فکر کرده بودند "انشاء الله گربه است!"

مقام معظم رهبری

20 سال پیش تپق را زده بود

 

نگاهی به مصاحبه سردار فروزنده

فرماندهان سپاه

برندگان حراج بنیاد مستضعفان

 تماس با ما

infos@

.peiknet

com

12 خرداد

1389

2ژوئن

2010

 

 

 

پیک هفته 107 - آرشیو پیک هفته

منتخب اخبار

 قانون اساسی را

بخوانید و تکثیر کنید


روزشمار

کودتای 22 خرداد

1- لحظات کودتای 22 خرداد


2-  آغاز روز، در 23 خرداد زوتراز طلوع خورشید


3- نشانه های یک خیزش ملی علیه کودتا در ایران


4- بهت و حیرت مردم، از دوشنبه تبدیل به اعتراض شد


5-انقلاب خیابانی برایرسیدن به  آزادی


بشنوید!
میرحسین موسوی

پیروز قطعی انتخابات هستم


مصاحبه تاریخی

ابوالفضل فاتح

رئیس اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی موسوی


3 فیلم سخنرانی اخیر موسوی

1- 2- 3


نماز جمعه

خامنه ای

پس از کودتا 22خرداد


اسناد تاریخی
بیانیه کودتا را
چه کسی نوشت؟

 چه کسی خواند؟


میرحسین موسوی :

مشکلات نظام

 برای مردم آشکار شده

همه مردم برای اطلاع رسانی به یکدیگر کمک کنند. این دولت از نظر مردم مشروعیت ندارد و مردم به آن اعتماد ندارند. مردم باید بتوانند در چارچوب قانون اعتراضات خود را نشان دهند، در غیر اینصورت ما به سمت تقابل های قومی، ملی، مذهبی و قبیله ای خواهیم رفت.


فیلم را ببینید!
پاینده باد ایران ما


شب کودتای 22 خرداد
در ستاد  موسوی چه گذشت؟
شهرزاد همتی


 

سرداران مشغول

سازمان دادن نماز رهبراند!

سردار شکنجه "نقدی" مسئول بسیج نیرو از شهرها دور و نزدیک، انتقال آنها به بهانه "زیارت امام" به تهران و در واقع برای پرجمعیت کردن نماز جمعه ایست که قرار است علی خامنه ای بخواند.

از جمله پرونده های او، یکی هم درارتباط است با یک خانه ای که برخی خانم را در آنجا آموزش می دادند. ماجرا مربوط به پیش از لو رفتن خانه ایست که فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ (سرتیپ زارعی) در آن زنان را برهنه کرده، پشت آنها ایستاده و نماز اجباری شان را تماشا می کرده است.(حکومت حافظه مردم را دست کم گرفته است! اینجا را ببینید.

سردار نقدی، که در راهپیمائی قدس – 9 دیماه- و 22 بهمن گذشته برخی زنان آموزش دیده زیر دست خود را برای نشان دادن حمایت از کودتا، از هر قشر و هر طبقه و هر شکل و شمایل (از جمله بی حجاب ها و کم حجاب ها) به خیابان های تهران فرستاده بود، این بار همه را با چادر می خواهد در صف نماز جمعه رهبر به خط کند! این شب ها، در هتل ویژه سپاه در "ونگ" نشست و برخاست سرداران برای سازمان دادن این نماز برقرار است. هتلی که تنها با کارت ویژه می توان داخل آن شد، زیرا محل ملاقات سرداران و فرماندهان با زنانی است که برای چند ساعت صیغه می کنند!

برج سفید در خیابان پاسداران، محل آموزش این زنان است. "تارا لطفی" با نام مستعار "نیلوروحی") از جمله آموزش دیده های این مرکز است که در راهپیمائی 9 دی حضور فعال داشت. همان راهپیمائی و تجمع در میدان انقلاب که "علم الهدا" امام جمعه مشهد را به تهران آوردند تا سخنران آن باشد و میلیون ها مردم تهران را که در جنبش سبز حضور دارند "گوساله و بزغاله" خطاب کند. مقام معظم، فردای این تظاهرات، آن را فصل الخطاب و پاسخ به مخالفان کودتای 22 خرداد اعلام کرد!

تارا لطفی که لابد در نماز جمعه رهبر با چادر سیاه حاضر خواهد شد، پس از آن که برای آموزش به برج سفید منتقل شود، مانند دیگر زنان در حال آموزش و یا فارغ از آموزش این برج کارت ویژه انصارت گرفت تا از بانک انصار که تحت نظر سپاه فعالیت می کند ماهانه 425 هزار تومان حقوق دریافت کند!


شکار شبانه در تهران

بسیج محلات تهران را برای گشت با موتور و عملیات شبانه احضار کرده اند. به هر دو نفر آنها یک سطل رنگ سفید با قلم نقاشی داده اند تا این خبر دیواری را با رنگ سفید کنند: «مطابق اصل 27 قانون اساسی، 22 بهمن از میدان امام حسین تا میدان آزادی»


یوسفی اشکوری: پیامی از این روشن تر؟

یک نفر از بیت امام

با حاکمیت کنونی موافق نیست!


آنها که صندلی هایشان خالی است

می خواهند روزنامه نگار شوند!

این عکس سخنرانی و پرسش و پاسخ وحید جلیلی، برادر دبیرشورای عالی امنیت ملی درتالار دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی است. این مراسم را بسیج دانشگاه علامه طباطبائی برگزار کرد. فارغ التحصیلان این دانشکده روزنامه نگار می شوند و روزنامه نگاران یا زندانی و یا بیکار و آواره! وحید جلیلی درباره "آزادی رسانه و عدالت رسانه ای" سخنرانی داشت و پرسش انگشت شماری که پای سخنرانی او جمع شده بودند و همگی عضو بسیج دانشگاه بودند، درباره چگونگی مقابله با مطبوعات آزاد بود!

چه گفتند و چه شنیدند، مهم نیست، مهم آنست که از تمام دانشگاه علامه طباطبائی تنها همین عده که درعکس می بینید در مراسم شرکت کرده بودند.


زبان اشاره و تهدید میان

احمدی نژاد و لاریجانی ها


جنایت جدید اسرائیل

به فریاد کودتاچی ها رسید!

حمله نظامی اسرائیل به کاروان دریائی کمک به مردم شهر محاصره شده غزه، که دست کم 10 نفر در آن کشته شدند، موجی از خشم و نفرت را در جهان و بویژه در کشورهای عرب منطقه و ترکیه برانگیخت. این کاروان از ترکیه راهی غزه شده بود تا کمک های مردم ترک را به مردم غزه برساند. شهری که حماس بر آن حکومت می کند و اسرائیل آن را محاصره نظامی کرده است. هیچ دلیل و انگیزه ای جز توحش نظامی برای این حمله متصور نیست و خود اسرائیل نیز قادر به توجیه این جنایت نیست. تنها تصوری که در ارتباط با جمهوری اسلامی، دور از ذهن نیز نمی تواند باشد، آنست که در پنهان ترین لایه های هدایت سیاست جهانی، یا به یاری کودتای 22 خرداد آمدند! تا احمدی نژاد که در ایران، در بدترین موقعیت قرار گرفته بتواند موقعیت شعارگونه خود را حفظ کند و یا با برافراشتن پرچم ترکیه در تمام کشورهای منطقه، پرچم جمهوری اسلامی را پائین کشیدند. گامی بزرگ برای ترکیه به سوی احیای امپراطوری نوین عثمانی با حمایت مردم عرب منطقه. در ادامه این جنایت، حاکمیت کودتائی جمهوری اسلامی نیز تلاش خواهد کرد تا  با راه انداختن راهپیمائی های حکومتی به بهانه محکوم کردن این جنایت، شانه خود را از زیر فشار راهپیمائی اعتراضی مردم علیه کودتا در 22 خرداد در سالگرد آن بیرون بکشد.


مصاحبه رئیس مرکز مطالعات ایران معاصر در روسیه

روسیه برای همکاری با ایران زیر فشار سنگین جهانی است!


علیه تن فروشی و تمام تبعیض ها

قیام سبز در خیابان هائی که شکارگاه تن فروشان بود


میرحسین موسوی درآستانه 15 خرداد

زندانبانان تبدیل به حاکمان شده اند


زمانی برای وزن کشی

تهران در انتظار دو لشگر کشی خیابانی


گزارش محرمانه آژانس اتمی علیه ایران

خبرگزاری های جهان شب گذشته خبر از گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی دادند. دراین گزارش که محرمانه تهیه شده اما خبرگزاری فرانسه از محتوای آن اطلاع یافته، قید شده «ایران در 7 آوریل سال 2010 در تاسیسات اتمی نطنز 7ر5 کیلوگرم اورانیوم تولید کرده است. نسبت این اورانیوم 7ر19 درصد است."


مردم دراضطراب حسین اند، وی از عباس می گوید جواب؟

اجلاس مضحک کمیسیون اصل 90 با احمدی نژاد


سرمقاله راه توده

نظام "منویات" سرنوشت پیشنیان را خواهد داشت!


در محافل سیاسی ایران

ناطق نوری از بیم جان مهر سکوت بر لب زده!


نامه نوری زاد از اوین

مرا نزد رهبر ببرید تا برایش از کهریزک دوم بگویم


دربند عمومی زنان اوین

ما در اینجا "زندان اوین" هستیم تا بفهمیم رئیس و "رهبر" کیست!


فقر 40 میلیون نفر در ایران

نصرالله ترابی در گفتگو با سایت خانه ملت: اظهار نظر اخیر مسئولان دولتی مبنی بر قرار داشتن 40 میلیون نفر از جمعیت کشور در زیر خط فقر مطلق و نسبی، بیانگر وجود بحران در معیشت و زندگی اجتماعی مردم است.
روزانه هر فرد به 2 هزار کالری انرژی نیاز دارد. اگر کسی نتواند این میزان کالری را مصرف کند زیر خط فقر مطلق قرار دارد.


سخنرانی فرمانده صدا و سیما

صدا و سیما به دستور رهبر به مردم دروغ می گوید!


آیت الله صانعی:

مردم نترسند!

چند روزی بیش نیست و ظالم کیفرش را می بیند


5 رویداد مهم مرتبط با ایران در روزهای اخیر


اشتباهات حکومت در حوادث سال 88!


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

خواندن پیک نت

با "گوگل ریدر" از اینجا

پیام ها و نظرات


دروغگوئی

رسالت

صدا و سیما شده

سلام- صدا و سیما پوشش گسترده ای به خبر حمله اسرائیل به کشتی حامل آذوقه برای مردم غزه داد. شاید دو برابر و نیم شبکه های عرب زبان! اما هیچ خبری درباره محکوم کردن این حمله توسط رهبران اروپا و خواست آنها برای پایان محاصره غزه منتشر نکرد. حتی گزارش ها را به گونه ای تنظیم و پخش کرد که بموجب آنها رهبران اروپا در برابر این حمله سکوت کرده و یا مواضع جانبدارانه اتخاذ کرده اند. فیلم تظاهرات اعتراضی در کشورهای مختلف را هم پخش می کنند اما گویندگان صدا و سیما از قول مردم خواهان جنگ با اسرائیل می شود، در حالی که تظاهر کنندگان اغلب از گرو های ضد جنگ و حامیان صلح هستند که تقاضای پایان حصر غزه و محکومیت اسرائیل در دادگاه های بین المللی اند.

 

به یاد آورید
کوشش ما را!

آبونمانی که شما پرداخت می کند، ضامن ادامه انتشار پیک نت است. حساب آنها که پیک نت را می خوانند و هر بار آرزو می کنند که این صدا خاموش شود، حسابی است جداگانه. حساب آنها که عادت به مفت خوانی روی شبکه اینترنت دارند و تلاش و صرف وقت شبانه روزی گروه منتشر کننده پیک نت را صبح به صبح مصادره می کنند، از حساب گروه اول جداست، اما نه آنچنان جدا که بتوان آنها را از شمار کسانی دانست که دغدغه ادامه انتشار منظم پیک نت را دارند. بنابراین، روی سخن ما با گروه سوم است. یعنی آنها که دغدغه ادامه انتشار پیک نت را دارند. در واقع نیز، از اسفند ماه 1380 (اینجا)

 که پیک نت بعنوان اولین "روزنت" ایرانی آغاز به انتشار کرد، مخاطب ما همین گروه سوم بوده است. گروهی که در ابتدا از چند ده نفر در روز تجاوز نمی کرد و طی 9 سال تداوم انتشار پیک نت به رقم نجومی 190 تا 200 هزار در روز – روزهای آستانه انتخابات 22 خرداد و هفته های پس از آن- رسید. و این یعنی ضرورت ماندن و بودن، گام به گام ایران و تحولات آن را منعکس کردن و آماده سازی افکار عمومی برای حضور در لحظات مهم رویدادها!

در طول این سالها، به شهادت آرشیو پیک نت، (اینجا) ما در متن رویدادهای ایران گام برداشتیم و همینگونه نیز می خواهیم گام برداریم.

تصور می کنیم، با صرف اندک زمانی وقت و مراجعه به آرشیو پیک نت، استواری گروه منتشر کننده پیک نت در این مسیر را تائید می کنید. از اینجا شروع کنید! و پس از این مرور، وعده خود برای پرداخت آبونمان پیک نت را به یاد آورید!


توزیع
"بن لوازم آرایش"

شاید تعجب كنید ولی عین حقیقت است كه برایتان می نویسم. برای اولین بار در تمام ادوار ادارات دولتی، دفتر تبلیغات اسلامی قم در ماه اردیبهشت  به تمامی كارمندانش- اعم از زن و مرد- مبلغ  50 هزار تومان بن لوازم آرایش داد تا بتوانند از چند مغازه طرف قرارداد در صفائیه قم خرید كنند!

آقایانی كه به بهانه حجاب گریبان زنان و دختران دانشجو را می گیرند، در محافل وابسته به خودشان تا مرز پخش بن لوازم آرایش هم پیش رفته اند!


نگاهی به گذشته
روستای "خامنه"

با سلام - یک مرد در جمهوری اسلام نیست که برای یكبار هم كه شده از مقام رهبری بپرسید: میرحسین كیست؟

او فرزند میر اسماعیل است كه بارها  مبارزین اهل خامنه را با لابی كردن با تیمسارصمدیان پور(معاون قدرتمند رئیس کل شهربانی زمان شاه) كه با او همشهری بود را از  زندان نجات داد. از جمله شخص علی خامنه ای را بعد از چند هفته که در زندان شاه بود و برادرش را که چون سابقه مبارزاتی بیشتری داشت، بیش از علی خامنه ای در زندان مانده بود.

میراسماعیل كیست؟

او فرزند میر مهدی است كه در زمان رضا خان به اتفاق 8 تن از اهالی خامنه، روستای خامنه را

ازخان ظالم این ده، به قیمت یازده هزار تومان خرید و خامنه را از ستم خان نجات داد. سپس ده را به مردم واگذار و پول پرداختی را از محل فروش سهم آب قنوات ده تهیه کرد. سند فوق در موزه هدایای موسوی در خامنه موجود است. شرم و حیا در میان ما ایرانی ها چیز خوبی است!

عكس فوق آرامگاه میر مهدی پدر بزرگ میر حسین می باشد. 


فنر اوباش
سرانجام
"در" می رود!

سلام- در مورد استفاده هردمبیل حاکمیت از اوباش و اراذل که در واقع ارتش غیر رسمی و میلیشیای ولایت است باید منتظر در رفتن سررشته کار از دست خود آقایان هم بود.

در گذشته، آدمی که در نیروی انتظامی یا سپاه و یا یک ارگان رسمی استخدام بود تحت قواعد و نظمی به امر سرکوب مشغول بود، اما اراذل و اوباش کارشان نه به سامان است و نه قابل کتنرل.

مسلم است که اگر نیروها سرکوب کارشان را خوب انجام و به آنها اطمینان داشتند که به یکباره وسط یک درگیری خیابانی پا سست نمی کنند، احتیاج به استخدام اراذل و اوباش نداشتند.

این اراذل دیر نیست که باند های بزرگ دزدی های مسلحانه درست کنند و با استفاده از سلاح هائی که در اختیار دارند چه ها که بکنند. دهه 20 و30 آمریکا را بیاد بیاوریم که گانگستریزم در چه بستری شکل گرفت و سر انجام از کنترل تراست ها وانحصاراتی که اراذل واوباش را برای سکوب سرمایه داران کوچک بکار گرفته بودند خارج شد.


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)