زور یکی پر زور" بود و شهرداری را زمین زد. اکنون در بخشی از این باغ، درخت ها را از ریشه در آورده اند و یک برج در حال صعود است. این زمین و درخت هایش را عسگراولادی و شرکای موتلفه اسلامی بلعیدند و حالا دارند یک برج در آن بالا می آورند.


مردم
به خامنه ای
رسیده اند

سلام- من نمیدونم چرا شما باندازه کافی روی این مسئله تکیه نمیکنید که مردم از احمدی نژاد گذشته و به خود خامنه ای رسیده اند؟ امروز(دیروز) در تهران غوغا بود. خدا جای حق نشسته است. عین روز روشن بود که حمایت خامنه ای از رئیس جمهور کودتائی اش چه بلایی بر سرش خواهد آورد. امروز مردم دیگر به احمدی نژاد کاری ندارند. آن مطلبی که درباره مشایی نوشته بودید عین حقیقت است. خامنه ای خود را فدای احمدی نژاد کرد. البته این کار خداست. چون درس تاریخ که همانا فرمان خداوند است که دیکتاتورها همیشه گول ادعاهای خود را میخورند. من عامی، از تمام آیات به قول خود عظام حکمت و دین خداوند را بهتر می فهمم. کاش بفهمند این آیات عظام  و مراجع تقلید.


طلبه های
دلاری قم

مصباح یزدی در آخرین موضع گیری خود علیه مخالفان حکومت به قیمت گذاری روی آورده و ثمن آقا ( ولی فقیه ) را میلیاردها دلار ارزیابی کرد.

این حرف مصباح یزدی در بین طلبه های ولائی قم که بیشترشان از موسسه ایشان مواجب می گیرند خیلی گران آمده و بحث انگیز شده، مخصوصا که طلبه های مدارس دیگر مرتب به آنها متلک می گویند و به آنها می گویند "طلبه های دلاری".


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)