پنبه انتخابات آزاد را از گوش در بیآورید!
اعلامیه پرانی در شهر قم
پس از دیدار شریعتمداری و مصباح

 

هیچکس امنیت ندارد
وحشت در میان
پیک های موتور سوار تهران

       پیک هفته 107  --------   12 دی 1389  برابر 2 ژانویه 2010

تماس با ما

infos@pyknet.net

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" اینجا


منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

ویروس جاسوسی
تا قلب نهادهای امنیتی- نظامی
ج. اسلامی رخنه کرده است

استاکس نت دارای یک کلاهک جنگی نیز هست که سیستم های کنترل صنعتی متفاوتی که درنیروگاه بوشهر استفاده شده را هدف قرارداده و باعث شده، علاوه برآسیب رساندن به سیستم، کاری کند تا دستگاه ها ارقام ثبت شده از قبل را بجای ارقام حقیقی نشان دهند. این کلاهک مانند یک جت جنگنده اف 35 در جنگ جهانی اول عمل می کند. برخلاف گفته احمدی نژاد مبنی بر اینکه مشکل استاکس نت برطرف شده، از بین بردن این ویروس جنگی برای ایران بدون در دست داشتن ابزار و کارشناسان خبره بیش از یکسال زمان می برد. خبرگانی که ایران تعداد معدودی از آنها را دارد. ظاهرا و براساس ادعای سایت امنیتی اسراییلی Debka مجید شهریاری که در 29 نوامبر گذشته در تهران ترور شد ریاست گروه از بین بردن ویروس استاکس نت را بعهده داشته است.

(پیک نت: این ترور توسط موتورسوارانی در تهران انجام شد که سرنخ آنها به پایگاه های بسیج و سپاه وصل است. بنابراین، بزرگترین ویروس، که ویروس جاسوسی و اطلاعاتی اسرائیل و امریکاست، در راس هرم حاکمیت و در حساس ترین نهادهای امنیتی رخنه دارد. آنها که بیش از همه سینه به تنور چسانده و رهبر را بدنبال نخود سیاه کشف رهبری جنبش سبز در انگلستان و امریکا و خارج از کشور فرستاده اند، باید بیش از دیگران تحت کنترل قرار گرفته و نهادهای امنیتی بصورت بسیار جدی خانه تکانی شوند. این خانه تکانی، با توجه به آلودگی مالی، وارداتی و پولی فرماندهان سپاه و نهادهای امنیتی و اطلاعاتی، دشوار تر از خانه تکانی نیروگاه بوشهر از ویروس "استاکس نت" است. دراینجاست که این اظهار نظر هاشمی رفسنجانی که "در میان ما نفوذ اطلاعاتی کرده اند" اگر تا چند ماه پیش جدی گرفته نمی شد، اکنون باید درابعادی بسیار وسیع مورد توجه قرار گیرد. آنها که بدنبال تمام کردن کار موسوی و کروبی و خاتمی و عبور از سنگر رفسنجانی اند، خواب های بزرگترین برای ایران دیده اند و در قلب ارگان های امنیتی و بویژه بیت رهبری رخنه کرده اند. تاریخ دراین باره بی رحمانه قضاوت خواهد کرد.


کودتای دو قلو
28 مرداد و 22 خرداد

عکس ها از راست به چپ: سپهبد آزموده، حجت الاسلام رئیسی، حسین شریعتمداری و علم الهدا


لباس شخصی های 28 مرداد

اینها اوباش تهران و درجه داران ارتش شاه در  لباس شخصی اند، که صبح روز 28 مرداد سال 1332 با شعار "ما شاه می خواهیم" به خیابان آمدند. خوشبختانه در سالهای اول تاسیس جمهوری اسلامی، این عکس ها توسط حکومت جدید و با هدف افشای ماهیت کودتای 28 مرداد منتشر شد و اکنون در سینه اینترنت برای همیشه ثبت و ضبط شده است. عکس هائی که اکنون انتشار آن در مطبوعات ایران ممنوع است، مانند عکس ها و فیلم های انقلابی در سال انقلاب 57 که انتشار و پخش آنها ممنوع شده است. عکس های کودتای 28 مرداد، کودتای 22 خرداد را تداعی می کنند و تصاویر و فیلم های انقلاب 57، جنبش اعتراضی و به خون کشیده شده پس از کودتای 22 خرداد را که مهر سبز بر پیشانی آن خورده است. گرچه برای آن نامه "فتنه" را کودتاچی ها اختراع کرده اند و برای بر زبان آوردن "سبز" همه شان لکنت زبان دارند!


کره شمالی بهانه است
محاصره چین، هدف امریکاست
یونگه ولت ـ ترجمه رضا نافعی


از یک پیام دریافتی
آگاهی مردم
درد بی درمان کودتاچی ها شده

کانون نور!

این عکس، در 48 ساعت گذشته وسیعا در شبکه اینترنت با تفسیر و تعبیرهائی متفاوت پخش شده است. از جمله این که دو جوانی که صورت خود را به شیشه جلوی اتومبیل علی خامنه ای چسبانده اند، همان دو لبنانی عضو سپاه قدس اند که در شب کودتای 22 خرداد به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در تهران حمله کردند. این که آن دو نفر چه کسانی هستند یا نیستند، آنقدر اهمیت ندارد که "هاله نور" برای علی خامنه ای درست کردن و مردم را فریب دادن اهمیت دارد. این همان هاله نوری است که احمدی نژاد مدعی شد در سازمان ملل دور سر او جمع شده بود و در اتومبیل ویژه علی خامنه ای نیز همین هاله نور را با کمک لامپ های لاجوردی رنگی که در سقف اتومبیل او کار گذاشته اند درست کرده اند تا مردم او را نورانی و بلکه کانون "نور" ببینند! فریبکاری ها و عوامفریبی ها و تقدس سازی ها از صدر جمهوری اسلامی سر چشمه گرفته و تا پائین ترین سطوح دستگاه تبلیغاتی رسوخ کرده است.


امکانات عبور از فیلترینگ

و رسیدن به پیک نت

پیک نت در فیس بوک

سایت پیک نت در«فیس بوک» قرار گرفت، برای دسترسی به پیک نت در فیس بوک می توانید با کلیک روی لینک زیر و یا کپی کردن و قرار دادن ان در بخش آدرس ورودی فیس بوک کلیه مطالب منتشره در سایت پیک نت را از آن طریق مطالعه کنید:

facebook.com/www.pyknet.net

پیک نت در گوگل ریدر

همچنین سایت پیک نت از طریق «گوگل ریدر» که لینک ورودی آن در زیر همین نوشته آمده است فارغ از فیلترینگ قابل دسترسی است:

http://page2rss.com/rss/bd4296acb8ca27d89105828d33827b06


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 


پیام ها و نظرات


فريدون  مشيری

خانه ما

اینجاست!

 من دلم مي‌خواهد

خانه‌اي داشته باشم پر دوست،

کنج هر ديوارش

دوست‌هايم بنشينند آرام

گل بگو گل بشنو...؛

هر کسي مي‌خواهد

وارد خانه پر عشق و صفايم گردد

يک سبد بوي گل سرخ

به من هديه کند.

شرط وارد گشتن

شست و شوي دل‌هاست

شرط آن داشتن

يک دل بي رنگ و رياست...

بر درش برگ گلي مي‌کوبم

روي آن با قلم سبز بهار

مي‌نويسم  اي يار

خانه‌ي ما اينجاست

تا که سهراب نپرسد ديگر

" خانه دوست کجاست؟  "


یک رویداد
و دو بیمارستان

درود فراوان برشماگردانندگان سایت پر طرفدار پیک  نت! عزیزان بنده همان  پرستاری هستم که در مورد ادعای  سوختن باسن بیماران در بیمارستان امام خمینی مطلبی نوشته و این موضوع را رد کرده بودم. چون قصد گرفتن وقت شما و خوانندگانتان را ندارم و مایل نیستم صفحه اصلی پیک نت عرصه برخی کشاکش ها بشود اگر امکان دارد ایمیل بنده را در اختیار آن دوست عزیز دانشجوی ترم 7 قرار دهید تا بنده ایشان را متقاعد کنم و اگر صلاح دیدید این  مطلب را در سایت قرار دهید: دوست عزیز دانشجو! مشکلی که شما عنوان کرده بودید در بیمارستان امام خمینی بود. این موضوع چه ربطی به رئیس بیمارستان چمران اصفهان دارد؟ گیرم که گنه کرد در بلخ آهنگری، چرا در شوشتر می زنید گردن مسگری؟


مرگ
تاوان یک اشتباه

با درود و خسته نباشید- من ساکن یکی از بخش های استان فارس می باشم: چندی پیش اتفاقی در اینجا رخ داد که خلاصه آن را برایتان می نویسم تا منتشر کنید:

در کلانتری شهر فردی بر اثر ضرب و شتم کشته شد . ابتدا شایعات حاکی از آن بود که فرد مذکور معتاد بوده و بنا به ضعف شدید بدنی جان سپرده است. اما کم کم فاش شد که فرد قربانی پس از آگاهی از واریز شدن یارانه ها به بانک مراجعه می کند تا حساب خود را کنترل کند  که با دیدن مبلغ یارانه در حساب خود - 80 هزار تومان- برای پرداخت هزینه دریافت شتابزده از بانک خارج شده و به جای سوار شدن بر موتور سیکلت خود، سوار یک موتور سیکلت دیگر که شبیه موتورسیکلت خودش بوده شده و به خانه می رود. به محوطه پارک موتورسیکلتش باز میگردد اما متوجه می شود که موتورش را کس دیگری سوار شده و برده است. به کلانتری مراجعه کرده و ماجرا را شرح می دهد اما در کلانتری برای اعتراف گیری از او نسبت  به جرم انجام نداده (سرقت) ، مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و در اثر برخورد جسم سخت به سر دچار خونریزی و مرگ می شود!
 خواهشمندم این خبر را بدون قید نام منتشر کنید تا بلکه مسئولین پیگیری کرده و خون این قربانی پایمال نشود.


سوختگی
در بیمارستان

سلام- لطفا برای اطلاع آن خواننده ای که مدتی پیش خبر من را در باره سوختگی باسن بیماران تکذیب کرده بود اطلاع رسانی کنید که یک روز بعد از انتشار اطلاع من در سایت شما، خبرنگار صدای جمهوری اسلامی با رئیس بیمارستان چمران اصفهان گفتگو کرد و خود ایشان گفت که دستگاه calibreh نبوده است. حالا شما چه می فرمائید؟


800 اتوبوس در خدمت این زورجوشی

استقبال

"زورجوش"


دق الباب
سرنوشت

شاید سخن من به گوش آقای مهدی خزعلی نرسد. شما سلام مرا به ایشان برسانید و این پیام را هم برای ایشان منتشر کنید:

روحانیتی که دیگر مردم مقلد آنها نیستند، همان هائی هستند که تنها زمانی لب به سخن و حمایت از مردم می گشایند که پاشنه درشان توسط مردم کنده شود. اگر مرد خدا بودند برای دفاع از مظلوم و ایستادن جلوی ظالم نیازی به همه مراجعه و کندن پاشنه و لولا و دستگیره درب خانه هایشان نبود. ظلم و استبداد چنان آشکار است که نیازی به پاشنه درب خانه آنها کندن نیست. البته اگر سر از لاک خود در آورده و از صدمتر دورتر از خانه های خودشان هم با خبر باشند. بنابراین نیازی نیست که از صبح تا شب بالای  منبرمردم را خدا بترسانند. خودشان باید به جای ترسیدن از علی خامنه ای، از خدا بترسند. جناب آقای خزعلی اگر روحانیت شیعه این بار در کنار مردم قرار نگرفته و حسابش را از حکومت جابر و جائر کنونی جدا نکند، سرنوشتش از موبدان زرتشتی دوران ساسانی و آخوندهای دوران شاه سلطان حسین صفوی بهتر نخواهد بود.

با سپاس یک دانشجو


چگونه پخته
می شود خامی؟

حضور محترم گردانندگان سایت وزین پیک  نت -با سلام و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان. اینجانب از خوانندگان پرو پا قرص سایت پیک نت و از پرستاران سابقه دار با 23 سال سابقه کار در اکثر بخش های بیمارستان، از جمله اتاق عمل بوده و جهت روشن شدن خوانندگان عزیز پیک نت درخصوص مطلبی که در باره بیمارستان امام خمینی و سوختن باسن بیماران منتشر نموده بودید مطالب ذیل را به استحضار میرسانم:

1- تصویر ارسالی توسط دانشجوی محترم ترم7 مربوط به زخم بستر پیشرفته  بوده و به هیچ عنوان زخم سوختگی ناشی از خرابی دستگاه کوتر نیست.

2- قسمت فلزی دستگاه کوتر به نام پلیت کوتر درجراحی قلب در نزدیکترین ناحیه به محل عمل و معمولا زیر کتف یا بازوی بیمار قرار داده میشود نه در زیر باسن یا زیر سر بیمار.

3- قیمت دستگاه کوتر در حدود 2 تا3 میلیون تومان بوده ومعمولا در هر اتاق عمل چندین دستگاه کوتر وجود دارد و تهیه آن برای بیمارستانها کاری بسیار ساده است .

4- زخم های دیده شده توسط دانشجوی محترم زخم بستر بوده که معمولا در بیماران قطع نخاعی یا بیمارانی که در کمُا بسر می برند و نیز در بیماران کم تحرک  بدلیل عدم حرکت و فشار ناشی از وزن بیمار در باسن و پشت سر و پاشنه پا و کتف بیمار بوجود می آید.

5- خوانندگان محترم سایت می توانند با یک جستجوی ساده در اینترنت تصاویر  انواع زخم بستر و سوختگی کوتر را با هم مقایسه نموده و خود در این مورد قضاوت نمایند .

6- به این دانشجوی ترم 7 عزیز باید عرض کنم: بسیار سفر باید تا پخته شود خامی.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)