آمار و ارقامی که در همدان اعلام شد

شمار معتادان ایران

به رقم 4 میلیون و400 رسیده

 

انفجار در پرچین تهران و حریق در برق شیراز

دو حادثه انفجار و حریق

و باز هم سانسور و دروغ!

(پیک هفته ۱۰۹)  7 تیر ماه 1399 - 27 ژوئن 2020

 pyknet100@gmail.com


4-6 خرداد

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


4-6 خرداد

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


4-6 خرداد

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


4-6 خرداد

منتخب اخبار
شهرستان ها


4-6 خرداد

منتخب اخبار ورزشی


4-6 خرداد

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت 7 تیر

همه باید کمک کنند

به حافظه خبری مردم ایران

آنهائی که اخبار سالهای اول جمهوری اسلامی و اختلافات میرحسین موسوی نخست وزیر و علی خامنه ای رئیس جمهور را بخاطر دارند میدانند که آقای خامنه ای خیلی تلاش کرد که حداقل در دوره دوم ریاست جمهوری اش میرحسین موسوی را برکنار کرده و بجای او یا مهندس میرسلیم را نخست وزیر کند و یا دکتر علی اکبر ولایتی را. ولایتی برای مردم در این سالها بدلیل مشاغل مختلفی که دارد و حضورش در دیدارهای خارجی رهبر جمهوری اسلامی در کنار وی و نظراتش بویژه از زمانی که ریاست دانشگاه آزاد را پس از استخر مرگ شدن هاشمی با حکم رهبر برعهده گرفت آشناست. اما میرسلیم تنها در جریان کارزار انتخابات ریاست جمهوری سال 96 برای مردم تبدیل به چهره ای آشنا شد. از آن کارزار انتخاباتی ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه شد، قالیباف با زیر 10 در صد رای تهرانی ها به مجلس برده و رئیس مجلس شد، محسن رضائی بازگشت به سپاه و درجه سرلشگری اش را به نمایش گذاشت و همچنان به زدن حرف های پوک ادامه میدهد و حضور در مجلس جوان گرا (به وعده رهبر) نیز سهم میرسلیم در دوران بازنشستگی اش شد. میخواست رئیس مجلس یازدهم شود که در گام وضرب اول نشد و قالیباف به ریاست مجلس رسید و میرسلیم در آب نمک خوابید تا بلکه در ضرب دوم نوبتش بشود. او را حزب موتلفه اسلامی حمایت می کند و به سابقه ارتباطش با آقای خامنه ای هم که دربالا اشاره کردیم. در مناظره های انتخاباتی 96 چهره ای معتدل از خود نشان داد اما از آنجا که قرار بود رئیسی رئیس جمهور شود، هم او و هم قالیباف را گفتند کنار بکشند تا رای رئیسی نشکند. از قضا "سرکنگبین صفرا فزود" و رئیسی همان نزدیک 5 میلیون رای سنتی و همیشگی جناح راست را آورد و روحانی برای دوره دوم نیز رئیس جمهور شد. البته برای حفظ اعتبار رئیسی به روحانی  و وزارت کشور فشار آوردند تا رای رئیسی 14 میلیون اعلام شود.

ماهیت و خوی واقعی رئیسی که خواب جانشینی رهبر را هم در سر دارد، در چند ماه و بویژه هفته های اخیر با دستگیری ها و محاکمان فعالان مدنی و سیاسی و صدور احکام اعدام های سیاسی جدید کم کم از زیر شال سبزی که گهگاه از آن استفاده می کند بیرون آمده و جنجال مبارزه با اختلاس نیز آبی را برای او گرم نخواهد کرد. میگویند بلد نیست سخنرانی کند اما بسیارآب زیرکاه است و میداند چگونه مانور کند و سازمانده هم هست، اما در اوضاع به غایت بحرانی ایران این دو خصلت نیز افاقه نخواهد کرد. البته انتخاب از میان این افراد برای این پست و مقام و ریاست  با شبکه مافیائی "حجتیه" است که تا بن دندان نظام نفوذ کرده و نبض سیاست و اقتصاد در دستش است.  میرسلیم نیز چهره واقعی خود را در همین ابتدای تشکیل مجلس یازدهم نشان داد. او روز گذشته در باره شبکه های اجتماعی در یک توئیت نوشت:«فضای مجازی جولانگاه مطالب دروغ است»

در نظامی که یک روده راست در شکم اکثر گردانندگانش نیست و شبانه روز از تریبون های مختلف دروغ به مردم تحویل  داده می شود، آقای میرسلیم معتقد است فضای مجازی جولانگاه دروغ است!! و لابد باید در آن را بست!


تنها 20 درصد مردم ایران خطر را جدی میدانند

ماسک کرونا "مُد" نیست

اجباری است و متخلف جریمه میشود!


مردم خشمگین ایتالیا میخواهند

از اتحادیه اروپا جدا شوند!

جرمان فارن پالیسی – ترجمه رضا نافعی


سرمقاله 743

دفاع از روحانی خطاست
یا ندیدن ‌دستهای ‌پنهان در حکومت؟


فرار به جلو ج. اسلامی

دربمباران‌های جدید درکردستان

"فروزنده فرزاد"


عنوان اول پیک نت 5 تیر

نشانه های باز شدن احتمالی
درهای مذاکره ایران و امریکا

 


سردار حسین علائی:
باید
آماده مذاکره با امریکا بود!


دلیل مخالفت با پایان تحریم تسلیحاتی

امریکا نمی خواهد اجازه دهد

نیروی هوائی ایران تقویت شود


عنوان اول پیک نت 4 تیر

صندلی لرزان ریاست مجلس
به قالیباف وفا نخواهد کرد؟


نخستین گزارش کالبد شکافی جسد

قاضی منصوری شتابزده

و با خشونت کشته شده است!


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

پر خواننده ترین مطلب پیک نت پنجشنبه 5 تیرماه، عنوان خبر تحلیلی اول آن «نشانه های باز شدن احتمالی درهای مذاکره ایران و امریکا" بود که روی تلگرام نزدیک به 9 هزار و 500 خواننده داشت و روی فیسبوک نیز نزدیک به 3 هزار خواننده داشت. همین مطلب را 8 خواننده آن روی فیسبوکهای خود به اشتراک گذاشتند.


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران