کار به مداحله نیروی انتظامی نکشید

تحصن کارگران آذرآب

روی ریل راه آهن در اراک

 

مصاحبه علی یونسی با روزنامه ایران

آنچه پشت صحنه گذشت

و مردم بموقع خبردار نشدند!

(پیک هفته ۱۰۹) 23 مهر ماه  1398 - 15 اکتبر 2019

 pyknet100@gmail.com


22-21 مهر

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


22-21 مهر

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


22-21 مهر

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


22-21 مهر

منتخب اخبار
شهرستان ها


22-21 مهر

منتخب اخبار ورزشی


22-21 مهر

منتخب اخبار اقتصادی

 

عنوان اول پیک نت 23 مهر

"روح الله زم"

نام نمایش تازه اطلاعات سپاه

اطلاعات سپاه روز گذشته (دوشنبه) و همزمان با مصاحبه مهم و پر خبر حسن روحانی که بخش هائی از آن را در همین شماره پیک نت میخوانید، خبر از دستگیری روح الله زم بنیانگذار سایت "آمد نیوز" داد. البته این خبر بصورت اطلاعیه ای که از نظر نگارش و به کارگیری اصطلاحات و خود ستائی های پر شمار شبیه اطلاعیه های چریک های مجاهدین خلق و فدائیان خلق دوران شاه پس از هر تروری که انجام میدادند منتشر شد. در این اطلاعیه اشاره به زمان دستگیری و یا آوردن روح الله زم به ایران نشده و همین نکته نشان میدهد که اعلام خبر در روز مصاحبه حسن روحانی کاملا سازمان یافته انجام شد تا مردم تحت تاثیر جنجال های مربوط به دستگیری زم قرار گرفته و فرصت دقت روی ابعاد نکاتی که روحانی در مصاحبه خود مطرح کرد قرار نگیرند. این جنجال سازی که توام شد با پیام همآهنگ تبریک رئیس قوه قضائیه و شماری از نمایندگان مجلس و پخش اطلاعیه اطلاعات سپاه از صدا و سیما و تکرار آن در بخش های مختلف خبری آن، این سئوال به حق را مطرح می کند که آیا سایت "آمد نیوز" و نقش روح الله زم در آن دارای چنین اهمیتی هست و مردم نمیدانستند؟
انتشار فیلم انتقال روح الله زم با چشمبند سیاه که باحتمال زیاد همین روزها برای نمایش آن همراه با اطلاعیه اطلاعات سپاه تهیه شده بودند و سپس انتشار فیلم ابراز پشیمانی او درحالیکه چاق و چله بر مبل چرمی تکیه زده و اظهار فضل می کند، از جمله دلائل تائید کننده ارزیابی بالا از جنجالی است که بر سر دستگیری روح الله زم راه انداخته شد. در روزهای آینده هم لابد نمایش های تلویزیونی تازه ای از زبان او علیه این و آن با سمت گیری علیه مخالفان اوضاع مملکت در داخل خود حکومت و یا حاشیه حکومت و از جمله اصلاح طلبان پخش خواهد شد و سپس او هم به جمع همکاران حسین شریعتمداری در زیر زمین کیهان خواهد پیوست و شاید هم کم کم مفسر سیاسی و کاشف ضد انقلاب در صدا و سیما بشود. چنان که "فضلی نژاد" شد.
این ماجرا هم مانند ماجرای کشف ترور سرلشگر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس که اطلاعات سپاه مدعی آن شد و یا کشف شبکه سیا در ایران که وزارت اطلاعات خود را کاشف آن معرفی کرد و مواردی مشابه، خیلی زود در دل امواج نارضائی عمومی مردم از اوضاع کنونی کشور فرو خواهد رفت. این جنجال ها برای مردم نان و آب نمی شود و راه حلی هم برای حل بحران همه جانبه حکومت نخواهد شد.
"آمد نیوز" یک سایت جنجالی بود که مخاطبانش را عادت داده بود به کمتر اندیشیدن و دل به اخبار جنجالی و پوچ بستن که اتفاقا در دوران اخیر نیز از نفس افتاده بود. روحانی در مصاحبه روز گذشته خود اشاره به نقش کسانی درداخل کشور (مشهد و شخص علم الهدا و دولت سایه) کرد که جرقه تظاهرات دیماه 96 را زدند و زمینه را برای اقدام ترامپ برای خروج از برجام فراهم ساختند. و حالا اطلاعات سپاه با نمایشی که پیرامون دستگیری روح الله زم راه انداخته می خواهد اینگونه تلقین کند که شورش مردم در یکصد شهر ایران در دیماه 96 که ابتدا با شعار "مرگ بر روحانی" در مشهد سازمان داده شد اما کار از دست سازمان دهنگان تظاهرات در رفت و تبدیل شد به شورش مردم علیه کل نظام، زیر سر روح الله زم بود! یعنی دولت سایه و علم الهدا و ابراهیم رئیسی که تولیت آستانقدس را داشت در آن تظاهرات دست نداشتند و همه اش زیر سر روح الله زم بود!
درباره آمدن روح الله زم به ایران در پی یک معامله و توافق و یا آوردن روح الله زم به ایران با کمک دولت فرانسه و یا هر احتمال دیگری هنوز زود است قضاوت قطعی کردن و در اساس نیز اصل ماجرا این نیست و نمایشی که درست کردند نیز بی اهمیت است، اصل همان است که دربالا به آن اشاره شد.
ما نیز این خبر را برای اشاره به نکات بالا تبدیل به عنوان اول پیک نت کردیم، در غیر اینصورت خبر دستگیری و یا رفتن روح الله زم به ایران در چند خط در حاشیه اخبار منتخبی که هر روز منتشر می کنیم منتشر می شد.


کنفرانس خبری روحانی درتهران

از داخل کشور چراغ سبز

برای لغو برجام به ترامپ دادند


مرور مطبوعات 22 مهر

حال عمومی مکارم خوب است

فقط قند و شکرش مقداری بالاست


منتخب اخبار روزهای گذشته


تاکنون 49 نفر مرده و یا کشته شده اند

ستاد "مارش اربعین"، فرمان

عقب نشینی ازکربلا و نجف داد


برای جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه

ارتش سوریه در کوبانی

و حومه حلب مستقر می شود


عنوان اول پیک نت 21 مهر

رمز"سرخه ای" میان روحانی

وبرادرش درمذاکرات اتمی


تظاهرات در شهرهای کردنشین ایران علیه ترکیه

تلفات ارتش ترکیه

در حمله به کردستان سوریه


گزارش تصویری دولت

علیه دروغگوئی صدا و سیما

صدا و سیما، همان سیاست تخریبی که علیه دولت خاتمی و سیاست ستایشی در دولت احمدی نژاد را داشت، در طول دولت روحانی علیه این دولت و در ستایش از همان کسانی که احمدی نژاد را بر سر کار آوردند دنبال کرده است.

همه مردم میدانند که صدا و سیما از داخل بیت رهبری مدیریت می شود و بصورت غیر رسمی نیز میدانند که آقا مجتبی مسئول اصلی صدا و سیماست. به همین دلیل تاکنون زور روحانی به صدا و سیما نرسید. نه به رئیس و مدیران آن که کاره ای نیستند جز مجریان فرامین صادر از بیت رهبری،  بلکه به همان مرکز اصلی هدایت صدا و سیما در بیت رهبری.

اکنون کار به جائی کشیده که دولت مجبور شده خود گزارش تصویری علیه دروغگوئی ها و یکسویه نگری های صدا و سیما تهیه و منتشر کند. در واقع دولت به اپوزیسیون صدا و سیما تبدیل شده است. این فیلم علیه تحریف واقعیت جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاه ها و خودسوزی دختر آبی که شبکه سوم سیما به تاریخ ۲۱ و ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ در برنامه «پرونده ویژه» پخش شده تهیه و برای صدا و سیما فرستاده شد تا در پاسخ به آن برنامه پخش کنند اما پخش نکردند و حالا دولت خود آن را منتشر کرده است که می بینید!


در جستجوی راه حلی برای جنگ یمن

آشتی ایران و عربستان

درآیندهای نزدیک ممکن می‌شود؟


بیشتر پیاده و کمتر سواره

لشکر پراکنده مارش اربعین

تشنه و گرسنه باز می گردد!


عنوان اول پیک نت 21 مهر

کلید مذاکره ایران با عربستان
و امارات، دست پوتین است؟


مصاحبه با حسین مرعشی

آنچه هاشمی در نماز جمعه 88 گفت

به مصلحت نظام و همه مردم بود!


مقامات دلیل آنرا میدانند اما به روی خود نمی آورند

اجاره یکساعته آپارتمان

در تهران، در بورس است!


بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 



کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

عنوان اول پیک نت روز گذشته (دوشنبه) که اختصاص به بررسی حکم زندان حسین فریدون برادر حسن روحانی و رابطه آن با زبان رمز "سرخه ای" میان او و برادرش در جریان مذاکرات اتمی پر مخاطب ترین مطلب بود. این مطلب روی فیسبوک و کانال تلگرام پیک نت جمعا 11 هزار و 200 خواننده داشت و روی 5 فیسبوک خوانندگان آن نیز به اشتراک گذاشته شد.


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران